מגבר שילוב קדם מגבר ופאואר - תדי פרדו

חצרוני

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם

האם מישהו מכם יכול לחוות דעה (משמיעה) על שילוב והתאמה של הקדם של תדי משורשר למגבר הספק / מונו בלוק מתוצרתו ?

תודה

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני יודע שיש סט אצל עופר שחורי (maestroaudio) ומומלץ לקבוע איתו להתרשם
http://www.maestroaudio.co.il/

שמעתי זאת לא מזמן ועובד נהדר יחד

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לאיזה רמקול?

חצרוני

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
עדיין לא החלטתי ;)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אז איך אתה רוצה שנענה לך?:)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אז איך תדע?... השאלה רלוונטית רק בחיבור לרמקול המיועד.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
עדיין לא החלטתי ;)

גדול. :)

אתה חייב להחליט על רמקולים תחילה.

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
נישמע יפה מאד ,הרבה יותר טוב מהרבה מוצרים מיובאים ,במידה ותירצה יותר פרטים ,רבדים וקצב אני נאלץ להמליץ על ניים ,לדעתי יותר מעניין אבל במחיר הרבה יותר גבהה ,ניים יודעים ל"חלוב" את הלקוחות שלהם .מיגוון רחב של רמקולים יתאימו זוהי העדפה אישית .

חצרוני

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה מיקי.

באשר ל'ניים', לאלו מוצרים התכוונת ?
ציטוט: ".....מיגוון רחב של רמקולים יתאימו...." - תוכל בבקשה להרחיב ?

נערך לאחרונה ב:

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
תודה מיקי.

באשר ל'ניים', לאלו מוצרים התכוונת ?
ציטוט: ".....מיגוון רחב של רמקולים יתאימו...." - תוכל בבקשה להרחיב ?
הציוד של עופר שחורי ואם תכנס לפורם של ניים תיראה מיגוון רחב של רמקולים ,לא רוצה לינקוב בשמות ,בהצלחה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מיקי. אתה מבין שאתה ממליץ על משהו שאתה לא יודע בכלל איזה רמקול ישודך אליו.:)

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
89
נקודות
28
ההחבילה של תדי שווה כל גרוש מבחינת עלות/תועלת,תוסיף לחבילה את גרסת הממיר החדש שלו שמכיל פוטונציומטר לווליום תוכל לחברו ישר למגבר(ישמש כקדם)ולא לשכוח ספק כח לממיר.
בהתייחס לעובדה שטרם החלטת על רמקולים,לפניך הרבה שעות האזנה...
היות והמוצרים של תדי מזכירים את הקו של ניים-מראה וצליל,ניתן לשקול לשדך להם רמקולים ששמעתי עם ציוד של ניים-
harbeth
proac
spendor
pmc
sonus faber
neat
בהצלחה

teddy_pardo

עוסק בתחום
מעורבות
33
נקודות
18
נישמע יפה מאד ,הרבה יותר טוב מהרבה מוצרים מיובאים ,במידה ותירצה יותר פרטים ,רבדים וקצב אני נאלץ להמליץ על ניים ,לדעתי יותר מעניין אבל במחיר הרבה יותר גבהה ,ניים יודעים ל"חלוב" את הלקוחות שלהם .מיגוון רחב של רמקולים יתאימו זוהי העדפה אישית .

מיקי,
אני מאוד מופתע ממה שאתה אומר ביחס ל Naim, חלק נכבד מהלקוחות שלנו שקנו את המגבר הזה שדרגו ממגבר של Naim, כולל מהסדרות היותר יקרות שלהם כמו ה NAC52/252. הנה ציטטה טריה שקיבלתי הבוקר מלקוח:

Shifting from Naim Nac82 to a Teddypre is like a "culture shock" we hear a lot more and our ears also adapting to the new sound as the teddypre have not break-in yet

התפרסמה גם לאחרונה סקירה שמשווה מול מכשירים של Naim:

http://www.pinkfishmedia.net/forum/showthread.php?t=130039

ולגבי הרמקולים, לנסות לתקן איזון טונאלי של רמקול או של חדר בעזרת האלקטרוניקה זה לא בכרח הגישה שהייתי נוקט בה.

כידוע אין ציוד מושלם ולכל ציוד יש נטיה מסויימת, ככל שהציוד איכותי יותר הנטייה הזאת קטנה. הרבה יותר קל ליצר אלקטרוניקה עם איזון טונאלי ניטראלי מאשר רמקולים כאלו, כך שאם תנסה "לתקן" את האיזון הטונאלי של הרמקולים ע"י האלקטרוניקה כמעט בטוח שתבחר אלקטרוניקה פחות טובה שלא תתאים לך יותר ביום שתרצה להחליף רמקולים. במקום זה, הייתי מתחיל מאלקטרוניקה שאתה סומך עליה ושמעת אותה עם כמה רמקולים ומשתמש בה כבסיס לשאר המערכת.

תדי

נערך לאחרונה ב:

חצרוני

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
האם ניתן לומר כי משרשור המוצרים על טהרת פירמת 'פרדו': דאק, קדם, מונו בלוק והאינטרקונקטים מתקבל סאונד עם איפיון מסוים שניתן לכנות אותו בשם ה'צליל של תדי'......... ?

נערך לאחרונה ב:

Toblerone

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
האם ניתן לומר כי משרשור המוצרים על טהרת פירמת 'פרדו': דאק, קדם, ומונו בלוק והאינטרקונקטים מתקבל סאונד עם איפיון מסוים שניתן לכנות אותו בשם ה'צליל של תדי'......... ?

הרבה אנשים אוהבים לחשוב שהציוד של תדי זה ניים לעניים

טוב

כל עוד הם נהנים מהמחשבה הזו שיהיה להם לבריאות

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הרבה אנשים אוהבים לחשוב שהציוד של תדי זה ניים לעניים

טוב

כל עוד הם נהנים מהמחשבה הזו שיהיה להם לבריאות

והרבה אנשים חשובים להיות ציני זה טוב - אז זה אומר שאנחנו אוהבים תגובות ציניות ללא הסבר
שלא יהיה ספק - לא, אנחנו לא אוהבים תגובות ציניות ללא הסבר

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
מיקי. אתה מבין שאתה ממליץ על משהו שאתה לא יודע בכלל איזה רמקול ישודך אליו.:)
vhn המלצתי לו לשמוע אצל מאסטרו אודיו ,שם שמעתי עם רמקולים שונים שאינני זוכר את שמם ואפשר להוסיף את הרשימה של דיטאון.

Toblerone

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
והרבה אנשים חשובים להיות ציני זה טוב - אז זה אומר שאנחנו אוהבים תגובות ציניות ללא הסבר
שלא יהיה ספק - לא, אנחנו לא אוהבים תגובות ציניות ללא הסבר
אני לא ציני
אני לא קם מחר בבוקר ומחליט שאני בונה פסנתרים יותר טוב ממר סטיינווי ובניו זה נקרא להיות ריאלי

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
מיקי,
אני מאוד מופתע ממה שאתה אומר ביחס ל Naim, חלק נכבד מהלקוחות שלנו שקנו את המגבר הזה שדרגו ממגבר של Naim, כולל מהסדרות היותר יקרות שלהם כמו ה NAC52/252. הנה ציטטה טריה שקיבלתי הבוקר מלקוח:

Shifting from Naim Nac82 to a Teddypre is like a "culture shock" we hear a lot more and our ears also adapting to the new sound as the teddypre have not break-in yet

התפרסמה גם לאחרונה סקירה שמשווה מול מכשירים של Naim:

http://www.pinkfishmedia.net/forum/showthread.php?t=130039 אשמח אם תשכנע את אמיר מחיפה להחליף את ה 300 בשני זוגות מונו בלוקים שלך ,אשמח להיות מוזמן להדגמה .

ו]

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור