שדרוג רמקולים מדפיים לרצפתיים

alont

אוהב את התחום
מעורבות
15
נקודות
18
בד"כ מה שקוראים לו מחסור ב"נפח" או "בשר" הוא ביטוי של מחסור איפשהו בטווח תדרים התדרים של 60 ל250 הרץ. ברמה העקרונית רמקולים מדפיים סבירים בהחלט אמורים לתת מספיק "בשר" בהקשר הזה.

אני מציע לך לעשות מדידות של החדר עם מיקרופון מכוייל בשביל לקבל תמונה ברורה יותר של המצב בחדר שלך, כי יכול מאוד להיות ששינוי המיקום של הרמקולים או טיפול אקוסטי יסדרו לך את הבעיות.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני באמת שלא מבין מאיפה ההתארגנות הזו להסברים כאשר אין לאף אחד פה מושג איך נראה החדר שלו.

לפי מה שהוא תיאר הרמקולים כלואים בין ספריות ועניינים. שום רמקול לא ייצר מזה כלום.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
אני באמת שלא מבין מאיפה ההתארגנות הזו להסברים כאשר אין לאף אחד פה מושג איך נראה החדר שלו.

לפי מה שהוא תיאר הרמקולים כלואים בין ספריות ועניינים. שום רמקול לא ייצר מזה כלום.

התייחסתי לנושא של מיקום הרמקולים ולאקוסטיקה. כמו כן אני מודע לחסרונות שלהם (חוסר בנפח בתחום התחתון ובמה טיפה צרה בהשוואה למתחרים גם שאין בעיה עם ספריות ועניינים) וכפי שכבר ציינתי, אני מודע גם ליתרונות שלהם, בסך הכל יופי של רמקולים ברמת התקציב שלהם.

זאב, משהו כמו:
devore fidelity Gibbon super 8
זה כבר משהו ששוה לדבר עליו או שגם הם לא מספיק?

אני רוצה להבין על איזה סדר גודל שווה להסתכל ולכוון....

Living voice (יד 2, נראה לי שחדשים יהיו יקרים מדי עבורך) למשל הם רמקולים לא יקרים יחסית שיפילו לך את הלסת אפילו עם ה"הגברה" הצנועה שלך (רוטל עשו דברים מדהימים בעבר ברמות הכניסה), הרמקולים שהצעתי לך מקודם יתנו לך רמת פירוט שלא הכרתה. תבדוק את 2 האופציות ותראה אם הם בתקציב שלך (וזה פחות או יותר הרמה שאני הייתי מכוון לצורך שדרוג). אני לא מכיר את devore fidelity Gibbon super 8. טיפ קטן, גש לדני בכור אני בטוח שתמצא אצלו דיל/טרייד משתלם.

נערך לאחרונה ב:

adamross46

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
מצ"ב התמונות של קיר
מצד ימין של הקיר של המשך החלל ולאחריו המטבח
מצד שמאל יש חלון גדול (ללא וילון) מה שיוצר בעיה אקוסטית. הרמקולים מורחקים כ 30 סמ מהקיר האחורי.

תמונות מצורפות

• IMG_20180208_232143.jpg
    IMG_20180208_232143.jpg
    KB 57.4 · צפיות: 474

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
בוא נתנחיל מהבעיה הכי גדולה שלך.
יש לך זוג רמקולים שיושב על זוג רמקולים.(ככה זה נראה מהתמונה).

תתחיל בללכת ולקחת ממישהו זוג סטנדים נורמלים ותעיף את הרמקולים מלמטה.

תראה פתאום שיש לך רמקול אחר לגמריי.

כמו כן רצפתי שיורה לצד לא תהיה לך בעיה. אתה יכול לכוון את הבאס פנימה לתוך המעמד .

alont

אוהב את התחום
מעורבות
15
נקודות
18
מצ"ב התמונות של קיר
מצד ימין של הקיר של המשך החלל ולאחריו המטבח
מצד שמאל יש חלון גדול (ללא וילון) מה שיוצר בעיה אקוסטית. הרמקולים מורחקים כ 30 סמ מהקיר האחורי.

החלון הוא אכן בעיה אקוסטית אבל קשה לי להאמין שהוא מקור הבעיה של הצליל ה"דל".

ניסית להרים את הרמקולים לגובה אוזניים? ניסית לשחק עם המרחק שלהם מהקיר? יכול להיות שדווקא קירוב שלהם במעט ייתן את הבשר שחסר לך.

adamross46

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
זאב - אקפוץ לבקר, זה פה קרוב. מקווה שיש לו עוד רמקולים מיד 2 מעבר למה שיש באתר.

האם זה שאפשר למקם רמקול רצפתי עם בס לצד, מחזיר את ה mision לתמונה או שבכל מקרה הוא נחות או לא יתן שדרוג סביר לרמקול שלי?

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
הייתי מוותר על המישן. לדעתי האפוס רמקול מצויין. אז אולי תקבל יותר משקל בחלק התחתון אבל זה יבוא על חשבון משהו אחר.

הייתי נשאר עם האפוס ושוקל דווקא להחליף הרוטל.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
הייתי מוותר על המישן. לדעתי האפוס רמקול מצויין. אז אולי תקבל יותר משקל בחלק התחתון אבל זה יבוא על חשבון משהו אחר.

הייתי נשאר עם האפוס ושוקל דווקא להחליף הרוטל.

מסכים עם מה שכתבתה לגבי הEPOS, המיד הפירוט והגבוהים הרבה יותר טובים מכל ריצפתי אחר שאני מכיר באותה קטגוריית מחיר. הרוטל הוא מגבר מעולה, הנתונים הצנועים על הנייר מטעים בגדול, מדובר במגבר עם סאונד טבעי עם נטייה לחמימות קלה ואיכות סאונד ששמורה למגברים יקרים יותר. אם כבר מסתכלים על כיוון אחר לפתרון הבעיה אז כפי שכבר ציינתי אולי החלפת מקור (אולי פטיפון) תשפר במידה מסויימת את התוצאה אבל שום דבר לא ישנה דבר אחד, את הרמקולים שמה לעשות, רזים בתחום התחתון.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור