רסיבר פיוניר Pioneer SC-LX89 נבחן.התרשמות+תמונות

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
9000es
איציק,
כל הכבוד שאתה מתמיד באהבה שלך. אל תרתע מאנשים שינסו להוריד לך את היוזמה לכתוב ביקורת, גם אם אינה מוצאת חן בעיני כולם.
תמיד יהיו מלעיזים וסתם אנשים שהיד על המקלדת קלה להם.

שבוע טוב לכולם.

בוקר טוב .

אני בכלל לא נרתע מכול מיני תגובות של משתמשים באתר .
כאחד שאוהב את התחום .אמשיך לכתוב ביקורות .

יום טוב לכולם (ורד)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חירוף הנפש של דבריך בהגנה על הפליט מ- "אתר שואבי האבק הרובוטים" ו -"פורום המיקרוגלים, שואבי האבק והמנגלים"(ציטוטים שלך כן,מה זה ??? ) לא מתיישב לי מהיכרותי אתך,לדידי אתה לא פציפיסט או חבר בארגון הצלב האדום.
האתר הזה והפורטה שלו עומד בזכות עצמו ! זלזול בצד האחר לא מוסיף לאתר יותר כבוד, קל וחומר כשאתה לא מתחרה אפילו על אותו לקוח.
נ.ב. גישה של מתן פלטפורמה תיטיב עמך כל עוד לא תהווה כלי לניגוח, נסיון העבר הוכיח שהוא חרב פיפיות.

יוסי היקר.
לא כתבתי דבר שהוא אינו נכון לגבי האתר ההוא. הוא באמת כזה. אני לא מזלזל בו כפלטפורמה. אני מזלזל עוד יותר במנהליו ובעליו.

אני לא מגן על פליט הכחולים. כל מי שחובב אודיו כבר מזמן לא שם. אני מגן על אדם שעושה בדיוק את מה שאני לפני 12 שנה חלמתי לעשות - לכתוב סקירות רישמיות למוצרים ולקבל פלטפורמה שתעלה אותן.
אני זה שאשמח לתת לו את הבמה הזו במידה ויסכים לעמוד בסטנדרטים שאנו דורשים בסקירות. את הידע כבר יש לו, הנסיון גם, הרצון בהחלט יש. מה שנותר הוא לעבוד על הכתיבה, לערוך נכון, להביא להגהה לשונית והנה - שמנו את תחום הקולנוע הביתי במקום אחר לחלוטין. עם זאת, הוא לא לא יזדקק לחנויות. הוא יקבל את המוצרים מהיבואן הרשמי בעצמו. כרגע, מה לעשות, מכיוון שהוא לא מאורגן תחת פלטפורמה מסודרת ומוכרת, הוא נאלץ להשתמש בחנויות על מנת לסקור.

האתר ההוא מומחה בלהפוך את האנשים הטובים שלהם למתחרים/אויבים. ואני סבור ובטוח שהפעולות שלהם נגד איציק יוכיחו להם שהם הפסידו כתב מעולה וחדור מוטיבציה.

Balance

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
שהם הפסידו כתב מעולה וחדור מוטיבציה

זה לא כתב ולא מעולה.
בכלל, אני נוטה להסכים עם מתן, לעסות "סקירות" של קופי פייסט כבר שנים רק עם שינוי הדגם, ולאחרונה גם החנות זה לא רציני.
באתר ההוא עורר הרבה אמוציות בעקבות ההתנהלות, גם באתר הזה כבר הספיק, כך שלא הייתי בונה על זה במקומך.
אתה רוצה לשים את הקולנוע הביתי במקום אחר? - יש דרכים טובות יותר

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני חושב שאוכל להוציא ממנו את המיטב.
הכל עניין של גישה.

נעבוד על זה ונצליח. ולמה אני כל כך בטוח? משום שראיתי כמה התלהמות היתה נגדו, כמה ״ירדו עליו״ והוא תמיד הגיב באיפוק ובסבלנות.

את התשוקה יש, את הציוד גם, את הרצון בהחלט. מה שנותר הוא לקחת את זה למקום הנכון.

בלי קשר בלאנס ידידי.
אם היית יודע כמה טלפונים ליאור קיבל כששמעו שאני חלק מהאתר הזה, היית מתעלף. פשוט תיעבו אותי.
והנה - היום מתעבים אותי אפילו יותר.o_O

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אני חושב שאוכל להוציא ממנו את המיטב.
הכל עניין של גישה.

נעבוד על זה ונצליח. ולמה אני כל כך בטוח? משום שראיתי כמה התלהמות היתה נגדו, כמה ״ירדו עליו״ והוא תמיד הגיב באיפוק ובסבלנות.

את התשוקה יש, את הציוד גם, את הרצון בהחלט. מה שנותר הוא לקחת את זה למקום הנכון.
אם מפרידים בין הסרחות לבין איכות התוכן, גם אני בין המפקפקים, ולא רק בגלל ה-copy/paste.

אני לא בטוח שאיפוק, סבלנות ו/או רצון הם הגורם המכריע בכתיבת ביקורות, ואפילו לא ידע וניסיון.

לי נראים חשובים בהרבה יכולות אנאליטיות, יכולות תיאור, ראייה רחבה, הגיון בריא, אי-קפיאה על השמרים, הסתכלות מזוויות חדשות וכאלה, שאף אחד מהנ"ל לא מתבלט בסקירות הנ"ל.

תנסה לראות מה אתה מעריך בעצמך ככתב אודיו טוב, ותראה שזה לא קיים שם.

לא נראה לי ששווה להשקיע כשהבסיס חסר, ומה שכן ישנו, אינו הבסיס.

עמיר

MOAR

אוהב את התחום
מעורבות
51
נקודות
28
סקירה והתרשמות הם שני דברים שונים .
כאשר קראתי את ההתרשמות של הכותב מהמוצר מבלי להכיר את עברו באתר אחר אני לא יכול לומר
שהוא הצליח להעביר לי מסר או תחושה לגביו.השיתוף היה כפי שעושים רבים אחרים כאשר משתפים תחושות לגבי ניסיונם עם ציוד כזה או אחר.
מה שבטוח שלא ניתן לכנות את כתביו של הבחור כסקירה.
כל עוד המאמר נכתיב לא תחת הכותרת סקירה אין לי בעיה אפילו להיפך.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עד היום טרם ראינו סקירה רשמית שיצאה ממקלדתו של איציק.
שום דבר אינו קבוע. אין ביננו חוזה. אנחנו ננסה - יצליח? מעולה, לא יצליח? לא קרה דבר.

אני מאמין באיציק וסבור שאוכל לישר קו עם הקוראים. לאט לאט חברים. אני חש ששווה לי לנסות.

בכל מקרה.
תמיד נשמח לשמוע ביקורת כל עוד היא נכתבת בכבוד ובנימוס.

עמיר.
אין הנחתום מעיד על עיסתו. אך כן אוכל לאמר שבתחילת דרכי, לא מעט צילצלים עטו לעברי.

Yasmart

אוהב את התחום
מעורבות
86
נקודות
28
שלום לכולם!
שמי יובל ואני קורא וותיק של האתר הזה ושל דומיו שנוהג כ"משקיף מהאו"ם" אך לא יכולתי להתעלם מהשרשור הנ"ל, ולמה אני מכוון?
ראשית, גילוי נאות- אני מכיר את איציק שנים רבות והערכתי הרבה אליו נובעת מעצם ההתמדה והאהבה לתחום- הרצון, היכולת (וגם הסיבולת...) לעסוק במוצרים השונים, לקחת, לפרק, להרכיב, לבדוק וכו, גם באם אני חולק עליו בחלק מהדברים הקשורים ל-סט אפ שלו ובכלל...אז ראשית כל, על זה מגיעות לו הרבה נקודות זכות! ואני אומר בביטחון מלא כי אין לו שום רווח מהעניין! האיש פשוט "חולה" על התחום! שנית ולגופו של עניין- תמוה בעיניי כי "מתנוש" טוען ל"בזבוז זמן" בקריאת חוות הדעת של איציק לרסיבר ומנגד, מצא הרבה מאוד זמן להגיב ל"נמר" ושאר התגובות (כנראה בעיה של חלוקת זמן בחיים). עקבתי (בדאגה יש לומר) אחר פתיחת השרשור באתר המתחרה/מקביל או בכל שם אחר שכוון אליו (לא חושב שכך ראוי להתייחס אליו)וההתנהלות של מנהל האתר משולה בעיניי למשטרים אפלים בניחוח צפון קוריאה... איציק סומן כ"עוסק בתחום" וזאת למה? מכיוון שהודה לחנות (שלא מפרסמת באתר וזאת בשונה מהחנות המתחרה) שהלוותה לו את המוצרים לבדיקה! איזה אסון!
"דיי נמאס" רשם האדון... הדמוקרטיה והליברליות בהתגלמותה! חברים! העניין ברור, הסיבה הפשוטה לעניין, נעוצה בכך שאיציק מבצע (הלכה למעשה) פרסום למוצרים אותם הוא בוחן, בחינם! והדבר פוגע, לכאורה, באתר! מדוע שחנויות ו /או יבואנים יפרסמו באתר (נניח סתם כדוגמא היפותטית- "מבצע לרסיבר בלעדי") אך כל עוד מעלים פוסטים המשבחים מוצר מסוים הקשור עם חברה מסוימת אשר עובדת עם האתר (לכאורה), אין בעיה עם העניין! לא מעירים, לא מסמנים ולא מקפיאים
(הדבר בוצע, לכאורה, על בסיס שבועי). איציק פועל מעצם אהבתו לענף, למוצרים ולאנשים שניזונים ומשתמשים בהמלצותיו.
ומתנוש, באמת, אל תיתמם, הרי רשמת שקראת את הביקורת הקודמת שלו (על ה-7010)ואתה לא מכחיש שאתה מכיר את איציק ברמת ה"יוזר", אז תסביר לי בבקשה איך נתפסת לכך שהוא "עוסק בתחום" כאשר אתה יודע שהדבר בוצע רק בשבוע שעבר??? ולעצם העניין- לא מבין על מה אתה מלין? אתה חושב שהביקורת שלו שטחית (ואני לא טוען שאתה לא צודק, חלקית לפחות) תעלה את דעתך בצורה מכובדת ואם באמת אתה רוצה בטובת וייעול הפורום בכלל והביקורות בפרט, היית מעלה בקשה לאיציק בדבר אופן ביצוע הבדיקה/ כתיבה וכולי אמונה שלמה שהדבר היה נעשה... במקום זה אתה משתלח בו ובמנהל הפורום כסניגור או שליח של מישהו ומתעסק לגופו של אדם במקום לגופו של עניין!
(אפרופו ריח, מהצד שלך זה נראה, נשמע ומריח, הרבה יותר גרוע)
נ.ב
אני מקווה שאין לי טעויות כתיב ושפה ואם כן, קבלו את התנצלותי מראש!
בברכה,
יובל

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
שלום איציק, קודם כל תתחדש על הרמקולים החדשים. לגבי הרסיבר, האם אתה מתכוון לשדרג שוב? אם כן מה חסר ברסיבר שיש לך והאם אתה מפיק מהרמקולים של מורל (שמתאימים לרסיברים ברמת ביניים) את מלוא הדינמיקה שאתה אמור לקבל מהרסיבר שיש לך היום? בכל אופן, אם החלטתה להפריד בין הסטריאו לק"ב סימן שאתה בכיוון הנכון.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
בוקר טוב לכולם .

לפני כשבוע סומנתי באתר H.T "כעוסק בתחום" מעניין שמאתמול אני כבר לא מסומן "עוסק בתחום"

לכול אילו שהעלו ספקות לגבי . תגידו זה רציני .

יום טוב לכולם .

נערך לאחרונה ב:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
שלום איציק, קודם כל תתחדש על הרמקולים החדשים. לגבי הרסיבר, האם אתה מתכוון לשדרג שוב? אם כן מה חסר ברסיבר שיש לך והאם אתה מפיק מהרמקולים של מורל (שמתאימים לרסיברים ברמת ביניים) את מלוא הדינמיקה שאתה אמור לקבל מהרסיבר שיש לך היום? בכל אופן, אם החלטתה להפריד בין הסטריאו לק"ב סימן שאתה בכיוון הנכון.

בוקר טוב זאב .
הפיוניר LX-86 שברשותי רסיבר מדהים ! והאמת שלא חסר לו כלום .
אבל .... נכנסו פורמטים חדישים .שהוא אינו תומך בהם DOLBY ATMOS .DTS-X .
כפי שאתה יודע אני תמיד מנסה לכוון לקדמת הטכנולוגיה בתחום .
זו הסיבה שאני בחיפוש אחרי רסיבר שתומך בפורמטים החדישים .

לגבי המורלים SP3 .אני לא מבין מה זה מתאים לרסיברים בינוניים .
בתערוכה האחרונה שאורגנה ע"י האתר dtown הוצגו רמקולי המורל SP3 כסט 7.1.4 בשידוך לפרוססור מרנץ יוקרתי עם זוג מגברים יוקרתיים של מרנץ בתצורה של 7.1.4 .
לכן אין שום קשר בין רמקולי המורל SP3 המצוינים . לבין רסיבר בינוני .

יום טוב לך .

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
לא הבנתי את הערתך לגבי אופן הצגתם של המורלים בתערוכה ואיכותם?

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
תסכים איתי שהרסיבר שלך מתאים יותר לרמקולים של קליפש THX שהיו לך ובכלל לחדר/אולם קולנוע יעודי, לא שאני בא להגיד לך מה טוב לך אלא רק את דעתי בשביל לפתח את נושא השרשור לכיוון חיובי יותר. היה הרי דיון מאוד סוער באתר מקביל שגרם לי להתרחק ממנו על איזה רכיב חשוב יותר והגיעו שם למסקנה גורפת שלהגברה אין חלק קריטי במערכת ואני טוען שהסיבה לכך היא הפער בין איכות הרמקולים לאיכות ההגברה והמקור, האם אתה באמת מקבל את אותה רמת ביצועים כמו מקודם ולא מרגיש בהבדלים? עכשיו שאני חושב על זה אפילו ה875 שלי הוא אובר קיל לסלון בבית ואני שוקל להחליף את הסט אפ בסאונד בר איכותי. לא הייתי משקיע ברסיבר חדש כל כך מהר אם היה לי רסיבר איכותי כמו הרסיבר שיש לך אבל זה הכסף שלך ידידי.

נערך לאחרונה ב:

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
בוקר טוב לכולם .

לפני כשבוע סומנתי באתר H.T "כעוסק בתחום" מעניין שמאתמול אני כבר לא מסומן "עוסק בתחום"

יום טוב לכולם .

מה זה משנה אם אתה עוסק בתחום או לא? תעשה מה שטוב לך וזהו. דרך אגב, עוסק בתחום זו לא מילת גנאי :).

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
מה זה משנה אם אתה עוסק בתחום או לא? תעשה מה שטוב לך וזהו. דרך אגב, עוסק בתחום זו לא מילת גנאי :).

לא מילת גנאי . אבל שמסמנים מישהו כעוסק בתחום .ואין לו שום קשר לתחום ! מבחינתי זה די דומה למילת גנאי ! עם משמעויות שגורמות להסתכל עליך כמסומן .

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
בוקר טוב לכולם .

יום טוב לכולם .
גם ביטלו את עוסק בתחום וגם החזירו אותך מהקפאה !!!!!!!!
עשו לך נו נו נו
וגם מחקו לך את הפוסט של SP-3 בעבר
הם רוצים אותך בחזרה.............
כאשר גירשו את היהודים מספרד קיבל אותם הסולטן הטורקי - ואז שלח הודעה למלך המגרש "מהטיפשות שלך הרווחתי ":(

ועכשו??????? אתה באתר הכחול :מלאך:

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
יש כאלה שחושבים שאם למישהו יש אינטרס כלכלי במשהו, צריך לשקול כל מילה שהוא אומר לא כפשוטה, אלא כמנסה לקדם את האינטרס הנ"ל.

יש כאלה שאינטרס כלכלי אינו משפיע כלל על דבריהם, כאלה שהאינטרס מעוות באופן מהותי את צורת הסתכלותם על הנאמר, כך שמבחינתם הם אומרים אמת אבל זו מעוקמת במקצת, וייש כאלה שבאופן יזום מתמרנים את דבריהם כך שהאינטרס שלהם יקודם (מניפולציה).

האפשרויות שמניתי, שייתכן שאינן כל האפשרויות, אינן אומרות דבר על הייחס המספרי ביניהן. ייתכן שייש אחוז מניפלטיבי אחד שמוציא שם רע לכלל, אבל מי שחשדן, חשדן.

ורק למען העקיצה, יש בין החשדנים כאלה שאצלם זה בבחינת "הפוסל, במומו פוסל" -- שהם חושדים במניפולציה כי הם עצמם מניפולטיבים :)

בכל מקרה, זה נחשב כגילוי נאות להצהיר מראש שקיים אינטרס כלכלי, ושייש טעם לפגם בהסתרת עובדה כזו.

במקרה שלנו, יש מצב שהייה שימוש בסימון "עוסק בתחום" כאמצעי מניפולטיבי מצד האתר האחר כמניפולצייה להעלאת חשד שהדובר אינו אומר אמת, כביכול כדי לקבל טובת הנאה מהחנות שהוא הודה לה.

יש כאלה מהאתר הזה שמינפו את המניפולוציה הנ"ל, וזאת למרות שהייה שקוף למדי שאין לה רגליים:
  • הכותב אפילו לא רכש מהחנות עדיין
  • הוא לא שיבח את המוצר בצורה יוצאת דופן
  • השבחים שכן הייו, מוסברים באון טריוויאלי בכך שייש לו מוצר כמעט זהה
  • הוא עצמו אמר שהוא מתכוון לבדוק מוצרים נוספים
כלומר אין כאן משהו שבכלל נראה כמו ניסיון לרתום קונים פוטנציאליים לרכישת המוצר, וספציפית מהחנות הזו.

להלן "עלילה מצוצה מהאצבע", שמבחינת מי שקידם אותה, זה בבחינת כבוד גדול דווקא לא להתנצל עליה ו/או על הדברים שהוטחו בהנהלת האתר כשלא נרתמו לעלילה.

עמיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור