רסיבר פיוניר Pioneer SC-LX89 נבחן.התרשמות+תמונות

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
ב. אני לא הסרחתי ולא לכלכתי בגלל זה. זה פרשנות שלך
זו פרשנות שלי לאחר קריאת הפוסט הזה
גם אם קיבל את הסכמתו ולא אמר לנו - מסריח.
זה מזכיר לי את השיר "דיינו" של פסח.
...ואילו עשה לנו סקירה ולא הודיע לבעל העסק - מסריח
... ואילו עשה לנו סקירה וכן הודיע לבעל העסק, ועל כן הוא בעל אינטרס - גם מסריח.

בקיצור, קצת מסריח

וגם זו התממות, לומר:
כל מה שביקשתי זה לדעת מה הוא.
אחרי אותו פוסט
גם אם קיבל את הסכמתו ולא אמר לנו - מסריח.
זה מזכיר לי את השיר "דיינו" של פסח.
...ואילו עשה לנו סקירה ולא הודיע לבעל העסק - מסריח
... ואילו עשה לנו סקירה וכן הודיע לבעל העסק, ועל כן הוא בעל אינטרס - גם מסריח.

בקיצור, קצת מסריח
זו ^ לא נראה כמו "כל מה שביקשתי זה לדעת מה הוא".

ואם כל מה שכתבת הייה לפני שיידעת שהוא סומן כ"עוסק בתחום", אז:
זה כמו להאשים מישהו בפומבי על זה שהוא פדופיל שצריך להיזהר ממנו רק על סמך זה שהוא עובר כל יום ברחוב שבו הוא גר, ובביית לידו גרה ילדה בת 10. זו האשמה לא לעניין. אבל אם מתברר שהוא פדופיל מורשע שישב בכלא, והוא עובר ברחוב בדיוק בשעות שהילדה חוזרת מבית הספר, יש מקום לבדיקה.
ולכן התקוממתי כנגד ההסרחה שביצעת.

ולמי אתה חושב את עצמך כשאתה בא בדרישה לאחרים להתאים את הפוסטים שלהם לכך שלא יבזבזו 5 שניות(!) מזמנך?
לי זה לקח בערך 5 שניות להבין שמדובר בפוסט שהוא גם לא רלוונטי וגם ברמה נמוכה. 5 שניות זה עדין יותר מדי.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אף אחד לא אמר לך לא להביע את דעתך. אבל אני כן אגיד לך (ליתר דיוק אקבע לך) בתוך איזו מסגרת נימוסיo תוכל להביע את דעתך. למה? ככה. כי אני מעוניין שתהיה כאן פלטפורמה שאף אחד לא יצא ממנה פגוע ומתוסכל.
את דעתך אתה יודע לכתוב גם בצורה עיניינית ומנומסת. אתה לא דביל, אתה רחוק מזה. ולכן אתה מבין שמה שזעקתי כנגדו אינה הביקורת אם כי הדרך שבה היא ביקרת.
עוד פעם יצאתי לוחם צדק. לא יאומן. על מה? על זה שנתתי ביקורת עניינית על סקירה פח? על זה שזה נראה לי מסריח ובדיעבד מסתבר שיש סיבה לזה, גם אם היא ניתנת להסבר כי אתה חותם על ערבות לבן אדם?

"תקבע לי"? עברנו למכות על האף? מה אני, הכלבלב שלך?

אם מישהו כותב סקירה שהיא פח, אני אגיד שהיא פח בהתאם לכללי הפורום. ואם זה לא עובר מבחינתך את הגבול, תחסום אותי. לא הפסד גדול לך, ובטח לא לי.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
איבדתי אותך. לא מבין על מה אתה כותב ולמה אתה מתייחס. הלאית אותי למוות כהרגלך. ניצחת!

רק התייחסות קטנה לזה:
ולמי אתה חושב את עצמך כשאתה בא בדרישה לאחרים להתאים את הפוסטים שלהם לכך שלא יבזבזו 5 שניות(!) מזמנך?
אני מתן, נעים מאד. גולש באינטרנט, קורא בפורום (ונכון לרגע זה, עדין, יכול לכתוב בו).
ומי אתה?

לגופו של ענין, כדי לא לבזבז 5 שניות מהחיים שלי, ושל כל אחד שלא מעניין אותו קולנוע ביתי, רושמים בפורום המתאים.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
הצצתי עכשיו ב-HT, הוא סומן שם רק כי לעופר לאור נמעס ממנו :)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עוד פעם יצאתי לוחם צדק. לא יאומן. על מה? על זה שנתתי ביקורת עניינית על סקירה פח? על זה שזה נראה לי מסריח ובדיעבד מסתבר שיש סיבה לזה, גם אם היא ניתנת להסבר כי אתה חותם על ערבות לבן אדם?

"תקבע לי"? עברנו למכות על האף? מה אני, הכלבלב שלך?

אם מישהו כותב סקירה שהיא פח, אני אגיד שהיא פח בהתאם לכללי הפורום. ואם זה לא עובר מבחינתך את הגבול, תחסום אותי. לא הפסד גדול לך, ובטח לא לי.

לא נתת ביקורת עניינית. נתת ביקורת ארסית.
לא אני נתתי עליו חותמת אם כי העובדות חותמות עבורו.
אני קובע את החוקים של הפורום הזה בהחלט. לך ולכולם. אגב, גם אני כפוף לאותם חוקים וגם אותי הם מגבילים. זו הסיבה שאני לא יכול לתקוף כמו שאני יודע לתקוף כשמכפישים את שמי ואותי (לא שעשית את זה). ומילים חביבי, גם קשות מאוד, אני יודע לכתוב. לכן, את המכות באף גם אני מקבל.
אתה יכול לתת ביקורת עניינית לסקירה תוך שמירה על כבודך, כבוד הפורום וכבודו של הכותב. אחרי הכל הוא רק כתב את דעתו בפורום ולא לחץ לך פיזית על הגורגרת. להגיד לאדם ״מה שכתבת זה פח״ אומנם לא עובר על חוקי הפורום, אבל זה מכוער. אני למשל לא אכתוב דבר כזה לאיש. גם אם אני ממש חושב שמה שהוא כתב זה ״פח״. אני כן אכתוב שהוא כותב שטויות ואפרט מדוע. אבל מה אני מתפלא. זה הלך הרוחות לאחרונה בכל הפורומים. ההוא יורד על השני בזמן שהשני בדיוק סיים לרדת על השלישי. ואת זה חביבי, צריך להפסיק.

לגבי חסימות.
לאן הלכת? אתה רחוק מחסימה.
אבל אם אתה לא מרגיש הפסד בלהיות חסום, ולא מתאים לך לכתוב כאן - תפדל. אני לא צריך לחסום אותך בשביל זה.
מי שלא מתאים לו להיות פה, והשהייה שלו פה היא בתנאי שהוא יוכל מידי פעם להכניס איזה קטנה לאשך של מישהו, אז וואלה - לא מתאים. לא אחסום, אבל אבקש יפה לחדול מלנהוג כך.

אז הנה.
מתן מותק. אל תעליב לי פה אנשים. רוצה לשים את איכות הדיונים כאן במקום טוב יותר. תתחיל אתה בלהרים את רמת התגובות של עצמך. אני בטוח שהפידבק לאדם שמגיב בכבוד, יהיה מתן כבוד בחזרה. וככה כולנו נכבד אחד את השני. אין לי את האנרגיה להיכנס למלחמות למרות שהיא מתחדשת בשניות כשהן שועטות לעברי. עם זאת, מעדיף שלא ללכת לשם.

אז אם כאבו לך המכות על האף. דע לך שגם לי הן כואבות לפעמים. הבעיה שלי היא שהן כואבות לי גם כשהן לא קשורות אלי. למה? משום שכל מה שמתרחש פה קשור אלי בעקיפין. אז פרופורציות - אני חוטף יותר ממה שאתה ״חוטף״ עכשיו.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
לגופו של ענין, כדי לא לבזבז 5 שניות מהחיים שלי, ושל כל אחד שלא מעניין אותו קולנוע ביתי, רושמים בפורום המתאים.
לגופו של עניין, אף אחד כאן לא אמור להיות מחוייב לחסוך את זמנך היקר לך כל כך.

ייתכן שהבנאדם טעה בפורום, ועוד יותר סביר שהוא רצה להגדיל את הסיכוי שייקראו את דבריו. זה ממש לא מי יודע מה חטא גדול, וההנהלה יכולה להעביר את השירשור לשם, אם ביוזמתה ואם לפי בקשה ספציפית, שלא הבעת במפורש, אלא רק ניפחת מזה עניין גדול של כמה שהוא לא בסדר.

חוצמזה, זה לא שהוא צריך להסביר לך משהו. הוא חף מפשע עד שיוכח אחרת, והעדויות אומרות שהוא רשום כעוסק בתחום בגלל סיבות לא רלוואנטיות, כך שהדבר הייחיד שאליו יכולת להיטפל כנראה לא לעניין, ונשארות האשמות חסרות בסיס לחלוטין, על סמך דמיונך הקודח, ומן הדין להתנצל בפניו, מה שלא תעשה כי אתה נורא גיבור וצדקן בעניין.

הערצתי נתונה לך (ורד)

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
חוצמזה, זה לא שהוא צריך להסביר לך משהו. הוא חף מפשע עד שיוכח אחרת, והעדויות אומרות שהוא רשום כעוסק בתחום בגלל סיבות לא רלוואנטיות, כך שהדבר הייחיד שאליו יכולת להיטפל כנראה לא לעניין, ונשארות האשמות חסרות בסיס לחלוטין, על סמך דמיונך הקודח, ומן הדין להתנצל בפניו, מה שלא תעשה כי אתה נורא גיבור וצדקן בעניין.
ואתה בוחר להיטפל אלי, למרות שאיתי הוא זה שהגה את הרעיון ראשון, נכון? כי אני עונה לך ואני מגיב לך ונותן לך עוד משהו לעשות בערב. אולי תצא לסרט במקום? אני לא יכול, אני באילת ותקוע על המחשב.

צא כבר מהסרט שאני חושב שמישהו חייב לי משהו. שחרר. זה לא שם. אף אחד לא חייב לי כלום.

לא האשמתי אותו בכלום; ביקשתי הבהרה כי זה נראה חשוד ("מסריח"). הרי אחרי שגם אני וגם איתי הבענו רצון להבין מנין האינטרס הגדול לעשות סקירות, פתאם אנחנו מגלים שהוא "עוסק" באתר הכחול. אבל זה רק פרי דמיוננו הקודח.
במקום שיבוא הבן אדם ויסביר, הוא נתן לאבא ואמא לעשות בשבילו את ההסברים. נחמד.
אז קיבלתי את נמר על הראש, ואחר כך אותך על הראש כמו הילד שצועק אחרון כשהקטטה נגמרת. אבל שרדתי. והיה סמוך ובטוח, שרק בשבילך אני אארוב לו בסיבוב עם ביקורת נוקבת בביקורת הבאה. עשיתם לי חשק, שניכם.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
לא נתת ביקורת עניינית. נתת ביקורת ארסית.
לא אני נתתי עליו חותמת אם כי העובדות חותמות עבורו.
אני לא יודע מה המשפט הזה אומר. העובדות חותמות עבורו? איזה עובדות? אני לא מכיר אף עובדה כי יש סודות כמוסים שאני אמור לא לדעת אותם.

אני קובע את החוקים של הפורום הזה בהחלט. לך ולכולם. אגב, גם אני כפוף לאותם חוקים וגם אותי הם מגבילים. זו הסיבה שאני לא יכול לתקוף כמו שאני יודע לתקוף כשמכפישים את שמי ואותי (לא שעשית את זה). ומילים חביבי, גם קשות מאוד, אני יודע לכתוב. לכן, את המכות באף גם אני מקבל.
אתה לא יכול לתקוף כי אתה המבוגר האחראי. אתה אבא, אמא, סבא וסבתא של הפורום. אני לא.

אתה יכול לתת ביקורת עניינית לסקירה תוך שמירה על כבודך, כבוד הפורום וכבודו של הכותב. אחרי הכל הוא רק כתב את דעתו בפורום ולא לחץ לך פיזית על הגורגרת. להגיד לאדם ״מה שכתבת זה פח״ אומנם לא עובר על חוקי הפורום, אבל זה מכוער.
נמר, בוא לא נחיה באשליות. אף אחד לא מענין אותו כאן "ביקורת". לא כותב הסקירה, ובטח לא הקוראים.

אני למשל לא אכתוב דבר כזה לאיש. גם אם אני ממש חושב שמה שהוא כתב זה ״פח״. אני כן אכתוב שהוא כותב שטויות ואפרט מדוע. אבל מה אני מתפלא. זה הלך הרוחות לאחרונה בכל הפורומים. ההוא יורד על השני בזמן שהשני בדיוק סיים לרדת על השלישי. ואת זה חביבי, צריך להפסיק.
אתה לא תכתוב "פח" כי אתה מנהל הפורום.
אני אכתוב "פח" כי אני קורא סקירה שהיא פח. פח! פח!

לאן הלכת? אתה רחוק מחסימה.
אבל אם אתה לא מרגיש הפסד בלהיות חסום, ולא מתאים לך לכתוב כאן - תפדל. אני לא צריך לחסום אותך בשביל זה.
עם תכנים ברמה כזאת, ופירגון חד צדדי כזה, ההפסד הוא קטן מתמיד. (לא שביקשתי שתפרגן לארס שלי, ביקשתי שתהיה התייחסות עניינית למה שכתבתי. ואת זה עדין אין. רק ניסיונות של עמיר ושלך לחנך אותי).

מתן מותק. אל תעליב לי פה אנשים. רוצה לשים את איכות הדיונים כאן במקום טוב יותר. תתחיל אתה בלהרים את רמת התגובות של עצמך. אני בטוח שהפידבק לאדם שמגיב בכבוד, יהיה מתן כבוד בחזרה. וככה כולנו נכבד אחד את השני.
אין לי את האנרגיה להיכנס למלחמות למרות שהיא מתחדשת בשניות כשהן שועטות לעברי. עם זאת, מעדיף שלא ללכת לשם.
אני אשתדל מאד לא להעליב אנשים כי זה לא נעים לאף אחד. ואני מבקש ממך להשתדל מאד לנסות לגרום לבני טיפוחיך לכתוב ברמה קצת יותר גבוהה. זה הרי לא סקירה של משתמש שלקח משהו בכיף שלו, וחלק רשמים. זה מישהו שמנסה לבסס עצמו כאותוריטה עילאית בתחום הק"ב "היוקרתי" בישראל. אני מקווה שאת זה לפחות כבר הבנו.

אז אם כאבו לך המכות על האף. דע לך שגם לי הן כואבות לפעמים. הבעיה שלי היא שהן כואבות לי גם כשהן לא קשורות אלי. למה? משום שכל מה שמתרחש פה קשור אלי בעקיפין. אז פרופורציות - אני חוטף יותר ממה שאתה ״חוטף״ עכשיו.
בסדר. מאחורינו. עד שעמיר יגיב שוב, ואז אני אגיב לו שוב ואז הוא יגיב שוב, ואז אני אגיב לו שוב ואז - אני מקווה - הוא ילך לישון ומחר כבר אהיה בדרך חזרה הביתה, תודה לאל.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
והיה סמוך ובטוח, שרק בשבילך אני אארוב לו בסיבוב עם ביקורת נוקבת בביקורת הבאה. עשיתם לי חשק, שניכם.

בסקירה בפורום, משהו אישי בשביל הקוראים ככה בסבבה, אתה תעיר ותבקר בצורה מנומסת. כמו אנגלי (אוטוטו פורים - תעשה בכאילו).
בסקירה רישמית של האתר הוא יעבור עריכה, הגהה, שיפורים ושיפצורים. גם שם אתה תנהג בכבוד כלפיו.

אגב. הוא יגיב בצורה מסודרת. יש כבר את התגובה שלו אצלינו. הסיבה שביקשתי ממנו לראות את התגובה לפני היא משום שאני רוצה שהיא תהיה עניינית ומכובדת לפחות כפי שהוא הגיב לכם למרות התוקפנות שלכם.

אגב.
איתך אני עוד מתדיין על הנושא. כל אחד אחר היה מזמן ברשימת ההתעלמות אצלי (כמו ההוא שבחר ״לברר״ מול זוהר - הווווו מופאסה (נלקח ממלך האריות))

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
נמר,
זה נכון שיש מתעניניים בקונוע ביתי ורסיברים,
אבל רוב לא,וזה פסה בשבילם, גם אני הגבתי למה הנושא הזה כאן,
קבלתי תגובה של איזה פטרון שזה כן מעניין,
זה כבר שבוע הפוסט הזה תקוע כאן וגורם לתיסכול,
הרי יש ב dtown פורום קולנוע ביתי זה המקום לכתוב בו,
והרי אתה לא רוצה או שכן שהפורום הזה יהפוך לפורום אמביוולנטי
ויגרום לסיפור דומה של פליטים באירופה, וכולנו נגורש מגן עדן.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אז זו הבעיה? שזה נכתב בפורום ״אודיו ערוצי״?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
יש איזושהי סיבה, טכנית, "מוסרית", עקרונית או אחרת להעביר את השירשור הזה לפורום "אודיו רב ערוצי - קולנוע ביתי"?

התלונה לגבי מיקומו אינה מופרכת כמו הטענות כלפי התכנים.
היא רק נוסחה בצורה מעוקמת, שהכותב לא ברמה כי הוא לא התאים את תוכן הפוסט לפורום...
המטרה לא הייתה לקדם את הדיון/העניין, אלא למקסם את ה"לא בסדר" של פותח השירשור.

עמיר

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זו הועבר כבר בבוקר.
פשוט לוקח זמן עד שזה מתעדכן. אתם מתדיינים בפורום ״קולנוע ביתי״ מהבוקר.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
זו הועבר כבר בבוקר.
פשוט לוקח זמן עד שזה מתעדכן. אתם מתדיינים בפורום ״קולנוע ביתי״ מהבוקר.
עזוב אותנו מפרטים משניים כאלה.

כאמור, המטרה לא הייתה לקדם את הדיון/העניין, אלא למקסם את ה"לא בסדר" של פותח השירשור.

עמיר

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
שלום לכולם .

במשך שנים כתבתי באתר H.T לגבי כול מיני מותגים .מעולם לא רכשתי מוצר מבלי לבחון אותו .ככה אני מתנהל כבר כמעט שלושים שנה .

כול מוצר שלקחתי לבחינה קיבל פוסט מכובד בפורום .הרגשתי שזה רק מעשיר את הפורום ועוזר לחברי הפורום לקבל החלטות נכונות יותר .

במשך שנים השתמשה החנות המתמחה פיוצ'ר בשם המשתמש שלי 9000es למטרת פרסום באתר .הם הריצו זאת בבאנר שרץ בכותרת האתר .מעניין שזה לא הפריע מעולם לשום מנהל !

לאחר שמחקו לי את השרשור לגבי המורלים .שדרך אגב השרשור מופיע אצלכם .חברי הפורום מ HT קראו אותו ושאלו המון שאלות .לא מובן לנו למה נמחק הפוסט אין בו שום פסול .

קישור לשרשור המורל SP3
http://www.dtown.co.il/forum/threads/התרשמות-מסט-morel-sp-3-להכנה-לפורמטים-החדשים-ותודה-לארמגדון.40884/

שרשור תגובות למחיקת השרשור
http://www.hometheater.co.il/module...pic&t=239476&postdays=0&postorder=asc&start=0

ניתן לראות בעמוד 5 .את נושא שימוש בשם המשתמש שלי .

מעניין מאוד שלאחר שנים פתאום החליטו לסמן אותי כעוסק בתחום .
גם שמאשימים מישהו במשהו לא כשר .למה לא מוחקים אותו מהאתר לצמיתות ?
למה מסמנים אותו כעוסק בתחום ? לזה אני כן כשר ?

אין לי שום קשר לענף האודיו וידאו .לא כחנות לא כסוחר .כול הפעילות שלי מגיעה מאהבה לתחום .

הכי קל לסמן מישהו מבלי שיוכל להגיב .

שבוע טוב לכולם .

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
נמר,
אהבתי את המעבר החלקלק והנעים ממשתמש חולק חוויות לכותב אתר עתידי.
ומכל זה, אני יוצא לא בסדר, כן?

בקיצור, כשאני אחליט לעשות הסבה מקצועית בחשאי, תתנהג איתי גם ברוך ועדינות? :)

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
וואלה? אנחנו לא בפורום דו ערוצי יותר? הגיע הזמן. פרשתי.

Martin Logan

אוהב את התחום
מעורבות
26
נקודות
28
למה מתנוש למה ככה.
לכאורה כייף להיות הילד הרע או קרברוס של הפורום ? מה הבעיה הייתה להעיר על הפוסט של 9000ES בלי לנקוט בסגנון דוחה ?
דוחה לא במובן כזה שמעורר את רפלקס ההקאה של נמר, אלא דוחה-מרחיק כל רצון של בחור חדש מלכתוב בפורום הזה.
הפעם כי זה קולנוע ביתי בדו ערוצי,בעבר שגיאות הכתיב ספגו קיתונות של בוז,להבא לבטח כי הוא לא מהמיליה האודיופילי...יש מסר מאוד חשוב שניסית להעביר אבל אם בסופו של דבר התעסקו בסגנון ובאלימות מילולית ולא בתוכן זה פוספס.

נמר אני לא אוהב את מה שאני עושה עכשיו כי יכולתי לעשות את זה בטלפון, ברם אוטוטו פורים-אעטה לי תחפושת מתנושית ואנסה לומר דברים בלי סינון.
אחרי שאמרת דברי טעם לגבי הסגנון מיהרת,מיהרת מדי לאמץ אל קרבך.
חירוף הנפש של דבריך בהגנה על הפליט מ- "אתר שואבי האבק הרובוטים" ו -"פורום המיקרוגלים, שואבי האבק והמנגלים"(ציטוטים שלך כן,מה זה ??? ) לא מתיישב לי מהיכרותי אתך,לדידי אתה לא פציפיסט או חבר בארגון הצלב האדום.
האתר הזה והפורטה שלו עומד בזכות עצמו ! זלזול בצד האחר לא מוסיף לאתר יותר כבוד, קל וחומר כשאתה לא מתחרה אפילו על אותו לקוח.
נ.ב. גישה של מתן פלטפורמה תיטיב עמך כל עוד לא תהווה כלי לניגוח, נסיון העבר הוכיח שהוא חרב פיפיות.

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
9000es
איציק,
כל הכבוד שאתה מתמיד באהבה שלך. אל תרתע מאנשים שינסו להוריד לך את היוזמה לכתוב ביקורת, גם אם אינה מוצאת חן בעיני כולם.
תמיד יהיו מלעיזים וסתם אנשים שהיד על המקלדת קלה להם.

מתן,
כנראה שלא כולם כותבים באופן קולח ויתכן שחלקם אף עם שאיגות כתיב. בכל מקרה לא לכולם זה יוצא חלק. אפילו באתר הזה יספר לך נמר שנעשה שימוש טרם העליה של כתבות בעורכת לשונית. בכל מקרה לדעתי התבטאות פוגענית מעידה לא פחות על חוסר הסובלנת של בעליה.

שבוע טוב לכולם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור