רסיבר פיוניר Pioneer SC-LX89 נבחן.התרשמות+תמונות

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
הדו ערוצי לפחות מ-ניסיוני, טעמי ולאוזניי עם הרסיברים האילו במיוחד הפיונירים זה בהחלט "פח הפחים".

יש לך את זה ביותר מגעיל?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
לדעתי, אם לקחת מכשיר לבחינה אצלך בבית מבלי לידע את בעל המכשיר/החנות/היבואן שאתה הולך להעביר ביקורת/התרשמות על המכשיר ולקבל הסכמתו אז זה מסריח
גם אם קיבל את הסכמתו ולא אמר לנו - מסריח.
זה מזכיר לי את השיר "דיינו" של פסח.
...ואילו עשה לנו סקירה ולא הודיע לבעל העסק - מסריח
... ואילו עשה לנו סקירה וכן הודיע לבעל העסק, ועל כן הוא בעל אינטרס - גם מסריח.

בקיצור, קצת מסריח. אבל יאללה, למה סתם עלילות שוא. אני בטוח שיש הסבר הגיוני ופשוט...
אין שום סירחון בעצם שאילת מכשיר לצורך בדיקתו ו/או דיווח על תוצאותיה בפורום, עם או בלי הסכמת המשאיל, שייכול להיות באותה מידת רלוואנטיות גם אדם פרטי.

יש משמעות לדבר על "סירחון" רק אם יש חשד משמעותי שהמדווח לא אמר אמת, למשל כדי לזכות בטובת הנאה מהמשאיל, או לנקום בו על משהו קודם, וכו'.

אם למשל הדיווח הנוכחי (או סקירה או ביקורת או איך שרוצים לכנות את זה) הייה טוען שהמודל החדש משאיר באבק את כל קודמיו ואת כל התחרות, הייה אולי מקום לחשד לקבלת טובות הנאה.

אבל מה שנאמר הייה רק ש:
  • הוא זהה לקודמיו
  • הוא זהה למודל שממילא רכש -- ולא מפתיע שהוא אוהב את מה שייש לו
  • הוא רק תומך בעוד פורמאט וחצי
  • הוא עדיין לא רכש את המודל החדש
  • הוא שוקל לבדוק מוצרים נוספים
אז ממש לא נראה לי שייש כאן חשד לטובת הנאה, וכל הדיבורים על סירחון הם סתם הטלת דופי בלתי מוצדקת, או, בלשון הדוברים, סירחון -- עוד מקרה של "הפוסל, במומו פוסל".

כי שתי הסקירות האחרונות הן ברמה נמוכה ביותר. למשל, ברמה הטכנית בלבד של הטקסט, תראה כמה שיכפול יש בין שתי העאלק סקירות:
https://www.diffchecker.com/i0lllfjt
...
אני לא אוהב לבזבז את הזמן שלי
מה שאתה אומר, חבר מתנוש, זה שכבר הכרת את הסקירה הקודמת.

אז אם הייה אפילו שמץ קטן של אמת או רלוואנטיות במה שאתה אומר -- "אני לא אוהב לבזבז את הזמן שלי" אז
  • או שהיית מפסיק לקרוא כבר אחרי כמה השורות הראשונות, מזהה את הכפילות, ועובר הלאה == חוסך זמן
  • או, כיוון שכן המשכת, הרי זו הייתה בחירה מודעת להשקיע את הזמן שלך בזה, שאז הדיבורים על שנאת הבזבוז פשוט לא רלוואנטיים
מעבר לזה, המשכת גם להשקיע/לבזבז זמן גם בשאלת שאלות וגם בוויכוחים אינסופיים שלא הייו מביישים אפילו אותי :eek:

חוצמזה, אף אחד כאן לא אמור להיות מחוייב לזמן שלך, בין אם אתה מקדש אותו ובין אם מבזה אותו ואת האחרים.

ואף אחד לא מינה אותך להיות מבקר של איכות ו/או רמת הכתיבה.
כאשר יש טעויות/הטעיות, יש מקום להעיר, אבל לא על סיגנון ו/או חזרתיות.

וחוצמזה, דעתך על דברים שלא מעניינים אותך לא מעניינת -- מה שנכון באותה מידה גם לגבי:
יש כאן מישהו שהתחיל לעוף על עצמו באידיאליזציות אינסופיות על המערכת שכבר אין לו ועל תקליטים שכבר אין לו -- מה שנראה לי כמו אגו-טריפ מופרך -- והתלוננתי על כך (לא במילים האלה), אבל ראיתי שאת האחרים זה כן מעניין, אז הרפיתי -- הבנתי שדעתי לא מעניינת ולא אמורה לעניין בהקשר הזה.

התנהלותך מזכירה את זו של החרדים מהסוג שחושבים שהעולם צריך להשתנות כפי שנראה להם, ולא שהם יתאימו את עצמם לעולם.

ומה שאתה עושה זה מתחרע על אנשים, בתואנות שאינן בהכרח קשורות לתכנים הנדונים, אלא לזה שהסגנון ו/או האישיות של הכותב לא נראים לך, או שמבזבזים-כביכול את זמנך היקר לך כביכול.

לא לעניין :נגד:

עמיר

נ.ב., אפרופו
אבל אני לא אתקפל ואתנקנק ואתנצל כי לשם אתה מכוון.
זו לא כזו גבורה גדולה שלא להתנצל. להיפך -- להתנצל דורש הרבה יותר אינטגריטי והרבה יותר אומץ.

נערך לאחרונה ב:

רונן ש

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
אין שום סירחון בעצם שאילת מכשיר לצורך בדיקתו ו/או דיווח על תוצאותיה בפורום,

כל הכבוד!
׳שאילה׳ ולא ׳השאלה׳.
יש משאיל, ויש שואל.
שגיאה כל כך נפוצה במקומותינו, ואתה החזרת את כבודה של שפתנו העתיקה על כנו.

וסליחה על האתנחתא השולית בדיון הסוער...

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
כל הכבוד!
׳שאילה׳ ולא ׳השאלה׳.
יש משאיל, ויש שואל.
שגיאה כל כך נפוצה במקומותינו, ואתה החזרת את כבודה של שפתנו העתיקה על כנו.

וסליחה על האתנחתא השולית בדיון הסוער...
קודם כל, תודה! (ורד)
שנית, אם לא טעיתי הפעם בנושא השייך לשפה, זה לא אומר שהחזרתי את כבודה הרמוס :(
שלישית, זו הערה בענייני סגנון, לא בענייני תוכן! :D

עמיר

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אין שום סירחון בעצם שאילת מכשיר לצורך בדיקתו
לדעתך לא. לדעתי כן.
אם אני הולך באופן שיטתי ולוקח מכשירים כדי לבדוק אותם, זה אומר שאני מקדם משהו. את הקריירה שלי ככתב אודיו? יכול להיות. אבל זה שונה מהותית מאדם שלקח מכשיר כלשהו בתור צרכן פוטנציאלי ומדווח על רשמיו.
אז ממש לא נראה לי שייש כאן חשד לטובת הנאה, וכל הדיבורים על סירחון הם סתם הטלת דופי בלתי מוצדקת, או, בלשון הדוברים, סירחון -- עוד מקרה של "הפוסל, במומו פוסל".
עוד פעם אתה עם הפוסל במומו פוסל? כמו הילדים הקטנים שמחזירים כל פעם "אמא שלך" כשמקללים אותם.
לא טענתי לחשד לטובות הנאה. טענתי שבגלל שיטתיות הסקירות (כולל בפורום האחר) של אותו בחור, מוטב שיסביר מה גורם לו לעשות את זה.
כאשר יש טעויות/הטעיות, יש מקום להעיר, אבל לא על סיגנון ו/או חזרתיות.
מי אתה שתחליט מה על מה אני יכול להעיר ועל מה לא? זה תפקידו של מנהל הפורום.
וחוצמזה, דעתך על דברים שלא מעניינים אותך לא מעניינת
לא אמרתי שלא מעניין. אמרתי שלא רלוונטי לפורום, ופורסם בפורום הזה דווקא, כי יש בו הרבה יותר קוראים מאשר בפורום ק"ב.

התנהלותך מזכירה את זו של החרדים מהסוג שחושבים שהעולם צריך להשתנות כפי שנראה להם, ולא שהם יתאימו את עצמם לעולם.
אתה חי בסרטים מצוירים. לא חושב שהעולם צריך להשתנות לפי. אם מעניין פה אנשים לדבר על רסיברים בפורום אודיו דו ערוצי, שידברו. ואני גם אדבר. אם יש לך בעיה עם זה, זה לא מענין אותי.
ומה שאתה עושה זה מתחרע על אנשים, בתואנות שאינן בהכרח קשורות לתכנים הנדונים, אלא לזה שהסגנון ו/או האישיות של הכותב לא נראים לך, או שמבזבזים-כביכול את זמנך היקר לך כביכול.
זמני הוא יקר לי, לא כביכול. ולא מדובר על זמני בלבד. ובנוסף, התייחסתי לתכנים הנידונים, ולא לסגנון או לאישיות. התכנים הנידונים לא מלמדים כמעט כלום על המגבר המדובר, ולפיכך הסקירה ברמה נמוכה.
זו לא כזו גבורה גדולה שלא להתנצל. להיפך -- להתנצל דורש הרבה יותר אינטגריטי והרבה יותר אומץ.
כשיהיה לי ילד, הדבר הראשון שאעשה זה לקחת אותו אליך ללמוד קצת ערכים.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
לדעתך לא. לדעתי כן.
אם אני הולך באופן שיטתי ולוקח מכשירים כדי לבדוק אותם, זה אומר שאני מקדם משהו. את הקריירה שלי ככתב אודיו? יכול להיות. אבל זה שונה מהותית מאדם שלקח מכשיר כלשהו בתור צרכן פוטנציאלי ומדווח על רשמיו.
אם אתה מריח את המחשבות המסריחות של עצמך, זה לא אומר שהוא מסריח.

אם מישהו הולך באופן שיטתי ולוקח מכשירים כדי לבדוק אותם, זה אומר שהוא מקדם משהו, אבל נדרשת צורת מחשבה מסריחה מראש כדי לעקם את זה לכיוונים שאתה לוקח אליהם.

ככל הידוע לי, לקחת מכשירים הביתה כדי לבדוק אותם באופן שיטתי עם הציוד והאקוסטיקה שייש למישהו בביית זו הדרך המומלצת ביותר לביצוע רכישות. יש המרחיקים לכת לומר שמי שלא עושה את זה וקונה "על עיוור/חרש" הוא אידיוט (נמר ואני עונים למשל להגדרה הזו של אידיוטיות), אבל לשיטת הבדיקה הביתית אין אפילו חולקים ומתנגדים.

כלומר מה שהוא עושה מבחינת בדיקות ציוד נמצא באמצע של האמצע של המרכז של הקונצנזוס לגבי הצורה המומלצת ביותר של איך קונים ציוד.

ולמה הוא כותב על זה? אין בעייה להמציא כמה סיבות אפשריות נטולות ריח או מריחות טוב. למשל:
  • הנושא חשוב לו והוא נהנה לשתף
  • הוא חושב שזו תרומה לאחרים
  • הכתיבה עוזרת לו לרכז את מחשבותיו
  • הוא רוצה תשומת לב
  • הוא מצפה לתגובות ענייניות שייתנו לו פידבק על צורת הבדיקה/חשיבה שלו (בניגוד לסגנון כתיבתו)
ואפשר כנראה להמציא עוד כמה בלי להתאמץ יותר מדי.

ואותן סיבות בדיוק מסבירות למה לעשות את אותו דבר ביותר מפורום אחד.
ואם רוצים להעביר מסר דומה יותר מפעם אחת, דווקא הדבר ההגיוני והפרקטי הוא לעשות copy/paste למסר הראשון ולא לכתוב הכל מהתחלה.

כך שאם אתה מתעקש שמה שהוא עושה זה מסריח, זה רק סירחון מהראש שלך.

עוד פעם אתה עם הפוסל במומו פוסל? כמו הילדים הקטנים שמחזירים כל פעם "אמא שלך" כשמקללים אותם.
זה שאני חוזר אל "הפוסל, במומ פוסל" זה רק מהשעשוע של לראות איך זה עובד כל פעם מחדש,
אבל זה רק שעשוע משני, ולא הפואנטה, ששם הייתה ש"כל הדיבורים על סירחון הם סתם הטלת דופי בלתי מוצדקת, או, בלשון הדוברים, סירחון"

מי אתה שתחליט מה על מה אני יכול להעיר ועל מה לא? זה תפקידו של מנהל הפורום.
דומני שהוא אמר לך בכמה ניסוחים שונים, אבל לא אתאמץ לחפש את הציטוטים המדוייקים.
מקסימום הוא יכול לומר לך שוב.

לא אמרתי שלא מעניין. אמרתי שלא רלוונטי לפורום, ופורסם בפורום הזה דווקא, כי יש בו הרבה יותר קוראים מאשר בפורום ק"ב.
לא משנה אם זה לא מעניין אותך בגלל שזה לא נראה לך רלוואנטי, או כי זה לא כתוב מספיק טוב, או כי ה"רמה" לא נראית לך, או מה התירוץ הנוכחי שזה לא מעניין אותך ו"מבזבז"-כבייכול את הזמן שאתה בוחר להשקיע בו.

ואם יש לך תלונה על כך שהשרשור נפתח בפורום הלא נכון -- תכתוב למנהלי הפורום בקשה להעביר אותו למקום שכן נכון. ללכלך/להסריח מישהו אחר בגלל זה?

אתה חי בסרטים מצוירים. לא חושב שהעולם צריך להשתנות לפי. אם מעניין פה אנשים לדבר על רסיברים בפורום אודיו דו ערוצי, שידברו. ואני גם אדבר. אם יש לך בעיה עם זה, זה לא מענין אותי.
אף אחד לא טען שאתה חושב שהעולם צריך להשתנות לפיך, כך שזה מראש לא בתסריט של הסרט המצוייר.

מה שאני כתבתי הייה בעקבות זה שאתה מצפה שאנשים יכתבו בסגנון שנראה לך, ברמה שנראית לך, במקום שנראה לך ומי זוכר מה עוד, ואם זה לא כך, אתה מצפה שכולם יתיישרו עם מה שאתה מצפה.

זמני הוא יקר לי, לא כביכול. ולא מדובר על זמני בלבד.
זה סיפור יפה ומרגש, אבל אם הוא הייה באמת יקר לך, לא היית טורח לעורר את כל הסרחון המפוברק הזה אלא מדלג הלאה.

ועובדה היא שכמה אחרים הגיבו בחיוב, כלומר לא מדובר בזמן היקר-כבייכול של כל האחרים, ובכל מקרה לא קיבלת מינוי לייצג אף אחד מעבר לעצמך.

עם זאת, אני מניח שאני יכול לומר בשם רוב האחרים ואולי גם בשם מנהלי הפורום -- שייתקנו אותי אם אני טועה: כל מי שזמנו יקר לו מוזמן לדלג על מה שלא מעניין אותו, מכל סיבה שהיא. הנימוקים, למה זה לא מעניין אותו, ו/או לא צריך-כביכול לעניין אחרים, אינם מעניינים. כנ"ל גם ביקורות על "רמה", סיגנון, שגיאות כתיב ועברית, פיסוק וכד'.

עמיר

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מה קורה כשנכנסים לגוגל וכותבים:
Site:hometheater.co.il 9000es

מקבלים את זה:
http://popup.htcafe.co.il/vt243907

וגם זה:
http://popup.htisrael.co.il/vp1592526

כל הנפשות הזכות שיצאו להגנתו של החף מפשע, השה התמים- לא לגיטימי לבקש הסבר לזה?

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,431
נקודות
113
תמוה באמת,
למה
פותח הפוסט פתח בשרשור בפורום דו ערוצי
עם חוות דעת על רסיבר רב ערוצי.
מניח שאם היה פותח בפורום המתאים - הפוסט התרשמות היה מקבל יותר תשומת לב חיובית...
(ללא קשר לפותח הפוסט או למוצר שביקר )...

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
למה באמת "עוסק בתחום"?

צריך לתת איזה disclaimer, לא?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
מה קורה כשנכנסים לגוגל וכותבים:
Site:hometheater.co.il 9000es

מקבלים את זה:

וגם זה:

כל הנפשות הזכות שיצאו להגנתו של החף מפשע, השה התמים- לא לגיטימי לבקש הסבר לזה?
לא הבנתי מה הבעייה בשני השירשורים הנוספים, למעט ה"עוסק בתחום", אבל אולי כי אני תמים מדי.

בכל מקרה, עד עכשיו הייתה התייחסות רק לשירשור הנוכחי, שממנו התקשיתי למצוא סיבה להסרחה.

אם אתה עוקב אחרי הבנאדם שנים, ו/או יש לך כל מיני הצלבות נתונים וראיות מפלילות, זה סיפור אחר, אבל לא כך זה הוצג על ידך עד לרגע הזה.

אז מה בדיוק הפשעים הדורשים הסבר?

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
זאת בדיוק הבעיה: "עוסק בתחום".
אין פשעים ואין ראיות מפלילות. ואני לא מחפש אותו אישית כי לא מענין אותי. מה שמענין אותי זה לדעת מי כותב את מה שכותב. ולמרות שניסו להציג אותו כלקוח תמים ששואל ציוד מבעלי חנויות/יבואנים וסוקר את הציוד ברוח פילנטרופית יוצאת דופן, מסתבר שבאתר אחר הוא מתוייג כעוסק בתחום. מותר לי לשאול למה?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
אין פשעים ואין ראיות מפלילות. ואני לא מחפש אותו אישית כי לא מענין אותי. מה שמענין אותי זה לדעת מי כותב את מה שכותב. ולמרות שניסו להציג אותו כלקוח תמים ששואל ציוד מבעלי חנויות/יבואנים וסוקר את הציוד ברוח פילנטרופית יוצאת דופן, מסתבר שבאתר אחר הוא מתוייג כעוסק בתחום. מותר לי לשאול למה?
על סמך העובדות הידועות עד לרגע זה, לא הייתה שום סיבה לחשוד בו בשום דבר, לא הזכרת את עובדת היותו "עוסק בתחום", ושאר טיעוניך נראו כמו ניסיונות הפללה בלתי מבוססים וירידה על רמת כתיבתו.

זה כמו להאשים מישהו בפומבי על זה שהוא פדופיל שצריך להיזהר ממנו רק על סמך זה שהוא עובר כל יום ברחוב שבו הוא גר, ובביית לידו גרה ילדה בת 10. זו האשמה לא לעניין. אבל אם מתברר שהוא פדופיל מורשע שישב בכלא, והוא עובר ברחוב בדיוק בשעות שהילדה חוזרת מבית הספר, יש מקום לבדיקה.

וייש הבדל בין לשאול איך זה ש"עוסק בתחום" כותב בצורה הזו בלי להזדהות ככזה, מה שעדיין אינו מפליל לכשעצמו, לבין לדרוש הסברים סתם ללא שום ביסוס וללכלך עליו בפומבי, בפורום, בענייני סרחונות, שזו התנהלות בלתי הולמת עד מסריחה בעצמה בנסיבות אלה.

אז יאללה, שאל, בני, ונען :)

עמיר

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אם אתה מריח את המחשבות המסריחות של עצמך, זה לא אומר שהוא מסריח.
קקי ופיפי. ילדים בגן.

ולמה הוא כותב על זה? אין בעייה להמציא כמה סיבות אפשריות נטולות ריח או מריחות טוב. למשל:
  • הנושא חשוב לו והוא נהנה לשתף
  • הוא חושב שזו תרומה לאחרים
  • הכתיבה עוזרת לו לרכז את מחשבותיו
  • הוא רוצה תשומת לב
  • הוא מצפה לתגובות ענייניות שייתנו לו פידבק על צורת הבדיקה/חשיבה שלו (בניגוד לסגנון כתיבתו)
ואפשר כנראה להמציא עוד כמה בלי להתאמץ יותר מדי.
הוא כותב אות על זה כי יש לו מענין מסחרי בתחום! בין אם הוא סוחר, לוביסט, נציג מטעם, או אושיית הסקירות הבאה אחרי רן לוי. כל מה שביקשתי זה לדעת מה הוא.

ואם רוצים להעביר מסר דומה יותר מפעם אחת, דווקא הדבר ההגיוני והפרקטי הוא לעשות copy/paste למסר הראשון ולא לכתוב הכל מהתחלה.
דיברתי על קופי פייסט בין שתי סקירות שונות בפורום הזה.

ואם יש לך תלונה על כך שהשרשור נפתח בפורום הלא נכון -- תכתוב למנהלי הפורום בקשה להעביר אותו למקום שכן נכון. ללכלך/להסריח מישהו אחר בגלל זה?
א. אני לא השוטר של הפורום. אני חבר רגיל בו, כמוך וכמו כל אחד אחר. אני לא מלשינון.
ב. אני לא הסרחתי ולא לכלכתי בגלל זה. זה פרשנות שלך. טענתי שהסקירה היא ברמה נמוכה. ואני עדין טוען כך. וזה בלי קשר לאינטרסים של הכותב או הפורום שבו בחר לפרסם.
אף אחד לא טען שאתה חושב שהעולם צריך להשתנות לפיך, כך שזה מראש לא בתסריט של הסרט המצוייר.
- "אתה מזכיר לי אדיוט".
- "אני לא אדיוט, אתה חי בסרטים מצויירים."
- "לא אמרתי שאתה אדיוט. אמרתי שאתה מזכיר לי אדיוט."
זו רמת הטיעון שלך.

מה שאני כתבתי הייה בעקבות זה שאתה מצפה שאנשים יכתבו בסגנון שנראה לך, ברמה שנראית לך, במקום שנראה לך ומי זוכר מה עוד, ואם זה לא כך, אתה מצפה שכולם יתיישרו עם מה שאתה מצפה.
אני מצפה מסקירה להיות ברמה מסויימת. ואם היא לא ברמה מסויימת, אני אכתוב את זה.
זה סיפור יפה ומרגש, אבל אם הוא הייה באמת יקר לך, לא היית טורח לעורר את כל הסרחון המפוברק הזה אלא מדלג הלאה.
זה בגלל שאין לך מושג מה זה ניהול זמן באינטרנט, וכמות הגירויים שאדם ממוצע צריך לסנן או לנהל. וזה אחד מהם. לי יש מושג כי זה נוגע בתחום העיסוק שלי. אתה חושב שלקרוא שלוש שרות או חצי שורה משרשור, ולהחליט על פיהם אם להמשיך או לא, זה מספיק. וואלה, זה לא מספיק. בדיוק כמו שתעקם גבה אם מישהו יעשה כאן סקירה לקורקינטים, אני עיקמתי גבה על זה שמישהו בחר בפורום הזה לעשות סקירה לרסיבר ולא טרח להתאים את הטקסט שלו במאומה לנושא הפורום.
ועובדה היא שכמה אחרים הגיבו בחיוב, כלומר לא מדובר בזמן היקר-כבייכול של כל האחרים, ובכל מקרה לא קיבלת מינוי לייצג אף אחד מעבר לעצמך.
אתה צודק במאה אחוז. אני מייצג רק את עצמי.
עם זאת, אני מניח שאני יכול לומר בשם רוב האחרים ואולי גם בשם מנהלי הפורום -- שייתקנו אותי אם אני טועה: כל מי שזמנו יקר לו מוזמן לדלג על מה שלא מעניין אותו, מכל סיבה שהיא. הנימוקים, למה זה לא מעניין אותו, ו/או לא צריך-כביכול לעניין אחרים, אינם מעניינים. כנ"ל גם ביקורות על "רמה", סיגנון, שגיאות כתיב ועברית, פיסוק וכד'.
גם כאן אתה צודק, אך חלקית.
אם מחר בבוקר תחליט לכתוב על מגברי מנורות או על רמקולי שופר, שני דברים שאני לא מתחבר אליהם, לא תהיה לי עם זה שום בעיה.
אם תחליט לכתוב סקירה תת-רמה על רסיבר, תהיה לי עם זה בעיה כי זאת תהיה פגיעה בזמן שלי, ואני אכתוב על זה. אתה, ונמר, וכל העולם יכולים להמשיך לטעון שאני צריך להמשיך הלאה ולהתעלם, וכולכם תטעו. אפשר וצריך לרצות לשאוף לרמה גבוהה, בין אם זה בהתאמה של נושא הטקסט לנושא הפורום, ובין אם זה ברמת הטקסט.
לגבי נושא הפיסוק, ושגיאות הכתיב - עקרונית אתה צודק ואני לוקח בחזרה ומתנצל אם פגעתי באנשים שלא יודעים להתבטא בכתב בעבר. אבל זה לא היה המקרה כאן. לא אמרתי מילה על יכולת ההתנסחות או הכתיב/כתב/איות שלו.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
הוא כותב אות על זה כי יש לו מענין מסחרי בתחום! בין אם הוא סוחר, לוביסט, נציג מטעם, או אושיית הסקירות הבאה אחרי רן לוי. כל מה שביקשתי זה לדעת מה הוא.
רק שלא אמרת את זה קודם.

ומה שכן כתבת לא הייתה בדיוק בקשה "לדעת מי הוא", אז אל תיתמם
גם אם קיבל את הסכמתו ולא אמר לנו - מסריח.
זה מזכיר לי את השיר "דיינו" של פסח.
...ואילו עשה לנו סקירה ולא הודיע לבעל העסק - מסריח
... ואילו עשה לנו סקירה וכן הודיע לבעל העסק, ועל כן הוא בעל אינטרס - גם מסריח.

בקיצור, קצת מסריח
ולאור זה ^, גם זו התממות
ב. אני לא הסרחתי ולא לכלכתי בגלל זה. זה פרשנות שלך. טענתי שהסקירה היא ברמה נמוכה. ואני עדין טוען כך.
פרשנות שלי? :מבולבל:

זה בגלל שאין לך מושג מה זה ניהול זמן באינטרנט, וכמות הגירויים שאדם ממוצע צריך לסנן או לנהל. וזה אחד מהם. לי יש מושג כי זה נוגע בתחום העיסוק שלי. אתה חושב שלקרוא שלוש שרות או חצי שורה משרשור, ולהחליט על פיהם אם להמשיך או לא, זה מספיק. וואלה, זה לא מספיק. בדיוק כמו שתעקם גבה אם מישהו יעשה כאן סקירה לקורקינטים, אני עיקמתי גבה על זה שמישהו בחר בפורום הזה לעשות סקירה לרסיבר ולא טרח להתאים את הטקסט שלו במאומה לנושא הפורום.
כל הסיפורים האלה על ביזבוז זמנך היקר הם הצגה מאוד יפה של חשיבות עצמית מנופחת ולא ממש אותנטית.
גם עכשיו אתה משחית את זמנך הייקר-כבייכול על ויכוחים חסרי-תוחלת.

ואם מישהו יעשה כאן סקירה לקורקינטים, אני אזהה את זה תוך עשר שניות, ואו שאעבור הלאה, או שאחליט להשקיע בזה 60 שניות לכתיבת פוסט עם בקשה להעביר לפורום המתאים.

אם אתה כזה מקצועי, למה לך זה לוקח יותר זמן אני לא יודע, ולא ממש מעניין אותי, אם כי זה קצת מוזר.

אם תחליט לכתוב סקירה תת-רמה על רסיבר, תהיה לי עם זה בעיה כי זאת תהיה פגיעה בזמן שלי, ואני אכתוב על זה. אתה, ונמר, וכל העולם יכולים להמשיך לטעון שאני צריך להמשיך הלאה ולהתעלם, וכולכם תטעו. אפשר וצריך לרצות לשאוף לרמה גבוהה, בין אם זה בהתאמה של נושא הטקסט לנושא הפורום, ובין אם זה ברמת הטקסט
קקי ופיפי. ילדים בגן
כן, שואף לרמה גבוהה, הזמן שלו יקר עאלק, וכולם טועים. הכל אמת.

אתה צודק.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

ועל אותו אתר כתבנו את שתי הכתבות הללו.

http://www.dtown.co.il/articles/1430.html

http://www.dtown.co.il/articles/2226.html

והם לא סימנו את עצמם כעוסקים בתחום.

אני מכיר את סיפור העוסק בתחום של איציק. אם ירצה יספר. שורה תחתונה - הוא אינו עוסק בתחום.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
רק שלא אמרת את זה קודם.
נכון, כי לא ידעתי את זה קודם. רק בעקבות הסדרת חינוך שקיבלתי מנמר וממך, טרחתי לבדוק ומצאתי:
ומה שכן כתבת לא הייתה בדיוק בקשה "לדעת מי הוא", אז אל תיתמם
.
אני לא שמעתי על הבן אדם לפני זה ולא זכורה לי אף התכתבות איתו. אני לא מיתמם. חוצפן.

....בקיצור, קצת מסריח. אבל יאללה, למה סתם עלילות שוא. אני בטוח שיש הסבר הגיוני ופשוט...
"אני בטוח שיש הסבר הגיוני ופשוט" = "אני מאד אשמח אם אקבל הסבר הגיוני ופשוט". או שאתה מבין את זה אחרת?
כל הסיפורים האלה על ביזבוז זמנך היקר הם הצגה מאוד יפה של חשיבות עצמית מנופחת ולא ממש אותנטית.
הצטרפת למועדון הפסיכולוגיה בגרוש, כפרה? גם אם אני מנופח ובעל תחושת חשיבות עצמית מופרזת, זה לא עושה את הטיעונים שלי פחות רלוונטים.
גם עכשיו אתה משחית את זמנך הייקר-כבייכול על ויכוחים חסרי-תוחלת.
אתה צודק. אני אכן משחית את זמני. זה בעיקר משתי סיבות:
1. אשתי הכריחה אותי לרדת לאילת, ואני שונא לרבוץ בים 6 שעות ביום ולהרגיש כמו כלב ים במושבה של כלבי ים. אז אני מעביר את זה זמני בפורום.
2. אתה עם הטרחנות המתנשאת שלך מעצבן אותי באופן אישי, ואין לי משהו יותר טוב לעשות כרגע חוץ מלענות לך. אם זה ישתנה, אתה תהיה הראשון לדעת.
ואם מישהו יעשה כאן סקירה לקורקינטים, אני אזהה את זה תוך עשר שניות, ואו שאעבור הלאה, או שאחליט להשקיע בזה 60 שניות לכתיבת פוסט עם בקשה להעביר לפורום המתאים.
אני מאד מקווה שבשבילך שזה יקח לך הרבה פחות מ- 10 שניות לסנן כל הסחת דעת שאתה נתקל בה ברשת. אחרת מצבך חמור.
אם אתה כזה מקצועי, למה לך זה לוקח יותר זמן אני לא יודע, ולא ממש מעניין אותי, אם כי זה קצת מוזר.
שלום קוראים לי עמיר ושוב כיסיתי את כל הפינות. גם ירדתי, גם הראיתי שלא אכפת לי מהתגובה, וגם עשיתי ניתוח פסיכולוגי מבריק של הצד השני.
א. לא טענתי שאני כזה מקצועי. הלוואי שהייתי. אני לא כזה. אם הייתי כזה מקצועי, לא הייתי שבוע באילת.
ב. לי זה לקח בערך 5 שניות להבין שמדובר בפוסט שהוא גם לא רלוונטי וגם ברמה נמוכה. 5 שניות זה עדין יותר מדי.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
ועל אותו אתר כתבנו את שתי הכתבות הללו.

http://www.dtown.co.il/articles/1430.html

http://www.dtown.co.il/articles/2226.html

והם לא סימנו את עצמם כעוסקים בתחום.

אני מכיר את סיפור העוסק בתחום של איציק. אם ירצה יספר. שורה תחתונה - הוא אינו עוסק בתחום.
סבבה, ותודה. זה כל מה שביקשנו לדעת בהתחלה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אם תחליט לכתוב סקירה תת-רמה על רסיבר, תהיה לי עם זה בעיה כי זאת תהיה פגיעה בזמן שלי, ואני אכתוב על זה. אתה, ונמר, וכל העולם יכולים להמשיך לטעון שאני צריך להמשיך הלאה ולהתעלם, וכולכם תטעו. אפשר וצריך לרצות לשאוף לרמה גבוהה, בין אם זה בהתאמה של נושא הטקסט לנושא הפורום, ובין אם זה ברמת הטקסט.

אף אחד לא אמר לך לא להביע את דעתך. אבל אני כן אגיד לך (ליתר דיוק אקבע לך) בתוך איזו מסגרת נימוסיo תוכל להביע את דעתך. למה? ככה. כי אני מעוניין שתהיה כאן פלטפורמה שאף אחד לא יצא ממנה פגוע ומתוסכל.
את דעתך אתה יודע לכתוב גם בצורה עיניינית ומנומסת. אתה לא דביל, אתה רחוק מזה. ולכן אתה מבין שמה שזעקתי כנגדו אינה הביקורת אם כי הדרך שבה היא ביקרת.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
סבבה, ותודה. זה כל מה שביקשנו לדעת בהתחלה.

אז למה לקשקש שעה בקומקום ולא לשאול ת׳כלס את איציק ״מדוע אתה מסומן כעוסק בתחום באתר שואבי האבק הרובוטים?״

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אז למה לקשקש שעה בקומקום ולא לשאול ת׳כלס את איציק ״מדוע אתה מסומן כעוסק בתחום באתר שואבי האבק הרובוטים?״
כי אז לא ידעתי שהוא מסומן כעוסק בתחום, ופארסת ה"מסריח" התחילה כי זה פשוט נראה מלכתחילה - מסריח. תראה לי עוד אדם אחד שיש לו כ"כ מוניטין של הכרות תודה, כותב "סקירות" וכו', והוא אודיופיל מין השורה בלי שום רצון לפתח "קריירה" בתחום?
ורק כשבדקתי באתר שואבי האבק, ראיתי ששם הוא מסומן כעוסק.

הדבר היחיד שכרגע מיישב את כל הענין הוא המילה שלך שהאדם הוא לא "עוסק בתחום". כלומר, אתה שם את עצמך כערב לו. ואותך, בניגוד אליו, אני מכיר. אז גם אם זה נראה לי על פניו לא יאה ולא נאה, המילה שלך מספיקה לי. אין לי מושג אם יש אחרים שחושבים כמוני ואם להם זה מספיק. אני מדבר רק בשם עצמי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור