רמקולים עד 35,000 מחיר חו"ל

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
שבוע טוב אני יכולתי להביא cabasse pacific sa3 במחיר של 30k חדש בקרטון.נמר סקר אותו באתר ! אבל צערי .אני לא איש שבמצבי יכול לזרוק כסף ולחיות על אולי :(:לב-שבור:

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
כמובן שרמקולים מהסדרות הקטנות יותר ( בTHIEL לא היו סדרות נמוכות היו רמקולים יותר קטנים פיזית ) המחירים ביחס לתמורה מגוחחים . פה בארץ הסתובב CS2.4 שהחילף ידיים ב5000 שח עד שהוא נפל אצל משהוא שמבין מה הוא רכש . חיבר לו מגבר בשרני . ופרה טוב ועם תשאלו אותי מדובר פה במציאה הכי גדולה שהסתובבה פה מבלי שמשהו יבין מה יש פה .
כשאני מכרתי אותו לאחד מסוכרי היד שניה בארץ הוא הציג אותו עם אודיו ריסרץ (מנורות ) שלא דיגדג לרמקול . הוא לא חבר של מנורות .
כשקניתי את הCS6 שיש לי כיום הוא מוקם 2.5 מטר מהקיר בחלל שהיה גדול עליו היתה במה היה קסם אבל בס דרדלה .
בקיצור בידיים הנכונות מדובר ביהלום אמיתי

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לגבי THIEL
נתחיל בזה שאני לא חשוד בשום עניין לגבי היבואן בארץ נהפוך הוא אני חושב שהוא אחד היבואנים החשובים אני רוכש ממנו מדי פעם ציוד ואפילו חיברתי אליו חבר טוב .
.

מדוע דיון על המוצרים שמייבא אותו יבואן מוכרח להתחיל בהתנצלות?
מדובר על מוצר ולא על אדם. האדם יכול להיות מקסים. מה זה קשור למוצר שהוא מחליט לייבא?

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
עדיין מדובר בבן אדם . והיה חשוב לי לציין שאן שום עניין אישי נהפוך הוא מי שרוצא להקשיב לרמקולים החדשים בכף .
אני רק אוהב מאוד את THIEL גם אני בזמנו שלחתי פוסטים מאוכזבים לחברה אבל זה מאחורינו .
כרגע מי שהואב THIEL החלום הסופני שלו זה ה3.7

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בן אדם או לא בן אדם.
מי שרוצה לכתוב על מוצרים שיכתוב על מוצרים. אנחנו לא כותבים על בני אדם.
זה פורום אודיו ולא פורום ״האנשים מאחורי האודיו״ או ״האנשים מאחורי היבוא״.

בני אדם לא מעניינים אותי בפורום הזה. מוצרים כן. ועל מוצרים נכתוב מה שאנחנו רוצים ללא כחל וסרק. הפורום הזה מיועד לגולשים ולא ליבואנים. יבואנים יכולים בהחלט להזין את עצמם בלקוחות מכאן ולהינות מהעובדה שזה האתר היחיד בישראל שבאמת משקיע בתחום האודיו לקהל הרחב. רק לא מזמן היתה תערוכה.

הפורום הזה נולד על מנת שגולשים יוכלו לדווח על כל מה שהם חושבים ששווה לדווח עליו. לטוב ולרע.

יש כאלה שבוחרים בכל שבוע במוצר אחר ומכתירים אותו לטוב ביותר ששמעו ואחרי חודש הוא הופך להיות סתם מוצר כי מצאו משהו יותר טוב. מותר להם לעשות גם את זה. למה? משום שזו מטרת הפורום. יש כאלה שכלום לא נשמע להם מספיק טוב לעומת מה שיש להם בבית, ויש כאלה שמה שיש להם הוא אף פעם לא מספיק עבורם. לכולם יש מקום.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
אני רק לא מבין דבר אחד, איך ממליצים לבן אדם ליבא מוצרי אודיו מחו"ל בלי ששמע (פוקאל, טיל וואטאבר), רק כי אדם כזה או אחר אהב את המוצר, ולא ממליצים לאותו פלוני ללכת ליבואן כזה או אחר להדגמה, לשמוע ולהחליט בעצמו?

הרי אנחנו פה כולנו מבינים שלקנות על פי ביקורות זה קישקוש, ומצד שני ממליצים על מוצרים בעצמינו...

יש טונות רמקולים טובים בעולם, האמת אין כמעט רמקולים רעים המיובאים על ידי יבואני הבוטיק. אז קשה עד אי אפשר להמליץ ולקבוע נחרצות מה יותר טוב ממה. ניתן להגיע לסאונד טוב (מה זה סאונד טוב? זה סוביקטיבי לגמרי!) עם כמעט כל סוגי הרמקולים שהם מיבאים, זה מצריך עבודה קשה (מאוד) לא משנה איזה רמקול יבחר הבחור.

אני דווקא חושב שהשואל מקובע קצת (בעצם כולנו קצת מקובעים) על מוצרים ששמע או קרא עליהם בפורום או ביקורות כאילו ואחרות. נניח הגברה של musical fidelity. אני לדאבוני עשיתי פעם אחת את הטעות הזאת (קניה לפי דעה קדומה), לא אחזור עליה שוב.

בתכלס לא ממש ניתן להבין את טעמו של השואל, כל השאר חרטה. אז הינה התשובה שלי לבחור:

-אל תהיה עצלן, לך תסתובב תשמע. יש טונות מוצרים מעולים שלא שמעת עליהם.
-כל יבואני הבוטיק אוהבים מאוד את עבודתם ונותנים שירות מעולה שבמעולים ביחס לתחומים אחרים בארץ, ואפילו לחו"ל. קפוץ אליהם תשמע, ותחליט בעצמיך!
-אל תתעסק עם טכנולוגיות... קראמי/לא קראמי טרנזיסטורי/שפופרות אנלוגי/דיגיטלי. מצידך שיהיו בפנים חבורה קטנה של גמדים שמנגנים את מה שאתה טוען לסידי, אם זה נשמע לך טוב, זה טוב.
-אל תקנה מוצר אודיו שלא שמעת ובדקת. (כמעט) אף אחד מאילה שהמליצו לך פה לא קנה ככה מוצרים. אתה לא מתחתן על פי שידוך פגישה עוורת אני מקווה, מניח שאתה יוצא עם הבחורה לפני נותן טבעת.

עצה מועילה יותר מזאת לא תמצא פה!

בהצלחה

נערך לאחרונה ב:

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
צר לי כל העניין שהתפתח מהשירשור הזה !
אן לי שום עניין במלחמות היבואנים פורומים עם יש כאילו !
ואני בקשר טוב עם עופר ועם נמר .
פותח השירשור ביקש המלצה ליבוא של רמקול ב-תקציב מסויים , זאת אומרת רמקול מהליגה של הגדולים.
אני כחובב THIEL המלצתי לו על הרמקול שאני הכי אוהב והזמנתי אותו לשמוע את מה שיש לי . (לא המלצה על עיוור ולא כלום .
לאחר מכן משהו המליץ לו ללחת ליבואן החדש של THIEL לשמוע אצלו . ואני צינתי וגם אמרתי את זה לעופר כשהיתי בחנות שלו לפני שהגיע רמקול אחד לארץ שהרמקולים שפיתח גים טיל והסידרה החדשה זה לא אותה חברה ולא חולקים כלום מהפילוסופיית תיכנון של גים טיל . וזה הכל !!!!!!!!!!
יכול להיות שמדובר ברמקול המדהים ואפילו מעבר לזה למחירו
גם פה ציינתי שמדובר ברמקול יפה . ומי שרוצא יכול להתרשם אצל עופר !
יכול להיות שמדובר ברמקול הרצפתי בעלות סבירה הטוב ביותר שהגיע לארץ . לא יודע לא שמעתי .
אבל הכותב התעניין ביבוא של רמקול משומש מחול במטרה לקנות רמקול משהוא מעל מה שהכסף הזה יקנה לו בארץ .
ואני עדיין ממליץ על 3.7 .
עם משהו יבקש לרכוש רמקול רצפתי חדש בארץ בתקציב של +\-20000 שח אני יפנה אותו לעופר ולכל מי שאני מכיר שיש לו משהו להציע .
הthiel 3.7 בעניי עומד בשורה אחת עם ווילסון רוקפורט YG נאוטילוסים למיניהם פוקאלים אוטופיות למניהם ושאר ירקות.
צר לי שההמלצה שלי לתוך עניינים שאן לי בהם שום עניין .
תודה ויום טוב

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
בעניי העצה היחידה שאפשר לתת למי שרוצה ליבא בעצמו רמקול מחו"ל "על עוור" היא פשוט לא לעשות את זה!
(אלא אם כן שמע פעם הרמקול, אהב, ומצא מחיר מציאה)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
על מה אתה מתנצל צחי? מישהו מפריע לך לומר את דעתך באופן חופשי?

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
בעניי העצה היחידה שאפשר לתת למי שרוצה ליבא בעצמו רמקול מחו"ל "על עוור" היא פשוט לא לעשות את זה!
(אלא אם כן שמע פעם הרמקול, אהב, ומצא מחיר מציאה)
אני ממש לא מבין את עניין העיוור אני במפורש הזמנתי את הבחור להקשיב . וכמובן עם יחפוץ בפוקאל או וילסון או קבס גם את זה ניתן למצא בארץ .

לשאלתך ליאור : קיבלתי תגובות כאילו העניין עם טיל המקורי מול זה החדש הוא מכוון יבואן והיה חשוב לי לחדד שלא .

NuXeR

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
תודה לכולם על התגובות, החכמתי, למדתי ויצאתי למסע.

בינתיים שמעתי את ה-Focal 1028 שכאבו קצת באוזניים אחרי זמן מה, כנראה הבריליום והאוזניים שלי לא הסתדרו.
B&W 803D2 שהיו נחמדים, אבל הסאונד קצת "רחוק" מידי ...
Dali Epicon 6 שהרשימו אותי מאוד
Sonus Faber Cremona שהיו נחמדים, אבל לא ריגשו אותי

הבאים ברשימה:
AudioVector Si3
Spendor D7
Cabasse
Artos
Audio Physic
ועוד :)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תוסיף לרשימה את ה-marten, טריאנגל ותבדוק עם אודיופריק אם יש לו ג׳וזף אודיו רצפתי בתצוגה.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היי,

לך להאזין לרמקולים 3.8 ProAc Response:

http://www.dtown.co.il/forum/threads/רמקול-proac-response-3-8.41810/

בהצלחה, תומר

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
בפורום השכן, יש פרואק D18 יד-2 למכירה.
(אולי גם כאן פירסם)
לחטוף !!

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
הייתי הולך בעיניים עצומות מבלי להסס על Artos Moonglow.
צודק.
אבל הוא יקר במידה משמעותית, מכל השאר פה. לא?
(אפילו מתצוגה)

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
Artos Moonglow מוצע מתצוגה ב 28K ש"ח
סגרת לו את הפינה.
טעות תהא לא לרוץ לשמוע, טרם רכישה.

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
לא ממש. אבל שקלתי לקנות את ה C5. הלכתי לשמוע ואז חזרתי הביתה, הדלקתי את המערכת, והשאר היסטוריה.
: -))

אני ממש חמדתי את הפרואק D20R
אך כידוע, מדובר ביבואן שהתימחור שלו ... נו שוין.
אז "הסתפקתי" בספנדור.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור