רמקולים עד 35,000 מחיר חו"ל

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בריאות זה חשוב.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לגבי ה-d7.

רמקול היי אנד אמיתי במחיר שפוי.
אחד מהטובים ששמעתי במחיר הזה.

היתרון שלו הוא שהוא מתאים להצון סוגי חללים, הוא לא זקוק לסאב והוא מאוזן להפליא.

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
194
נקודות
43
יותר טוב תעקוב אחרי הבחור הזה. תלמד ממנו כמה דברים.

יצרנית שלקחה שם ושינתה את כל התיכנון היא יצרנית לא רצינית.
אין שום קשר בין הרמקול הזה לטיל המוכר.
הבחור שבסרטון הזוי וככל הנראה סובל מאובססיה.

מוזר איך קובעים דעות מבלי לשמוע הדגם החדש, כמעט הרוב המוחלט בפורום אם לא כולם לא שמעו הדגם החדש ויוצאים בהצהרות לא מבוססות ומסתמכים רק על דעות של גורם אחר.

באודיו רק האזנה ושמיעה באוזניים ולא בעיניים. אחרת הכל לא שווה.

לגבי יצרנית שמשנה התכנון,
הנה אנלוגיה:
כולנו יודעים בעבר מה הייתה חברת סקודה..., לפני כמה שנים נרכשה ע"י פולקסווגן. הייצור עדיין תחת אותו שם ובאותו מקום אך תכנון אחר. היום רואים איך האוטו הזה הפך לאוטו מוצלח ומבוקש.

אז לטעון שאם החברה משנה התכנון היא חברה לא רצינית, לא נראה לי שזה נכון וזה לא מבוסס.

לסיכום,
שמעתי thiel tt1 כרבע שעה, היה מחובר רק שעה אחת ונשמע מדהים.
הרמקולים מפורטים ומאוזנים להפליא, מוזיקלים בטירוף, דינמיות, סאונד עשיר, רזולציה שנמצאת בדגמים יקרים של רמקולים קרמיים, בס הדוק ומדוייק, במה ו 3 ממד שלא קיימים במחיר כזה.
היי אנד במיטבו במחיר סופר שפוי.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חאלד ידידי.
תצ׳וטט קצת ותמצא שהאדם הזה הוא לא היחיד שחושב כך.
אם אתה רוצה לפתח דיון על סקודה - אין בעיה. שם פולקסווגן לקחו רכב כושל בכל פרמטר טכני ושיפרו אותו מכל הכיוונים.
האם וילסון רכשו את טיל? אולי jbl?

אם הייתם ממליצים על ה -CS1.7
לא הייתי אומר מילה.

אבל ה-tt1 זה לא דומה אפילו לטיל המוכר. זה תכנון אחר מכל הבחינות. לא דומה, לא מזכיר אפילו את הטיל
ההם שג׳ים טיל תיכנן (והוא היה גאון). הרמקולים הללו הם רמקולים חדשים, שמשתמשים בשם של טיל והתכנון שונה לחלוטין.

תיכננו מוצר זול חדש שאין לו קשר לטיל.
לעופר שחורי יש מספיק מוצרים טובים להמליץ עליהם.

ה-asw שזכה אצלי פעמיים ברצף למוצר השנה יכול להתאים לבחור. מעבר לכך שהוא רמקול רצפה קטן, לא מרובה יחידות, יותר נציל ולא 87db שזה לא ממש קל להנעה, יכול בהחלט להתאים לו יותר.

אבל עדיין.
אני בעד ה-d7, מרטן פורם, פיאגה, asw 310, אפוס אפיק 5, טריאנגל רצפתיים מהסדרה האמצעית הבסיסי ביותר (שכחתי את שמו) ואם יסתדר עם מישל, הארטוס מונגלאו שנמכר עכשיו מתצוגה יכול להיות להיט היסטרי עבורו.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
חאלד ידידי.

אבל עדיין.
אני בעד ה-d7, מרטן פורם, פיאגה, asw 310, אפוס אפיק 5, טריאנגל רצפתיים מהסדרה האמצעית הבסיסי ביותר (שכחתי את שמו) ואם יסתדר עם מישל, הארטוס מונגלאו שנמכר עכשיו מתצוגה יכול להיות להיט היסטרי עבורו.

סוף סוף תשובה רצינית והכי חשוב ענינית לתקציב המדובר וחדר לא גדול.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
סגרו את ASWֱ ! אין יותר חברה כזו!

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
סגרו את ASWֱ ! אין יותר חברה כזו!

יכול להיות ,אבל האתר שלהם עדיין חי ,בועט,ונושם

http://www.asw-loudspeaker.com/asw-we/vertrieb/international.php?sprache=english

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
194
נקודות
43
אבל ה-tt1 זה לא דומה אפילו לטיל המוכר. זה תכנון אחר מכל הבחינות. לא דומה, לא מזכיר אפילו את הטיל
ההם שג׳ים טיל תיכנן (והוא היה גאון). הרמקולים הללו הם רמקולים חדשים, שמשתמשים בשם של טיל והתכנון שונה לחלוטין.

ידידי נמר,

האם שמעת הדגמים החדשים של thiel?

הם קנו החברה ולא משתמשים בשם thiel סתם בגלל שבא להם.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אמרתי את דעתי.
לא אני שמעתי אבל אנשים שאני סומך על דעתם.
כאלה שאני מתייעץ איתם וטעמינו זהה.

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
194
נקודות
43
אתה יודע שאני מעריך דעתך,
אבל הפעם סלח לי אתה מסתמך על דעות של אחרים ולא על אוזנייך ויוצא בהצהרה לא מבוססת.
הערה, לא משנה אם אתה סומך על דעתם או לא. בתחום האודיו אין קונצנזוס מוחלט.

נמר מהיכרותי בך אתה מאמין רק לאוזניים שלך, לכן מה קרה היום שאתה סומך על האחרים?
מקווה שאתה לא כתבת מה שכתבת בגלל כעס על היבואן או משהו אחר...

מן הראוי שהיבואן עופר שחורי חייב להגיב על כל מה שנאמר על מותג שהוא מייצג. אלא אם הוא חסום או מושעה כי מזמן לא ראיתי אותו כותב/מפרסם באתר.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא פעם ולא פעמיים כתבתי על כך שאני מתייעץ לא מעט עם כאלה שאני סומך על דעתם. זה אפשר לי לרכוש מוצרים (רמקולים למשל) על עיוור והמסקנות שלהם היו מדויקות לחלטין.

לגבי מאסטרו אודיו.

ראשית. בין אם הוא מושעה או לא יבואן אינו יכול להגיב או להשתתף בדיונים על המוצרים שלו למעט מידע טכני ומחיר.

שנית, אלדר מייצג אותו כאן היטב.

שלישית. עופר יכול לשלוח לי תגובה במייל ואני אפרסם אותה כאן כפי שהיא.

רביעית. סיבת ההשעיה שלו מהאתר היא לאחר אין ספור עבירות על חוקי הפורום ומספר רב של פעמים בהם החזרנו אותו.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
יכול להיות ,אבל האתר שלהם עדיין חי ,בועט,ונושם

http://www.asw-loudspeaker.com/asw-we/vertrieb/international.php?sprache=english
מה זה התגובה הזו? אין ,וחלאס.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מדהים.

כל פעם שציוד של היבואן הזה מעורב בדיון, הדיון הופך לויכוח.

לא יתכן שבפורום אודיו אדם לא יוכל לתת את דעתו על מוצר או התנהלות של חברה מבלי ביהפוך לזירת איגרוף.
וזה באמת לא ימשיך ככה.

שלחתי מייל ל-asw. מעניין מה תהיה התגובה שלהם למידע הזה.

אם אין. תמיד אפשר ללכת לשמוע מדבקה של טיל.

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
194
נקודות
43
אענה לך ואקצר לך זמן ההמתנה לתשובה אם בכלל יחזרו למייל ששלחת.

המפעל נשרף וגרם לנזק גדול לא רק לעצמו אל גם למפעלים שמסביב , הסיפור ארוך וסיבוך גדול.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אז מה הבעיה לכתוב את זה?
מה כל כך סודי במידע הזה?

אין לי ספק שהוא יחזור לפעילות בקרוב. בכל אופן מקווה שכך יהיה. מוצרים נהדרים.
אם אינני טועה (והזכרון שלי מעולה) גם לך המלצתי על הרמקולים הללו.

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
194
נקודות
43
אכן רמקולים נהדרים ואני פספסתי אותו ASW Genius 310.
הזכרון שלך מעולה :בעד:.

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
חאלד ידידי.
תצ׳וטט קצת ותמצא שהאדם הזה הוא לא היחיד שחושב כך.
אם אתה רוצה לפתח דיון על סקודה - אין בעיה. שם הם לקחו רכב כושל בכל פרמטר טכני ושיפרו אותו מכל הכיוונים.
האם וילסון רכשו את טיל? אולי jbl?

אם הייתם ממליצים על ה -CS1.7
לא הייתי אומר מילה.

לעופר שחורי יש מספיק מוצרים טובים להמליץ עליהם.

ה-asw שזכה אצלי פעמיים ברצף למוצר השנה יכול להתאים לבחור. מעבר לכך שהוא רמקול רצפה קטן, לא מרובה יחידות, יותר נציל ולא 87db שזה לא ממש קל להנעה, יכול בהחלט להתאים לו יותר.

אבל עדיין.

לדעתי תזמון מושלם להשוואתי בין הספנדור d7 למרטן פורום.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רמקולים שונים מידי זה מזה.
אני מהמר שהם יהיו כל כך שונים שלא תהיה תחרות אמיתית בניהם.

אבל בין ההרברט לספנדור והסטרלינג זו תהיה השוואה מעניינת. משום מה, התחושות שלי הן שהסטרלינג יפתיע אבל הספנדור יהיה הטוב ביותר. צריך לבדוק.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
לגבי THIEL
נתחיל בזה שאני לא חשוד בשום עניין לגבי היבואן בארץ נהפוך הוא אני חושב שהוא אחד היבואנים החשובים אני רוכש ממנו מדי פעם ציוד ואפילו חיברתי אליו חבר טוב .
בקיצור ידוע בהסטוריה של המיתוג שחברות שיצרו ציוד מופת או נניח ציוד בסטנדרת גבוהה נרכשו על חברות שהשתמשו בשם ושנמכו את הציוד . יכול להיות שהחברות המקוריות היו פחות כלכליות בגלל שציוד טוב ויקר עולה יותר ליצור ונמכר פחות . דוגמאות שקופצות לי לראש זה שוורולט האמריקאית וזאת הקוראנית יגואר נמכרה לפורד ועברה שינמוך רציני . מרנץ היפנית מול הממשיכה שלהSNELL ואני בטוח שהחברים פה יעלו עוד עשרות מקרים .
שינמוך לא אומר שהציוד לא טוב יכול להיות שהוא מאוד טוב לקבוצת המחיר שלו .
במיקרא של THIEL מדובר באחד המהנדסים הכי מוערכים בתחום שהאמין בקונספט של תיכנון שרוב התעשיה זנחה בגלל הקושי והמורכבות של העיצוב . (חברה נוספת שמיצרת רמקולים בקונספט הזה או דומה זו ונדרסטיין ) ברור שלא אמרנו שמדובר ברמקול הטוב בעולם כי אן חייה כזו לכול יתרון יש חיסרון ! אבל מדובר בהחלט ברמקול מהשורה הראשונה . החיסרון של THIEL הוא במיוחד בנצילות הנמוכה מאוד שלו מה שמצריך תחנת כוח . הסאונד שלו הוא יותר לכיוון המדויק המפורט הדינאמי והשקוף פחות לכיוון החמים החלק עם הסאונד הענק . מזכיר קצת קרמיים . בלי להיכנס לעניין הטכנולוגי ( את זה יש ברשת ) הבמה והעומק שהרמקול מיצר מעולים .
ברגע שהתחלפו הבעלים היו צפיות גדולות מקהל המעריצים של החברה בעולם להמשכיות היות והם היו דיי יחודיים במה שהם בנו . וברגע שבעולם הבינו שהחברה זנחה את כל הקונספט וההיסטוריה לטובת שינמוך המוצרים היתה בעולם אכזבה גדולה ! מי שהיה מחובר לפייס בוק והדיוור של החברה באותו זמן ראה אך החברה לא מקבלת לייק אחד לאומת מאות פוסטים זועמים .
יכול להיות שהרמקול שעופר מביא הוא טוב או ממש טוב למחירו הוא אפילו יפה אבל בדי.אנ.אי שלו זה לא קרוב לTHIEL .
הבחור שהחל את השירשור שרק למענו כתבתי את הפוסט הראשוני רוצא ליבא רמקול בתקציב מכובד מאוד הוא רוצא משהו מהליגה של הכבדים !!!!
ובגלל המצב שנוצר עם החברה הזאת נוצרה אפשרות לרכוש רמקולים מהסידרה הגבוהה שלהם כנחשבים לאבן דרך בעולם האודיו ושמשו שנים כתבים לסקירת מוצרים במחירים טובים מאוד ב-5000 $ ניתן למצוא רמקולים כמעת חדשים שעלו פי 4 לפני שנתיים . ניתן למצוא גם רמקולים סגורים בקרטון ממלאים של סוחרים במחירים מעולים . וחשוב לציין שהחברה שמרה את מחלקת הלגאסי שלה ומספקת שרות גם לציוד ונטיג' .
לכל הרמקולים של החברה יש את אותה חתימת צליל . לי היו 2 דגמים שונים בבית הרמקול החדש התיימר לספק שיפור ברזולוצייה והשקיפות והפחתת הדיסטורשיין בעזרת האלמנטים המיוחדים שפותחו ב-THIEL וגם שלפר את נצילות הרמקול . חוץ מזה חתימת הצליל שלו היא THIEL קלאסית .
להערכתי 25000 שח יביאו לארץ זוג במצב חדש אחרי מיסים ושאר ירקות ולדעתי המשוחדת במחיר הזה אן שום דבר שיכול להתחרות בוא לא חדש ולא משומש .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור