ציוד מנורות סיני שווה או לא שווה ?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
גיא אתה לא בסדר תאמין לי.
אתה מפריע לשניצל ולDIZ לרדת פה על כולם בהתייחסך לנושא.
SHAME ON YOU

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
<נערך: עוסק בתחום לא מגיב על מוצרים, נקודה >

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83

.

אתה טועה. כל הציוד של EAR ניתן להסבה. בדוק מאחור ותראה. רשומים שני ערכים של נתיכים.ל-230 וולט ול-120 וולט. כמובן שצריך להשתמש בסנף הרצוי. החלפת נתיך ללא שינוי הסנף, עלולה לשרוף את השנאי.

דוגמה למגבר
1225048013.jpg

מתח עבודה מ-100 עד 120 וולט או מ-200-240 וולט.

וכנ"ל לקדם מגבר
1225329569.jpg

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
לא קשור

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
.

אז הנה עוד תמונה נוספת להמחשה.
1225284610.jpg

מנסיוני עם חמישה מכשירים שונים שלהם, כולם ניתנים להסבה. בחוברת ההוראות היה הסבר על איך להסב את המתח.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
על אודיו ודעות קדומות

כבר כתבתי, אבל שווה אזכור. לפני שנים מאוד רבות אמר לי צלם מקצועי שהשתמש בלייקה/רוליפלקס/הסלבלאד על מוצר מוזר (F) של חברה עלומה (ניקון): "אין צ'אנס שהיפנים האלו ייצרו כמו הגרמנים, והמצלמה הזאת לא שווה". מאז שמעתי הודעות דומות מיודעי דבר בתחום הרכב, הסטריאו וכיו"ב.

אחד הדברים הקלים, המענגים, ומגדילי האגו הוא לתפוס תחת על אנשים אחרים שהוגדרו נחותים בהשוואה לאחרים (ואז הם תופסים טרמפ על הנעלים). אגב, גם על מכוניות קוריאניות אמרו כך (אבל כבר יותר בשקט).

סין מייצרת כמות אדירה של מוצרי זבל (גם היפנים התחילו כך) וגם של חיקויים (כנ"ל). אבל הסינים מייצרים גם מוצרים אחרים, גם באודיו.

הארי פירסון מאבסולוט סאונד מאוד התרגש ממגברי הוריקאן של ASL (ובדין, הם מעולים). מוצרי אופרה זכו לשבחים רבים בעולם, של וינסנט גם, שאנלינג לא פחות, וג'ונתן ואלין מאותו אבסולוט סאונד, טוען כי הקדמגבר של אודיו ספייס הוא מהטובים בעולם (הוא עולה 10,000 דולר) וב-6MOONS התלהבו ממגבר אחר שלהם (AS-6M ) ויש עוד (כולל התלהבות של רוברט הארלי העורך של אותו אבסולוט מתעשיית ההי-אנד הסינית, לאחר ביקור בתערוכה ואצל מספר יצרנים).

כך שאפשר להתייחס לכל מוצר לגופו ולשפוט אותו לפי איכותו המוזיקלית, איכות הייצור שלו ואז לעבור למחיר ומכאן למתחרים ואז להשוות לפי מחיר, נתונים או ביצוע. אבל אז נישאר רק עם הבס, הבמה, הדינמיקה, איכות ההברגה ושאר עניינים משמימים. בקיצור: סתם עוד דיון על מגבר או רמקול:מה??????????:.

ויש אפשרות מלהיבה הרבה יותר(great): לכתוב על דברים לא מוכרים, לא ידועים מתוך הבנה מעמיקה העולה היישר מהכורסה, על תכונות של אנשים, יכולתם ושאר ירקות, ואגב כך משייך המבקר את עצמו לצד הנעלה של המשוואה - ויש לכך גיבוי בן אלפי השנים: "לא מעניין מי ומה אתה, או מה עשית בכלל ובפרט; אני רק צריך לדעת מי האימא שלך ומה צבע העור שיש לך".
***​
מה שמזכיר את הסיפור בספר הנסיך הקטן על האסטרונום התורכי שגילה את הכוכבית B612. כמובן, איש לא האמין לו, שהרי היה לבוש כמנהג בני המקום אז. "לאחר מכן קם בתורכיה שליט תקיף" וציווה כי בני עמו יתלבשו כבני המערב. הוא חזר לכנס עם חליפה וסיפר שוב על הכוכבית.

אז האמינו לו כולם.

נערך לאחרונה ב:

אריה

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
Audi A8 וטויוטה

יכול להיות שעבור הצרכים האודיו פילים של מישהו מצר הסיני מספקוכן, אין מה לעשות ואאודי A8 היא מכונית יותר טובה מטויוטה קורולה למרות שיכול להיות ששתיהן מיוצרות באותו מקום, טויוטה מכונית שלא מתקלקלת ויש פקקים באיילון.

דוגמה לא מוצלחת, לקסוס (טויוטה high end) אוכל את Audi הנ"ל בלי מלח.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
מידע טכני

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
<נערך: עוסק בתחום לא מגיב על מוצרים או על מתחרים, נקודה >
.

מה זה סוחר יד שניה? יש פה מישהו שלא סוחר ביד שניה?
לפני חודש מכרתי את הרמקולים שלי, אני סוחר?

הבחור מראה לך תמונה שאפשר לשנות את המתח של המכשיר מה עוד אתה רוצה?
אם למכשיר שלך אין אפשרות זה אומר שלחלק יש ולחלק אין, למה לקרוא לו שקרן?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
יניב ביקר

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83

אייל, אני עדיין טוען שאתה טועה. גם ל-834P יש את האפשרות הנ"ל.

ע"י חיבור הסנפים השונים, ניתן להגיע למתח המתאים.

כמוכן, אני לא חושב שזה כזה כלכלי לייבא בייבוא אישי מכשירים בסדר המחיר הנ"ל אך ישנם כאלה שישמחו לחסוך אפילו מס' שקלים בודדים.

ההיכרות שלי עם מוצרי EAR היא כנראה הרבה יותר עמוקה וארוכה משלך. התמונות הנ"ל הורדו מאינטרנט והם של ציוד עכשווי (למעט ה-859 שאינו מיוצר כבר כמה שנים). אותו אינטרנט שהפך את העולם לשוק גלובלי. שוב להמחשה, מוצר עכשווי של EAR עם אותה אופציה http://www.audiogon.com/cgi-bin/cls.pl?ddpreaphon&1225724877&/EAR-324-au-natural-Musicality-

לדעתי, לא ממש יזיק לך להודות לפעמים בטעות. זה לא יהפוך אותך לאדם קטן יותר. בניגוד לדרך בה אתה בוחר באופן קבוע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
EAR 834

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
סלחו לי מאוד
אבל אני לא הצלחתי להבין שום דבר מהשרשור הזה לאור הצינזורים הלא קשורים שברובם באו להביא מידע טכני ומחירים שזה לא חורג מהכללים כלפי עוסקים בתחום
ליאור ונמר אני חושב שקצת הגזמתם במקרה הזה, אני לא הצלחתי להבין שום דבר ממה שקורה כאן גם אם לאייל היה איזה נתון להסביר או לעופר אתם חסמתם אותם מלהגיב...
אייל

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אם זה עדיין לא ברור לעוסקים בתחום - הם לא יכולים להגיב על מוצרים ולא על סוחרים אחרים

אין לי סבלנות לבדוק כל תשובה ותשובה כאן - מחקתי את כל התשובות של העוסקים בתחום.
אל תצפו ממני להיות זה שבודק כל תשובה שלכם אם היא תקינה או לא - יש לי דברים יותר מעניינים לעשות בסוף השבוע שלי

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
eyal_joshua - אתה צודק פשוט הדברים התגלגלו מהר מידי (למרות שיש שחושבים כך), אני לא נמצא 24 שעות מול המחשב. יותר מכך אני גם לא רוצה לבלות את סוף השבוע שלי בבדיקה של כל הודעה והודעה כאן מה למחוק ואיך למחוק. היות וכך נוצר מצב שמחקתי את כל הודעות של העוסקים בתחום ותאמין לי היה כאן גם חלק של החומר שהינו התיחסות למוצרים של סוחרים אחרים וחומר נוסף שלא עמד בחוקי באתר.

אם אתה מרגיש שבעקבות כך אתה מפספס גם חומר טכני שהיה עוזר לך להבין את השירשור הזה טוב יותר - אתה צודק ועל כך צר לי.

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
איל,
הרבה לא הפסדת...הספקתי לקרוא ליפני המחיקות.
אני אסכם. איל פור אומר שלא. גיא אומר שכן.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
צעשה שלא יעשה

<נערך>

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
היי

אוקיי
מכיוון שחלק מההודעות שאיל פירסם לא חרגו מכללי הפורום כדוגמת הודעה שהוא נתן לה כותרת ברורה שחור על גבי לבן בה הוא כתב "מחיר"
אני לא רואה שום סיבה למחוק הודעה כזו מכיוון שהיא הודעת אינפורמציה נטו וזו רק דוגמא אחת
לא נתתם אפשרות לחדד את האינפורמציה והמידע הטכני לגבי ה-ear ע"י היבואן, עם כל הכבוד הוא היחיד שמכיר את המוצר הזה על יסודו - שוב גם כאן לא היה שום ביסוס למחיקה של ההודעה

ברגע שהשירשורים יהפוכו לסתימת פיות שלא בצדק יווצר מצב של אי וודאות ואינפורמציה מוטעת לגבי מוצרים של יבואנים ואני בטוח שאתם לא רוצים להגיע למצב כזה
לכן, מן הראוי כרמי שלפחות תעבור על ההודעות ותנסה להבחין מה רלוונטי כהודעת מידע טכני או מחיר וכו' ותחזיר אותם כדי שהשרשור יהיה קודם כל ברור יותר וב' שלא יצור מידע לא מדוייק או שגוי כלפי מכשירים כדוגמת ה-ear שעולה כאן
אייל

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור