פתיחת נציגות חדשה

• פותח הנושא il1
  • פורסם בתאריך

מצב
הנושא נעול.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
ולכל אילו שטוענים

שפתאום באור יום בהיר לפני שבועות ספורים ,צצה הארה אצל ההדיוט להפוך לסוחר של ציוד סיני ומאז שינה את מנהגו?
חרטאה
ציטוטים של הסוחר המתחזה למשתתף רק לפני 3 שבועות (שעל פי דבריו ידע אז שהוא סוחר )

"
19- מבחינת התאמת ציוד לרמקולים- כל עוד לא מדובר ברמקולי / מגברי קצה- הציוד מהמזרח יכול לתת מענה סביר לא פחות מעמיתיו האירופאים והאמריקאים, לא כולו, אבל גם לא במצאי נדיר.

לענות על 'תחרות' למול ציוד קצה- זו 'אופרה' אחרת ש 99% מהמוצרים / היצרנים לא מייעדים את עצמם לאותה תחרות, ואלו שכן 'שוכנים' באותו אחוז שמעוניין להתחרות במוצרי קצה עולים בדיוק כמו 'אחיהם' האירופאים / האמריקאים.

ההבדל המשמעותי שאני רואה בין ציוד מהמזרח לציוד מערבי אינו שוכן באיכות צליל, אלא בטכנולוגיה. עד היום לא הצלחתי 'לזהות' ציוד טרנזיסטורי סיני איכותי מוזיקאלית.

זה מראה על מסורת וניסיון בתחום הנורות, אבל גם חוסר משאבים או יכולת מחקרית להיכנס לתחומים שנשלטים ע"י חברות מערביות ויפניות.

מי שקצת עוקב אחרי ההתפתחות של ההגברה הסינית בוודאי רואה 'קפיצה' לעולם הדיגיטאלי, כסימון הזירה העתידית- וויתור על העולם הטרנזיסטורי.
"
ופניה ישירה לסוחר אחר:
אמיר

כמי שיש לו איזה אחוז קטן בשינוי המדיניות- בגין מעלליו, שחס וחלילה שלא יחשבו שבגין תפיסת עולמו- אני לא מסכים לכל מה שאתה מציין.

ההבדלים שלטענתך קיימים בין ציוד אירופאי לסיני ניתנים לבחינה משווה- את זה ניתן בקלות לסדר, התוצאות יהיו חלק מהמידע המתרחב של החברים.

מה שאתה מבקש זה שלא יהיו השוואות ולא יהיו מריבות על איכות- רק שקט שיניח לכל אחד מהסוחרים לתת את הטענות שלו / הפילוסופיה שלו 'מחוץ' לעין הציבורית.

למה שהחברים יטפחו את התנאים האידאלים לנוחותך העיסקית ? נהפוך הוא האינטרס שלהם כציבור הוא או תריבו או תנו לקהל לבצע השוואות סבירות והגיוניות (עם ע"י נמר או על ידי מפגשי השוואה).

האם להכנס לפורומים ולהיות פעיל בהם כסוחרים- זו בחירה עיסקית שלך (ושל עופר/איל), יש כמה יבואנים קטנים כמוכם שלא נמצאים בכלל או בהיקף מצומצם מאוד מאוד ביחס למעורבותכם בפורומים.

מהרגע שניכנסת- צפה 'מלכודות' מצד סוחרים אחרים (לגיטימי), צפה 'להתקלות' של חברים- בקיצור שרת אותם והם 'יבעטו' בך, אלו החיים איש חביב ויקר (ואתה יודע שזה נאמר מכל הלב).

בקיצור- מי אמר שלהיות סוחר בישראל זו בחירה שבצידה הנאה ?

יש כאילו שהפה דופק אותם כי אפילו שכל אין להם

נערך לאחרונה ב:

rahoz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
באמת שאין טעם להמשיך שוב ושוב - אז אסכם: אתה פשוט לא מבין טקסט כתוב. חד וחלק. מה בין מה שכתבתי - ובעיקר ההקשר שלו - לבין מה שכתבת?

il1
אני מרשה לעצמי להשתמש בניסוח הנ"ל לטובת תגובתי לתשובתך בעניין הערתי על ההתלות בנמר (פשוט הפואנטה שלי לא הובנה, מסכים, גם לי יש חלק בכך הרמז היה דק מידי).

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
קצת ציטוטים של הסוחר המוסווה אילן רק לפני חודשיים פלוס:
"
אני רוצה לתת את השקפתי לנושא, אחרי 'קצת' התנסות 'בידיים' עם מערכות הנוגעות בשאלת

גבולות המחיר / הכדאיות להשקעה.

אם נוציא את שאלת הכסף מהמישוואה (הכוונה שאין מגבלות תקציב) אלו כללי 'האצבע' לטעמי:

1. הדבר החשוב ביותר : גודל חלל השמיעה, וגובה התקרה.

עד 35 מ"ר ותקרה עד 3 מטר- רמקולים בגודל הרגיל ובדר"כ הם יעלו עד 40K בדולרים.
עד 80 מ"ר ותקרה עד 5 מטר- רמקולי 'המפלצות' והם יעלו עד 100K בדולרים,
מעל 100 מ"ר ותקרה מעל 5 מטר- רמקולים מרובי מגדלים והם יעלו 150K וצפונה.
אהה

ומה לא נכון בדברים- או שמא הם היו תרגיל שיווקי אדיר כנגד הציוד שאני מביא. אני ענק וגאון ביחד אם כך.
2. סוג הרמקול והטכנולוגיה שלו אינם משמעותיים- כל אחד לפי טעמו, אבל תמיד עדיף 4 רמקולים זהים פחות יקרים, מ 2 יותר יקרים.

3. התאמת אלקטרוניקה והכבלים היא עבדות. בכל מקרה במידה וברמקול יש אופציית BI WIRE - עדיף להשתמש במגבר סטריאו לכל רמקול ולא במונו, והפרה הוא 'הלב'.
אהה

ואיך זה מקדם את האג'נדה העיסקית שלי- אם נהגתי כסוחר שתיכנן מראש קונספיראציה כנגד הסוחרים האחרים ?

4. חשמל משפיע יותר ממה שנהוג לחשוב על התוצאה הסופית- והשקעה מקצועית בו היא 'הברכה' הגדולה ביותר.

כמה זה בכסף- הזולות ביותר ששמעתי ונשמעו מעולה, עולות לא פחות מ 50K בדולרים, והיקרות הגיעו למעל 350K בדולרים (לפי מחיר לצרכן- חו"ל).
אהה

ואני מניח שזה ממש לחיזוק התיאוריה על אג'נדה מסתורית- ואין לזה קשר לטענות אדיופליות מקצועיות- נכון?

המערכות 'שהתחרבשו' היו בדרך כלל מערכות שעירבבו סוגי רמקולים לא נכונים לחלל ההאזנה- או שהתאמת האלקטרוניקה נעשתה בצורה מרושלת.

אתה תציל את האודיופיל הכושל

ניסיתי להציל אותך- אבל לא הסכמת, מקווה שאצליח עם אחרים.

ומה הקשר בין איכות למחיר- לעיתים יש קשר ולעיתים לא. אבל מעודי לא שמעתי מערכת טובה ב 50K 'שהאפילה' על או היתה קרובה ל מערכת טובה ב 350K
אהה

זה בטח נאמר על ידי בגלל רצוני 'להשחיל' לתודעה של הלקוחות שיש לקנות מערכות ב 100 ש"ח- לא יצא לי מוצלח, נכון ?

לגבי האם עובדים 'עלינו'- כנראה שכן, אני מבין שהצטרפת לחבורת ה"עובדים",

בוודאי- ועם אג'נדה של ישר בפנים ללא התחנחנויות.

אבל לא פגשתי אדיופיל ששילם מחיר מלא לציוד שברשותו. אז כנראה יש איזה 'שקר' מוסכם על שווי הציוד לניפוח האגו של מחזיקי הציוד.
תעשה לנו מחיר טוב - בטוח פחות ממחיר מחירון

זה בדיוק מה שעשיתי- אין יותר מחירי חו"ל + מע"מ כמחיר מחירון , אלא כמעט 40% פחות במחיר מזומן.

'הרכבת' של המחירים יצאה מן התחנה ואלו תוצאות תנועתה, בדיוק כפי שכל הזמן עולים המחירים במוצרי צריכה נישתיים ו / או במוצרי אומנות.

אז מצאת איכר סיני שמרכיב מערכות בזול?

מצאתי 2 איכרים סיניים- שכל אחד מהם מוכר מזול ועד יקר מאוד, ומידרג האיכות בין המוצרים ברור וידוע.

אפשר 'לקטר' כמה שבא לנו או להמתין להתייצבות היצור הסיני על איכות טובה יותר

אהה, ואני מבין שאתה מלמד את החברה שאתה מיבא איך לשפר את העניין ובנתיים נקבל איכויות יצור נמוכות,

שלחתי מהנדס 'שחפר' בתוך הציודים- התוצאות היו מרשימות. הסיבה כנראה בגלל שהציוד הנדון לא נבנה אצל קבלני משנה אלא במפעל יעודי של החברה.

וגם אז אלו יהיו בעיקר מערכות עד 50K בדולר- שיתנו תמורת צליל טובה שתענה על מירב הדרישות של האדיופילים.מעולה

ולכן לאיכרים הסיניים יש מערכות / מוצרי על בעשרות אלפי דולרים לפריט- וגם הן יעמדו באולם התצוגה. מענה לכל כיס ולכל טעם.

(כי גם הסינים ילמדו שמעבר למחיר זה ניתן 'להפציץ' ותמיד יהיה כסף שיפגוש את תג המחיר)אמרת להם את זה? הם צרכים גם מנטורים בשיווק?

את זה הם למדו מהר- די דומים ליהודים.

בחיים האמיתיים אלו מערכות של 80K עד 120K בדולרים- לחדרים רגילים, ואני מבין שזה נשמע הזוי, ואני מתנצל מראש על האמירה 'התלושה'.

אז למה אתה מיבא לנו ציוד חארטה שעלויותיו לא עומדות במה שאתה טוען?

מי מייבא חרטה ? אולי אתה מהגראזניקים שלך בצרפת, באולם התצוגה תעמוד מערכת של קרוב ל 100K בדולרים. ועדיין יעמדו שם ציודים לרוב השפוי- ולא לחולים כמוני.

ב 20K בוודאי לא מגיעים לשם (ואשמח לפגוש את הרמקול שיתחרה עם ערבה לדוגמא בעלות של 5K עד 8K - איל, יש לך רעיונות, דוגמאות אשמח לשמוע).

אם מערכות 20K היו הרפרנס- אז לא היינו פוגשים כל כך הרבה אדיופילים 'מביני עניין' שקונים מערכות אחרות, והם הרוב המכריע בעולם. לא כולם דבילים מונעי אגו שקונים מותגים

כנראה לא כולם מטומטמים להאמין שמצאת מישהו פראייר שמיצר משהו מדהים ומוכר אותו ב"חינם"

מצאתי שני איכרים סיניים שמייצרים בכל רמת מחיר ציוד שנותן תמורה שאין לה אח ורע בישראל- כל אחד יבחר איזו רמת השקעה מתאימה לו.

אני מבין שאתה מתכוון להפציץ אותנו בציוד סיני זול, שאפילו אתה כאודיופיל לא מאמין שהוא משהו אבל אתה כסוחר מוכר לנו אגדות האחים גרין.

האיכרים הסיניים הנדונים הינם היום שתי חברות על לפי המגזינים שאתה קורא- ושתירצה להביא את הפונדו להדגמה למולם נראה מי קנה את הכרך האחרון של האגדות מבית גרין.

ואם תירצה להביא את האינטגרייד המהולל- גם שם ניתן לך הזדמנות להנות ממטעמי סין לעומת מטעמי מקסיקו.

לא בכדי אמרו שאתה מומחה בבסט ביי

אבל מומחה- ומקווה שאצליח גם לתת בסט ביי.

דרך אגב- שמת לב שהוכחת שאין לי ולא היתה לי אגנדה מסחרית, תודה על המאמץ.

Av1

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
16
TakeOne, תשובה TakeOne

אילן,
אנחנו לא מכירים, אלא מקריאת ההודעות שלך באתר הזה.
אני מודה שמרבית ההודעות האלה לא היו MY CUP OF TEA, כי אני חושב שתמיד עדיף לבנות מוניטין על היכולות שלך ולא על ביקורת כלפי אחרים, מה גם שאני מאמין כי עדיף קודם לבוא עם קבלות ורק אחר-כך עם הצהרות. ובכל זאת, עדיין חשוב לכולנו שתצליח ומי יתן ותוכל גם להתפרנס בכבוד מהיוזמה החדשה. הצלחתך היא הצלחתנו.

"מעבר לכך, אשמח אם תוכל להרחיב קצת לגבי הנסיון שרכשת בחודשיים האחרונים, במסגרת התהליך לקביעת היצרנים שאתה הולך לייצג: האם האזנת לכל הציוד שאתה הולך להביא? האם זה היה כאן בארץ או בסין? האם ערכת השוואות בין הציוד הזה לציוד של המתחרים בשוק - גם בסין אבל גם מול ציוד איכותי אחר (אירופאי ואמריקאי) שנמכר בארץ?
מאחר ואתה טוען שהציוד שלך הולך להיות אטקרטיבי יותר לא רק ברמת התמחור אלא גם (או בעיקר) ברמת הביצועים, נתונים כאלה הינם הכרחיים.
אחד הדברים שאני מעריך אצל אותם בעלי מקצוע (לא אוהב את הביטוי "סוחרים") שבחרתי להיות איתם בקשר בארץ הוא הידע המצטבר והיכולת לתת תמונה רחבה. לא רק להסביר במה הציוד שלהם ניחן (את זה כל אחד יכול לעשות) אלא גם להשוות אותו למוצרים אחרים בשוק, ברמות מחיר דומות.
שיהיה בהצלחה"
.

והנה התשובה שחור על גבי בז'

דיז

יש לי 'רקורד' של שנתיים 'ירידות' על סוחרים ועל אחרים- לא ממש הדבר 'נולד' לפני חודש או חודשיים, עם התחלת בדיקות ההיתכנות.

(ולשם השקיפות לפני שהתחלתי לשוחח עם יצרנים- פניתי למנהל הפורום ועידכנתי אותו- כולל 'הרשאה' לחתוך כל דבר שיחפוץ- לא חתך)

לגבי מוצרים אדיופילים- יגיעו גם יגיעו, וביצוג 'כבד'.

בנושא עלות / תועלת- מראש בחרתי בחברות עם מיגוון מוצרים, שהמידרוג ברור ונהיר.
לגבי עלות תועלת ביחס למוצרים אחרים- ממש לא יודע, בחרתי את החברות לפי התמונות באינטרנט
.

ומהיום מותר לך להתחיל 'לרדת' על סוחרים- למה שנישבור את הרגליך בגילך המופלג ?

ותודה לכולם על האיחולים.

גם אני מצטרף לברכות
בהצלחה(ורד)

נערך לאחרונה ב:

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
תגיד אתה עושה צחוק?
מי דיבר איתי בכלל? אני לא סוחר ולא מתעתד להיות כזה.
זה שאתה מקצוען בדיבורים -זה כולם יודעים.
כל הכבוד שנהפכת מארק לוינסון הישראלי. מסביר לסינים איך לבנות מגברים. אולי תע"ש תשתמש בך כאיש קשר למזרח , כמיצג את המוח הישראלי:D
אני לא מבין דבר אחד- אם המוצרים הסינים הללו כל כך טובים- הם צרכים אחד כמוך שיסביר להם מה לבנות?
משהו לא מסתדר לי.
דיז , זה לא בעיה בכלל , אם אתה רוצה שמגבר ישמע כך או אחרת הסינים יבנו את זה , כך שייעוץ לסינים איך לבנות , כול אחד שיתחייב לקנות מספיק יחידות , יוכל לעשות . גם אתה וגם אחרים

:כועס::("חורה לי ועולה לי" וגם עצוב לראות איך עקב התחרות הרבה
במדינתינו צרת המותניים אין טיפה פירגון בין סוחרים. יש מקרים שעדיף להיות צבוע ולפרגן לכאורה מאשר להתנגח מעל דפיי הפורום.

כל פעם אני נדהם מחדש איך הרמה יורדת מהפוסט הראשון ועד לשלב של חיתוך הודעות ו"בעיטה" של המשתתפים מהפורום...

אני צעיר בשוק אבל ה"ריח" הנודף מכל pre-sale / מכירה של אודיו היי-אנד תמיד שורף לי את הנחיריים. יש פה כסף גדול שמתרוצץ ולאו דווקא בצדק.

בהצלחה ל iL1.
אני לא יודע אם זה הכסף הגדול (אני מניח שמתפרנסים מזה טוב אבל כסף גדול אין בזה , כי מישהו שאני מעריך עשה עבודה כלכלית לייעוץ לחברה מסויימת לגבי שוק ההי אנד ) , אבל ללא ספק יש כאן המון אמוציות , ובצורה זו או אחרת התחרות מוציאה מחלקם את החלקים הלא נעימים באופיים . מה שתלמד מזה זה עסקך , אבל לא מציע לך לקחת ללב

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
שפתאום באור יום בהיר לפני שבועות ספורים ,צצה הארה אצל ההדיוט להפוך לסוחר של ציוד סיני ומאז שינה את מנהגו?
חרטאה

כדי שזה יהיה חארטה- צריך שיהיו לי עמדות מנוגדות לפני כן- אני לא מכיר אותן, אבל אשמח אם תצטט אותן.

ציטוטים של הסוחר המתחזה למשתתף רק לפני 3 שבועות (שעל פי דבריו ידע אז שהוא סוחר )

לשם הדיוק העובדתי- לפני 3 שבועות ההחלטה / קו המחשבה היה לא, שבוע לאחר מכן הוחלט על כן. אז אם אתה מצטט את הלו"ז שלי אז אנא תדייק.
"
19- מבחינת התאמת ציוד לרמקולים- כל עוד לא מדובר ברמקולי / מגברי קצה- הציוד מהמזרח יכול לתת מענה סביר לא פחות מעמיתיו האירופאים והאמריקאים, לא כולו, אבל גם לא במצאי נדיר.

יש משהו לא נכון באמירה- איזו עובדה מצוצה מהאצבע ? או שמא כל משפט נכון עובדתית הוא קונספירציה שיווקית ?

לענות על 'תחרות' למול ציוד קצה- זו 'אופרה' אחרת ש 99% מהמוצרים / היצרנים לא מייעדים את עצמם לאותה תחרות, ואלו שכן 'שוכנים' באותו אחוז שמעוניין להתחרות במוצרי קצה עולים בדיוק כמו 'אחיהם' האירופאים / האמריקאים.

ולכן המחירים של הציודים הנדונים נמצאים ממאות דולרים ועד עשרות אלפי דולרים לפריט, ואלו שני יצרני הקצה שאני מכיר בסין.

ההבדל המשמעותי שאני רואה בין ציוד מהמזרח לציוד מערבי אינו שוכן באיכות צליל, אלא בטכנולוגיה. עד היום לא הצלחתי 'לזהות' ציוד טרנזיסטורי סיני איכותי מוזיקאלית.

זה מראה על מסורת וניסיון בתחום הנורות, אבל גם חוסר משאבים או יכולת מחקרית להיכנס לתחומים שנשלטים ע"י חברות מערביות ויפניות.

מי שקצת עוקב אחרי ההתפתחות של ההגברה הסינית בוודאי רואה 'קפיצה' לעולם הדיגיטאלי, כסימון הזירה העתידית- וויתור על העולם הטרנזיסטורי.

"
ופניה ישירה לסוחר אחר:
אמיר

כמי שיש לו איזה אחוז קטן בשינוי המדיניות- בגין מעלליו, שחס וחלילה שלא יחשבו שבגין תפיסת עולמו- אני לא מסכים לכל מה שאתה מציין.

ואיזה פלא ! אני לא מסכים לדברי אמיר- אותו אמיר שכתב פוסט 'להגנת' התקפתי על איל כביכול, וכאן החזקתי בדעה שדומה לדעת איל.

זה ברור שזה בגלל אגנדה מסחרית- ולא חס וחלילה בגלל שעובדתית הבחור טועה.

ההבדלים שלטענתך קיימים בין ציוד אירופאי לסיני ניתנים לבחינה משווה- את זה ניתן בקלות לסדר, התוצאות יהיו חלק מהמידע המתרחב של החברים.

ודווקא אני עם האגנדה המיסתורית התנדב לבצע השוואת רמקולים שופריים- שאין לי שום חלק ביבוא שלהם.

ואפילו שקלנו להביא ASR שאני ממש לא מייבא.

מה שאתה מבקש זה שלא יהיו השוואות ולא יהיו מריבות על איכות- רק שקט שיניח לכל אחד מהסוחרים לתת את הטענות שלו / הפילוסופיה שלו 'מחוץ' לעין הציבורית.

ועמדתי היא עדיין השוואות- הפוך מכל סיגנון מסחרי שבכניקי.

למה שהחברים יטפחו את התנאים האידאלים לנוחותך העיסקית ? נהפוך הוא האינטרס שלהם כציבור הוא או תריבו או תנו לקהל לבצע השוואות סבירות והגיוניות (עם ע"י נמר או על ידי מפגשי השוואה).

וכל מריבה מקצועית רק תבורך מבחינתי- במידה והיא מלווה בהשוואה מקצועית. כל אחד מהלקוחות יהיה מוזמן לבצע כל השוואה שיחפוץ.

כל ציוד שיהיה ברשותי יועבר לבחינת האתר, ללא תנאים מוקדמים האם הבוחן ראוי או לא לבחון את ציודם של 'הקדושים'.

האם להכנס לפורומים ולהיות פעיל בהם כסוחרים- זו בחירה עיסקית שלך (ושל עופר/איל), יש כמה יבואנים קטנים כמוכם שלא נמצאים בכלל או בהיקף מצומצם מאוד מאוד ביחס למעורבותכם בפורומים.

מהרגע שניכנסת- צפה 'מלכודות' מצד סוחרים אחרים (לגיטימי), צפה 'להתקלות' של חברים- בקיצור שרת אותם והם 'יבעטו' בך, אלו החיים איש חביב ויקר (ואתה יודע שזה נאמר מכל הלב).

בקיצור- מי אמר שלהיות סוחר בישראל זו בחירה שבצידה הנאה ?

ואני הולך להפתיע אותך, עם פתיחת אולם התצוגה לא תיפגוש אותי יותר בפורומים.

יש כאילו שהפה דופק אותם כי אפילו שכל אין להם

אתה בטוח ? כי עיסקית כיום כל פוסט שלך הוא נכס עבורי, וזו עובדה ללא אג'נדה מסתורית.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
דיז , זה לא בעיה בכלל , אם אתה רוצה שמגבר ישמע כך או אחרת הסינים יבנו את זה , כך שייעוץ לסינים איך לבנות , כול אחד שיתחייב לקנות מספיק יחידות , יוכל לעשות . גם אתה וגם אחרים

בעיקרון אתה צודק להזמנות כמות שנדרשות בהן תוספות ללקוח. אני לעומת זאת לא הזמנתי שום כמות- אלא מוצר הדגמה בלבד.

הדיון איתם היה על שיפורים שיוכנסו לסדרות היצור הכללי שלהם- והאם יש לי תובנות שאולי יתקבלו על ידם כראויות לאימוץ.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
תשובות שלך לא מובנות לי והאמת גם לא חשובות
סיפורי סבתא עם אגדות האחים גרין, הסברים על הסברים לנסות ולנקות את כל ההתחלקויות המביכות שלך.
רק כדי להבהיר שלשקר אין רגלים- לא מעניין מתי קיבלת את ההחלטה הסופית. ביצעת בדיקה נאותות כסוחר מיזה זמן ניכר. בעודך מבצע בדיקה כזו- הייתה אמור לגזור עליך משנה זהירות בדבריך ומי אתה בוחר לתקוף. לא עשית את זה- כי אתה אדם לא יישר עם אינטגריטי בעייתי.
ידעת את נמר שאתה הולך להיות סוחר והמשכת בשטויות שלך בלי לומר לכולנו שאתה לא משתתף אלא בודק כניסה לתחום.סוחר לא נעשה ביום אחד מהיום למחר. עסק צריך להקים. אתה טוען שהקמת העסק הוא עניין של שבועיים-נו ככה זה יראה וישמע.
אתה מספר לאמיר על סוחרים ופורומים לפני פחות שלושה שבועות

וזאת אתה כותב כסוחר .איזה "מלכודות" עשית להם. הם בהחלט לא ציפו שאתה ,אחרת היו מגיבים אחרת.
אתה מספר לנו צ'יסבטים שאתה מביא איזו בשורה אודיופילית מדהימה בגרוש וחצי בפוסט הראשון שלך. הרי מה שאתה כותב נוגד את כל מה שקישקשת בציטוטים שהבאתי.
"המוטו הוא חברות סופר אכותיות" המוצרים במחירי חארטה - תגיד, אתה חושב שנולדנו אתמול?
ביחאת אילן, תן קצת קרדיט לאנשים.
יהיו הפתעות? אתה מחלק פופקורן?
ממש חברות רציניות מצאת. מעניין הם הלכו על מפיץ ללא הרבה נסיון ומוניטין בתחום. בקורות חיים צירפת תרגום לפוסטים שלך בפורום הזה? בטח עשה עליהם רושם. איך החל מספטמבר האחרון הצלחת להופיע כאן להפציץ את מישנתך ולהפוך סוחר .והכל במקרה.
עזוב אותך משקרים. עזוב אותך מהתנהגות נלוזה. עזוב אותך מהפורום (כי אתה יודע שאני אפתח את הפה ולא יהיה נעים).
שיהיה לך הרבה בהצלחה.
אל תשכח לכתוב פטנט על "השיפורים" שאתה המצאת במכשירים הסינים. למען האמת אתה לא צריך אותם. תיקח סיני בארץ כפועל ותבנה מגברים יותר טובים.
בהצלחה בבוטק'ה שאתה פותח.

נערך לאחרונה ב:

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16

כדי לסכם את דבריך:

1. אנחנו מכירים מלפני כ 25 שנה- למספר חודשים, ולכן כחבר הפורום לא מצאת לנכון לעדכן לא את החברים ולא את הנהלת האתר בהפרה בוטה של תנאי הכתיבה להבנתך, איך פיספסתי חבר כה אישי וקרוב.

2. אני פגעתי בחברים באתר כי ידעתי את מי שצריך, ואתה שמרת עליהם בגלל שלא ידעת אף אחד. וזה המוסר הנעלה שבשמו אתה כותב, אכן מוסר זקוף וראוי.

3. תנאי הגילוי הנאות נשמרו על ידי- ולא על ידך, אז מי פגע פגיעה חמורה באתר אני או אתה.

4. אבל הטקסטים הפסדו-מתוחכמים בוודאי ימצבו אותך מוסרי יותר- כי מעשית פעולותיך לא ממש.

ולמוניטין המוסרי שלי תישתדל לא לדאוג יותר מדי- אנחנו משני עולמות שונים מהו מוסר.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
מחירי מוצרים המיובאים מסין

ברצוני לציין כי אודיו פידליטי היא הגורם הראשון בשוק הישראלי שהחל לייבא ציוד מסין ברמות מחיר הנמוכות בהרבה ממחירי ארה"ב ואירופה (מוצרים רבים נמכרים ב - 20% עד 30% פחות ממחירם בחו"ל).

אני שמח (באמת!) כי גורמים נוספים בשוק הישראלי הולכים בעקבותינו ובעקבות הדוגמא שנתנו.

שתי דוגמאות, לשתי חברות, שפרסמתי במקומות ובאתרים פרסומיים שונים, שאפשר לבדוק ברשת:

חברת XINDAK, קדם מגבר מנורתי XINDAK XA3200 MKII, מחיר ארה"ב 1500$, מחיר ישראל 3950 ש"ח.

חברת AURUM CANTUS, רמקולים דגם VOLLA מחיר ארה"ב 3500$ (עכשיו המחיר עלה ל - 3900$ בגלל הפיחות בדולר) , מחיר ישראל 13500 ש"ח. את הסטנדים הייעודיים אנחנו מוכרים ב - 900 ש"ח, מחיר ארה"ב הוא בערך 800$.

אין לי כוונה להשתתף מעבר לכך בדיון זה, מסיבות מובנות.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
מה זה נקודה כתומה,אפורה ליד השם?
וזהוא זה ,אני לוקח קורס ללמוד סינית![:מבולבל:

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
מה זה נקודה כתומה,אפורה ליד השם?
וזהוא זה ,אני לוקח קורס ללמוד סינית![:מבולבל:

מראה מי מחובר ומי לא. אין כבוד לאנונימיות יותר.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
תשובות שלך לא מובנות לי והאמת גם לא חשובות
סיפורי סבתא עם אגדות האחים גרין, הסברים על הסברים לנסות ולנקות את כל ההתחלקויות המביכות שלך.

לצערך אני לא מחליק- ואתה מביא רק דוגמאות שמחזקות זאת.

רק כדי להבהיר שלשקר אין רגלים- לא מעניין מתי קיבלת את ההחלטה הסופית. ביצעת בדיקה נאותות כסוחר מיזה זמן ניכר. בעודך מבצע בדיקה כזו- הייתה אמור לגזור עליך משנה זהירות בדבריך ומי אתה בוחר לתקוף. לא עשית את זה- כי אתה אדם לא יישר עם אינטגריטי בעייתי.

ואכן העברתי את בדיקת משנה הזהירות לגורם חיצוני- כך שיהיה 'פיקוח' אובייקטיבי. כך נוהגים אנשים ישרים מקבלים על עצמם צנזורה חיצונית מגורם מוסמך.

ידעת את נמר שאתה הולך להיות סוחר והמשכת בשטויות שלך בלי לומר לכולנו שאתה לא משתתף אלא בודק כניסה לתחום.סוחר לא נעשה ביום אחד מהיום למחר. עסק צריך להקים. אתה טוען שהקמת העסק הוא עניין של שבועיים-נו ככה זה יראה וישמע.

איך ישמע העסק זו בעיה שלי- ודיברתי שטויות לטעמך, וזה לא ממש דעה של מישהו עם משהו מאדיופיליה.

אתה מספר לאמיר על סוחרים ופורומים לפני פחות שלושה שבועות

ואם תנסה 'לקצר' את הזמנים- אז זה יהפוך את העובדות ?

וזאת אתה כותב כסוחר .איזה "מלכודות" עשית להם. הם בהחלט לא ציפו שאתה ,אחרת היו מגיבים אחרת.

הסוחר 'שחטף' ממני כביכול לא היה אמיר- אלא אותו אחד שאמיר טען שהוא מניח מלכודות. ואת אותו סוחר 'תקפתי' בטענות על עירבוב אדיופיליה לא נכונה עם שיקולים מסחריים.

למרות כל התרוצצותך בכתבי הפורום- כל מה שיכולת 'להוכיח' זה שאני לא הנחתי מלכודת לאף אחד, וכל מה שכתבתי היה באדיופיליה גבוהה.

אתה מספר לנו צ'יסבטים שאתה מביא איזו בשורה אודיופילית מדהימה בגרוש וחצי בפוסט הראשון שלך. הרי מה שאתה כותב נוגד את כל מה שקישקשת בציטוטים שהבאתי.
"המוטו הוא חברות סופר אכותיות" המוצרים במחירי חארטה - תגיד, אתה חושב שנולדנו אתמול?

דיז, לא נולדת אתמול- אבל לעולם לא תילמד עד שתשווה, תגיע עם הכבודה שלך וניתן לך שיעור בביצועים, למה לחרטט כל הזמן ולא לעשות דבר.

ביחאת אילן, תן קצת קרדיט לאנשים.

הקרדיט היחיד שאני מכיר הוא שים את כספך איפה שפיך- אצלך הפה מסתובב בעננים, והכסף קבור במרתפי השב"כ. ואתה עוד רוצה קרדיט אחרי אין סוף 'ביזבוזי' מילים ברשת, למה ?

יהיו הפתעות? אתה מחלק פופקורן?

לא, אבל אם תירצה אארגן לך קצת.

עזוב אותך משקרים. עזוב אותך מהתנהגות נלוזה. עזוב אותך מהפורום (כי אתה יודע שאני אפתח את הפה ולא יהיה נעים).

אתה תיפתח את הפה ? בפעם האחרונה גם קיבלת שיעור וגם השתפנת.
אנא תבוא עם הסט מעוט הוואטים שהגנת עליו, אני אזמין כמה חברים, שיהיה עם מי לחלוק את החוויה.

שיהיה לך הרבה בהצלחה.

תודה

אל תשכח לכתוב פטנט על "השיפורים" שאתה המצאת במכשירים הסינים. למען האמת אתה לא צריך אותם. תיקח סיני בארץ כפועל ותבנה מגברים יותר טובים.

חשבתי להשתמש בגראזניקים שלך, אבל הם עדיין עסוקים בלמצוא פיתרונות למצוקותיך.
בהצלחה בבוטק'ה שאתה פותח.

זה יהיה פחות מבוטקה- אני קצת מתחבט איך להכניס את הכל לגגון חניה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הנקודה מראה אם החבר כעת נמצא כאן או לא.
ליד השם שלך זה צריך להיות תמיד כתום - היות וכאשר אתה רואה את זה אתה מחובר לפורום :)

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
האם זה מהווה בעיה?

היתי מחליף לצבע ירוק....
פורום כתום יש ,כחול גם, בז' זה פה,
חוץ מיזה אנחנו שומרים על איכות הסביבה והשמיעה.:)

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אולי זה יעזור לחוסר השליטה המוחלט ולבלגאן הטוטאלי השורר בפורום: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3493944,00.html

בנתיים, אחרי 388 הודעות ויזום מפגש חברים אחד, אני פורש מפה עד להודעה חדשה.

תומר צין

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
אולי זה יעזור לחוסר השליטה המוחלט ולבלגאן הטוטאלי השורר בפורום: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3493944,00.html

בנתיים, אחרי 388 הודעות ויזום מפגש חברים אחד, אני פורש מפה עד להודעה חדשה.

תומר צין

סוחרים סוחרים וסוחרים
אין להם מקום בפורום אודיו נקודה. פעם חמישית כבר שאני אומר את זה.
נראה מתי ההנהלה תבין שאם היא רוצה פורום שונה מכל הזבל בחוץ אז הגיע הזמן לסגור את העניין.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
ומה עם הסקירות על לאס וגאס....?

הבטחת סקירות תומר. עד שכבר יש כאן משהו שחורג ממלחמות היהודים, לא חארם? :(

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור