פתיחת נציגות חדשה

• פותח הנושא il1
  • פורסם בתאריך

מצב
הנושא נעול.

rahoz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
על מה ילינו

יש "העולם על פי דן"
ויש "העולם על פי אילן"

אילן, שם את- דעותיו, חזונו,אופיו....באופן הכי ברור, לשיפוט הציבור, מכאן הציבור יבחר על פי שיקול דעתו.....(האם עדיף "נחש מתחת לקש" :) כפי שאחד החברים התבטא כאן בעבר?).

אני בעד ויכוחים מיקצועיים, כולל בין סוחרים (כן, כולל גם נסיונות "גניבת" לקוחות על רקע מיקצועי), מה? פתאום הסוחרים נהיו עדיני נפש והלקוחות פתאים?

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
אילן, מעניין למה ערכו את הודעתך אלי. היו ליכלוכים מענינים שאני צריך לדעת עליהם?

עמדתי בעניין:
אני לא משטרה אבל ברור לכולם כולל אדון אילן ועל פי כתיבתו בשרשור כאן- שהמחשבה על להפוך להיות סוחר היא רבת שבועות ואם הוא אדם רציני , גם רבת חודשים.
כמו שהוא ציין הוא בהתדיינויות עם הסינים כדי שהוא ילמד אותם כיצד המכשירים צרכים להיות בנויים אחרת (מזל שהם הכירו אותו).זה לא מאתמול ולא משלשום.
אי לכך אילן היה צריך לסתום את הפה הגדול שלו עוד לפני הרבה זמן ובטח לא להתקיף סוחרים או מוצרים של סוחרים. בעשותו כך ללא איזכור העניין שהוא מתעתד להיות סוחר (ובאמת לא מעניין איזה קופסאות מסין הוא ייבא), יש טעם לפגם, טעם לגסות ואלימות. כי הוא התחבא מאחורי הכסות של סתם כותב בפורום כמו רובינו, כזה שאין לו אינטרסים עסקיים כלכליים , אלא העברת מידע בלבד.
כל ההתנהלות הזו מלמדת רבות על הסוחר החדש.
מנהלי הפורום לא אשמים אם יידע אותם רק לפני שבועים. אבל ביודעם זאת היו צרכים להדביק לו מיד את הלוגו של סוחר.(הזמן שהוא רוצה להצהיר מה הוא מיבא זה ענינו)

אילן, כל מה שנותר לך לעשות הוא לפרסם התנצלות בפני חברי הפורום , שהשתמשת בכסות של משתתף בהיותך סוחר(וסוחר זה לא כמו לקנות חלב במכולת, זה מצריך התארגנות ומחשבה)
אתה צריך להתנצל בפני סוחרים שאותם ביקרת אישית על יכולתם והבנתם ועל מוצריהם הלא טובים-ולהם לא ניתן להשיב כגמולך היות והם תוייגו כסוחרים ואתה התחבאת כ"לא סוחר".
מעשה חמור לטעמי, לא חברי , מצג שווא עד שיקרי ועל גבול הוצאת דיבה.

צר לי שבמקום שתעשה דברים באופן יישר והגון הצלחת לעשות את ההיפך וכניסת לעולם הסוחרים מלווה בתחושה מסויימת של אי נעימות.
בהצלחה בדרכך.

לדיז

אתה כנראה לא מבין בהרבה תחומים, לא רק בסטריאו.

אני הייתי שקוף מהשניה הראשונה ולאורך כל הדרך עם אחראי הפורום, ולקחתי על עצמי לדווח על הנושא גם שהוא היה בבוסר רעיוני ולא היתה לי שום חובת דיווח על פי כל עניין או קריטריון.

על מחשבותי הודעתי לפני למעלה מחודשיים למנהל הפורום- לא לפני שבועיים, והוא קיבל עידכון על בסיס שבועי. אם היו הסתייגויות / מחשבות שכתיבתי היא על בסיס אינטרסים אני מניח שהוא היה עוצר אותה.

אתה חושב שמנהל הפורום הפעיל שיקול דעת שלטעמך הוא לא ראוי ? יש לך טענות לשיקול הדעת של נמר כמנהל הפורום- תעלה אותם, יסכים או לא זו 'האג'נדה' שלו.

לגבי הסינים- אני מבין שזה נוגד את 'עולמך הרוחני' שבפחות מחודשיים נהפכתי לדמות ששומעים / מעוניינים לשמוע את חוות דעתה (והיום קיבלתי עוד מוצר עתידי להערות), אבל מה לעשות מקצוענים מזהים מקצוענים.

(וכנראה שהם עשו זאת בגלל שהם דיברו איתך וסיפרת להם מה דעתך עלי- איך לא זיהיתי את מעורבותך)

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
לגבי הסינים- אני מבין שזה נוגד את 'עולמך הרוחני' שבפחות מחודשיים נהפכתי לדמות ששומעים / מעוניינים לשמוע את חוות דעתה (והיום קיבלתי עוד מוצר עתידי להערות), אבל מה לעשות מקצוענים מזהים מקצוענים.

(וכנראה שהם עשו זאת בגלל שהם דיברו איתך וסיפרת להם מה דעתך עלי- איך לא זיהיתי את מעורבותך)

תגיד אתה עושה צחוק?
מי דיבר איתי בכלל? אני לא סוחר ולא מתעתד להיות כזה.
זה שאתה מקצוען בדיבורים -זה כולם יודעים.
כל הכבוד שנהפכת מארק לוינסון הישראלי. מסביר לסינים איך לבנות מגברים. אולי תע"ש תשתמש בך כאיש קשר למזרח , כמיצג את המוח הישראלי:D
אני לא מבין דבר אחד- אם המוצרים הסינים הללו כל כך טובים- הם צרכים אחד כמוך שיסביר להם מה לבנות?
משהו לא מסתדר לי.
לא לשכוח לציין מתי חדר ההדגמה נפתח, אבוא במיוחד בשבילך, אתרשם .וממליץ לך שהתוצאה הצלילית תהיה מדהימה,כי אחרת גם אני אפתח את הפה(עד עתה זה היה "בקרוב").

לגבי הסבריך ממתי נהפכת סוחר והסתתרות מאחורי נמר- תירוץ עלוב. כאדם בוגר היית צריך להבין בעצמיך שהאופן שאתה מתנהל הוא מאוד לא בסדר.עכשיו אתה גם מסיר אחריות מדרך התנהלותך.
מעניין איזו אחריות אתה תספק למוצרים שאתה מוכר

נערך לאחרונה ב:

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
אגב דיון על זמנים: אני יודע, משיחת טלפון עם מר סודרי לפני חודש(!), כי הנושא הזה על סדר היום מספר חודשים, וכי הוא מתעתד לייבא את אודיוספייס. אלא שכבר אלכסנדר ינאי הקדימני.

מדהים, איך מי שבנה במשך חודשים בית זכוכית, הקפיד על יידוי אבנים טבולות ברפש לכל עבר - ודבריהם הרי הם חקוקים בפורום זה. על זה כבר נכתב ב"שבחי התבונה"

יואל

כרגיל תורת ההגיון שלך בשיאה.

לפני חודש קבלת ממני מידע ללא שום בעיה, בפתיחות וללא שום הסתרה- לא אכנס למתי התחיל התיכנון לאור העובדה שרק בשליש הראשון של אוקטובר התבצעה הנסיעה להונג קונג שבגינה החלו המחשבות.

איפה היית כל החודש האחרון- הרי ידעת על התוכניות ולא הזהרת את באי הפורום מתוכניותיי 'השיווקיות'.

אז אתה חלק מתוכנית הרפש- או סתם רשע שלא עידכן את החברים ?

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
אודיופיל: "אילן, הפה, דופק אותך"

יורשה לי, בטובך, לתקן קמעא: אם זה היה פה, ניחא. המלים הרי נעשות מטושטשות עם הזמן והדיונים. אבל כאן הרי זה כתוב – ובכמויות. אבל הבעיה העיקרית היא לא הפה – או המקלדת, לשיטתי – אלא מה שקדם להם אצל נשוא הדיון הזה. יש אנשים שטוענים שמה שקודם לאמירה או כתיבה היא חשיבה.(ורד)
ואכן, זאת הייתה אמורה להיות חשיבה. אלא שלא הסתייע הדבר.(ורד נבול)

לאילן: תצליח בדרכך. אבל השתדל להימנע מכתיבה יתירה. אתה נכשל באמירה עצמה ובהעלתה על הכתב באופן שיטתי. למרות שאני יודע מי הם בוטוויניק, לסקר, טל ופישר ומה זה גמביט המלכה - אני לא מלמד שחקני שח דבר. למה? כי אני לא יודע - באמת - לשחק שח כמו שצריך. ואידך זיל גמור. על המוסר שלך, לא ארחיב דבר.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
תגיד אתה עושה צחוק?
מי דיבר איתי בכלל? אני לא סוחר ולא מתעתד להיות כזה.
זה שאתה מקצוען בדיבורים -זה כולם יודעים.
כל הכבוד שנהפכת מארק לוינסון הישראלי. מסביר לסינים איך לבנות מגברים. אולי תע"ש תשתמש בך כאיש קשר למזרח , כמיצג את המוח הישראלי:D
אני לא מבין דבר אחד- אם המוצרים הסינים הללו כל כך טובים- הם צרכים אחד כמוך שיסביר להם מה לבנות?
משהו לא מסתדר לי.
לא לשכוח לציין מתי חדר ההדגמה נפתח, אבוא במיוחד בשבילך, אתרשם .וממליץ לך שהתוצאה הצלילית תהיה מדהימה,כי אחרת גם אני אפתח את הפה(עד עתה זה היה "בקרוב").

לגבי הסבריך ממתי נהפכת סוחר והסתתרות מאחורי נמר- תירוץ עלוב. כאדם בוגר היית צריך להבין בעצמיך שהאופן שאתה מתנהל הוא מאוד לא בסדר.עכשיו אתה גם מסיר אחריות מדרך התנהלותך.
מעניין איזו אחריות אתה תספק למוצרים שאתה מוכר

בוודאי שאני עושה צחוק ממך- זו היתה בדיחה על חשבונך אם לא הבנת.

אני מבין לליבך, הסינים חושבים הפוך ממך- זה ממש מטריד אותך. לא נורא.

אני כאדם בוגר מכיר שאין לי חובה לתת דיווחים על שלבים מקדימים- גם בקריטריונים המשפטיים המחמירים ביותר.

אני שמתי על עצמי התחייבות שלא נדרשה ממני ודיווחתי בשלבים מוקדמים- זה היה מתוך רגישות לנושא, ומתוך רצון לתת כלים לנמר לבחון בשבע עיניים כל דבר שאני כותב.

קשה לך עם ההכרעה של נמר- תיסתדר עם המציאות. אני לפחות לא ניסיתי ולא מנסה 'להסתתר' מאחרי אף אחד.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
לאילן: פשוט מאוד. השיחה הייתה אישית. אני לא מפרסם שיחות אישיות, ולא משתמש בהן. לאור מה שכתבת עלי ואלי והדרך בה עשית זאת - אתה פסול-התייחסות לכל הטפת מוסר שהיא (ע"ע ינאי לשלומציון). גם את זה - אפילו לאחר הרפש העלוב שניסחת להטיח בי - לא הייתי מעלה, רק הטענות שלך בפוסט זה חייבו העמדת דברים על דיוקם. אתה הרי מאוד בעד הדבר הזה - העמדת דברים על דיוקם - הלא כן?
ויש לי הצעה: כל מה שלא תאמר, רק יוסיף. כל שתאמר, רק יגרע - ומספר התחומים בהם מדובר גדול מאוד: מהיומרה האינטלקטואלית, דרך האודיופילה ועד ליחסים שבין אדם לחברו. השפה והאמירה יוקירו לך טובה על שתיקה.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
כנראה אתה לא מצליח לקלוט משהו מאוד פשוט וברור:
אין שום בעיה שתבחר לעסוק במה שאתה רוצה (מקווה שלא תגמור בקאנטים כמו העסק הקודם).
אתה לא חייב שום דין וחשבון על זה לאף אחד.
אבל בפורום אודיו יש הפרדה בין מה שנכתב על ידי סוחר שיש לו אולי אינטרס כלכלי ולבין מה שכותב הדיוט מהשורה.
אתה סוחר כבר כמה חודשים, התקפת סוחרים אחרים ומוצרים אחרים , כיבכול תחת משתמש של "חבר פורום". הם לא יכלו לענות לך כגמולך כי הם "סוחרים". ניצלת את הבמה הזו לקדם את האינטרסים הכלכלים שלך, להחדיר כל מיני דיעות שיעמדו בקנה אחד עם המוצרים שאתה תמכור.כסוחר המתחפש לחבר פורום רגיל פגעת לא פעם בסוחר כזה או אחר בטענות על ידיעותיו והבנותו הקלוקלות מול זו שלך.
כל זה לא בסדר. מאוד לא בסדר. זה עלוב.
מקווה שהפעם תבין יותר טוב את דברי.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
איזה הודעה פאתטית ומתחסדת (ורד נבול)

אילן כתב:
"הדבר 'נולד' לפני חודש או חודשיים, עם התחלת בדיקות ההיתכנות"
"ולשם השקיפות לפני שהתחלתי לשוחח עם יצרנים- פניתי למנהל הפורום ועידכנתי אותו"
ליאור כתב: "אני שמעתי על הנושא הזה רק לפני שבועיים"
ליאור משקר?

חוץ מליאור עלה מנהל הפורום ואישר שהודעתי לו לפני חודשיים- וזה עוד באותו העמוד !

אילן כתב:
"מקווה שנוכל להגשים חלומות אדיופילים לרבים בקהילה".
אתה חושב שמישהו מאמין לזה?

לא, חובת ההוכה תהיה במציאות.

אילן כתב:
"המחירים ב 95% מהמוצרים יהיו במחירי חו"ל (ארה"ב)- או קצת מתחת למחירם בח"ל- כך שלמעשה הלקוחות בישראל יהנו מהנחה ריאלית של 15% עד 20% ביחס למחירי חו"ל".
מחירי חו"ל הם לא בארה"ב אלא בארץ המוצא.

אין מחירי ארץ מוצא ליצוא בסין- אלא מחירון בינלאומי ליצוא, וכך הם מחייבים את המפיצים. סתם לידיעה.

אילן כתב:
"בכל זאת פסיכוזות הן 'השורשים' שלי"
כמה שאתה צודק.

אילן כתב:
"והצלחתי להביא לישראל משהו ממה שפעם היה זמין ונגיש: אדיופיליה לכל כיס".
יבואנים כמו: אמיר ארמה, איל פור, אודיופריק, ניל, עופר שחורי, יגאל לסרי ואחרים, לא מייבאים גם מוצרים לכל כיס?
המצאת איזה גלגל?

לא, אבל כל היבואנים שציינת בנו 'סל' מחירים שונה- והדגשתי היתה על רמות מחירים בסיסיות יותר.

אילן כתב:
"ודבר אחד אני יכול להבטיח לך- כל מה שאני מיתכוון לבצע כמדיניות (ואין לי שום בעיה לפרסם זאת לפני הגעת המוצרים), יהיה הסטאנדרט בתחום"
נהיית מכון התקנים הישראלי?

לא, אלו יהיו דרישות הלקוחות מהרגע שאחד יתחיל במדיניות שמטיבה עם הצרכן / מקלה עליו.

אילן כתב:
"'פתאום' תראה סוחרים אחרים 'מיישרים' מחירים כלפי מטה, תוכניות תשלומים יתחילו 'לפרוח', הארץ 'תוצף' בסוכנויות חדשות של חברות שנותנות תמורה טובה יותר לכסף, 'פתאום' תגלה שיש עוד כמה חברות שמייצרות מוצרי-על אמיתיים."
זה נשמע כמו החזון של הרצל, או לפחות המזרח התיכון החדש של פרס (הבטן כואבת מרוב צחוק).

חזון זה חלק מבניית עסק- נשוחח על הנקודה הזאת בעוד שנה, יהיה לנו מספיק מידע לגבש האם צדקתי או לא.

אילן כתב:
"הנהנים העיקריים מכך יהיו הלקוחות- אבל גם הסוחרים, כי שינוי נכון מביא לצמיחה של התחום".
עכשיו אתה נשמע כמו שר האוצר. 2008 היא שנת בחירות? דחיל רבקום- על מי אתה מנסה לעבוד?

כעיל

אילן כתב:
"דיונים על שינויים ומודיפיקציות שנדרשות בעתיד להתאמת המוצרים למחשבותי, ודיון על המוצרים העתידיים של החברות."
ממש מרק לוינסון הישראלי.

לא מבחין בין מרק למארק לוינסון- אבל העובדות נורא פשוטות, הסינים עושים את עבודתם אבל הם מחפשים קבוצת התייחסות לדיון והיזון חוזר.

ואחרי פחות מחודשיים היכרות הם פנו וביקשו את הדבר- תוך הנחיה / הודעה שכל שינוי / הצעה שתיתקבל יועבר עליה קרדיט מקצועי.

ומצד שני ברמה השיווקית אני הצעתי שינויים / שיפורים שביקשתי שהם הכרחיים / נדרשים לטעמי. חלקם התקבלו וייושמו בעתיד בגרסאות החדשות.

אילן, הפה, דופק אותך.

לפחות לא השכל

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
לאילן: פשוט מאוד. השיחה הייתה אישית. אני לא מפרסם שיחות אישיות, ולא משתמש בהן. לאור מה שכתבת עלי ואלי והדרך בה עשית זאת - אתה פסול-התייחסות לכל הטפת מוסר שהיא (ע"ע ינאי לשלומציון). גם את זה - אפילו לאחר הרפש העלוב שניסחת להטיח בי - לא הייתי מעלה, רק הטענות שלך בפוסט זה חייבו העמדת דברים על דיוקם. אתה הרי מאוד בעד הדבר הזה - העמדת דברים על דיוקם - הלא כן?
ויש לי הצעה: כל מה שלא תאמר, רק יוסיף. כל שתאמר, רק יגרע - ומספר התחומים בהם מדובר גדול מאוד: מהיומרה האינטלקטואלית, דרך האודיופילה ועד ליחסים שבין אדם לחברו. השפה והאמירה יוקירו לך טובה על שתיקה.

אז אתה בעד שיחות אישיות שפוגעות באינטגרטי של הפורום- למה ? זו היתה שיחת רקע עיתונאית, או דברים לא לציטוט.

לגבי השאר- נהנה כרגיל.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
רק הבהרה: מנהל הפורום הוא עדיין אני.
נמר הוא כתב האודיו של האתר (ראה תיאור מתחת לשמו) ואכן נוגע בתחומים רבים של האודיו.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
כנראה אתה לא מצליח לקלוט משהו מאוד פשוט וברור:
אין שום בעיה שתבחר לעסוק במה שאתה רוצה (מקווה שלא תגמור בקאנטים כמו העסק הקודם).
אתה לא חייב שום דין וחשבון על זה לאף אחד.
אבל בפורום אודיו יש הפרדה בין מה שנכתב על ידי סוחר שיש לו אולי אינטרס כלכלי ולבין מה שכותב הדיוט מהשורה.
אתה סוחר כבר כמה חודשים, התקפת סוחרים אחרים ומוצרים אחרים , כיבכול תחת משתמש של "חבר פורום". הם לא יכלו לענות לך כגמולך כי הם "סוחרים". ניצלת את הבמה הזו לקדם את האינטרסים הכלכלים שלך, להחדיר כל מיני דיעות שיעמדו בקנה אחד עם המוצרים שאתה תמכור.כסוחר המתחפש לחבר פורום רגיל פגעת לא פעם בסוחר כזה או אחר בטענות על ידיעותיו והבנותו הקלוקלות מול זו שלך.
כל זה לא בסדר. מאוד לא בסדר. זה עלוב.
מקווה שהפעם תבין יותר טוב את דברי.

באיזה עולם אתה חי ?

לאורך אותם חודשים 'תקפתי' כביכול סוחר אחד שניסה לספר סיפורי סבתא כאדיופיליה, לעומת זאת תקפתי אותך ועוד אחרים שאינם סוחרים, על 'פיטפוטי ביצים' שאתם מחשיבים כידע.

לאורך כל אותה 'התקפה' כביכול על אותו סוחר עמדתי בקשר יומי עם נמר שיבדוק האם אני משמיע דעות שהן לא מקצועיות, ופסיקתו היתה שאני לא חורג מכך. לא מוצא חן בעיניך- זו בעיה שלך, אני לקחתי על עצמי סייג ודרך התנהלות שהיו גלויים ופתוחים לבעלי הסמכות בפורום.

אני בניגוד לדבריך- גם שעלו שירשורים רלוונטיים על סחורה שאני אמור לייבא- לא אמרתי מילה, לא שיבחתי את המוצר בכסות אדיופילית, והדרתי את רגלי מכל נקיטת עמדה שתיתן איזושהיא חוות דעת. (ולהזכירך AUDIO SPACE עלה לאתר ולא תימצא מילה שלי בפוסט)

ועמדותי על ציוד סטריאו הן בקצה העליון של 'ביזבוז כסף'- וכל הוויית העסק זה לעסוק בצד השפיות של האדיופיליה. ולכן לקשור בין דברי בפורום לכיוון העסק יהיה בצד הלא נכון של ההגיון.

rahoz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לפחות לא השכל

אז יש נתק אצלך בין השכל לפה :מבולבל:

אין לנו כאן קרני רנטגן לניתוח השכל שלך, כל שיש לנו אלו מילותיך/פיך.
נסה להפנים את ההערות בנידון, זה יותר מומלץ מלהוסיף פטפון (שאתה לא מבין בו לעת עתה) לתצוגה.

rahoz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לאורך כל אותה 'התקפה' כביכול על אותו סוחר עמדתי בקשר יומי עם נמר שיבדוק האם אני משמיע דעות שהן לא מקצועיות, ופסיקתו היתה שאני לא חורג מכך.

ככול שתמשיך להתלות על הנמר תצא יותר חתול אשxxxת.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
אז יש נתק אצלך בין השכל לפה :מבולבל:

אין לנו כאן קרני רנטגן לניתוח השכל שלך, כל שיש לנו אלו מילותיך/פיך.
נסה להפנים את ההערות בנידון, זה יותר מומלץ מלהוסיף פטפון (שאתה לא מבין בו לעת עתה) לתצוגה.

מאחר ואין צורך בקרני רטגן העניין קל לאיבחון.

דעות על דברים מקצועיים ניתן לבחון בקלות- לנושאים עיסקיים, נמתין ביחד.

לגבי הפטיפון- אני מאמין שאם אתה לא יודע, עדיף שתגיד שאתה לא יודע.

ולגבי צירופו לתצוגה- רק שארגיש שאני מבין מספיק כדי להדגים איתו. הפטיפון הינו מכשיר שדורש רמת ידע מסויימת כדי שיהיה ניתן להציג עימו, אין לי אותה בשלב זה.

אני לא הייתי רוצה להגיע לתצוגה שבה לא יודעים להציג- אני מניח שכך גם אחרים.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
הבנת הנקרא - וסיכום

אילן כתב: "אז אתה בעד שיחות אישיות שפוגעות באינטגרטי של הפורום- למה ? זו היתה שיחת רקע עיתונאית, או דברים לא לציטוט".
באמת שאין טעם להמשיך שוב ושוב - אז אסכם: אתה פשוט לא מבין טקסט כתוב. חד וחלק. מה בין מה שכתבתי - ובעיקר ההקשר שלו - לבין מה שכתבת? מאיפה הקשר בין אינטגריטי לכלל הפורום(?) לבין פרסום שיחה פרטית? מה לזה ולעיתונאות? ראיינתי אותך? פניתי אליך כאיש מקצוע בתחום הכתיבה? דיברתי אליך בהקשר של פורום זה? כזכור, צלצלתי אליך לשאול אם אתה מכיר סידור מסוים להרמת רמקול. מכאן, בגלל שאנחנו מכירים שנים (כן, כן חברים נכבדים), התגלגלה שיחה אישית. אני מבין שלפי המוסר שלך היה סביר שאפתח שרשור בנושא, אבל מהו המוסר המזוקק שלך ראינו רק מאוחר יותר.
ולעניין עצמו: אתה פשוט לא מסוגל להבחין בין נושאים שונים, רמות דיון, ונקודות שונות להתייחסות - ובעיקר ההקשר שלהם. פשוט לא. יש תתרנים שאינם יכולים להריח, יש דיסגרפים שאינם יכולים לאיית נכונה, ויש כאלו שאינם מבינים טקסטים והקשר המשפטים המרכיבים אותו.
כאשר אלו שאינם מבינים מגיבים באופן שגוי מהותית ופגום תחבירית, מקבלים את התגובות שלך.
גם ההערה הקודמת על "תורת ההיגיון שלך" מפגינה, שוב ושוב, כי אתה פשוט לא מבין טקסט (וגם כי אתה לא יודע מה זאת תורת ההיגיון).
הוא שאמרתי: לא תיתפס באף דבר שטות אם תשמור על שתיקה. הסיכוי שיקרה לך כדבר הזה - תיתפס לדבר שטות - ברגע שתכתוב הוא תשע לעשר.
ולסיכום: על הכל אפשר היה לעבור לסדר היום - כולל היומרה האודיופילית שלך, הכשל האינטלקטואלי, השפה הבוטה, חוש ההומור העגום ועוד כמה; על הכשלים המוסריים כאדם - כלפי חברים בפורום זה ובנושא הגילוי הנאות - יש בעיה חמורה.
תצליח אילן בעיסוקך החדש. אבל לפני תמחור, במת צליל והאם לעשות טרייד אין ולהציג פטיפון יש לך נושא חשוב מאוד לגמור כאן. אף 95% ממחיר ארה"ב לא עומד מול הפגימה המוסרית הנמשכת הזאת. מזלך, שיש דרך לתקן. אני בספק אם תלך בה, אבל הנה, הצעתי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חברים.

בואו נעשה קצת סדר.

לפני חודש חודשיים סיפר לי אילן שאולי {רק אולי} יתחיל ליבא מוצר כזה או אחר, כיוון שאילן בעצמו לא ידע אם יפנה לתחום או לא יחסתי חשיבות יתרה לעיניין וביקשתי מאילן שכאשר הוא יחליט אכן ללכת על התחום לידע אותי ואני אפעל בהתאם.

לפני כשבועיים הגיע אילן למסקנה כי הסיכוי להתחיל יבוא הוא גבוהה מאוד ולכן העברתי את הבשורה על הסיכוי כי אילן יהפוך לעוסק בתחום וליאור ביקש ממנו לקחת צעד אחורה וכך היה, כיום אילן הוא עוסק בתחום ולכן החוקים ברורים והם חלים עליו.

אינני יכול לפעול בטרם עת כאשר דברים אינם בטוחים, כל עוד אדם עדיין אינו פותח חנות או מודיע באופן רישמי על היותו עוסק בתחום אינני יכול לעשות דבר לכן אילן לא סומן והמשיך בדרכו הרגילה {מזה שנים} לענות בדרך שלו על שירשורים.

אני מכיר הרבה אנשים שמתכננים הרבה דברים שלא תמיד יוצאים לפועל. עד שלא אומרים לי דבר בטוח אינני פועל ואינני רואה סיבה לפעול.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
זן ואומנות החרטאה

קצת ציטוטים של הסוחר המוסווה אילן רק לפני חודשיים פלוס:
"
אני רוצה לתת את השקפתי לנושא, אחרי 'קצת' התנסות 'בידיים' עם מערכות הנוגעות בשאלת

גבולות המחיר / הכדאיות להשקעה.

אם נוציא את שאלת הכסף מהמישוואה (הכוונה שאין מגבלות תקציב) אלו כללי 'האצבע' לטעמי:

1. הדבר החשוב ביותר : גודל חלל השמיעה, וגובה התקרה.

עד 35 מ"ר ותקרה עד 3 מטר- רמקולים בגודל הרגיל ובדר"כ הם יעלו עד 40K בדולרים.
עד 80 מ"ר ותקרה עד 5 מטר- רמקולי 'המפלצות' והם יעלו עד 100K בדולרים,
מעל 100 מ"ר ותקרה מעל 5 מטר- רמקולים מרובי מגדלים והם יעלו 150K וצפונה.
אהה
2. סוג הרמקול והטכנולוגיה שלו אינם משמעותיים- כל אחד לפי טעמו, אבל תמיד עדיף 4 רמקולים זהים פחות יקרים, מ 2 יותר יקרים.

3. התאמת אלקטרוניקה והכבלים היא עבדות. בכל מקרה במידה וברמקול יש אופציית BI WIRE - עדיף להשתמש במגבר סטריאו לכל רמקול ולא במונו, והפרה הוא 'הלב'.
אהה
4. חשמל משפיע יותר ממה שנהוג לחשוב על התוצאה הסופית- והשקעה מקצועית בו היא 'הברכה' הגדולה ביותר.

כמה זה בכסף- הזולות ביותר ששמעתי ונשמעו מעולה, עולות לא פחות מ 50K בדולרים, והיקרות הגיעו למעל 350K בדולרים (לפי מחיר לצרכן- חו"ל).
אהה
המערכות 'שהתחרבשו' היו בדרך כלל מערכות שעירבבו סוגי רמקולים לא נכונים לחלל ההאזנה- או שהתאמת האלקטרוניקה נעשתה בצורה מרושלת.
אתה תציל את האודיופיל הכושל
ומה הקשר בין איכות למחיר- לעיתים יש קשר ולעיתים לא. אבל מעודי לא שמעתי מערכת טובה ב 50K 'שהאפילה' על או היתה קרובה ל מערכת טובה ב 350K
אהה
לגבי האם עובדים 'עלינו'- כנראה שכןאני מבין שהצטרפת לחבורת ה"עובדים", אבל לא פגשתי אדיופיל ששילם מחיר מלא לציוד שברשותו. אז כנראה יש איזה 'שקר' מוסכם על שווי הציוד לניפוח האגו של מחזיקי הציוד.
תעשה לנו מחיר טוב - בטוח פחות ממחיר מחירון
'הרכבת' של המחירים יצאה מן התחנה ואלו תוצאות תנועתה, בדיוק כפי שכל הזמן עולים המחירים במוצרי צריכה נישתיים ו / או במוצרי אומנות.אז מצאת איכר סיני שמרכיב מערכות בזול?

אפשר 'לקטר' כמה שבא לנו או להמתין להתייצבות היצור הסיני על איכות טובה יותראהה, ואני מבין שאתה מלמד את החברה שאתה מיבא איך לשפר את העניין ובנתיים נקבל איכויות יצור נמוכות, וגם אז אלו יהיו בעיקר מערכות עד 50K בדולר- שיתנו תמורת צליל טובה שתענה על מירב הדרישות של האדיופילים.מעולה

(כי גם הסינים ילמדו שמעבר למחיר זה ניתן 'להפציץ' ותמיד יהיה כסף שיפגוש את תג המחיר)אמרת להם את זה? הם צרכים גם מנטורים בשיווק?

בחיים האמיתיים אלו מערכות של 80K עד 120K בדולרים- לחדרים רגילים, ואני מבין שזה נשמע הזוי, ואני מתנצל מראש על האמירה 'התלושה'.אז למה אתה מיבא לנו ציוד חארטה שעלויותיו לא עומדות במה שאתה טוען?

ב 20K בוודאי לא מגיעים לשם (ואשמח לפגוש את הרמקול שיתחרה עם ערבה לדוגמא בעלות של 5K עד 8K - איל, יש לך רעיונות, דוגמאות אשמח לשמוע).

אם מערכות 20K היו הרפרנס- אז לא היינו פוגשים כל כך הרבה אדיופילים 'מביני עניין' שקונים מערכות אחרות, והם הרוב המכריע בעולם. לא כולם דבילים מונעי אגו שקונים מותגיםכנראה לא כולם מטומטמים להאמין שמצאת מישהו פראייר שמיצר משהו מדהים ומוכר אותו ב"חינם"

אני מבין שאתה מתכוון להפציץ אותנו בציוד סיני זול, שאפילו אתה כאודיופיל לא מאמין שהוא משהו אבל אתה כסוחר מוכר לנו אגדות האחים גרין.
לא בכדי אמרו שאתה מומחה בבסט ביי

נערך לאחרונה ב:

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
ככול שתמשיך להתלות על הנמר תצא יותר חתול אשxxxת.

אני לצערך לא נתלה על נמר- אני מתאר בדיוק את המציאות כפי שהתרחשה.

אני נהגתי בשקיפות, עובדתית הכל היה מונח לבחינה בזמן אמת, הדברים / הפעולות שלי נבחנו על ידו בקפידה, ונשקלו לגופם של הדברים.

לטעון שאני מסתתר אחרי נמר- למה ? כי החלטותיו לא לטעמך, ואתה לא רוצה לתקוף את ההחלטה כי לא נעים מנמר. אי אפשר לאחוז במקל בשני הקצוות- או שהיה פגם בשיקול או שלא.

אין טעם להסתובב סחור סחור- עמדתו של נמר היתה ברורה והיא נכתבה: כל עוד הדברים היו בגדר מחשבות / בדיקות פסיקתו היתה שאין צורך בחשיפה, מהרגע שהוחלט לבצע פעולות ניתנו הוראות ברורות.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
הוא שאמרתי: אל תגיב
"אני נהגתי בשקיפות, עובדתית הכל היה מונח לבחינה בזמן אמת, הדברים / הפעולות שלי נבחנו על ידו בקפידה, ונשקלו לגופם של הדברים"
א. כחבר פורום אתה מחויב לחברי הפורום.
ב. התשובות שלך עברו מזמן את סף הפתטיות הסופנית. שימוש במושגים הנ"ל - זמן אמת, שקיפות (מה הפסיק עושה אחריה?), נבחנו(?), קפידה, נשקלו לגופם של דברים (ערכתם דיון מטה?) - הוא פשוט חסר כל ערך בהקשר שמדובר בו. שפה, מר סודרי, היא לא איסוף מילוני של מושגים ושימוש בקלישאות בעובי פרגמנט. ככל שאתה ממשיך, כך אתה שוקע יותר, ואתה ממילא למטה. פשוט, אל תגיב.

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור