פתיחת נציגות חדשה

• פותח הנושא il1
  • פורסם בתאריך

מצב
הנושא נעול.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
על זה אני מדבר.
הוא טוען שלחש לנמר באוזן את העובדה הזו אבל שכח לספר לנו או לסוחרים שאת מוצריהם ביקר.
הוא גם טוען שהוא גילה משהו מדהים-את המוצרים הסינים היחידים ששווים משהו.
וכל או רוב השאר זה חארטה.טענה שיגרתית של אילן ויכולתיו המיוחדות,אז מה חדש?
אל לך להתרגש מטעונים אילו ושיטות קידום מכירות כאילו.
כולנו יודעים שזה תופס ומשכנע בארץ את האודיופיל המצוי.
בלי שום קשר, כמו שכתבתי, הרבה בהצלחה. נראה אם הפה הגדול שלו ימשיך לפעול גם כאשר הוא סוחר וצריך להתחנף להרבה אנשים.

דיז

אתה סוחר ? למיטב זכרוני מירב 'הנפגעים' היו אדיופילים כדוגמתך.

<נערך>

סרבתי עד שילשום להגיד לנמר עם אילו חברות אני משוחח (ולא בגלל חשש לחוסר דיסקרטיות), או לתת לו שם של דגם של מגברים שיתאים לרמקולים שלו, כדי שלא יווצר מצב שבו אני מנסה 'לגנוב' לקוחות מאיל או מכל סוחר אחר לצורך העניין.

חלק מהסוחרים בארץ יודעים על השיחות שלי עם יצרנים כבר למעלה מחודשיים- אנחנו מסתובבים באותם החוגים (ועשרות אנשים היו מעורבים בשיחות / ניתוחים / בדיקות- אך המעגל המרכזי היה 'הטריו' של הדוקטור, טומי ואנוכי), איל פשוט שייך לחוגים חברתיים אחרים.

<נערך>

אני מתכוון להשאר עם 'הפה הגדול' כי לדעתי מה שמוכר זו תמורה, מקצוענות ותמיכה- ולא טכניקת 'מתק השפתיים' שגורם לאנשים לקנות בהתלהבות רגעית, ולאחר מכן להתפכח.

ודבר אחד אני יכול להבטיח לך- כל מה שאני מיתכוון לבצע כמדיניות (ואין לי שום בעיה לפרסם זאת לפני הגעת המוצרים), יהיה הסטאנדרט בתחום. ואם זה יתרחש- אז כנראה ניתחתי נכון את השוק ומגמות השינוי הנדרשות.

'פתאום' תראה סוחרים אחרים 'מיישרים' מחירים כלפי מטה, תוכניות תשלומים יתחילו 'לפרוח', הארץ 'תוצף' בסוכנויות חדשות של חברות שנותנות תמורה טובה יותר לכסף, 'פתאום' תגלה שיש עוד כמה חברות שמייצרות מוצרי-על אמיתיים .

הנהנים העיקריים מכך יהיו הלקוחות- אבל גם הסוחרים, כי שינוי נכון מביא לצמיחה של התחום.

(ולטעמי עידן הקולנוע הביתי במתכונתו הידועה עד כה מאבד ממרכזיותו- ועכשיו ישלטו מערכות ממוחשבות המחוברות לרמקולים שקועים איכותיים, מצד אחד. וסטריאו איכותי מצד שני)

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

ramkol

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תחסמו אותו!!!!

.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ההודעה נערכה.

אילן, אני מאחל לך בהצלחה.

מזכיר לך שאצלנו, עוסקים בתחום לא מדברים על עסקיהם של האחרים.
אבקש גם לא להמשיך עם פרסום מסחרי בפורום הספציפי הזה, יש מקומות באתר שמיועדים לפרסומים מסחריים.

תודה ובהצלחה.

ramkol

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אותן חברות קלאסיות כמעט נעלמו (או הפכו ליקרות ללא הצדקה) מאירופה וארה"ב- והחלו 'לצמוח' בהונג קונג (מסורת אדיופילית מערבית לחלוטין עם אמצעי יצור זולים 'מעבר לגדר' בסין).
.

גם זה לא לגמרי כשר...

ואני חוזר על מה שכתבתי קודם:
תחסמו אותו!
או שתצטרכו לבלות את שאר הזמן כגננות של האתר!

.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
אתה רוצה לומר, שתוך חודשיים אתה מרים עסק עם חוזי יבוא מיצרנים, מקום, אתר אינטרנט וכו'?
אחת מהשניים: אתה סופר תותח או אנחנו סופר נאיביים.

איפה האצבע של נחמיה שטרסלר ?

בחודשיים סיימתי עם היצרנים 'כניסה לקרביים' של כל קו המוצרים שלהם, דיונים על שינויים ומודיפיקציות שנדרשות בעתיד להתאמת המוצרים למחשבותי, ודיון על המוצרים העתידיים של החברות.

באחת החברות אני היום 'חוקר אורח' שלהם על פי בקשתם (בגלל הידע האדיופילי, לא ההנדסי)- ובמידה והשינויים שהצעתי יתקבלו הם יפרסמו את הקרדיט המתאים לכך.

ומעבר לשתי החברות הנדונות אני בקשר עם עוד 8 חברות- שגם עם חלקן אני בודק לעומק נושאים שונים, וחלקן יפסלו אם לא אמצא שפה משותפת לשינויים שלטעמי הכרחיים.

מקום יסגר כנראה בשבוע הבא- והוא יהיה מוכן תוך מספר שבועות להגעת הציוד. אני מקווה שאתר יעמוד לפני כן לרשות הלקוחות.

אז לפי הקריטריונים שלך אני כנראה תותח- לטעמי אלו סטנדרטים רגילים ביותר בהרמת עסק.

ziv_r

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בהצלחה.

ramkol

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
דיז

יש לי 'רקורד' של שנתיים 'ירידות' על סוחרים ועל אחרים- לא ממש הדבר 'נולד' לפני חודש או חודשיים, עם התחלת בדיקות ההיתכנות.

(ולשם השקיפות לפני שהתחלתי לשוחח עם יצרנים- פניתי למנהל הפורום ועידכנתי אותו- כולל 'הרשאה' לחתוך כל דבר שיחפוץ- לא חתך)

.

לא הבנתי,

הוא הודיע לפני שבועיים או חודש חודשיים?????

תחסמו אותו!!!!

.

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
בהצלחה אילן

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אילן

גם אם אני לא אוהב תמיד את אופן הביטוי שלך ואת ההתנהלות שלך בפורום אני מאחל לך מכל הלב בהצלחה.

אני מאד אוהב את הקונספט שלך שמתאים לי אישית בול..

אם יורשה לי מספר הצעות ייעול כדי לקחת את הקונספט עוד כמה צעדים קדימה..:

להקים מחלקת טרייד אין - סחר בציוד אודיו משומש.

להקים מחלקת "רמת כניסה" - ציוד סטריאו במחיר הנמוך ביותר האפשרי ושיעמוד ברף מינימום של איכות צליל לדעתכם/ טעמכם - כדי למשוך לתחום הדו ערוצי גם צעירים דלי תקציב כמו סטודנטים, חיילים וכו'

לקיים סמינרים, מפגשים, הרצאות וכו' כמה שיותר הרי זה משובח - יעלה לתודעה את התחום הדו ערוצי.

שוב אם לא אמרתי קודם אני חוזר בהצלחה.

נ.ב.

למרות שזה מנוגד לאופי שלך (כפי שאני מבין אותו מהפוסטים שלך) תנסה לא להגרר ל"מלחמות סוחרים" - במלחמות האלו שני הצדדים לטעמי מפסידים.

שלמה

extrabeat

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
בהצלחה

בהצלחה רבה. אני לא בעד חסימות. ביקורת, סינון ושקיפות כמובן הכרחיים. מעבר לזה- קרדיט ליכולת של אנשים וקוראים לברור, לבחור, להפעיל שיקול דעת ולסמוך על טעמם. שוב- בהצלחה רבה.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אילן, מעניין למה ערכו את הודעתך אלי. היו ליכלוכים מענינים שאני צריך לדעת עליהם?

עמדתי בעניין:
אני לא משטרה אבל ברור לכולם כולל אדון אילן ועל פי כתיבתו בשרשור כאן- שהמחשבה על להפוך להיות סוחר היא רבת שבועות ואם הוא אדם רציני , גם רבת חודשים.
כמו שהוא ציין הוא בהתדיינויות עם הסינים כדי שהוא ילמד אותם כיצד המכשירים צרכים להיות בנויים אחרת (מזל שהם הכירו אותו).זה לא מאתמול ולא משלשום.
אי לכך אילן היה צריך לסתום את הפה הגדול שלו עוד לפני הרבה זמן ובטח לא להתקיף סוחרים או מוצרים של סוחרים. בעשותו כך ללא איזכור העניין שהוא מתעתד להיות סוחר (ובאמת לא מעניין איזה קופסאות מסין הוא ייבא), יש טעם לפגם, טעם לגסות ואלימות. כי הוא התחבא מאחורי הכסות של סתם כותב בפורום כמו רובינו, כזה שאין לו אינטרסים עסקיים כלכליים , אלא העברת מידע בלבד.
כל ההתנהלות הזו מלמדת רבות על הסוחר החדש.
מנהלי הפורום לא אשמים אם יידע אותם רק לפני שבועים. אבל ביודעם זאת היו צרכים להדביק לו מיד את הלוגו של סוחר.(הזמן שהוא רוצה להצהיר מה הוא מיבא זה ענינו)

אילן, כל מה שנותר לך לעשות הוא לפרסם התנצלות בפני חברי הפורום , שהשתמשת בכסות של משתתף בהיותך סוחר(וסוחר זה לא כמו לקנות חלב במכולת, זה מצריך התארגנות ומחשבה)
אתה צריך להתנצל בפני סוחרים שאותם ביקרת אישית על יכולתם והבנתם ועל מוצריהם הלא טובים-ולהם לא ניתן להשיב כגמולך היות והם תוייגו כסוחרים ואתה התחבאת כ"לא סוחר".
מעשה חמור לטעמי, לא חברי , מצג שווא עד שיקרי ועל גבול הוצאת דיבה.

צר לי שבמקום שתעשה דברים באופן יישר והגון הצלחת לעשות את ההיפך וכניסת לעולם הסוחרים מלווה בתחושה מסויימת של אי נעימות.
בהצלחה בדרכך.

נערך לאחרונה ב:

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
שיהיה בהצלחה

אילן,
אנחנו לא מכירים, אלא מקריאת ההודעות שלך באתר הזה.
אני מודה שמרבית ההודעות האלה לא היו MY CUP OF TEA, כי אני חושב שתמיד עדיף לבנות מוניטין על היכולות שלך ולא על ביקורת כלפי אחרים, מה גם שאני מאמין כי עדיף קודם לבוא עם קבלות ורק אחר-כך עם הצהרות. ובכל זאת, עדיין חשוב לכולנו שתצליח ומי יתן ותוכל גם להתפרנס בכבוד מהיוזמה החדשה. הצלחתך היא הצלחתנו.

מעבר לכך, אשמח אם תוכל להרחיב קצת לגבי הנסיון שרכשת בחודשיים האחרונים, במסגרת התהליך לקביעת היצרנים שאתה הולך לייצג: האם האזנת לכל הציוד שאתה הולך להביא? האם זה היה כאן בארץ או בסין? האם ערכת השוואות בין הציוד הזה לציוד של המתחרים בשוק - גם בסין אבל גם מול ציוד איכותי אחר (אירופאי ואמריקאי) שנמכר בארץ?
מאחר ואתה טוען שהציוד שלך הולך להיות אטקרטיבי יותר לא רק ברמת התמחור אלא גם (או בעיקר) ברמת הביצועים, נתונים כאלה הינם הכרחיים.
אחד הדברים שאני מעריך אצל אותם בעלי מקצוע (לא אוהב את הביטוי "סוחרים") שבחרתי להיות איתם בקשר בארץ הוא הידע המצטבר והיכולת לתת תמונה רחבה. לא רק להסביר במה הציוד שלהם ניחן (את זה כל אחד יכול לעשות) אלא גם להשוות אותו למוצרים אחרים בשוק, ברמות מחיר דומות.
שיהיה בהצלחה.

mmhifi

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
18
All this business with dealership and trade-insiders is on the boundary of illness. What's the problem? Let them talk-the more the better. Give credit to people's intelligence. We all understand the things perfectly well.
The others - please go to Orange or Blue forums and don't cry here WOLF

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
בהצלחה, כול נציגות חדשה בארצנו הקטנטונת מבורכת

כולי תקווה שבתור בעל מקצוע בענף תמתן את התבטאותך בפורום ובכלל

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
אילן

גם אם אני לא אוהב תמיד את אופן הביטוי שלך ואת ההתנהלות שלך בפורום אני מאחל לך מכל הלב בהצלחה.

אני מאד אוהב את הקונספט שלך שמתאים לי אישית בול..

אם יורשה לי מספר הצעות ייעול כדי לקחת את הקונספט עוד כמה צעדים קדימה..:

להקים מחלקת טרייד אין - סחר בציוד אודיו משומש.

להקים מחלקת "רמת כניסה" - ציוד סטריאו במחיר הנמוך ביותר האפשרי ושיעמוד ברף מינימום של איכות צליל לדעתכם/ טעמכם - כדי למשוך לתחום הדו ערוצי גם צעירים דלי תקציב כמו סטודנטים, חיילים וכו'

לקיים סמינרים, מפגשים, הרצאות וכו' כמה שיותר הרי זה משובח - יעלה לתודעה את התחום הדו ערוצי.

שוב אם לא אמרתי קודם אני חוזר בהצלחה.

נ.ב.

למרות שזה מנוגד לאופי שלך (כפי שאני מבין אותו מהפוסטים שלך) תנסה לא להגרר ל"מלחמות סוחרים" - במלחמות האלו שני הצדדים לטעמי מפסידים.

שלמה

שלמה

תהיה מחלקת 'רמת כניסה' למערכות מיני ומערכות רגילות- ובכולן יהיה ניתן לבחור בין מגברי מנורות למגברי טרנזיסטור.

לגבי מפגשים- יהיו מפגשים אחת לשבועיים על נושאים ספציפיים, כולל השוואות פתוחות וחופשיות עם כל ציוד שמישהו יחפוץ.

מחלקת יד שניה נשקלת- יש נימוקים לכל צד, לא סגור עדיין.

ותודה על העצה והברכות.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
משנה, סדר נשים, מסכת סוטה, כ"ב

אמר המלך אלכסנדר ינאי לאשתו שלומציון המלכה "אל תתיראי מן הפרושין ולא ממי שאינן פרושין, אלא מן הצבועין שדומין לפרושים שמעשיהן מעשה זמרי ומבקשים שכר כפנחס".

מפי אומרם: "אני אישית לא חסיד הצליל הפטיפוני, אבל ללא ספק יש צליל פטיפוני שהוא מיוחד ושונה". מה נאמר ומה נדבר: גם ידע אודיופילי מעמיק, גם הכרה נרחבת עם מוזיקה ושחזורה, גם כושר ניסוח לתפארת.

אגב דיון על זמנים: אני יודע, משיחת טלפון עם מר סודרי לפני חודש(!), כי הנושא הזה על סדר היום מספר חודשים, וכי הוא מתעתד לייבא את אודיוספייס. אלא שכבר אלכסנדר ינאי הקדימני.

מדהים, איך מי שבנה במשך חודשים בית זכוכית, הקפיד על יידוי אבנים טבולות ברפש לכל עבר - ודבריהם הרי הם חקוקים בפורום זה. על זה כבר נכתב ב"שבחי התבונה"

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אמר המלך אלכסנדר ינאי לאשתו שלומציון המלכה "אל תתיראי מן הפרושין ולא ממי שאינן פרושין, אלא מן הצבועין שדומין לפרושים שמעשיהן מעשה זמרי ומבקשים שכר כפנחס".

מפי אומרם: "אני אישית לא חסיד הצליל הפטיפוני, אבל ללא ספק יש צליל פטיפוני שהוא מיוחד ושונה". מה נאמר ומה נדבר: גם ידע אודיופילי מעמיק, גם הכרה נרחבת עם מוזיקה ושחזורה, גם כושר ניסוח לתפארת.

אגב דיון על זמנים: אני יודע, משיחת טלפון עם מר סודרי לפני חודש(!), כי הנושא הזה על סדר היום מספר חודשים, וכי הוא מתעתד לייבא את אודיוספייס. אלא שכבר אלכסנדר ינאי הקדימני.

מדהים, איך מי שבנה במשך חודשים בית זכוכית, הקפיד על יידוי אבנים טבולות ברפש לכל עבר - ודבריהם הרי הם חקוקים בפורום זה. על זה כבר נכתב ב"שבחי התבונה"

היטבת לנסח זאת ובקצרה

רק הסתייגות אחת יש לי מהמילה "מדהים". מיישום מה אני לא נדהם.
אבל אין ספק שהוא ניהל קמפיין שיווקי מיוחד במינו.

audiophile

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
האם "הו!" רק כאילו, או באמת פאתטי?

איזה הודעה פאתטית ומתחסדת (ורד נבול)

אילן כתב:
"הדבר 'נולד' לפני חודש או חודשיים, עם התחלת בדיקות ההיתכנות"
"ולשם השקיפות לפני שהתחלתי לשוחח עם יצרנים- פניתי למנהל הפורום ועידכנתי אותו"
ליאור כתב: "אני שמעתי על הנושא הזה רק לפני שבועיים"
ליאור משקר?

אילן כתב:
"מקווה שנוכל להגשים חלומות אדיופילים לרבים בקהילה".
אתה חושב שמישהו מאמין לזה?

אילן כתב:
"המחירים ב 95% מהמוצרים יהיו במחירי חו"ל (ארה"ב)- או קצת מתחת למחירם בח"ל- כך שלמעשה הלקוחות בישראל יהנו מהנחה ריאלית של 15% עד 20% ביחס למחירי חו"ל".
מחירי חו"ל הם לא בארה"ב אלא בארץ המוצא.

אילן כתב:
"בכל זאת פסיכוזות הן 'השורשים' שלי"
כמה שאתה צודק.

אילן כתב:
"והצלחתי להביא לישראל משהו ממה שפעם היה זמין ונגיש: אדיופיליה לכל כיס".
יבואנים כמו: אמיר ארמה, איל פור, אודיופריק, ניל, עופר שחורי, יגאל לסרי ואחרים, לא מייבאים גם מוצרים לכל כיס?
המצאת איזה גלגל?

אילן כתב:
"ודבר אחד אני יכול להבטיח לך- כל מה שאני מיתכוון לבצע כמדיניות (ואין לי שום בעיה לפרסם זאת לפני הגעת המוצרים), יהיה הסטאנדרט בתחום"
נהיית מכון התקנים הישראלי?

אילן כתב:
"'פתאום' תראה סוחרים אחרים 'מיישרים' מחירים כלפי מטה, תוכניות תשלומים יתחילו 'לפרוח', הארץ 'תוצף' בסוכנויות חדשות של חברות שנותנות תמורה טובה יותר לכסף, 'פתאום' תגלה שיש עוד כמה חברות שמייצרות מוצרי-על אמיתיים."
זה נשמע כמו החזון של הרצל, או לפחות המזרח התיכון החדש של פרס (הבטן כואבת מרוב צחוק).

אילן כתב:
"הנהנים העיקריים מכך יהיו הלקוחות- אבל גם הסוחרים, כי שינוי נכון מביא לצמיחה של התחום".
עכשיו אתה נשמע כמו שר האוצר. 2008 היא שנת בחירות? דחיל רבקום- על מי אתה מנסה לעבוד?

אילן כתב:
"דיונים על שינויים ומודיפיקציות שנדרשות בעתיד להתאמת המוצרים למחשבותי, ודיון על המוצרים העתידיים של החברות."
ממש מרק לוינסון הישראלי.

אילן, הפה, דופק אותך.

nimitzg

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
קרבות ההשרדות

:כועס::("חורה לי ועולה לי" וגם עצוב לראות איך עקב התחרות הרבה
במדינתינו צרת המותניים אין טיפה פירגון בין סוחרים. יש מקרים שעדיף להיות צבוע ולפרגן לכאורה מאשר להתנגח מעל דפיי הפורום.

כל פעם אני נדהם מחדש איך הרמה יורדת מהפוסט הראשון ועד לשלב של חיתוך הודעות ו"בעיטה" של המשתתפים מהפורום...

אני צעיר בשוק אבל ה"ריח" הנודף מכל pre-sale / מכירה של אודיו היי-אנד תמיד שורף לי את הנחיריים. יש פה כסף גדול שמתרוצץ ולאו דווקא בצדק.

אני מקווה רק שהמוצרים החדשים למרות ארץ מוצאם ועלות הייצור יתנו פייט טוב
למוצרים אירופאים ואמריקאים.

בהצלחה ל iL1.

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור