פיוניר NC-50DAB במבחן - רסיבר סטריאו עם "הכל כלול"

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
זו בדיוק הסיבה מדוע המגזין סטריאופייל מחלק למכשירים ציון לפי קטגוריות.
מכשיר יכול להיות מעולה בקטגוריה C אך זבל מוחלט בהשוואה למכשיר בקטגוריה A הגבוהה יותר.
זו ממש לא הסיבה. אין מתאם פשוט/פשטני בין המחיר ל-class, והחלוקה ל-classes אינה לפי VFM.

אם יש מצב של VFM טוב במיוחד, הם מסמנים/סימנו אותו ב-$$$.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
AK1.jpg

תמונות מצורפות

• AK1.jpg
    AK1.jpg
    KB 51.4 · צפיות: 707

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
גולן אמר יפה
תלוי למה האוזן הורגלה.
זה בדיוק המדד.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
עמיר, יש לך כנראה גולגולת עבה במיוחד...
1)אני כתבתי על VFM ?
2)אני כתבתי ש-הדירוג ל-CLASSES מתקיים על בסיס VFM??
על מה ולמה אתה מבלבל במוח.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
זו בדיוק הסיבה מדוע המגזין סטריאופייל מחלק למכשירים ציון לפי קטגוריות.
מכשיר יכול להיות מעולה בקטגוריה C אך זבל מוחלט בהשוואה למכשיר בקטגוריה A הגבוהה יותר.

זו ההתרשמות הסוביקטיבית של הבוחן.
אתה יכול להעריך את דעתו ואתה יכול גם לחשוד שיש לו אינטרסים לכתוב כך או אחרת...
ארז

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
זו ההתרשמות הסוביקטיבית של הבוחן.
אתה יכול להעריך את דעתו ואתה יכול גם לחשוד שיש לו אינטרסים לכתוב כך או אחרת...
ארז
בוחן אודיו, אסור לו להיות יותר מידי מוטה, לנסות לרמות ולטעון שמכשיר שבנוי, ונשמע, ברמה של CLASS C הוא בעל ביצועים בקטיגוריה של CLASS A..
הוא יכול מקסימום לעגל קצת את הפינות, אך לא יותר מכך, הרי בסופו של דבר האמת תמיד נחשפת, ואז האימון בין הקוראים למגזין קורס.
חוץ מזה, תמיד יש גם את העורך, שתפקידו לוודא שהדיווח אכן אמין.

נערך לאחרונה ב:

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
אשרי המאמין...
ארז
מה יש כבר להאמין במכשיר הזה??
אם אתה מסתכל מה יש מתחת למכסה, ואתה באמת מבין מה רואים שם, אז הרי מייד ברור במה מדובר.
זה הרי מכשיר נהדר למערכת בחדר שינה, חדר עבודה, חדר ילדים/נוער...
יש בו הכל, באריזה כל כך קטנה, שברור לחלוטין שזה יכול להיות רק דוגמית של מגבר... כמה טוב שכבר יכלו פיוניר לעשות.
אך זה לא עבור אודיופילים ,ואפילו לא כאלו שרק התחילו.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
בוחן אודיו, אסור לו להיות יותר מידי מוטה, לנסות לרמות ולטעון שמכשיר שבנוי, ונשמע, ברמה של CLASS C הוא בעל ביצועים בקטיגוריה של CLASS A..
הוא יכול מקסימום לעגל קצת את הפינות, אך לא יותר מכך, הרי בסופו של דבר האמת תמיד נחשפת, ואז האימון בין הקוראים למגזין קורס.
חוץ מזה, תמיד יש גם את העורך, שתפקידו לוודא שהדיווח אכן אמין.
אולי "אסור" לו להיות מוטה, רק ש:
  • בשלב זה, כתבי אודיו הם בני אדם
  • לא תמיד בני אדם מודעים להיותם מוטים
  • אם קיים גבול למידה שבני אדם יכולים לרמות אפילו את עצמם, דומני שהוא לא התגלה עד היום
  • שלא לדבר על נסיונות לרמות אחרים
  • לבני אדם יש נטייה להתנגד לשליטה ולפעול בהיפוך לאיסורים
  • רמת הבנייה ורמת הסאונד אינם במתאם של אחד לאחד, אם כי יש כאן גם כתב אודיו שמבלבל ביניהם
  • אין "אמת" שעלולה להיחשף -- זה עניין של טעם
  • וכנ"ל עניין ה"אמינות" כבייכול
  • כתב אודיו שחי בסביבת "class D" עשוי לומר על מוצרי class D אחרים שהם "מעולים", ו-class C זה בכלל בשמיים
  • כשמדברים על "יחסית למחיר", והמחיר נמוך יחסית, אין גבול תחתון לאיכות שעליה אנשים יכולים לומר "מעולה", ולך תתווכח איתם
חוצמזה, אתר DTOWN אינו עובד לפי classes, וכל הניסיון לעקם את הסקירות כאן לצורת החשיבה של Stereophile הוא מופרך מיסודו.

עמיר

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
עמיר, אתה טרחן ומשעמם בפוסט הזה. השיח בינך לבין YB7 מזמן איבד את העניין הציבורי. לא מענין אף אחד אם אתה צודק או לא, או מה אתה חושב על "הכל כלול". המסע הטרחני שלך מולו ומול מנהלי האתר להצדיק את שמך הטוב מענין רק אותך.

לא כתבתי שהפיוניר NC-50 מכשיר אודיופילי. ובטח שהסאונד שלו לא "דרדלה" כמו שאתה מדמיין.
שני המשפטים סותרים אחד את השני, או לכל הפחות מצביעים על מגמות נגדיות. אז הוא לא אודיופילי, אבל לא דרדה'לה? הוא לא כזה אבל לא כזה? אז מה הוא כן? אני פשוט לא מצליח להבין מכל המשפטים הגנריים והחצי מתחמקים שלך איזה סאונד יש לו.
אני יכול לספר לך ... שתפקוד סטרימר האודיו שלו בעל יכולות מעולות שלא בנמצא בסטרמירי אודיו יקרים ממנו משמעותית.
איך אתה יודע? לפי מה קבעת את זה? הישווית אותו למשהו אחר? אם כן, אנא, ספר לנו. מול מה? איך הישווית?

המכשיר הזה יכול להיות יופי של מתכון מנצח, בשביל לקוחות חדשים שאין באפשרותם לרכוש מוצרי יוקרה.
למה? במה הוא טוב יותר ממכשירים אחרים שיש בהם את אותן פונקציות? האם יש כאלה? האם אין? אם הוא היחיד בשוק עם כל התכונות האלה, אז ללא ספק, אתה צודק. אבל כרגיל, כל האימרות שלך הן הפרחות באויר - מי יודע אם הן נכונות או לא. מספיק תכתוב: "אין כרגע בנמצא מכשיר שהוא גם סטרימר, גם דאק, גם מגבר וגם נגן אופטי".

אם זה מרגיש כאילו הפוסט שלי הוא קטנוני, זה בגלל שהוא כזה. הסקירה הזאת - אין בה כלום. לא על מקומו של המכשיר בשוק ביחס למתחרים, לא על היכולות הסוניות שלו, ולא על התימחור שלו.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
עמיר, אתה טרחן ומשעמם בפוסט הזה. השיח בינך לבין YB7 מזמן איבד את העניין הציבורי. לא מענין אף אחד אם אתה צודק או לא, או מה אתה חושב על "הכל כלול". המסע הטרחני שלך מולו ומול מנהלי האתר להצדיק את שמך הטוב מענין רק אותך
א. אין "שיח" ביני לבין YB-7 והוא לא מעניין גם אותי :)

ב. אתה לא מייצג אף אחד פרט לעצמך ואין לך מה לכתוב על "אף אחד".

ג. אני לא עוסק בהצדקת "שמי הטוב"

ד. לעומת זאת, בפועל, literally אף אחד לא מינה אותך לחלק ציונים ומידות עניין, ציבוריות, אישיות או אחרות

ה. הצדקנות הטרחנית שלך גם לא מעניינת בחלק הזה של הפוסט.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מה שבתמונה התחתונה זה לא מערכת משולבת.
קשה לראות בתמונה, אבל בתקופת שנות השמונים, יצאו המון מערכות משולבות עם עיצוב שיצר אשליה כאילו יש חלקים ומרווח מדומה, אבל בפועל זה היה מכשיר אחד.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83

לזה פרויד קרא: "התכחשות"
וזה מתחבר בצורה מושלמת לדברים אחרים שכתבת כאן רק היום.

• אם קיים גבול למידה שבני אדם יכולים לרמות אפילו את עצמם, דומני שהוא לא התגלה עד היום

(ורד)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
לזה פרויד קרא: "התכחשות"
וזה מתחבר בצורה מושלמת לדברים אחרים שכתבת כאן רק היום.

(ורד)
כרגיל, חסרות לך אבחנות בין דברים.

אני מבחין בין אדם לבין מה שהוא כותב, ובין abuse ושטויות לבין שיח.

בך אישית אין לי שום עניין שהוא, אפילו לא בעובי גולגלתך או בוואקום שבתוכה.

השטויות שאתה כותב לפעמים מופרכות מכדי לעבור עליהן בלי תגובה, אבל מה שקורה בהמשך זה לא שיח, כי [כמעט??] לא קורה שאתה מגיב לעניין, וגם "קשקוש" וגם התגובה האישית-במקום-עניינית הזו מדגימות זאת היטב.

נערך לאחרונה ב:

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
לאן השירשור הזה עוד יתדרדר..מעניין

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
כן? אז בגלל זה השחתת כבר עמוד וחצי מהפוסט הזה שלא היה מי יודע מה מלכתחילה בלהתנגח עם מישהו?
ב. אתה לא מייצג אף אחד פרט לעצמך ואין לך מה לכתוב על "אף אחד".
עליך יש לי הרבה מאד מה לכתוב בפוסט הזה. אבל אפשר לסכם את זה במילה אחת: מאוס.
להצביע לך על פוסטים של עוד לפחות חמישה אנשים שחושבים כמוני?

ה. הצדקנות הטרחנית שלך גם לא מעניינת בחלק הזה של הפוסט.
אולי ניקח אותך לאיזה תיכון עירוני א' בחיפה, או איזה תיכון בלוד, או בחולון, שם תלמד קצת איך להתווכח עם טיעונים קצת יותר יצירתיים מ"אמא שלך" או "לא, אמא שלך"? זה לא עושה על אף אחד רושם שאתה מעתיק כמו תוכי כל משפט שכותבים לך. זאת טקטיקת ויכוח של ילד כאפות.

אז זהו, שלקח לי הרבה זמן לארגן פגישה עם הפסיכולוג הדמיוני שלי, שהוא כמובן איש עסוק.
לא מעניין.

אולי "אסור" לו להיות מוטה, רק ש:
  • בשלב זה, כתבי אודיו הם בני אדם
  • לא תמיד בני אדם מודעים להיותם מוטים
  • רמת הבנייה ורמת הסאונד אינם במתאם של אחד לאחד, אם כי יש כאן גם כתב אודיו שמבלבל ביניהם
  • כתב אודיו שחי בסביבת "class D" עשוי לומר על מוצרי class D אחרים שהם "מעולים", ו-class C זה בכלל בשמיים
  • כשמדברים על "יחסית למחיר", והמחיר נמוך יחסית, אין גבול תחתון לאיכות שעליה אנשים יכולים לומר "מעולה", ולך תתווכח איתם
לא מעניין. על משל "הכל כלול".

אני מבחין בין אדם לבין מה שהוא כותב, ובין abuse ושטויות לבין שיח.
בך אישית אין לי שום עניין שהוא, אפילו לא בעובי גולגלתך או בוואקום שבתוכה.
איזה חרטטן אתה. הרי כל תגובה של YB7 מקפיצה אותך כאילו ראית שד. תכתוב כל דבר, העיקר לא חס וחלילה להודות שיש אנשים שאתה לא יכול לסבול את נוכחותם הפורומית. צבוע, יומרני. ובכל מקרה, לא מעניין.

בוא אני אחסוך לך פוסט:
* מי הסמיך אותי לדבר בשם כולם? אף אחד. אבל שנינו יודעים שבדעה שלי לא רק אני מחזיק.
* גם מה שאני כותב לא מעניין.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
חברים שוב ושוב כאלו שום דבר לא השתנה תחת השמש כאן
מקום להתעסק במהות השרשור .
מתעסקים בפילפולים פילוסופיים.
סתם מבריח קוראים .

אתה הרי תמיד מאד מפרגן לעמיר, ומעולם לא קראתי שביקרת אותו על הפילפולים האנליים הכביכול-פילוסופיים שלו... שהרי מי שמבריח מכאן קוראים זה עמיר ולא אלו שמבקרים אותו על התנהגותו הנלוזה.

שים לב לדברים המשחיתים שהוא כתב כאן רק אתמול.

הוא טוען שרמאות, והונאה עצמית הן תופעות נסתרות ושלא ניתן להבחין/לחוש בהן.
באותה נשימה הוא גם טוען שאין אמת שעלולה להיחשף .
אולי בגלל זה הוא סבור שגבולות ההונאה העצמית לא התגלו עד היום, או ליתר דיוק עד אתמול.

כי אם אין אמת אז הרי אין רמאות. אז על מה לעזזאל הוא מלין.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור