פורום אודיופיליה

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
למשל באוניברסיטה בעולם המדעי, אין היררכיה מדעית על רעיונות. זה שמישהו "פרופסור " אינו אומר שהמדע שלו טוב יותר מילד שעושה דוקטורט.

ואם לדון בנושא הרפואה , אז היות ולצערי, נאלצתי להיות בבתי חולים המון זמן בשנים האחרונות , גיליתי שהרופאים האנושיים הם גם הרופאים הכי טובים . השחצנים שבהם הם רופאים שלעיתים כדאי להתרחק מהם (אם זה אפשרי :D ) כך שאם "פרופסור" חושב שהוא יותר טוב מ"דוקטור" תבדוק היטב איך הוא היגיע להיות פרופסור :D

פרסי הנובל במדע שישראלים קיבלו- היו על עבודותיהם המדעיות הראשונות ולא על השנים האחרונות.
חופש אקדמי הוא חופש של דיעות ורעיונות. מתברר שפורום אודיו אינו כזה. אין לי בעיה עם זה. רק שיהיה ברור לכולם ושלא "ישחקו" אותה כאילו המצב שונה.
ובהקשר לתהייתך ג'וקר- מה גורם לאנשים להצטרף לשם- סיבה פשוטה. כל אחד רואה את עצמו שם "כאודיופיל" בעל ניסיון רציני. היות ואנחנו יודעים בידיוק מה הניסיון של כל אחד- זה פשוט מביך ברמה הכי אנושית הצורך הזה של אנשים להכרה .
בו נגיד ככה, לדעתי, ועל פי ניסיון חיי, מי שמרגיש צורך לחלק לעצמו מדליות, כנראה באמת צריך את זה בגלל חוסר השגיות מספקת ברוב תחומי חייו האחרים.
בעיני זה מאוד נוגע ללב ואין לי בעיה עם זה.
דרך אגב זו הסיבה שרבים מ"האודיופילים" צרכים את זה וצרכים לקנות "ברנד ניים"- כדי לקבל איזו הכרה בעיני עצמם וקבוצת ההתייחסות שלהם.
סאונד באמת פחות חשוב ומוזיקה עוד פחות.

גם אם זה אין לי בעיה, רק בו נתבונן לאמת בלבן שבעיניים ולא נשחק אותה "אבו עלי", ונספק תירוצים עאלק.
לגבי התכנים ה"מקצועיים" שם- נו באמת..... בולשיט.

מזל ש YOUTUBE עדיין מאפשרים לאנשים "רגילים" לראות את הסרט של קן ברנס.

מי זה קן ברנס ?

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
קן ברנס הוא במאי סדרות תעודה אמריקאי שייצר סדרות על מלחמת האזרחים שם, בייסבול, ג'אז ,
מה שמעניין אותך זה הסרט על אודיופילים יוונים
http://www.youtube.com/watch?v=xs1aUws0Lrs&feature=player_embedded
למרות שאתה לא "אודיופיל" רציני- עדיין מותר לך לראות את הסרט ביוטיוב
לגבי האודיופילים שמופיעים שם- הם רוצים שאירופה תעזור להם עכשיו לממן את החשמל שיפעיל את המערכות שם

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מעניין מה הייתה ההשפעה של ההתפרצות באינלנד על האודיופילים באירופה.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
ניסיתי לענות לשאלתו של צחי הטירון אך אני חסום. לא לגמרי מבין את הקטע אבל שיהיה בהצלחה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שלחת בקשת הצטרפות?

ומדוע אתה מכנה את צחי "טירון"?

dansany

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אחרי מעקב של כמה שבועות כאן בתחום שאני אוהב , מה שראיתי זה
שיש כאן כמה חברים קבועים שמדברים על סטריאו כבד ויקר ואת היתר החדשים
או הלא כל כך כבדים בציוד או שמדברים על ציוד ברמה בורגנית .

אני מנסה לומר שהפורום המצומצם "למבינים" יכלול בס"כ אודיופילים כבדים
בודדים שבא להם להתדיין בינם לבין עצמם , שכן כל המתחילים או אלה עם
המערכות שעולות כמו איזה כבל של האודיופילים הכבדים לא ישתתפו בפורום
של המומחים הזה , כך שאני לא מבין על מה ההתלהמות בכלל? אז כמה
עם מערכות כבדות ידברו בינם לבין עצמם ! ממילא הם לא ירדו אל העם
אז שיבושם להם. לי זה לא מאד מפריע במיוחד .

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
דן.

מה שכתבת זה נחמד אבל לא עומד במבחן המציאות.

צחי, שלמה, רונן פרץ, יאיר פורמן ובכלל, רוב הגולשים בפורום החדש אינם בעלי מערכת יקרה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ניסיתי לענות לשאלתו של צחי הטירון אך אני חסום. לא לגמרי מבין את הקטע אבל שיהיה בהצלחה.

שלום גיא,

בכדי לכתוב בפורום זה יש לשלוח בקשת הצטרפות אל יהושע.
אבל, התבטאות כזו "טירון" למשל, לא מקובלת בפורום הזה, כך שכבר יש בעיה בענין הזה. אתה מוזמן לקרוא את מסמך העקרונות של הפורום.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אחרי מעקב של כמה שבועות כאן בתחום שאני אוהב , מה שראיתי זה
שיש כאן כמה חברים קבועים שמדברים על סטריאו כבד ויקר ואת היתר החדשים
או הלא כל כך כבדים בציוד או שמדברים על ציוד ברמה בורגנית .

אני מנסה לומר שהפורום המצומצם "למבינים" יכלול בס"כ אודיופילים כבדים
בודדים שבא להם להתדיין בינם לבין עצמם , שכן כל המתחילים או אלה עם
המערכות שעולות כמו איזה כבל של האודיופילים הכבדים לא ישתתפו בפורום
של המומחים הזה , כך שאני לא מבין על מה ההתלהמות בכלל? אז כמה
עם מערכות כבדות ידברו בינם לבין עצמם ! ממילא הם לא ירדו אל העם
אז שיבושם להם. לי זה לא מאד מפריע במיוחד .

1. ההתלהמות היא אחת הסיבות שהניעו אותי לפתוח פורום סגור – בפרט התלהמות בין אלה הנסמכים בעיקר על ניסיונם לבין אלה הנסמכים בעיקר על קריאה באינטרנט.
2. כפי שכתב נמר, רבים מהמשתתפים בפורום אודיופיליה אינם בעלי מערכות יקרות. הקישורים למערכות יקרות דווקא מופיעים בפורום זה, לא בפורום אודיופיליה.
3. מרבית המשתתפים בפורום אודיופיליה משתתפים גם בפורום זה.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מה הבעיה עם המילה "טירון"? זה כל כך מעליב כאן? כולם כאילו מומחים?
ומה ההגדרה ל"אודיופיל"? מישהו שמחזיק 3 רמקולים בעשרים שנה?
מישהו שמשחק אותה?

דרך אגב- אם אני יודע(יש הוכחות) שיש שם בחור שמשקר במצח נחושה – מותר לי לומר את זה או שזה לא נעים ?
האם זה לא שירות ראוי כי יכול להיות שאנשים יפעלו על פי שקריו?
למה להעמיד פנים?

בברכה , Best Regards
DIZ1,
טירון בהתהוות

dansany

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
דן.

מה שכתבת זה נחמד אבל לא עומד במבחן המציאות.

צחי, שלמה, רונן פרץ, יאיר פורמן ובכלל, רוב הגולשים בפורום החדש אינם בעלי מערכת יקרה.

יכול להיות שאתה צודק , ימים יגידו.

לפי מה שאני מבין , אם כל אחד יבקש להצטרף , הוא יתקבל בברכה
אם יתחייב לתרבות הדיון המתבקשת .
מי שכותב בסטריאו דו ערוצי באופן קבוע ואוהב את התחום ללא נסיון מדהים
גם יתקבל , נכון? כי לפי דבריך הקריטריונים אינם מתבטאים ביוקרת המערכת
שברשות זה או אחר.

אם כך השאלה שלי היא כזו :

אם כל אחד שאוהב את התחום הכותב בדו ערוצי וקבלתו לפורום המיוחד אננה תלויה ביוקרת ציודו , ומחשיב את עצמו למבין או מתיימר להבין ,וממילא כללי תרבות הדיון חלים בכל הפורומים באתר , אזיי מה ההבדל בין הפורומים ?

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
1. ההתלהמות היא אחת הסיבות שהניעו אותי לפתוח פורום סגור – בפרט התלהמות בין אלה הנסמכים בעיקר על ניסיונם לבין אלה הנסמכים בעיקר על קריאה באינטרנט.
2. כפי שכתב נמר, רבים מהמשתתפים בפורום אודיופיליה אינם בעלי מערכות יקרות. הקישורים למערכות יקרות דווקא מופיעים בפורום זה, לא בפורום אודיופיליה.
3. מרבית המשתתפים בפורום אודיופיליה משתתפים גם בפורום זה.
ופה מותר להם לקטלג ולהעליב את שאר הקוראים (ראה את הסעיף הראשון למעלה, והרבה דוגמאות אחרות).

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מישהו שמשחק אותה?

דרך אגב- אם אני יודע(יש הוכחות) שיש שם בחור שמשקר במצח נחושה – מותר לי לומר את זה או שזה לא נעים ?
למה להעמיד פנים?

בברכה , Best Regards
DIZ1,
טירון בהתהוות

בוודאי שתוכל להגיד את זה. אבל בצורה מכובדת. בלי קשר, אתה ממש לא חייב להיות שם בשביל להגיד את זה, אתה יכול להגיב על הנאמר שם גם כאן. כולל ההוא שמשקר במצח נחושה.

בדיוק כמו שתדבר עם אדם פנים מול פנים. אבל. אם 90% מההודעות שלך יהיו לחפש אנשים בקטנות {או בגדולות} בעוד 10% מההודעות יהיו שיתוף אמיתי נטול עקיצות יהיה יותר נעים לקרוא את ידיעותיך {והן בהחלט רבות}.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יכול להיות שאתה צודק , ימים יגידו.

לפי מה שאני מבין , אם כל אחד יבקש להצטרף , הוא יתקבל בברכה
אם יתחייב לתרבות הדיון המתבקשת .
מי שכותב בסטריאו דו ערוצי באופן קבוע ואוהב את התחום ללא נסיון מדהים
גם יתקבל , נכון? כי לפי דבריך הקריטריונים אינם מתבטאים ביוקרת המערכת
שברשות זה או אחר.

אם כך השאלה שלי היא כזו :

אם כל אחד שאוהב את התחום הכותב בדו ערוצי וקבלתו לפורום המיוחד אננה תלויה ביוקרת ציודו , ומחשיב את עצמו למבין או מתיימר להבין ,וממילא כללי תרבות הדיון חלים בכל הפורומים באתר , אזיי מה ההבדל בין הפורומים ?

הנסיון המוכח הוא חשוב.
ניקח את הבחור שכתב כאן {דיגיסאן} שדאג להתווכח עם כל מי שהתנסה בעוד הוא מודה שאין לו שמץ של נסיון. נראה לך שגולשים חובבים שמתעסקים מידי יום בתחביב הזה, משקיעים ומתנסים, משתפים בתובנות ונותנים טיפים בעוד הבחור הלא מנוסה ניכנס כל שניה ומתחכם.

נכון, הוא לא עובר על חוקי הפורום ולא נשנה אותם בגלל שאנו רוצים לתת מקום לכל הדיעות. אך כשאין ברירה אנו מוכרחים לפתוח פורום שמראש מגדיר את הגולשים בו כאודיופילים בעלי נסיון שמטרתם לשתף בכבוד וברוח טובה נטולת עקיצות ואימרות שאינן מגיעות מתוך נסיון מוכח.

דבר נוסף.
על כל גולש להחשף בשמו הפרטי {אפילו בחתימה}, לספר איזו מערכת יש לו בבית ולהעלות גלריית תמונות.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
שלום גיא,

בכדי לכתוב בפורום זה יש לשלוח בקשת הצטרפות אל יהושע.
אבל, התבטאות כזו "טירון" למשל, לא מקובלת בפורום הזה, כך שכבר יש בעיה בענין הזה. אתה מוזמן לקרוא את מסמך העקרונות של הפורום.

ליאור,

לדעתי ומהכרותי עימו, צחי עדיין טירון (בחור נחמד ללא קשר).

לשאול את השאלה בפורום סגור "למביני עניין" נראה לי קצת לא במקום כי על פי הקריטריונים שלכם, הוא לא אמור בכלל לכתוב בו.

DigiSUN

מושעה
מעורבות
2
נקודות
18
ניקח את הבחור שכתב כאן {דיגיסאן} שדאג להתווכח עם כל מי שהתנסה בעוד הוא מודה שאין לו שמץ של נסיון.
אם הזכרת את שמי, בבקשה אל תכניס לי מילים לפה. בטח לא בחריצות כה בוטה.
מה שאני אמרתי, ואני שב ואומר, זה שאין לי "ניסיון בוודופיליה", כלומר האזנה לציוד וודו, שמן נחשים וציוד רהבתני שמחירו מופקע בלשון המעטה. דאווינים ואמונות טפלות כאלה - אינם מעניינים אותי.

מכאן להפוך אותי לאדם ש"אין לו שמץ של נסיון" באודיו - זו השמצה בוטה. תמוה שהשמצה כזו באה מפי מנהל פורום. אני לא ארד לרמה הזאת, רק אומר:

נמר, אינך מכיר אותי, אינך יודע מי אני, מה הידע שלי ומה הוא נסיוני.
כל זה לא מונע ממך לתקוף אותי אישית בכל פעם שאני מעלה טענה שאינה לרוחך.
בתגובותיך אלי, אתה מתייחס אלי כאילו נולדתי שלשום ושמעתי רמקול אתמול בפעם הראשונה. מה חבל שלעולם אינך מגבה התייחסויותיך אלה בטענות-נגד ענייניות.

אין לי שום עניין בהתנצחויות אישיות עם איש, ואני משתדל שלא להגרר לכך (למרות שכמה פעמים לא נותרה לי ברירה). אני בחרתי שלא להשיב מלחמה בהתרברבות על הישגיי, ואתה כנראה ראית בכך מעין "שתיקת הודאה" כוזבת בדבר נכונות טענותיך על חוסר נסיוני לכאורה, והדבקת עלי תווית.
חבל. לא נורא, העיקר שנשאר לי צוהר לנשום ולדבר דרך התווית הזאת.

מעבר לכך, ממש לא מעניינים אותי הויכוחים הילדותיים הללו בדבר סגרגציה בפורום של אנשים עפ"י... "נסיונם" ומומחיותם-בעיני-עצמם. בכפוף להסכמת מנהל האתר, תעשו מה שאתם רוצים בפורומים שלכם.

נערך לאחרונה ב:

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מישהו שמשחק אותה?

למה להעמיד פנים?

בברכה , Best Regards
DIZ1,
טירון בהתהוות
שמת לב לעובדה שהוא הופיע באתר רק כשנפתח הפורום ההוא ?:D מעניין למה ?:D אאהה אני הבנתי הוא פחד מהתלהמות :D
רק דבר אחד אני לא מצליח להבין , זה איך בדיוק אנשים מתלהבים מזה
והורנלס , שלחתי לצחי תשובה בה"פ זו הדרך היחידה לענות לאנשים ששואלים בפורום ההוא

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ופה מותר להם לקטלג ולהעליב את שאר הקוראים (ראה את הסעיף הראשון למעלה, והרבה דוגמאות אחרות).
בוודאי . מה לא ידעת ?!!! שם זה פורום שבו יהושוע ועוד כמה מקבלים הגנה מפני אנשים עם דיעות שונות שעלולים לחשוף את בורותם ועוד כמה דברים מביכים , שנסוגים אליהם ע"י המנטרה שאני שמעתי וזה הכי טוב .:D
אתה לא שמעת ולכן אתה מקוטלג :D
מעניין שכמו שדיז אמר אחרי זה רואים בלוחות אבל אז הטענה היא "סינרגיה ". החלק הכי מוזר עם סינרגיה היא העובדה שמנסיוני אנשים שיודעים באמת מה לעשות עושים סינרגיה בלי להזיז לוחות ובלי להחליף קולקציה יותר מהר מגרביים :D אבל בגלל זה אותם אנשים אינם בפורום אודיופיליה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אם הזכרת את שמי, בבקשה אל תכניס לי מילים לפה. בטח לא בחריצות כה בוטה.
מה שאני אמרתי, ואני שב ואומר, זה שאין לי "ניסיון בוודופיליה", כלומר האזנה לציוד וודו, שמן נחשים וציוד רהבתני שמחירו מופקע בלשון המעטה. דאווינים ואמונות טפלות כאלה - אינם מעניינים אותי.

מכאן להפוך אותי לאדם שאין לו שמץ של נסיון באודיו - זו השמצה בוטה. תמוה שהשמצה כזו באה מפי מנהל פורום. אני לא ארד לרמה הזאת, רק אומר:

נמר, אינך מכיר אותי, אינך יודע מי אני, מה הידע שלי ומה הוא נסיוני.
כל זה לא מונע ממך לתקוף אותי אישית בכל פעם שאני מעלה טענה שאינה לרוחך.
בתגובותיך אלי, אתה מתייחס אלי כאילו נולדתי שלשום ושמעתי רמקול אתמול בפעם הראשונה. מה חבל שלעולם אינך מגבה התייחסויותיך אלה בטענות-נגד ענייניות.

אין לי שום עניין בהתנצחויות אישיות עם איש, ואני משתדל שלא להגרר לכך (למרות שכמה פעמים לא נותרה לי ברירה). אני בחרתי שלא להשיב מלחמה בהתרברבות על הישגיי, ואתה כנראה ראית בכך מעין "שתיקת הודאה" כוזבת בדבר נכונות טענותיך על חוסר נסיוני לכאורה, והדבקת עלי תווית.
חבל. לא נורא, העיקר שנשאר לי צוהר לנשום ולדבר דרך התווית הזאת.

מעבר לכך, ממש לא מעניינים אותי הויכוחים הילדותיים הללו בדבר סגרגציה בפורום של אנשים עפ"י... "נסיונם" ומומחיותם-בעיני-עצמם. בכפוף להסכמת מנהל האתר, תעשו מה שאתם רוצים בפורומים שלכם.

1- לא הזכרתי את שימך - הזכרתי את הניק ניים שלך.

2- אתה קורא וודופיליה לדבר שאין לך מושג בו ולא התנסת בו. אי לכך ובהתאם לזאת אתה פשוט מדבר כי אתה חושב שאתה יודע מה אתה אומר. לא נורא, יש עשרות כמוך ברחבי הפורומים.

3- לא שמעת מוצר במחיר גבוהה מעולם. מאיין לך שהמחיר של הרמקול שלי למשל מופקע? האם שמעת אותו? לא. אבל מבחינתך זה שמן נחשים - שוב, דיבורים כמו חול ואין מה לאכול.

4- אינני מנהל באתר, אני כתב! לגבי באופן אישי. משתדל לדבר מתוך נסיון ומתנגד בכל תוקף לתת במה לאדם שאין לו מושג בתחום שלנו. אנשים כמוך שחושבים שהם מבינים בתחום הזה רק מטעים את הגולש התמים. אני לא כאן בשביל להיות נחמד. אני כאן בשביל ללמוד, לשתף ולהעביר הלאה מנסיוני וממה שלמדתי מאחרים.

5- נכון, אני לא יודע מי אתה, מה אתה, ומה אתה יודע. אתה לעומת זאת לא יודע על מה אנחנו מדברים, מהי מערכת היי אנד, כיצד היא נשמעת, מה ההבדלים בין כבל כזה וכבל אחר ובכל זאת אתה נובח וצועק "שמן נחשים". לדבר זה חינם אבל לדבר שטיות זה כבר סיפור אחר לגמרי.

6- לא הפכתי אותך לאדם שאין לו נסיון באודיו היי אנד מהסוג שאנו מדברים עליו. אתה הפכת את עצמך לכזה, אני כאן בשביל להזכיר לך את זה {למקרה שתשכח}.

7- אם לא מעניינים אותך הויכוחים מדוע אתה מתווכח איתי?

8- חג שמח.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור