פורום אודיופיליה

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לגבי הכחול.
אין שום קשר בין מה שכתבו המנהלים שם למצב השוק בפועל. הסיבות שהם העלו את הקביעה השגויה הזו אינה קשורה לשוק האודיו כלל. היא קשורה למצבם בתחום ההי אנד ולתוכן שהם מעבירים, שתחום האודיו היוקרתי אינו קשור אליהם. הם עסוקים בתוכנים אחרים ממגוון סיגנונות שונים שאינם קשורים אחד לשני {קפה, ויברטורים, מסכים, תלת מימד, השקות מוצרים, מיקרוגלים, מכונות כביסה, סרטים, מקררים, שיש למטבח, צבע לקיר, מטחנות קפה}. אי לכך ובהתאם לזאת חוסר המיקוד שלהם מביא אותם לתפזורת של תוכן שמרחיק אותם מהעובדות בשטח.

מה שנאמר שם אנו משפיע על שוק האודיו היוקרתי מפני שדעתם אינה רלוונטית לנושא.

יהושוע גומא הוא זה שהגה את הרעיון והוא זה שינהל אותו. הוא יהיה כפוף לתקנון שהוא בעצמו הנהיג. אפילו לי אין זכות לקבל חברים לפורום החדש כך שידי בנושא הניהול שם כבולות ואינני חושב שאצטרך להתערב.

מרטין כתב שם לגבי מה שהוא חש ויתכן וזה נכון , אני לא יודע . לגבי ההתברברות , אני באמת לא חושב שזה נכון . פשוט נותנים יותר מקום לתת פרומים , בדיוק כמו שכאן פתחו פורום מצלמות:D

ולגבי הסייפא , יהושוע "איים" שהוא יפתח פורום חדש , פשוט משום שאפילו בפורום של אלוני נמאס לו ולהם ממנו , אז הוא רצה לפתוח פורום לעצמו . רק זה עדיין לא אומר שהאתר צריך לתת לו את הבימה לפתוח פורום משלו .
אבל כמו שאמרו לפני , זה האתר שלכם תעשו בו כרצונכם

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
למה יש לי תחושה שאם היה נקבע שמנהל הפורום הוא נמר למשל אז חלק מהתגובות היו יותר מתונות וחלק לא היו נכתבות בכלל?

למען הסר ספק - אני לא צד להתנגחויות שיש פה בין חברים שונים ואני גם לא רואה את עצמי כמועמד לפורום החדש משום שאינני עונה להגדרה שהוצבה.
יש לי הערכה וכבוד כלפי כל אחד שמפגין ידע ואני משתדל ללמוד מכל אחד. זה לא אומר שאני מסכים עם הדעות של כל אחד, גם של חברים בעלי ידע מקצועי מוכח.

אם רוצים להתמודד באופן אמיתי עם הנושא ולא ללכת סחור סחור אז בבקשה שכל המתנגדים יתייחסו לשאלה הנ"ל כי לדעתי היא נמצאת חזק ברקע.

ארז
אתה רוצה לדעת למה? ראה את ההסבר שנתתי לך פעם לגבי הבריונות שלו , וראה את ההסבר של דיז . זה שאתה לא אוהב את העובדות האלו , לא מונע מהן להיות נכונות , ולא מונע את הביקורת של כמעט כולם בגלל זה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מרטין כתב שם לגבי מה שהוא חש ויתכן וזה נכון , אני לא יודע . לגבי ההתברברות , אני באמת לא חושב שזה נכון . פשוט נותנים יותר מקום לתת פרומים , בדיוק כמו שכאן פתחו פורום מצלמות:D

אז הוא טועה בתחושותיו. והתחושות הללו שנאמרות כ"עובדות" מלמדות אותי שהם אינם בקיאים בחומר.

לגבי כמות תתי הפורומים - אם אגיב לכך זה בעצם ייתן להם אחלה טיפים לשיפורים. אני מעדיף שישארו מוכשרים כפי שהם היום. העיקר שיצליחו ושיהיה להם לבריאות.(Y)

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
948
נקודות
113
אתה רוצה לדעת למה? ראה את ההסבר שנתתי לך פעם לגבי הבריונות שלו , וראה את ההסבר של דיז . זה שאתה לא אוהב את העובדות האלו , לא מונע מהן להיות נכונות , ולא מונע את הביקורת של כמעט כולם בגלל זה

אין לי בעיה עם הדיעה שלך.
אני מבקש לא לשים מילים בפי ולא להתיימר לאמר אמירות בשמי למשל:"זה שאתה לא אוהב את העובדות האלו".
לדעתך הן עובדות ויכול להיות שהן נכונות ויכול להיות שלא. אני לא נכנס לויכוח בנושא.
רק אל תתימר לאמר בשמי אם אני לא אוהב אותן או כן אוהב אותן.

תודה
ארז

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
כשתראה את מי הוא "קיבל" לפורום הזה תבין שלא היתה כוונה ואפילו לא דמוי כוונה לסגירת חשבונות אישיים באפשרות לכתוב שם.

בכל אופן גידי.
אני לומד ממך המון, ואני הייתי שמח לשמוע את כל מה שיש לך להגיד בתחום האודיו. הבעיה היא שבכל פוסט שלך ישנה "עקיצה" או "ציניות" שלא כל אחד יכול לקבל.

בי אישית מעולם לא פגעת. להיפך, אני מעריך אותך כאדם וקצת מתבאס עלייך כדמות וירטואלית.

בכל מקרה.
ניסית לבקש הזמנה לפורום החדש?

אתה יכול להמשיך להתבאס.
העקיצות??
תראה אני לא מעמיד פנים ומגלגל עיניים כמו אנשים שאני מכיר. אם אני חושב שיש מישהו טמבל- הוא מבין שאני חושב שהוא טמבל.אני ישר איתו. אני יודע שזה קשה לאנשים. שיקנו טישיו.
אני מכיר כאילו שמספרים לי בטלפון על טמבלים (ולא חסר) בפורום ומצד שני מלקקים:cool:.
מצד שני ברגע שמישהו חושב אחרת מהם, או חושב שהם לא מבינים- ישר ניפגעים.

בו נגיד ככה- רוב האנשים כאן יודעים שישי כאן אנשים "מוזרים".
ביקורת עלי- בכייף . זה רק מחזק עבורי את אימרתו של גרושו מרקס.

לגבי הזמנתך- לא תודה. בעיני זה עלוב לראות את אותם אנשים שחושבים על עצמם "כאודיופילים מתקדמים". זה מביך.זה מביך לראות את המהות של הדיונים "העמוקים".
אני אומר בצורה מאוד ברורה- ההבנה ואיכות ההבנה של "האודיופילים" כאן(כולל אותי) היא ברמה מאוד ראשונית.
בא לא נשחק במשהו שאנחנו לא

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יהודה.
לא הבנתי מה הקשר?

dys

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אתה בטוח, לא הבנת את הקשר בין סלקציה של תלמידות בבית ספר וסלקציה בפורום? 

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יהודה , אני לא חושב שמדובר בסלקציה . מדובר בפשטות בפורום נוסף בתוך הפורום . מר יהושוע נפגע מכך שלא "שמים עליו" וכשהוא מנסה להתווכח הוא חוזר לרטוריקה של לא שמעת אתה לא יודע , במקום לענות לעניין , ולכן רוב החברים נמאס להם ואז הוא החליט שהוא רוצה פורום משל עצמו . ואת זה הוא קיבל . זהו זה

מה שכן מסקרן לדעת , זה למה אלו שישבו על הגדר וכנראה חשבו כמו דיז וכמוני עליו , הולכים כעדר לפורום שלו ? :D
אבל זו שאילה קשה שאין לי עליה תירוץ :D זה קשור לתלותיות ונספחותיה :D

dys

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
היי יהודה,
ועוד איך זה קשור לסלקציה, אם מי שנבחר לכך או לקח על עצמו את התפקיד של לסנן ולקבל או לא, זו סלקציה אין לזה פרוש אחר. התנהגות או כתיבה ניתן לשנות יכול להיות שקשה, אבל סילוק אנשים עם דעות אחרות, גישות אחרות בעיניי אין לזה שם אחר.
לעצם העניין, דיון בקבוצה של אנשים בעלי דעות ועמדות דומות או שוות הוא מתכון לסטגנציה מחשבתית בכל דסיפלינה שלא לומר בתחום הזה שכמובן איננו דסיפלינה.
ונדמה לי מהמעט שראיתי שזה אכן קורה.

יהודה

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יהודה.

יש להבדיל בין "סילוק" לבין "חציצה". אם יהיה מי שינהל פורום שגישתו תהיה "בואו נדבר רק מתוך חוסר נסיון" וכל מי שנסיון בידו לא יוכל לדבר נשמח להרים גם אחד כזה.

הבעיה היא שכמו בכל דבר בעולם יש "פרמידה" ויש לטפס במעלה הפרמידה על מנת להגיע לקצה.

הטיפוס הוא בכמה רמות.
1- התנהגות ויחס הולם כלפי הזולת.
2- נסיון והתנסות.
3- נכונות לשתף ולא רק לצאת חוצץ ולא להסכים.

הרי באותה מידה שפתחנו את הפורום הזה לצפיה לקהל הרחב יכולנו להרים אותו בלי לספר. זו לא המטרה.

הפורום החדש עושה "סלקציה" שאינה קשורה לגזענות ואינה קשורה לדת או דיעות שונות. מיכאל 123 ואני חלוקים בעניין האודיו האנלוגי, הוא גולש שם ונותן את ידיעותיו בנושאים בהם הוא מבין ויכול לחלוק מידע.

הלינק שהבאת מראה שלא עשית את ההבחנה הנכונה בין מה שאנו מעוניינים להשיג לבין מה שאתה חושב שיקרה או כבר קורה.

חשוב להבהיר יהודה שלא כל מה שאתה חושב שהוא טעות הוא באמת כזה. הפורום הזה מורכב ממגוון של גולשים, ממתחילים ועד לכאלה ששמעו התנסו והקדישו לכך זמן וממון רב. אני חושב שמן הראוי שיקבלו מקום מיוחד כי הם חלק עיקרי ומשפיע מאוד בתעשיה.

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
מה שכן מסקרן לדעת , זה למה אלו שישבו על הגדר וכנראה חשבו כמו דיז וכמוני עליו , הולכים כעדר לפורום שלו ? :D
אבל זו שאילה קשה שאין לי עליה תירוץ :D זה קשור לתלותיות ונספחותיה :D

לא ניסתי ולא אנסה ח"ו להתקבל לפורום שלו ל"ע .
לא האמנתי (shocked)שייפתח עבורו פורום כלשהו

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
היי יהודה,
ועוד איך זה קשור לסלקציה, אם מי שנבחר לכך או לקח על עצמו את התפקיד של לסנן ולקבל או לא, זו סלקציה אין לזה פרוש אחר. התנהגות או כתיבה ניתן לשנות יכול להיות שקשה, אבל סילוק אנשים עם דעות אחרות, גישות אחרות בעיניי אין לזה שם אחר.
לעצם העניין, דיון בקבוצה של אנשים בעלי דעות ועמדות דומות או שוות הוא מתכון לסטגנציה מחשבתית בכל דסיפלינה שלא לומר בתחום הזה שכמובן איננו דסיפלינה.
ונדמה לי מהמעט שראיתי שזה אכן קורה.

יהודה

בא נגמור את זה כך (כי אני לא רוצה לפתוח תיבת פנדורה חדשה :D )שאני מסכים עם הפסקה האחרונה שלך . אני רק לא חושב שהיא מיוחדת לתת פורום החדש .
וד"א אני גם לא מסכים עם נמר בנושא הזה . אני לא חושב כמו מוקס ו/או המשתמש הדיגיטאלי השני (לא זוכר כרגע את שם היוזר שלו ), אבל אני בהחלט חושב שמוקס למשל כן מוכן לקבל את הדעות שלי . ואם כך אני בהחלט הייתי רוצה לשמוע אותו . ולו רק כי אולי הוא פעם יוכיח לי ש"הנפיחות העצמית שלי הבקיעה גול עצמי :D " . בקיצור לשמוע דיעות נוגדות של אנשים כמוהו גם אם הם לא עלו במעלה הפירמידה זה הכי טוב
אבל אני מבטיח לך דבר אחד , אם תשאר כאן מספיק זמן אתה תראה שאו ששם יתלהטו הרוחות או שהוא יגווע באופן אחר . במציאות ,פורומים שאין להם המון דיעות שונות וויכוחים נעשים משעממים ומתחילים לגווע .
דבר נוסף שלמדתי, שכשאתה קונה משהו בהמון כסף אתה צריך יותר שיכנוע עצמי שעשית נכון . מה שאומר שסלקציה על בסיס מחיר תמיד תגווע . דוגמה לכך זה פורום אודיו יוקרתי בכחול

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ג'וקר חברי היקר.

לרוב החברים הגולשים שם ישנה מערכת ממש לא יקרה. אי לכך מה שאתה טוען לא כל כך לעניין.

יותר טוב שתעקוב אחרי הפורום החדש ותווכח שגם שם יהיו ויכוחים. אבל שם הווכחנים יוכלו לפחות לבסס את הויכוח על נסיונם {מה שלא קורה באודיו דו ערוצי}.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נמר

ניסיון זה לא תמיד דבר טוב.

לפעמים דווקא אותו ילד רך בשנים וחסר ניסיון, הוא זה שהשכיל לראות שהמלך הוא עירום ואף לא היסס לצעוק זאת בקולי קולות...

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
ג'וקר חברי היקר.

לרוב החברים הגולשים שם ישנה מערכת ממש לא יקרה. אי לכך מה שאתה טוען לא כל כך לעניין.

יותר טוב שתעקוב אחרי הפורום החדש ותווכח שגם שם יהיו ויכוחים. אבל שם הווכחנים יוכלו לפחות לבסס את הויכוח על נסיונם {מה שלא קורה באודיו דו ערוצי}.
אתם מסיקים מסקנות מאוד מהר לגבי מידת הנסיון של אנשים.... בנוסף, אני למשל גם כן מופתע לקרוא על CD או מחשב חלק מהדברים שאני קורא פה, מאנשים כביכול "מנוסים" (אעלק). הייתי יכול להתעצבן ולדרוש שמי שאין לו רקע אמיתי בעיבוד אותות שלא ידבר על ג'יטר, שהוא מונח לחלוטין טכני. לדרוש פורום רק לבוגרי הנדסת חשמל? אם זה מה שאני רוצה אז יש לי את החברים מהעבודה, זה לא לפה. אני מצפה שפה הסביבה תהיה הטרוגנית, ולא תמיד אקרא מה שאני רוצה. ואם הייתי מתנשא בצורה כזאת ספק אם מישהו פה היה רוצה להמשיך ולהתכתב איתי. אז תחשבו קצת על השפעת ההתנשאות שאנו רואים פה לאחרונה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,420
נקודות
113
אני למשל גם כן מופתע לקרוא על CD או מחשב חלק מהדברים שאני קורא פה, מאנשים כביכול "מנוסים" (אעלק). הייתי יכול להתעצבן ולדרוש שמי שאין לו רקע אמיתי בעיבוד אותות שלא ידבר על ג'יטר, שהוא מונח לחלוטין טכני.

א. אני הצעתי פורום של "אודיו דיגיטלי"
ב. זה לא פשוט להוציא צליל טוב בכל קנה מידה ממקור מחשב. בכל מקרה נדרש DAC חיצוני יקר.
ג. תפעול של המחשב עדיין לא מתאים ל-Average Joe,
ד. ישנה גם חוסר הסכמה בין היצרנים שונים מבחינת איך לקנפג את המערכת

-- מיכאל

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אתם מסיקים מסקנות מאוד מהר לגבי מידת הנסיון של אנשים.... בנוסף, אני למשל גם כן מופתע לקרוא על CD או מחשב חלק מהדברים שאני קורא פה, מאנשים כביכול "מנוסים" (אעלק). הייתי יכול להתעצבן ולדרוש שמי שאין לו רקע אמיתי בעיבוד אותות שלא ידבר על ג'יטר, שהוא מונח לחלוטין טכני. לדרוש פורום רק לבוגרי הנדסת חשמל? אם זה מה שאני רוצה אז יש לי את החברים מהעבודה, זה לא לפה. אני מצפה שפה הסביבה תהיה הטרוגנית, ולא תמיד אקרא מה שאני רוצה. ואם הייתי מתנשא בצורה כזאת ספק אם מישהו פה היה רוצה להמשיך ולהתכתב איתי. אז תחשבו קצת על השפעת ההתנשאות שאנו רואים פה לאחרונה.

למשל באוניברסיטה בעולם המדעי, אין היררכיה מדעית על רעיונות. זה שמישהו "פרופסור " אינו אומר שהמדע שלו טוב יותר מילד שעושה דוקטורט.

פרסי הנובל במדע שישראלים קיבלו- היו על עבודותיהם המדעיות הראשונות ולא על השנים האחרונות.
חופש אקדמי הוא חופש של דיעות ורעיונות. מתברר שפורום אודיו אינו כזה. אין לי בעיה עם זה. רק שיהיה ברור לכולם ושלא "ישחקו" אותה כאילו המצב שונה.
ובהקשר לתהייתך ג'וקר- מה גורם לאנשים להצטרף לשם- סיבה פשוטה. כל אחד רואה את עצמו שם "כאודיופיל" בעל ניסיון רציני. היות ואנחנו יודעים בידיוק מה הניסיון של כל אחד- זה פשוט מביך ברמה הכי אנושית הצורך הזה של אנשים להכרה .
בו נגיד ככה, לדעתי, ועל פי ניסיון חיי, מי שמרגיש צורך לחלק לעצמו מדליות, כנראה באמת צריך את זה בגלל חוסר השגיות מספקת ברוב תחומי חייו האחרים.
בעיני זה מאוד נוגע ללב ואין לי בעיה עם זה.
דרך אגב זו הסיבה שרבים מ"האודיופילים" צרכים את זה וצרכים לקנות "ברנד ניים"- כדי לקבל איזו הכרה בעיני עצמם וקבוצת ההתייחסות שלהם.
סאונד באמת פחות חשוב ומוזיקה עוד פחות.

גם אם זה אין לי בעיה, רק בו נתבונן לאמת בלבן שבעיניים ולא נשחק אותה "אבו עלי", ונספק תירוצים עאלק.
לגבי התכנים ה"מקצועיים" שם- נו באמת..... בולשיט.

מזל ש YOUTUBE עדיין מאפשרים לאנשים "רגילים" לראות את הסרט של קן ברנס.

נערך לאחרונה ב:

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ג'וקר חברי היקר.

בהתחשב בעובדה שמנהל הפורום ההוא ירד עלי בגלל שיש לו יותר להשקיע (ולא אני לא הולך למצוא את הציטוט המדוייק ), אמנם הוא עשה זאת פעם אחת ויחידה , אבל זה מספיק להבין עם מי יש לי עסק .
ולגבי הוויכוחים , אני עוקב אחרי, זה לומר לך את האמת ,מידיעה אישית, חלק מהדיבורים שם זה שטויות במיץ עגבניות ירוקות . רק ששם אני לא מגיב . ולא. אני גם לא הולך להגיב בשירשור הזה על מה שנכתב שם .

דבר נוסף . מה שאמרתי לגבי כסף זה דבר כללי לאוכלוסיה . לא רק ליושבי הפורום הזה או אחרים . לכסף יש יתרונות רבים מאוד , אבל גם יש לו חסרונות שאי אפשר להתעלם מהם:D , ותאמין לי אני יודע את זה בוודאות כי זה היה המקצוע שלי .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור