ערך כ"כ גבוה לכסף עוד לא ראיתי

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
לכן אם אפשר לדעת עם מטרונום היה כלול בהשוואה הנ"ל?

המטרונום לא נבדק וכמוהו גם לא אף מכשיר אחר ברמות המחיר האלה. זו אולי הנקודה "החלשה" של ההשוואות שעשיתי. בגלל שתכננתי לרכוש מכשיר בעלויות צנועות יותר, נבדקו מכשירים עד גבול של 16 אלף ש"ח בערך. בפוסט המדובר פרטתי מה נבדק.

לבנסון - כמובן שכל מכשיר נבדק ביחס לסט. אחרת אין לזה סוף.....אני לא מכיר מכשיר שיהיה אולטימטיבי ויתאים תמיד ובכל סט. אם כך היה החיים שלנו היו משעממים. (ורד)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אין מה להצטנע או להתנצל

זו לטעמי לא נקודת חולשה.

אין שום בעיה לרכוש מכשיר יקר מאוד גם ללא כל הבדיקות הרלוונטיות/מתאימות למחירו.
מכיר את זה מקרוב.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עופר ורוזי.

המטרונום שונה מהאיר בהמון פרמטרים. האמת שמדובר בחיות אחרות ממשפחת צליל שונה לחלוטין.
חתימת הצליל של המטרונום היא מאוד "נכונה". הוא מאוד נטרלי, מאוד מהיר אך לא "רך".
האקיוט הינו מלטף יותר, קצת פחות דינמי אך דינמי מספיק, מאוזן על הצד הנטרלי הנוטה לחמימות.

בקיצור, חיות אחרות עם חותמת צליל שונה מאוד.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תודה.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אחלה

עופר ורוזי.

המטרונום ונה מהאיר בהמון פרמטרים. האמת שמדובר בחיות אחרות ממשפחת צליל שונה לחלוטין.
חתימת הצליל של המטרונום היא מאוד "נכונה". הוא מאוד נטרלי, מאוד מהיר אך לא "רך".
האקיוט הוא מלטף יותר, קצת פחות דינמי אך דינמי מספיק, מאוזן על הצד הנטרלי הנוטה לחמימות.

בקיצור, חיות אחרות עם חותמת צליל שונה מאוד.

לא מכיר את איר בשביל להביע עמדה
כך שאני סומך על דעתך.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
EAR ACUTE

השירשור אמנם על מוצרי BLOCK AUDIO, אבל באדיבות רוזי 1 הפך להיות שירשור על ה - EAR, אי לכך אשמח להגיב.

ה - EAR ACUTE מצטיין בטבעיות בלתי רגילה, המתבטאת הן בפירוט, הן בדינמיות, והן בטונליות - אבל החשוב ביותר - מיידיות ו"נכונות" שעושות אותו למוצר מיוחד מאוד. זה מתבטא בכך שאפשר לשמוע אותו לאחר האזנה בפטיפון ללא תחושה שהצליל נעשה מלאכותי. אין שום קומפקט אחר ששמעתי שיכול לעשות את ה"נס" הזה.

ההישג הגדול של טים דה פרוויציני הוא, שכל זה נעשה בלי שום פגיעה בפירוט, בלי שום "חימום" מזויף של הצליל, ובלי שום קומפרסיה.

אז בתחום המחירהגבוה יותר - פי שתיים ומעלה - אני מכיר קופקט מסוים עם יותר באס, וגם קומפקט אחר עם יותר מקרו דינמיות וכן הלאה.
אבל שום קומפקט ששמעתי לא השתווה ל - ACUTE בפרמטרים "אודיופיליים" מסוימים (מיקרודינמיקה, "אויריריות" וכ"ו) - כמה התקרבו, אף אחד לא השתווה. ומעבר לפרמטרים האודיופיליים שהוא עושה מצוין, לאף קומפקט שאני מכיר אין את ה"נכונות" של הצליל של ה - EAR, מי שמכיר את המגברים של EAR , המנגנים בדיוק באותו כוון, מבין למה אני מתכוון.

ה - ACUTE לא שייך לשום משפחה. הוא לא דומה לשום קומפקט. הוא פשוט EAR.

אגב, ה - ACUTE נשמע הרבה יותר טוב עם החלפת המנורות המקוריות הסטנדרטיות שלו במשהוא טוב יותר - EAT הם שילוב שעובד בצורה מושלמת.

נערך לאחרונה ב:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
השירשור אמנם על מוצרי BLOCK AUDIO, אבל באדיבות רוזי 1 הפך להיות שירשור על ה - EAR, אי לכך אשמח להגיב.

ה - EAR ACUTE מצטיין בטבעיות בלתי רגילה, המתבטאת הן בפירוט, הן בדינמיות, והן בטונליות - אבל החשוב ביותר - מיידיות ו"נכונות" שעושות אותו למוצר מיוחד מאוד. זה מתבטא בכך שאפשר לשמוע אותו לאחר האזנה בפטיפון ללא תחושה שהצליל נעשה מלאכותי. אין שום קומפקט אחר ששמעתי שיכול לעשות את ה"נס" הזה.

ההישג הגדול של טים דה פרוויציני הוא, שכל זה נעשה בלי שום פגיעה בפירוט, בלי שום "חימום" מזויף של הצליל, ובלי שום קומפרסיה.

אז בתחום המחירהגבוה יותר - פי שתיים ומעלה - אני מכיר קופקט מסוים עם יותר באס, וגם קומפקט אחר עם יותר מקרו דינמיות וכן הלאה.
אבל שום קומפקט ששמעתי לא השתווה ל - ACUTE בפרמטרים "אודיופיליים" מסוימים (מיקרודינמיקה, "אויריריות" וכ"ו) - כמה התקרבו, אף אחד לא השתווה. ומעבר לפרמטרים האודיופיליים שהוא עושה מצוין, לאף קומפקט שאני מכיר אין את ה"נכונות" של הצליל של ה - EAR, מי שמכיר את המגברים של EAR , המנגנים בדיוק באותו כוון, מבין למה אני מתכוון.

ה - ACUTE לא שייך לשום משפחה. הוא לא דומה לשום קומפקט. הוא פשוט EAR.

אגב, ה - ACUTE נשמע הרבה יותר טוב עם החלפת המנורות המקוריות הסטנדרטיות שלו במשהוא טוב יותר - EAT הם שילוב שעובד בצורה מושלמת.

במה אני עוד "אשם"?...

מי שהתחיל את נושא ה - EAR זה אולי אתה
http://www.dtown.co.il/forum/19325-ערך-כ-כ-גבוה-לכסף-עוד-לא-ראיתי.html#post141073
ביום יום אני לא מודע לקיומו של הטלנט הזה.
בכל זאת שמחתי לקבל את התייחסותו של נמר להבדלים בינהם, והוא דווקא מציין שהמטרונום נשמע מאוד "נכון" וזה בהחלט סיפק את סקרנותי.
אני בטוח שה EAR הוא מכשיר מצוין למחירו.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
יפה

הסקרנות שלי ביחס למכשיר מסוים מסופקת רק לאחר ששמעתי אותו בעצמי, מול רפרנס שאני מכיר.

אתה מוזמן להביא אלי את הקומפקט שלך ולהשוות, ואז באמת תוכל לתת חוות דעת ולספק את "סקרנותך". מקווה שלא תתבעס.
icon7.gif

אגב, נמר שמע את המכשיר הראשון שהגיע לארץ ולדעתי היו בו המנורות המקוריות. הדור הנוכחי אפילו עוד יותר טוב, והמנורות, כאמור, עושות הבדל משמעותי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אכן אייל.
אני שמעתי את הדור הישן. הדור החדש, כפי ששמעתי אצל אלברט ואצל אבנר נשמע הרבה יותר טוב מהישן ואין ספק שכנראה הדיעה שלי אינה מעודכנת. אבל אני יכול להתייחס רק למה ששמעתי אצלי, ואני שמעתי את הדור הישן והוא מבחינתי ההשוואה {כרגע} למטרונום ההוא.

אשמח לקבל את הדור החדש לביקורת ולהתרשמות כזו שאוכל לתת עליו חוות דעת נכונה.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הסקרנות שלי ביחס למכשיר מסוים מסופקת רק לאחר ששמעתי אותו בעצמי, מול רפרנס שאני מכיר.

אתה מוזמן להביא אלי את הקומפקט שלך ולהשוות, ואז באמת תוכל לתת חוות דעת ולספק את "סקרנותך". מקווה שלא תתבעס.
icon7.gif

אגב, נמר שמע את המכשיר הראשון שהגיע לארץ ולדעתי היו בו המנורות המקוריות. הדור הנוכחי אפילו עוד יותר טוב, והמנורות, כאמור, עושות הבדל משמעותי.

אני כנראה לא עד כדי כך סקרן.
אני בטוח שלא אתבעס, כי מעולם לא חשבתי שיש לי הכי טוב שיש.
אבל אני בטוח שיש לי נגן מצוין ובטוח שאני מאוד נהנה ממנו.
ד"א, גם מטרונום הוציאו דגם חדש מאז, שהרבה טוענים שהוא נשמע טוב מהדגם הקודם.

שא ברכות על כך שאתה מביא כל כך הרבה מוצרים שנשמעים יותר טוב ממוצרים מקבילים היקרים מהם בהרבה.
הדיוט וטמבל כמוני לא הצליח למצוא עד היום מכשירים כאילו.:(

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אין לך מה לדאוג

שא ברכות על כך שאתה מביא כל כך הרבה מוצרים שנשמעים יותר טוב ממוצרים מקבילים היקרים מהם בהרבה.
הדיוט וטמבל כמוני לא הצליח למצוא עד היום מכשירים כאילו.:(

יש לך נגן מעולה/משובח. (Y)

בכלל מצחיק לשמוע שוב ושוב שהמוצרים שלי הם הכי טובים לעומת מכשירים
מקבילים בו ברגע שנמר שבדק את שניהם והרעיף מחמאות גם לזה וגם לזה
באופן שווה פלוס מינוס.לא נורא.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
השוואות

כדאי לציין אולי שהמטרונום שנמר בדק עולה לפחות כפליים - אם אני לא טועה - מה - EAR?

אם זה המצב, , כנראה שגם לדעת נמר ה - EAR הרבה יותר מוצלח.

מעבר לכך, אני מציע שרוזי 1 יתחיל לכתוב על מוצרים שהוא מכיר, לא על מוצרים שמעולם לא שמע.

בנסון

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
יש לך נגן מעולה/משובח. (Y)

בכלל מצחיק לשמוע שוב ושוב שהמוצרים שלי הם הכי טובים לעומת מכשירים
מגבילים בו ברגע שנמר שבדק את שניהם והרעיף מחמאות גם לזה וגם לזה
באופן שווה פלוס מינוס.לא נורא.

(Y)כמו שנאמר אין הנחתום מעיד על דייסתו;)

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
כדאי לציין אולי שהמטרונום שנמר בדק עולה לפחות כפליים - אם אני לא טועה - מה - EAR?

אם זה המצב, , כנראה שגם לדעת נמר ה - EAR הרבה יותר מוצלח.

מעבר לכך, אני מציע שרוזי 1 יתחיל לכתוב על מוצרים שהוא מכיר, לא על מוצרים שמעולם לא שמע.
תגיד אתה בסדר?
היכן כתבתי על מוצרים שלא שמעתי?
כבר הכפשת ואתה אפילו לא מבקש סליחה. והנה אתה מכפיש פעם שנייה באותו היום.
אם נמר חושב שה - EAR יותר מוצלח, שיכתוב - אל תדחוף לו מילים לפה.
כשאתחיל לכתוב את דעתי על מוצרים שלך שהיו בבעלותי או שמעתי,ואכתוב רק את האמת- אני מבטיח לך שלא יהיה לך נעים.
חוץ מזה ה EAR הוא פלא הנדסי, ובלוק אודיו הוא אחד משבעת פלאי תבל, עכשיו טוב לך?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רוזי - חלאס כבר.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
רק לשם העמדת הדברים במקום.

נמר כתב:
כפי שכתבתי בתחילה, השם מחייב והוא אכן נמצא כלא מאכזב. המראה כבש אותי, איכות הבניה הדהימה אותי והסאונד גמר אותי. לראשונה אני מרשה לעצמי להצהיר שמדובר בנגן הטוב ביותר ששמעתי עד היום בביתי.

את הנגן הזה אני משייך למשפחה הניטרלית (שמהווה שאיפה אודיופילית מובהקת). אין לו שמץ של בהירות או תסביכים שגורמים לכל כלי הנגינה להשמע נפוחים וחמים מהנורמלי. הוא דינמי בטירוף! כמה דינמי? דינמי ברמה שהוא מצליח לשכנע כינור שהוא תוף. הוא מהיר מאוד ומפורט להפליא וגם מצליח לנגן כל סגנון מוסיקה ללא שום בעיה.

בכתבה הקודמת פתחתי במשפט "החיים של רוב האודיופילים מתחלקים לשניים: החיים לפני ששמעו מוצר טוב והחיים אחרי ששמעו. זה לא ממש קל לחזור אחורה כאשר מגיע אלי ציוד לסקירה. בהרבה מקרים הרגשתי נורא כאשר הייתי צריך להחזיר ציוד ליבואן". זהו אולי אחד המקרים הקשים ביותר. אני מחליט להודות ולהסתכן בכך שאומר שמשכתי את הסקירה לעוד שבוע תמים על מנת שאוכל להנות מהצלילים

מתוך הביקורת שלו על מטרונום.

אז שלא יעבדו עליכם. (ורד)

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
כמו שנאמר

1) מי שלא שמע את המכשיר לא ראוי שיחווה דעתו עליו.

2) אם כבר מצטטים את מה שכתב נמר, אם שני המכשירים באותה רמה, הרי ה - EAR (26000 ש"ח) הוא קניה פי כמה וכמה טובה יותר מהמטרונום (45000 ש"ח).

ומעבר לכך, ה"מתקפה" המוזרה הזאת שמתנהלת בשרשור זה היא לא מיקרית - ולא אתפלא אם יש "יבואן" מסוים מאחוריה (הגרשיים הם לא מקרה).. השירשור הזה נועד להביא לידיעת חברי האתר את היכולות הבלתי שיגרתיות של מוצרי AUDIO BLOCK, , ואשמח לענות על שאלות אמיתיות בנושא אם יש כאלה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור