ערך כ"כ גבוה לכסף עוד לא ראיתי

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זהו פורום מסחרי. כאן כל יבואן יכול להגיד מה שהוא רוצה על המוצר שלו מבלי ש"יכנסו" בו.

לא פעם ולא פעמיים העלו יבואנים שונים חדשות מוצרים בטענה דומה ולעיתים יותר "קיצונית" במחמאות. מעולם לא ראיתי אותך מתערב בשירשורים הללו.

בקיצור. אני ממש לא מעוניין בוויכוחים מהסוג הזה בפורום מסחרי. אתה מרגיש שנעשה לך "עוול" אתה מוזמן בהחלט לפתוח שירשור ולהתייחס לכך בפורום הרלוונטי {דו ערוצי}. אבל את בפורום הזה, שהוא היחיד הנותן ליבואן להתבטא בנוגע למוצרים שלו, תתאפק!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר כתב:

מתוך הביקורת שלו על מטרונום.

אז שלא יעבדו עליכם. (ורד)

עופר.

אני עומד מאחורי מה שכתבתי. הנגן הזה הוא בין הטובים ששמעתי וזה לא נושא השירשור.
העניין הוא שעברו שנתיים מאז ששמעתי אותו, מאז שמעתי טובים ממנו שחלקם זולים יותר.

ולגבי ה"שלא יעבדו עליכם" הייתי רוצה דעת אם שאלת אותי לדעתי על האיר. ואם לא אז אזכיר לך שהאיר עולה פחות מחצי מהמטרונום ועדיין, גם בגרסא הישנה שלו, הוא לא נופל ממנו בהרבה. דהיינו, יש סיכוי יותר מסביר שהחדש, הטוב מהישן, יסגור עוד פערים בפחות מחצי מחיר.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
לא די?

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אני בטוח לגמרי נמר

עופר.

אני עומד מאחורי מה שכתבתי. הנגן הזה הוא בין הטובים ששמעתי וזה לא נושא השירשור.
העניין הוא שעברו שנתיים מאז ששמעתי אותו, מאז שמעתי טובים ממנו שחלקם זולים יותר.

ולגבי ה"שלא יעבדו עליכם" הייתי רוצה דעת אם שאלת אותי לדעתי על האיר. ואם לא אז אזכיר לך שהאיר עולה פחות מחצי מהמטרונום ועדיין, גם בגרסא הישנה שלו, הוא לא נופל ממנו בהרבה. דהיינו, יש סיכוי יותר מסביר שהחדש, הטוב מהישן, יסגור עוד פערים בפחות מחצי מחיר.

ואין לי ספק לרגע-שכל מה שאתה כותב, אתה עומד ותעמוד מאחורי כל מילה.

אבל לא זה העניין ובטח שדברי לא הופנו כלפיך.

יותר מידי סופרלטיבים לצד קטילות של מוצרים זהים/אחרים מצד אותו יבואן גורמים לגיחוך מסוים.
כמובן שאני את המסקנות שלי כבר הסקתי,אבל אשמור אותם לעצמי.
אבל שלא יחשבו שאנשים מטומטמים.

שים לב למשהו שחוזר כמו רוטינה -מי שלא מסכים איתו ישר הוא נשלח על ידי גורמים
"עוינים" וכד'. שזה מופנה לגורם אחד?ניחא.
אבל שכולם נאשמים,זה כבר מעיד על המאשים.( כנראה דרך התגוננות מסוימת)

כמובן שאני מאחל הצלחה לכל יבואן כולל בשרשור הנ"ל.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תגיד נמר, תראה לי היכן רשמתי ולו מילה או אות לגבי ה EAR.
תראה לי מי העלה את ההשווואה בין ה EAR לבין מטרונום.
כל ששאלתי, באמת מסקרנות ולא משום כוונה רעה, וזאת אחרי שמישהו אחר העלה את נושא המטרונום: מה ההבדל בינהם.

אני לא מבין במה אתה או מר פור מאשימים אותי, פשוט בושה.
את ההבדל בינהם כתבת בצורה ברורה מתוך האהבה שלך לתחום, וכל אודיופיל בעל ניסיון הבין מצוין את ההבדלים.
התשובות שלך בהמשך השרשור לא מזדהות אצלי כאהבה לתחום אלא לצערי למשהו אחר.
באמת שאני מאוד רוצה לזרום איתך, עם הדיעות, התובנות והחוויות שלך בתחום התחביב שלנו, אבל אתה כל פעם בועט לי בדלי.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
תסלחו לי אבל באמת ויכוח קצת ילדותי.
כאילו שיבואנים אחרים, כמו גם יצרנים בכל העולם, בכל תחום ייצור ובכל שוק, לא חוזרים חדשות לבקרים ששלהם יותר טוב ונותן תמורה יותר טובה למחיר. צריך להיות קצת טמבל בשביל לא להאמין בזה ולא לומר את זה על מוצרים שאתה מייצר או מוכר.

אני לא מכיר את המטרונום אבל שמעתי עליו טובות ואני בטוח שהוא מכשיר מצוין.את ה EAR אני דווקא מכיר היטב, ואני חושב עליו רק טובות. והוא עדיין עם השפופרות המקוריות. מכשיר מפורט בצורה בלתי רגילה, מאוד מאוזן ונכון. לא חם ולא קר. מוזיקלי ומהנה בצורה בלתי רגילה. הקפיץ לי את הסט בצורה דרמטית. בתהליך הרכישה קראתי עליו קצת ביקורות בעולם - ולא רק במגזינים, אלא גם ביקורות של של מי שרכשו. כולם מהללים בצורה יוצאת מן הכלל. אני לא חושב שצריל לכרוך אחד בשני ולא צריך לרוץ ולהשוות בין שני מכשירים בפערי מחיר של 100% בערך. זה לא צריך לפגוע בבעלים גאים של מטרונום, לבד אולי ממי שחוששים שיתכן הוציאו יותר מידי כסף על תמורה שניתן לקבל ממכשיר בחצי המחיר. בגלל שאני בטוח שרוזי (רק עכשיו הבנתי שיש לו מטרונום, לא ידעתי בכלל ולא מכיר אותו) לא חושב ולא מרגיש ככה, אז נאחל לו שייהנה מהכשיר ומהסט אפ שלו, ואני אמשיך להנות משלי, ובא לציון גואל.

ועכשיו למען ההגינות נשאיר את השרשור הזה למי שמתעניין במוצר החדש שאיל פור מפרסם. אם מאוד לחוץ למישהו להגן על הציוד שלו, נפתח לצורך כך שרשור מיוחד.
.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תגיד נמר, תראה לי היכן רשמתי ולו מילה או אות לגבי ה EAR.
תראה לי מי העלה את ההשווואה בין ה EAR לבין מטרונום.
כל ששאלתי, באמת מסקרנות ולא משום כוונה רעה, וזאת אחרי שמישהו אחר העלה את נושא המטרונום: מה ההבדל בינהם.

אני לא מבין במה אתה או מר פור מאשימים אותי, פשוט בושה.
את ההבדל בינהם כתבת בצורה ברורה מתוך האהבה שלך לתחום, וכל אודיופיל בעל ניסיון הבין מצוין את ההבדלים.
התשובות שלך בהמשך השרשור לא מזדהות אצלי כאהבה לתחום אלא לצערי למשהו אחר.
באמת שאני מאוד רוצה לזרום איתך, עם הדיעות, התובנות והחוויות שלך בתחום התחביב שלנו, אבל אתה כל פעם בועט לי בדלי.

רוזי.

את דעתי כתבתי והיא מאוד ברורה כפי שהבנת בעצמך.
מאז יצא דגם חדש שאותו אני לא מכיר אז כמובן שאיזנתי בין מה שכתבתי קודם למידע על המוצר החדש.

לא קשור לאהבה, שינאה או כל "רגש" אחר. זה קשור לרלוונטיות.

לא יודע על איזה דלי אתה מדבר. אבל אם אתה מרגיש ככה אז זה כנראה רק אתה. אני לא בועט בדליים ולא מנסה לפגוע. הדבר היחידי שאני עושה הוא נותן את חוות דעתי ועונה על השאלות ששואלים אותי במידה ואני טוען טענה.

ושוב, לא קשור לנושא השירשור. לא המטרונום ולא האיר.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תסלחו לי אבל באמת ויכוח קצת ילדותי.
כאילו שיבואנים אחרים, כמו גם יצרנים בכל העולם, בכל תחום ייצור ובכל שוק, לא חוזרים חדשות לבקרים ששלהם יותר טוב ונותן תמורה יותר טובה למחיר. צריך להיות קצת טמבל בשביל לא להאמין בזה ולא לומר את זה על מוצרים שאתה מייצר או מוכר.

אני לא מכיר את המטרונום אבל שמעתי עליו טובות ואני בטוח שהוא מכשיר מצוין.את ה EAR אני דווקא מכיר היטב, ואני חושב עליו רק טובות. והוא עדיין עם השפופרות המקוריות. מכשיר מפורט בצורה בלתי רגילה, מאוד מאוזן ונכון. לא חם ולא קר. מוזיקלי ומהנה בצורה בלתי רגילה. הקפיץ לי את הסט בצורה דרמטית. בתהליך הרכישה קראתי עליו קצת ביקורות בעולם - ולא רק במגזינים, אלא גם ביקורות של של מי שרכשו. כולם מהללים בצורה יוצאת מן הכלל. אני לא חושב שצריל לכרוך אחד בשני ולא צריך לרוץ ולהשוות בין שני מכשירים בפערי מחיר של 100% בערך. זה לא צריך לפגוע בבעלים גאים של מטרונום, לבד אולי ממי שחוששים שיתכן הוציאו יותר מידי כסף על תמורה שניתן לקבל ממכשיר בחצי המחיר. בגלל שאני בטוח שרוזי (רק עכשיו הבנתי שיש לו מטרונום, לא ידעתי בכלל ולא מכיר אותו) לא חושב ולא מרגיש ככה, אז נאחל לו שייהנה מהכשיר ומהסט אפ שלו, ואני אמשיך להנות משלי, ובא לציון גואל.

ועכשיו למען ההגינות נשאיר את השרשור הזה למי שמתעניין במוצר החדש שאיל פור מפרסם. אם מאוד לחוץ למישהו להגן על הציוד שלו, נפתח לצורך כך שרשור מיוחד.
.
אתה בכלל קראת את מה שכתבתי?
תראה לי מילה אחת בגנות ה - EAR או מילה אחת של השוואה שעשיתי בין המטרונום ל EAR?
מאיפה בא לך לראש שיש לי צורך לרומם את המטרונום לעומת ה EAR.
לפני שכותבים אפשר לחשוב וגם לנסות להבין.
ואם תבין ותהא כן עם עצמך, יהיה לך ברור היכן הבעיה.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
רוזי.

את דעתי כתבתי והיא מאוד ברורה כפי שהבנת בעצמך.
מאז יצא דגם חדש שאותו אני לא מכיר אז כמובן שאיזנתי בין מה שכתבתי קודם למידע על המוצר החדש.

לא קשור לאהבה, שינאה או כל "רגש" אחר. זה קשור לרלוונטיות.

לא יודע על איזה דלי אתה מדבר. אבל אם אתה מרגיש ככה אז זה כנראה רק אתה. אני לא בועט בדליים ולא מנסה לפגוע. הדבר היחידי שאני עושה הוא נותן את חוות דעתי ועונה על השאלות ששואלים אותי במידה ואני טוען טענה.

ושוב, לא קשור לנושא השירשור. לא המטרונום ולא האיר.
אתחיל מהסוף, אכן מה שקורה פה לא קשור לנגנים או למכשירים.
אם אתה לא מבין על מה אני מדבר, אז אני יכול לרק להצטער על כך.
בקשר להרגשה של ושל אחרים, וכבר נאמר פה שאין הנחתום מעיד על עיסתו.

ואני עוד פעם מבקש ממך, תראה לי מי העלה את נושא הEAR, מי העלה את נושא המטרונוןם, ותראה לי מילה אחת שלי על ה EAR או השוואה בינו לבין המטרונום.
אל תתחבא מאחורי מילים יפות וקלישאות - בוא נדבר תכ'לס.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מה אתה רוצה להגיד. הרי לא אני העלתי את נושא המטרונום. ואם זה מה שאתה מחפש תפנה למי שהעלה את נושא המטרונום.

וכל העניין הזה קשור אך ורק למכשירים. ואם אתה לא מבין את זה אז אני מצטער על כך.

ואם אתה רוצה תכלס אז פתח שירשור ניפרד בדו ערוצי או ה"אתר". הפורום הזה נועד למטרות אחרות.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
למי שעדיין לא הבין -אני שאלתי לגבי מטרונום.

אבל אחרי התנהלות והאשמות שנזרקות כאן ללא יכולת לנהל דיון ענייני
לא רואה טעם לרדת למקומות כאלו.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
רוזי,

נראה לי שרובנו יודעים לקרא בין השורות. חבל להמשיך.

כפי שנטען ע"י נמר, הנושא נכתב בפורום המסחרי ורצוי להתייחס לכך בהתאם.

נערך לאחרונה ב:

בנסון

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אתחיל מהסוף, אכן מה שקורה פה לא קשור לנגנים או למכשירים.
אם אתה לא מבין על מה אני מדבר, אז אני יכול לרק להצטער על כך.
בקשר להרגשה של ושל אחרים, וכבר נאמר פה שאין הנחתום מעיד על עיסתו.

ואני עוד פעם מבקש ממך, תראה לי מי העלה את נושא הEAR, מי העלה את נושא המטרונוןם, ותראה לי מילה אחת שלי על ה EAR או השוואה בינו לבין המטרונום.
אל תתחבא מאחורי מילים יפות וקלישאות - בוא נדבר תכ'לס.

מעיד על דייסתו;)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נראה לי שיש כאן חברים בעלי רגישות גבוהה מדי האחד לשני, עד שכל אות ממקלדתו של האחד מקפיצה את השני באופן אוטומטי.
מציע להרגע, זה הרבה יותר בריא.

בנוסף, כפי שהובהר מקודם בשרשור, זהו פורום פרסומי באופן מוצהר, שפועל באופן דומה יותר ללוח מודעות פרסומיות ופחות לפורום קלאסי.
את כל ענייני הויכוחים, צריך לנהל בפורומים המתאימים באתר.

כשפתחנו את הפורומים המסחריים, התלבטנו האם לאפשר יכולת תגובה של חברי האתר להודעות של המפרסמים (בדיוק בגלל הסיכון שבדרדור למקומות כאלו וחיסולי חשבונות), אך החלטנו שעדיף לאפשר לשאול כאן את המפרסמים ולקבל את המידע המתאים.
עד עתה, הסידור הזה, התנהל באופן תקין, מקווה שלא נצטרך לשנות את זה ולחסום אפשרות תגובה באופן גורף.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
ליאור,אם תקרא טוב את השרשור לא תראה שום "חיסול חשבונות" מצד
אף אחד מהמשתתפים/כותבים כאן-וגם לא רגישות יתר.
זה נובע מפרנויה לא מובנת.

אבל אתה צודק שזה פורום מסחרי וכל אחד יכול/רשאי לכתוב ככל העולה על רוחו
וכך צריך להתייחס לדברים שנכתבים.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
התנהלות השרשור

עופר, בוא נעבור על התנהלות השירשור הזה.

1. הוא התחיל בכך שכתבתי את דעתי על הביצועים הגבוהים של מוצרי AUDIO BLOCK.

2. פתאום צץ משתמש חדש ולא מוכר, AMRAMORY שבפוסט הראשון שלו באתר, שאל באופן ציני משהוא בסגנון "למה מה, כל כך טוב שגם מה - EAR הוא יותר טוב?"

3. הודעתו זו נמחקה בינתיים, אבל עניתי לו בנימוס, וכתבתי בין השאר את דעתי שה - EAR טוב יותר מהרבה נגנים במחירו וגם יקרים יותר ממנו.

4. מיד קפצו בנסון ורוזי 1 והתחילו להסביר למה ה - EAR לא כל כך טוב, למרות שלא שמעו אותו או אפילו ראו אותו מעולם.

5. את ה"מלחמה" הזו הם עשו לאורך כמה עמודים, עם רמיזות שונות ומשונות ויריות סרק לכל הכיוונים.

6. כאשר התברר שהטיעון המרכזי שלהם לא עובד - כלומר נסיונם לנצל את מה שנמר כתב לגבי השוואת ה - EAR למטרונום דווקא מראה שה - EAR נותן ערך הרבה יותר טוב, הם התחילו לרמוז רמיזות שונות ומשונות בכוון האישי נטו.

והשאלה שמעניינת אותי - האם זה היה קורה אם השירשור היה של יבואן אחר? לא ראיתי תגובות כאלה לשירשור של עופר שחורי, של ניל (בעברו כחבר בפורום),או של כל יבואן אחר.הסיבה לכך מובנת מאליה.

והאמת היא שאני שמח על התגובות האלה, הן רק מראות שמי שעומד (עומדים) מאחוריהן מבועסים - וכנראה שיש לכך סיבה.

ולכן, לטובת מי שרוצה לשאול שאלות "אמיתיות" ולטובת חברי הפורום שרוצים לראות לאיזה מהמשתתפים בפורום יש אג'נדה וממי הם מושפעים, אני אשמח אם הפורום הפרסומי ימשיך להיות פתוח לכולם.

נערך לאחרונה ב:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
עופר, בוא נעבור על התנהלות השירשור הזה.

4. מיד קפצו בנסון ורוזי 1 והתחילו להסביר למה ה - EAR לא כל כך טוב, למרות שלא שמעו אותו או אפילו ראו אותו מעולם.
.

אתה ממשיך:מה??????????:
תראה לי איפה כתבתי מילה אחת על ה EAR. או השוואה בינו ובין המטרונום.
תסלח לי, אבל אתה רואהומבין דברים לא קימים.

תרגע ושחרר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור