ערך כ"כ גבוה לכסף עוד לא ראיתי

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
סדרת הפתיחה של AUDIO BLOCK הותירה אותי מופתע. מאוד מופתע.

בכל שנותי כאודיופיל או כיבואן לא ראיתי מוצר עם השקעה כזו באיכות , מול תג מחיר כל כך צנוע.

את הצליל המצוין צריך לשמוע בכדי להאמין. אבל מהגימור המרשים של היחידות האלה אפשר להתרשם עוד לפני ההשמעה - והוא ממש לא מקובל במחיר הזה. החל בתיבה המוצקה שנותנת תחושה של אמינות, המשך בתצוגת LCD עם מסך ברור וקל לקריאה ובמיתוג הנוח בעזרת מיקרופרוססור, וכלה בעיצוב המושקע. כל אלה נותנים תחושה של מכשיר יקר פי כמה וכמה.

כל פעם שאני מסתכל בתימחור אני בודק מחדש אם לא טעיתי - עד כדי כך המכשירים האלה נשמעים טוב , בנויים טוב ונראים טוב.

והמחירים:

קומפקט דיסק AUDIO BLOCK C220 עולה בארץ כולל מיסים 1490 ש"ח..

p_cd220.png

מגבר AUDIO BLOCK V220 (שאפילו כולל כניסת פטיפון!) עולה בארץ כולל מיסים 1490 ש"ח..

p_v220.png

p_v220_2.png

איך הם עושים את זה - אין לי מושג. המחיר אפילו כולל אינטרקונקט (פשוט, נכון, אבל במחיר הזה ...) ושלט שנראה מצוין ושיכול לשלוט על שני המכשירים וגם על הטיונר מסידרה זו.

אבל זאת ההזדמנות של כל אודיופיל עם תקציב קטן לקנות "מערכת חלומות" שהוא לא חלם אי פעם לרכוש כדוגמתה. אין יותר סיבה לקנות מכשירים יד שניה - המוצרים האלה נותנים ערך הרבה יותר גבוה לכסף.

וכדאי למהר, כי אני חוזה מחסור כמעט תמידי במוצרים האלה - ההיצע לא יצליח להשיג את הביקוש. ...

נערך לאחרונה ב:

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אכן נראים מרשימים.

כמה וואט מוציא המגבר AUDIO BLOCK V220 ?
ואיך אתה מגדיר את הסאונד שלהם? איזה גוון? יתאימו לדעתך לרמקולים
של דאלי IKON 6 עם טוויטר ריבון?

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
audio block

הצליל - מפורט, מהיר ו"קריספי". הרכות והעמימות המאפיינים מגברים וקומפקטים זולים רבים - בלי שמות כאן - לא קיימים במוצרים אלה.

לגבי התאמה לרמקולים - תמיד צריך לנסות, אני לא חוזה בעיות.

ההספק המצוין הוא 40 וואט ל - 4 אום, מן הסתם קצת פחות מ - 30 וואט ל - 8 אום. אבל אלה וואטים "בריאים" המגבר הורץ עם TRIANGLE QUARTET - רמקול 3 WAY עם ארבע יחידות שאיננו קל לדחיפה, והשילוב נשמע מצוין.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אחלה,אשמח לבדוק אותו עם הדאלי איקון 6
חשוב שהמגבר ירסן מעט את הגבוהים של הרמקולים.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
ומחיר הטיונר?

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
יש להם גם דאק נפרד ?

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
EAR

AMRAMORRY היקר,

קשה לי להאמין שהשאלה שלך רצינית, אבל אענה לך ברצינות.

ה - EAR ACUTE הוא אחד הקומפקטים הטובים ביותר שקיימים היום, ובהשוואות מול מכשירים בתחום מחירו וגם למכשירים יקרים ממנו , הוא נשמע, בקלות, בליגה אחרת.

מחירו של ה - EAR ACUTE הוא כ - 26,000 ש"ח, בערך פי 17 מה - ACUTE.

אתה מוזמן להסיק מסקנות בעצמך.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
לך תדע

יש הפתעות בחיים...;)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
TakeOne אני מתפלא עליך

זה היה בשיא ההומור.

לא צריך להסביר לי מה מחולל/עושה/נותן נגן ברמות הגבוהות
אני חש/שומע את זה יום יום...(ורד)

בנסון

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
בדברים האלה, אין.
תאמין לי, בדקתי מול ה ACUTE הרבה מכשירים ברמות מחיר עד 16,000 ש"ח.
לא התקרבו אליו.
על הסט שלך!
(ורד)

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
יחס תמורה לכסף מצויין (Y).

תומר

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
על הסט שלך!
(ורד)

בוודאי. משהו כמו 10 מכשירי CDP על אותו סט (רמקולים, מגבר, כבלים) באותו חדר. והכי חשוב -באותו הזמן! "ראש בראש"..... כשכל הציוד נמצא אצלי בסלון במשך כמה שבועות. זה משהו שלא יוצא לנו לעשות בדכ'. אולי ליבואנים, וספק אם הם טורחים לעשות השוואות מקיפות כאלה.
יש לך אפשרות טובה מזו להגיע למסקנה איזה מכשיר מתאים לך יותר? איזה מכשיר נותן לך יותר פירוט, במה טובה יותר, אווריריות ומזיקליות? נראה לי כמו התנאים האופטימליים לבדיקה והשוואה. הלוואי וייצא לי לעשות את זה גם בהחלפת ציוד בעתיד.

בנסון

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
בוודאי. משהו כמו 10 מכשירי CDP על אותו סט (רמקולים, מגבר, כבלים) באותו חדר. והכי חשוב -באותו הזמן! "ראש בראש"..... כשכל הציוד נמצא אצלי בסלון במשך כמה שבועות. זה משהו שלא יוצא לנו לעשות בדכ'. אולי ליבואנים, וספק אם הם טורחים לעשות השוואות מקיפות כאלה.
יש לך אפשרות טובה מזו להגיע למסקנה איזה מכשיר מתאים לך יותר? איזה מכשיר נותן לך יותר פירוט, במה טובה יותר, אווריריות ומזיקליות? נראה לי כמו התנאים האופטימליים לבדיקה והשוואה. הלוואי וייצא לי לעשות את זה גם בהחלפת ציוד בעתיד.
מה שהתכונתי שאני בטוח שהאקיוט קומפקט מצוין,אבל המסקנה שלך מתיחסת לסינרגיה עם הסט שלך!(ורד)

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני מסכים עם בנסון במקרה הזה.

האקיוט הוא נגן מעולה ללא ספק. אך יש מערכות שהוא לא יישב עליהן טוב ויש כמובן גם את עניין הטעם של המאזין.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אני לא זוכר מהתחדשות שלך

בוודאי. משהו כמו 10 מכשירי CDP על אותו סט (רמקולים, מגבר, כבלים) באותו חדר. והכי חשוב -באותו הזמן! "ראש בראש"..... כשכל הציוד נמצא אצלי בסלון במשך כמה שבועות .

עם מטרונום היה כלול בהשוואה הנ"ל?

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מי שאוהב את ה-איר לא יתחבר למטרונום.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור