עזרה בבחירת רמקולים

Asaf efr

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8
בקיצור מיקי למכור את הבית?
אני מודע לכך שלא אקבל במה אופטמלית
כרגע הכבלים האלו פותחים
את הטריאנגל. והשאלה באיזה ציוד אפשר למקסם את המצב הנתון.אני חולה מוזיקה ותקוע כבר 5 שנים בגלל הנתונים המבאסים.
הפורום המדהים הזה ליני והחברים הנחמדים נותנים תקווה ציקוובסקי ומגה דת כבר לא מוכנים לחכות.
ושאלה
הקף רפרנס 3.2 יכול להתאים
(בהנחה שאצליח להשחיל כבלים עבים יותר)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
תעזוב את הכבלים אם יש לך בעיה של דחיפה של הרמקולים

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
מסכים עם מיכאל,שקודם צריך להחליף מגבר למשהו ראוי עם מינימום 100 וואט ב8 אוהם ומכפיל את עצמו ב4 ורק אחר-כך לטפל ברמקולים. נ.ב. עדיין חושב, שעבורך רמקולים מוגברים אלחוטיים כדוגמת dynaudio xeo 30 יכולים לפטור הרבה בעייות כמו תאום בין רכיבים וכבילה מיותרת באורך לא היגיוני.

Asaf efr

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8
ברור שהמגבר יוחלף למגבר עוצמתי. האם חכמי הפורום חושבים שהכבלים הארוכים ימנעו מהמגבר לפתוח את הרמקולים?

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
ברור שהמגבר יוחלף למגבר עוצמתי. האם חכמי הפורום חושבים שהכבלים הארוכים ימנעו מהמגבר לפתוח את הרמקולים?
תוכל לשים כבלים OFCC ויהיה בסדר, החברים צודקים אבל הם עונים לך לדעתי כאילו מדובר סט-אפ היי אנד.
אני גם ממליץ לך קודם להחליף מגבר, אם תצליח בתקציב שלך מגבר שמכפיל את עצמו מ 8 ל 4 זה אחלה, או לפחות קרוב לכך, אבל לא הכרחי,זה לא שיש לך רמקולים אלקטרוסטטיים, סה"כ די סטנדרטים בנתונים שלהם.
חשוב מאוד לדעתי שלמגבר יהיה לו צליל חמים כי הרמקולים שלך בהירים ועם מגברים עם סאונד נייטרלי מאוד או קר, אתה עלול לקבל גבוהים צווחניים ומיד אנמי.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
בקיצור מיקי למכור את הבית?
אני מודע לכך שלא אקבל במה אופטמלית
כרגע הכבלים האלו פותחים
את הטריאנגל. והשאלה באיזה ציוד אפשר למקסם את המצב הנתון.אני חולה מוזיקה ותקוע כבר 5 שנים בגלל הנתונים המבאסים.
הפורום המדהים הזה ליני והחברים הנחמדים נותנים תקווה ציקוובסקי ומגה דת כבר לא מוכנים לחכות.
ושאלה
הקף רפרנס 3.2 יכול להתאים
(בהנחה שאצליח להשחיל כבלים עבים יותר)
משכנתא או הלוואה ,מגבר רציני ,יש ויטוס משומש בלוחות , רמקולים קודוס, רק 808 או מג׳קו s3 או s5 ,תקבל במה פיצוץ.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
לפי דעתי האישית בלבד וכך אני הייתי פותר את זה (וזה היה נפתר):
בשלב ראשוני את הרמקולים לא הייתי מחליף.
את הרסיבר הייתי מוציא החוצה ושם במקומו פרה סטריאו (לא פאסיבי) ופאוור חזק (ולא 100 וואט אלה יותר).
לגבי הכבלים... תעשה מבחן עיוור תקרב את הרמקול למגבר או ההיפך ותחבר ל a את הכבל הארוך (13 מטר). ל b תחבר כבל של 1 מטר. תשים דיסק ותמתג בין a ל b...מבלי לראות מה זה מה.
תאמר אם אתה שומע הבדל... ומהו.
בנוסף הייתי שם גם (חובה) סאב טוב עם הגברה חזקה (גיאל/סאנפאייר)...
קיצר תתחיל מ משהו...
נ.ב.1 לפי דעתי עשר אלף יספיק לך רק להגברה טובה(פרה ופאוור טוב).
נ.ב. 2 תצטרך עוד חמישייה לסגור עניין.

נערך לאחרונה ב:

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
שמע משהו, נתת לפורום 3 אקסיומות:
1. מרחק הרמקולים הכמעט בלתי אפשרי שלך.
2. אישתך.
3. התקציב שלך.
אתה חייב להפרד לפחות מאקסיומה אחת ואתה יודע ממה נכון?....

קיצר, כמו שכתבו כבר, מגבר חזק משולב או אפילו רסיבר איכותי וחזק (פיוניר מהדגמים הגבוהים נניח) פלוס רמקולים פול ריינג׳ טובים, בריאים ולא מפונקים, יעשה את העבודה. לגבי האקסיומה, הייתי מעלה ל-15k בחלוקה של חצי חצי הגברה/רמקולים (פחות או יותר).
אם אתה יכול לזרוק את הציוד שלך בטרייד אצל אחד היבואנים ולקחת ממנו ציוד משומש בתוספת תשלום אז מה טוב.
אם אתה מוכן אז תעלה תמונה של קו הרמקולים/ ציוד שלך ואולי יעלו רעיונות חדשים

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
אם הוא יזרוק את הציוד אצל אחד מהיבואנים, בסופו של יום הוא לא ייצא בפחות מ 50 אלף.
ביקשת עצה:
קיבלתה:
תתחיל בניסוי הכבלים ותעלה ממצאים (A/B). ומשם נתקדם.

Asaf efr

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8
אוקי דוד אני מחר הולך לדבר עם אישתי.
כמו שכתבתי הרמקולים הקימים של Triangl heliadi
נשמעו מצוין עם המגבר העלוב 320ee ועם הכבלים הארוכים.
רק שהטריאנגל לא מצליח למלה את החלל ולהשמע טוב בוולים בינוני שזה מה שאני מחפש.
בווליום גבוה הם נשמעים טוב אבל עדין לא מרגשים.
אני רוצה רמקול עוצמתי ,בן זונה.
שיגרום לי להזיל דמעה.
אני מבין שהבמה לא תיהיה אופטמלית.
אני חושב לרכוש רמקולים של
כיף 105 או דומה. מגבר חזק לפי ההמלצות שקבלתי כאן שיצליח לפתוח אותם.
בהמשך במידת הצורך להחליף גם את הכבלים.
ואם צריך גם נעלה את התקציב.
ושוב תודה רבה על העזרה.

רפי לוהב

עוסק בתחום
מעורבות
128
נקודות
43
יש לך (לפחות) שתי בעיות:

1. מיקום גרוע של הרמקולים ומרחק הישיבה שלך מהם. במצב כזה, הבמה שאתה מקבל מטושטשת ו "מרוחה", או שהיא נקרעת לשני הצדדים, כשבמרכז נותר חור. מיקום כזה פוגע בעוד פרמטרים, זה לא רק שהבמה לא טובה וכל היתר נפלא.

2. רצפת רעש גבוהה. זה יכול לנבוע ממספר גורמים: רצפת הרעש בחדר בשילוב המיקום הלא טוב של המערכת, תשתית חשמל לא טובה, רמקולים לא נצילים או אי התאמה בין הרמקולים להגברה, רכיבים במערכת עם רצפת רעש גבוהה, או (סביר להניח) שילוב של כל אלה.

התוצאה היא שכרגע אתה מנצל חלק קטן ממה שהמערכת (הנוכחית) יכולה לתת לך. המצב הזה לא ישתנה גם אם תוציא הרבה כסף על ציוד הרבה יותר טוב. אמנם תקבל שיפור, אבל גם אז תמשיך לנצל רק חלק קטן ממה שמהערכת הטובה (והיקרה) יותר תוכל לתת. יש סיכון שדווקא אז תתעוררנה בעיות חדשות.

מה שהייתי מציע לך זה ראשית לפתור לפחות את הבעיה הראשונה.זה לא מצריך השקעה כספית, רק חשיבה יצירתית וניסוי. אתה אומר שאין אפשרות אחרת, אבל אני מציע בכל זאת לחשוב איך כן אפשר לשנות.

בהמשך, הייתי מטפל בחשמל. רק בשלב הבא, לאחר שקבלת תוצאות טובות עם מה שיש לך כרגע, הייתי חושב על שדרוג.

אני מבין שזה לא בדיוק מה שרצית לשמוע, אבל לדעתי הכנה זו הדרך, בלי קיצורים ובלי טעויות יקרות.

אם בכל זאת אתה מתעקש להחליף ציוד, חובה שתשמע כל רכיב שאתה שוקל במערכת שלך לפני רכישה.

בהצלחה!

Asaf efr

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8
רפי. אני תמיד רוצה לשמוע מה שאני לא אוהב לשמוע אם זה חוסך לי זמן כסף ועוגמת נפש ולכן אני מודה לך .בעקבות דבריך ודברי הספקנים
אני מתכוון להתקדם בשיטת הניסוי והטעייה.
אני קונה ציוד יד 2.אשמע לפני
ואקנה אם אופציה להחזרה(לא בטוח שזה נהוג .אולי בתוספת כספית) חשבתי אפילו להביא את הכבלים הארוכים למוכר לחווט אצלו ולשמוע ובכך להתגבר לפחות על עקבה אחת.

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
לפותח השרשור,
עם מרחק כזה בין הרמקולים חבל לך על בזבוז זמן וכסף. אחרת אתה נכנס ללופ אין-סופי מבחינת שדרוגים וכמובן הפסד כספי גדול.

במקרה שלך אם המפתח יישאר 7 מטר בין הרמקולים שום הגברה ושום רמקול לא יתנו לך סאונד איכותי.

במקומך הייתי מנסה דבר אחר לחלוטין, לנסות מערכת סטריאו כדוגמאת naim muso.
פשוט שם אותה על המזנון ותשמע הכל ממוקד ללא חורים/ללא מריחות בבמה כפי שיש לך עכשיו לפחות מבחינה תיאורטית.

להלן קישור למוצר,
https://www.naimaudio.com/mu-so

העצה הכי טובה היא לנסות, אבל ממליץ לך אל תשקיע בסטריאו דו ערוצי במצב שלך (המצב הנוכחי)! כי חבל על הכסף שאתה הולך לזרוק לשווא.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
אהלן,
גם אני מציע לך לנסות משא ומתן על עניין המפתח בין הרמקולים..
להלן פתרון שחבר נקט (בהמלצתי ) לאתגר דומה מאוד ומבסוט מהתוצאה (אפילו תמהיל המוסיקה דומה לשלך..):
שני LCR גדולים יחסית לז'אנר - במקרה שלו פארדיים מסדרה גבוהה, שני סאבים מוכשרים במוסיקה (JL, REL ויש כמובן עוד) וגמישים בנקודת החיתוך/פאזה.
מאחר והם צמודי קיר המיקום הקרוב יותר צלח את אישור ההנהלה. איכשהו זה פחות מרתיע (הנהלות, הכוונה).
מתקבל רמקול פול--ריינג' עם הרבה אנרגיה (בזכות ה-offloading של ההגברה בסאב), בעיקר אם החיתוך גבוה יחסית , מה שמתאפשר כאשר יש שני סאבים, (בהנחה שאתה לא רוצה להפסיד איפורמציה כיוונית בנמוכים).
למותר לציין שזה איפשר גם התאמה יותר טובה למיקום בו מאזינים בפועל..
האמת גם סאב יחיד יכול לעשות את העבודה - אבל אז צריך נקודת חיתוך יותר "מסורתית".
רועי

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
רוחב שער כדור רגל הוא 7.32 מ
גובה 2.44.
שום במה לא תקבל ושום כלום.
לא כבלים ולא נעליים.
מוזיקה אתה תשמע אבל לא בסטנדרט אודיופילי.
עזוב ,תהנה ממוזיקה כל עוד אשתך מאפשרת והכל בסדר .מקסימום תקנה בזול ציוד הגברה אולפני.

Asaf efr

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8
0JWVyDTA9SPDyET92T781b2N.jpg

תמונות מצורפות

• 0JWVyDTA9SPDyET92T781b2N.jpg
    0JWVyDTA9SPDyET92T781b2N.jpg
    KB 85.9 · צפיות: 252

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור