עזרה בבחירת רמקולים

Asaf efr

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8
שלום כולם
יש לי סלון בגודל 7 על מטר על 4
הרמקולים מוצבים בפינות הסלון במרחק 7 מטר אחד מהשני (אין דרך אחרת)
כרגע יש לי רמקולים של
Triangl heliadi
המופעלים עי מגבר
דנון 320ee
הסאונד שמתקבל מדויק אך בסיסי ובוולים בינוני ונמוך מאבד הרבה.
בקיצור.. . אני רוצה לשדרג
חשבתי על הסילבר 8 -rx-
או
Dynadio focus 22o
או
kef reference105.3
אני מחפש צליל חם ומדויק ובס אמיתי ולא מוגזם
רמקולים שיפתחו גם בווליום נמוך.
אני שומע קלאסי ורוק כבד
הקניה תבוצע מייד 2
והתקציב 10,000 ₪
(במידה וצריך גם להחליף את המגבר)
אודה לעצה טובה.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
עם מרחק כזה בין הרמקולים לא יודע איזה במת סאונד תקבל. בכל זאת כמה שאתה יכול תתרחק מהפינות לפחות 30 סמ מקיר אחורי ו50סמ מקירות צד.בנוגע לרמקולים במירווח כזה צריך רמקול רציני.ממה שציינת רק ה105 רפרנס יעשה את העבודה,יש בלוחות גם רפרנס 3.2 של קף רמקול פצצה,אבל חובה להחליף את המגבר צעצוע שברשותך למגבר רציני.

Asaf efr

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8
תודה רבה…
מזה בדיוק אני מפחד ,המרחקים כל כך גדולים שאני חושש שאחרי כל ההשקעה התוצאה לא תיהיה מספקת.
(יש גם אופציה נוספת… להתגרש לטובת הסאונד… מה אתה אומר? )
שאלה נוספת… עד כמה חשוב הכבלים לרמקולים ?כי יש לי שרוולים בקיר ואיי אפשר להכניס כבלים עבים)
ועל איזה מגבר ללכת? חשוב לי שיהיה בו בלוטוס מובנה

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
יש בלוחות מגבר nad 375bee מגבר חזק וטוב ובתקציב שלך כמובן בהנחה שתקין ובמצב טוב.כבלים תשאיר לסוף.בהצלחה

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
לא הייתי מתקרב ל kef בטח לא ל 3.2 אם אתה שומע רוק כבד, לדעתי אתה צריך רמקול הרבה יותר מהיר, פאנצ'י, מודרני.
אחרת תקבל סאונד מרוח

Asaf efr

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8
תודה .. אל מה ההית ממליץ
לחלל גדול כשהרמקולים מוצבים במרחק 7 מטר אחד מהשני לרוק ולקלאסי

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
במרחק כל-כך גדול בין הרמקולים אי אפשר לקבל במה,אבל להנות מהמוסיקה יש מצב שכן. צריך לתת זווית חזקה לכיוון נקודת ישיבה של 30 מעלות לפחות.לגבי ציוד: ממליץ לחפש ביד שניה nad s-300 ו סדרות גבוהות של דיינאודיו( מינימום קונטור).

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
לקף רפרנס לדורותיהם אין באס מרוח כל עוד הם משודכים למגבר משובח שמפיק זרם חזק לא לשכוח שמדובר ברמקול 4אוהם שיורד במצבי קיצון מתחת ל3 אוהם ובנוסף אלה רמקולים עם 2יחידות באס של 8 או 10 אינץולכן ברור שהבאס ימרח עם הגברה לא מספקת.בנוגע להמלצה על דיינהאודיו-רמקולים מצוינים אלא שאסף מעונין ברמקול שיהיה אפקטיבי בווליום בינוני ונמוך ודיינה אודיו מבקשים וזוהרים בוליום גבוה בניגוד לרפרנסים של קף.

Asaf efr

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8
אכן הווליום היא נקודה חשובה. גילתי שכשאני בוחן רמקולים אני מגביר לווליום גבוה וזאת טעות כי בפועל המבחן האמיתי (למי שלא חיי לבד) הוא בווליום הבינוני. אני שמח לשמוע שהכף יודע להפתח בווליום נמוך. האם יש עוד דגמים חוץ מ 105 שיתאימו?
והאם כבלים לא עבים שרצים מרחק גדול(13 מטר לכל רמקול) לא עשויים לפגוע ביכולת של ההגברה לפתוח את הרמקול כמו שצריך?

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
הrx 8 מעולה אבל הוא זקוק להגברה ומקור ברמה שלו בשביל להצדיק את המחיר אחרת הוא נשמע פחות או יותר כמו אחיו הקטן, הrx6. אם יד 2 בא בחשבון גש לאודיו אקסטרים, אני משוכנע שתקבל אצלו את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף, בדגש על הגברה, מידי פעם יש לו מקינטוש שיכול להתאים לסיגנון מוזיקה שאתה שומע.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
גם ה104.2 מצוינים וכל דגם קדימה של רפרנס רצפתי יהיה בסדר כל עוד יקבלו הגברה מתאימה.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
ככלל תתרכז ברצפתיים גדולים עם יחידות בס לפחות 8 אינץ ונצילות 90 דציבל לפחות בדרך כלל זה מתכון טוב לווליום נמוך אפקטיבי. אגב לא חייב להיות קף.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
כבל דק באורך 13 מטר מסוגל "להרוג" כל רמקול. האפשרות היחידה-רמקול מוגבר אלחוטי.https://www.dynaudio.com/home-audio/xeo/xeo-30

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
אסף תגדיר כבלים לא עבים.13 מטר אורך בעיה פתירה בהחלט.

Asaf efr

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8
2.5 ממ לגיד
האמת ,נראה לי שאם זה בעייה. עם קצת מאמץ אוכל להכניס לשרוול כבלים עבים יותר.
תודה

Asaf efr

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8
ז"ת 2x 2.5 בשרוול כמובן

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
זה מאד ארוך לרמקולים. עדיף כבר לקנות מונובלוקים לא יקרים ולהריץ אליהם כבל אינטרקונקט.

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
התקציב לא מספיק ,לקבל בבמה במפתח כזה צריך להוסיף אפס ,ועוד תקציב זהה להגברה.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
במדריך התקלות של ניים מציין האדמיניסטרטור של הפורום שעד 20 מטר אין שום בעיה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור