סקר: מה לדעתכם המוצר האידאלי לחובב המתחיל?

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
....ואז הגיע הרגע הגורלי שפגשתי את יגאל לסרי [המכונה התימני....חחחח] הגשתי לו דיסק מקורי שקניתי [לא זיוף....מקורי מטאוור רקורדס..] הוא שם את הדיסק על המערכת הכי טובה בגלקסיה שעד לרגע ההוא שמעתי.....
אם אני לא טועה, לסרי הוא מרוקאי. קיבלתי לזה חיזוק כשהוא קילף בשבילי פעם ביצה אצל אלדר, שיהיה מה לשים ליד הבורקס. מאז אותו יום אני מקלל את עצמי כל בוקר על כך שאני לא מגיע לרמות קילוף האלה וכל פעם חצי ביצה נזרקת כלאחר יד לפח.
ובכל מקרה, הוא וערן הם שני האנשים שאני הכי נהנה לקנות מהם סטראו. כל אחד בסגנונו, הופכים את החוויית קניה לכיף אמיתי.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
אם אני לא טועה, לסרי הוא מרוקאי. קיבלתי לזה חיזוק כשהוא קילף בשבילי פעם ביצה אצל אלדר, שיהיה מה לשים ליד הבורקס. מאז אותו יום אני מקלל את עצמי כל בוקר על כך שאני לא מגיע לרמות קילוף האלה וכל פעם חצי ביצה נזרקת כלאחר יד לפח.
ובכל מקרה, הוא וערן הם שני האנשים שאני הכי נהנה לקנות מהם סטראו. כל אחד בסגנונו, הופכים את החוויית קניה לכיף אמיתי.

צנן את ביצה במים קרים
וגם אתה תהיה קוסם.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
צנן את ביצה במים קרים
וגם אתה תהיה קוסם.
יוסי, נשבע לך שניסיתי. אפילו שמתי בפריזר 10 דקות. לא עבד.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
להסיף מלח בזמן בישול הביצה עוזר

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
התחביב הזה הוא תחביב לאנשים עשירים, יש מסתבר מספיק מאלו, גם בארץ, בכדי לפרנס לא רע יבואנים וסוחרים.

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
147
נקודות
43
התחביב הזה הוא תחביב לאנשים עשירים, יש מסתבר מספיק מאלו, גם בארץ, בכדי לפרנס לא רע יבואנים וסוחרים.
איזה תחביב? קילוף ביצים

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
קילוף, גירוד, כאוות נפשך.

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,060
נקודות
113
יא פריק יפני!
תודה.
מעניין מה ללקסמן יש להגיד בנושא :).
שמעת את זה פעם?

אין לי מושג, האמת לא שמעתי, אבל למחיר שלו ,ובאמונה שסוני מסוגלים לייצר ממשק וביצועים יותר טובים מחברות קטנות
(האח הגדול שלו שהוא סטרימר דאק נחשב מאוד טוב ) נראה לי יציאה . ד"א, ביפן זה נמכר ב700$ ...
ללקסמן יש משהו , אבל זה לא נופל על אותה קטגוריה בכלל...
https://www.musicdirect.com/store/luxman-sq-n10-tube-integrated-amp-d-100r-ipod-dock

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
יש לי חבר טוב. אוהב מוסיקה. כבר לא יכולתי לשמוע אותו מאזין למוסיקה בטלפון אז קניתי לו מין רמקול בלוטוט' של jbl. שאל כמה צריך בשביל לקבל סאונד טוב פלוס מינוס בבית. אמרתי עם בחירה מוקפדת של מוצרי יד שנייה - 10,000 שקל. אמר יקר. אמרתי אני אנסה לקמבן ולהרכיב לך משהו ב 5,000 שקל. אמר יקר. אמרתי נו אז ב 2000 ... ננסה לאלתר משהו. אמר יקר. התייאשתי והלכתי לתלות את עצמי על פסנתר כנף. (כדי להבין יותר טוב שכחתי לציין את הבריכת שחיה ו2 חופשות סקי אחת אחרי השניה וסלון חדש וכו וכו. אבל 10,000 חד פעמי למערכת ... לא).

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
מכר ותיק שהיה קברניט באל על אוהב מוזיקה הצעתי לו את עיסקת המאה הקודמת, מגבר ,פרה,וקומפאקט שהיה רפרנס, אני שילמתי על משומש כפול ממה שהצעתי לו את כל המערכת למעט הרמקולים מיכוון שיש לו קווד 57 ,האיש גר בישוב יוקרתי ובווילה גדולה ,אמר לי יקר,אבל הוסיף ,יש לי שכנים אמידים אוהבים מוזיקה אשאל אותם ויודיע לך מחר , התשובה לא איחרה להגיע ,גם להם יקר.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
יש אנשים שיש להם את הכסף אבל לא מתאים להם לשלם על מערכת מעל סכום מסוים.
זה לא שהם לא מסוגלים.
הם פשוט לא רוצים.
ארז

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
יש אנשים שיש להם את הכסף אבל לא מתאים להם לשלם על מערכת מעל סכום מסוים.
זה לא שהם לא מסוגלים.
הם פשוט לא רוצים.
ארז
+1
וזה נכון לא רק בתחום שלנו אלא באופן כללי
אוכל, רכב, שעונים, טלפונים....

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
יש לי חבר טוב. אוהב מוסיקה. כבר לא יכולתי לשמוע אותו מאזין למוסיקה בטלפון אז קניתי לו מין רמקול בלוטוט' של jbl. שאל כמה צריך בשביל לקבל סאונד טוב פלוס מינוס בבית. אמרתי עם בחירה מוקפדת של מוצרי יד שנייה - 10,000 שקל. אמר יקר. אמרתי אני אנסה לקמבן ולהרכיב לך משהו ב 5,000 שקל. אמר יקר. אמרתי נו אז ב 2000 ... ננסה לאלתר משהו. אמר יקר. התייאשתי והלכתי לתלות את עצמי על פסנתר כנף. (כדי להבין יותר טוב שכחתי לציין את הבריכת שחיה ו2 חופשות סקי אחת אחרי השניה וסלון חדש וכו וכו. אבל 10,000 חד פעמי למערכת ... לא).
יש הבדל זעיר בין בריכת שחייה או וילה חלומית או אפילו חופשות סקי פעם ביומיים, לבין מערכות אודיו מוקפדות ויקרות וההבדל מונח לו בתחום הקרוי עלויות. כל אחד מבין שלבנות בריכה זה סיפור לא זול וגם צריך חצר גדולה שגם היא ענין של כמה לירות באזורי ביקוש, אודיו בקצה העליון אינו ענין נהיר לכל אחד בהקשר הזה. יותר מכך גם אובייקטיבית מרבית מוצרי האודיו אינם סיפור יקר במיוחד לייצור, מחירים זה כבר ענין אחר לגמרי, ענין של תדמיות ומסעות שיווק עתירי קסם, משהו בסגנון תיקים של לואי ויטון או הרמס. מי שאינו "שבוי" לא ימהר להוציא סכומים "פסיכיים" על הדברים האלו, לגמרי נורמלי.

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
+2
יש דברים שגם אם היו לי מיליארד שקל לא הייתי מוציא עליהם סכומים משמעותיים, בעיקר מחוסר עניין ממשי.
(שעונים, עטים, מותגי אופנה, מסעדות יוקרה, רכבים)

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
+2
יש דברים שגם אם היו לי מיליארד שקל לא הייתי מוציא עליהם סכומים משמעותיים, בעיקר מחוסר עניין ממשי.
(שעונים, עטים, מותגי אופנה, מסעדות יוקרה, רכבים)
כשיש לך מיליארד כנראה תחומי העניין וסדר העדיפויות משתנים

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
יש ממש עכשיו בלוחות פררי משומשת כצמו חדשה בקושי נסעו לא מעשני ובלי חיות.
בחמישית מחיר 500000 שח מי קונה !!!@@

רונן ש

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
דונלד טראמפ שומע מוזיקה?
עם איזה ציוד?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
דונלד טראמפ שומע מוזיקה?
עם איזה ציוד?

זה מה שמו מדבדב, חברו של פוטין שומע, והייתה לו מערכת חלומית.
http://loveopium.ru/texnika/hi-end-apparatura-dmitriya-medvedeva.html
מי שרוצה יקנה

אני פעם ביקרתי בבית של אחד המיליארדרים בארץ לפני כמה שנים.
אז היה לו מסך 103", אבל כל המערכת למעשה ישבה בארון עם רמקולים שקועים, ושליטה multi-room מכל מיני פאנלים בנויים בקירות

מערכת זה משהו מכוער סה"כ, זה לא שעון יוקרתי. אם בנאדם לא חובב מוזיקה הדוק, הוא לא ירצה את זה.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אנחנו לא מדברים על מערכות בעשרות אלפי שקלים. מדברים על משהו שעושה מוסיקה ונשמע סביר, ויגרום לאנשים לרצות להשקיע מספר אלפי שקלים בודדים (אם לא פחות). דומה שהכל מסובך לתפעול, או מכוער או מורכב לחיבור (יותר מדי קופסאות), או סתם יקר מדי.

לגבי חובב מוסיקה אדוק - אני מכיר הרבה אנשים שהיו שמחים לשמוע מוסיקה באיכות טובה יותר, כי היא חלק מהחיים שלהם. אבל הדבר האחרון שהם רוצים זה להתחיל להסתובב ולחפש מה לקנות. דווקא סונוס בהקשר הזה נשמע כמו אחלה פיתרון. אבל - גם - קצת מסובך, לא משווק טוב מספיק, ובאיכות.... די ירודה, לא?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור