סיני חדש בא לעבוד אצלי, התחדשתי

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
474
נקודות
83
הרי אם עלי עליאקספרס לא היה שוק פרוץ לפרטיים, היבואנים היו מביאים את אותם המוצרים ומציעים אותם בחצי כסף מהמקורי בטענה שזה חיקוי 1 ל 1 למקור.
פשוט נוח להתעלם ולראות את מה שרוצים לראות.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
הרבה כבלים של יצרנים ידועים מיוצרים בכל מקרה בסין...

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
בקיצור מה שאני מבין מהפוסט הזה
זה ,מי שלא מבין ,יודע,שומע מה זה סאונד מה אכפת לו סין בנגאלדש,הודו,יבואן רישמי לא רישמי.
העיקר הקנקן ,לא מה שיש בתוכו...

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
אז לדעתך זיוף מוצלח זה דבר מוצדק ?
היית רוצה לקנות יהלומים מזויפים שנראים ממש כמו יהלומים רגילים במחיר של יהלומים רגילים ?
לשיטתך זה לגיטימי כי "לא תדע להבחין "....

מצטער לומר לך אבל אתה לא מבין מה ההבדל בין מוצר מקורי, זיוף או רפליקה מבחינה משפטית.
מוצר מקורי שנמכר במחיר מאוד יקר זה לא זיוף.
הדברים שאתה כותב פשוט שגויים וזה לא עניין של פרשנות או דיעה.

זיוף אינו מוצדק ברוב המקרים וחוקית זו עבירה.
במקרה של יצרני "כבלים אקזוטיים" הפעולה שלהם היא שימוש לרעה, רמאות וגניבה פר סה. חבל שרוב האודיופילים מגבים את התופעה ועוזרים לרמאים אלה. במקרה הזה אני בעד לנקוט בכל האמצאעים האפשריים למעט אלימות ורצח גם אם הם לא חוקיים. כמובן שאני פחדן ולא אהיה בין אלה שיעשו משהו חוץ ממספר הקשות על המקלדת, אבל אשמח אם יהיו כאלה שיעזרו להקשות וימררו את עיסקיהם של הרמאים והגנבים האלה שהורסים את הענף הזה ומביאים לסחרור מחירים בלתי נתפס שהרבה מאד נופלים לתוכה. אתה ארז ביניהם להערכתי ולא חסרים אחרים.
הם משולים לרמאים כמו "הרב" ברלנד, מעלים באוב ומוכרי קמעות ולחשים שמנצלים חולשות אנושיות כדי למצוץ מהם מה שאפשר. לדידי כל האמצעים כשרים כנגד כאלה. החוק חלש מידי כדי שאפשר יהיה להלחם בהם בדרך חוקית, דרכם היא ניצול החוק לטובתם ואנחנו נשארים חסרי אונים מול מעלליהם.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113

אתה רציני ?
אתה מצדיק עבירה פלילית אם לדעתך זה "מוצדק"?
נשמע לך הגיוני שכל אחד יחליט מתי עבירה פלילית היא מוצדקת כי ככה נראה לו ?
בשביל זה יש חוק !

במקרה של יצרני "כבלים אקזוטיים" הפעולה שלהם היא שימוש לרעה, רמאות וגניבה פר סה. חבל שרוב האודיופילים מגבים את התופעה ועוזרים לרמאים אלה.

אתה מתעקש להמשיך לכתוב שטויות מתוך בורות וחוסר הבנה.
רמאות וגניבה הם עבירות פליליות.
אם יש לך מידע על ביצוע עבירות פליליות מחובתך כאזרח לגשת למשטרה עם הראיות על מנת שהיא תפתח בחקירה.
אולי זה יעזור לך להבין שהטענות שלך מגוחכות
.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
הם משולים לרמאים כמו "הרב" ברלנד, מעלים באוב ומוכרי קמעות ולחשים שמנצלים חולשות אנושיות כדי למצוץ מהם מה שאפשר. לדידי כל האמצעים כשרים כנגד כאלה. החוק חלש מידי כדי שאפשר יהיה להלחם בהם בדרך חוקית, דרכם היא ניצול החוק לטובתם ואנחנו נשארים חסרי אונים מול מעלליהם.

למה אתה מנסה להיות עורך דין כאשר ברור שאין לך שמץ של מושג בתחום הזה ?
הרב ברלנד מכר תקוות שווא לאנשים נואשים שהגיעו אליו על מנת שיעזור להם.
הרב ברלנד מכר סוכריות כתרופות - מדובר בהונאה, התחזות וניצול מצוקה אמיתית של אנשים.
אנשים נפטרו (!!!) בגלל שהאמינו בסוכריות והפסיקו את התרופות האמיתיות שניתנו להם בהוראתו של אותו עבריין שמכנה את עצמו "רב".

בין זה לבין חברת סילטק שמציעה כבל ב 40 אלף דולר אין שום קשר !
סילטק לא מנצלת שום "מצוקה". יש בשוק המון כבלים בקשת מחירים נרחבת וכל אחד בוחר לפי מה שמתאים לו.
לכן נגד הרב ברלנד יש כתב אישום ונגד סילטק אין כתב אישום ואין גם חקירה.

צר לי שכעסך על מחירים הזויים גורם לך בלבול במינוחים.

נערך לאחרונה ב:

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
במקרה של יצרני "כבלים אקזוטיים" הפעולה שלהם היא שימוש לרעה, רמאות וגניבה פר סה. חבל שרוב האודיופילים מגבים את התופעה ועוזרים לרמאים אלה. במקרה הזה אני בעד לנקוט בכל האמצאעים האפשריים למעט אלימות ורצח גם אם הם לא חוקיים. כמובן שאני פחדן ולא אהיה בין אלה שיעשו משהו חוץ ממספר הקשות על המקלדת, אבל אשמח אם יהיו כאלה שיעזרו להקשות וימררו את עיסקיהם של הרמאים והגנבים האלה שהורסים את הענף הזה ומביאים לסחרור מחירים בלתי נתפס שהרבה מאד נופלים לתוכה. אתה ארז ביניהם להערכתי ולא חסרים אחרים.

יש דברים בפיך, אך הזייפנים לרוב מסרסים את השם או את לוגו של האורגינל ועוקפים
את החוק.

אודיו זיפ

עוסק בתחום
מעורבות
626
נקודות
113
הלינק הזה הוא לא דוגמה רלונטית מיכאל. יהלומי מעבדה, דהיינו יהלומים תעשייתיים, בין בכבישה ובין באידוי,
הם יהלומים לכל דבר, הרכב כימי, מבנה שריג וכו'.

אבני זירקוניה הן דוגמא יותר רלוונטית.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
הלינק הזה הוא לא דוגמה רלונטית מיכאל. יהלומי מעבדה, דהיינו יהלומים תעשייתיים, בין בכבישה ובין באידוי,
הם יהלומים לכל דבר, הרכב כימי, מבנה שריג וכו'.

אבני זירקוניה הן דוגמא יותר רלוונטית.

כן ולא.
נושא של הדיון לא חד משמעי

הרי אודיופילים דוגלים שהכל נקבע לפני אוזניים.
אז למה זה משנה פתאום איזה חברה, מחיר,.. (סתם, אני יודע למה.:) שאלה ריטורית)

היו לי כבלי Tara Labs בסיסיים בתחילת הקריירה. 30 שקל למטר משהו כזה לפני 23 שנה. בנויים טוב. אבל אין משהו מיוחד שסינים לא מסוגלים לעשות היום. קניתי לבני פעם כבלי כסף לאוזניות, לא רעים, זה לא חיקוי מן הסתם, מה שנקרא סיני אוריגינל.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
474
נקודות
83
כן ולא.

היו לי כבלי Tara Labs בסיסיים בתחילת הקריירה. 30 שקל למטר משהו כזה לפני 23 שנה. בנויים טוב. אבל אין משהו מיוחד שסינים לא מסוגלים לעשות היום. קניתי לבני פעם כבלי כסף לאוזניות, לא רעים, זה לא חיקוי מן הסתם, מה שנקרא סיני אוריגינל.
דוגלים או לא דוגלים, מה שקובע זה הכסף לא האוזן.
תג מחיר, אחרכך האוזניים ועל זה הכל מתבסס.

אודיו זיפ

עוסק בתחום
מעורבות
626
נקודות
113
כן ולא.

לא, הדוגמה לא רלוונטית כי:
יהלום בתהליך כריה זה כמו להגיד 4=2+2
יהלום בייצור תעשייתי זה כמו להגיד 4=2*2
כבל מזוייף כמו בהודעה הראשונה זה כמו להגיד 4=2-2 (ועולה 10%)
(מזוייף, לא חיקוי ,לא דומה, לא הומאז', לא בטיח ולא "נעמיים", פשוט מוצר מזוייף)

נושא הדיון חד משמעי לחלוטין: כבל מזוייף. עם דעות בעד ונגד, לא פחות ולא יותר.

יש איזה מיליארד סינים לא? אז יש גם סבירות שחלק מהם יודעים משהו על מו"פ, תכנון וכו' ואולי אפילו חיים עם עצמם בשלום מספיק בשביל לשווק מוצרים סיניים אורגינאל. זה שסין היא במקביל גם מעצמת זיופים, לא אומר שום דבר על הסיני אורגינאל.
ומנגד, זה שישראל היא מדינה עם מנטליות של עותק תוכנה חוקי אחד, זה לא מוריד מהיכולות והביצועים של אלאופ/אלביט/רפא"ל וכו'...

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
זיו שענה מעלי, מוכר בארצנו כבלים של שינדאק, xindak.

כבלים מעולים במחיר שהוא חצי או רבע ממחיר כבלים מקבילים מתוצרת מערבית. ולא נופלים מהמקבילות המערביות שלהם.

בלי זיופים. בלי שטויות.כבלים סיניים באיכות טובה.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,008
נקודות
113
סין בונה פה עכשיו חצי מדינה
האם התלות הזו טובה לדעתך, ראה מה קרה לאיטליה בשל התלות בסינים... זוכר את הקמפיין חבק סיני, קבל קורונה חינם?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,008
נקודות
113
יש אחלה זיופים של שעוני ריצ'ארד מיל.
רוצה לקנות כזה אבל בחצי או ברבע מחיר של המקור ?
זיוף מאוד מוצלח.....

גם ברבע מחיר זה עסק יקר, במחיר כזה עדיף אורגינל.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,008
נקודות
113

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
נושא הדיון חד משמעי לחלוטין: כבל מזוייף. עם דעות בעד ונגד, לא פחות ולא יותר.

.

לא התכוונתי לפאן המשפטי, אלא לתכונות סוניות נטו, כמו גם רוב המגיבים פה. זה נושא אחר.

אני אישית לא קונה זיוף, אם יש לי חולצה של טומי הילפיגר, היא נקנתה במקום מתאים. ואם יקר לי, אני אקנה משהו אחר או שאחכה ל-sale

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,008
נקודות
113
כן ולא.

אומר לך מה ההבדל, שמת לב ללוגו שנמצא על כבל החשמל שפותח השרשור רכש, האם זה מוצר של החברה שהלוגו שלה מתנוסס בגאון על הכבל, לא ולא.
אי לכך כל התפלפלות מיותרת, מדובר בזיוף בין אם נשמע מצוין או מעופש כפי שחברנו נוהג לומר.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
האם התלות הזו טובה לדעתך, ראה מה קרה לאיטליה בשל התלות בסינים... זוכר את הקמפיין חבק סיני, קבל קורונה חינם?

אני עוד לא יודע. אבל הם לא מערבבים פוליטיקה כמו אירופאים וארה"ב. מה היה שם עם סיטיפאס בירושלים?
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001285361
לא יודע מה היו השיקולים, אבל במי עדיף להיות תלוי?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אומר לך מה ההבדל, שמת לב ללוגו שנמצא על כבל החשמל שפותח השרשור רכש, האם זה מוצר של החברה שהלוגו שלה מתנוסס בגאון על הכבל, לא ולא.
אי לכך כל התפלפלות מיותרת, מדובר בזיוף בין אם נשמע מצוין או מעופש כפי שחברנו נוהג לומר.

זיוף, פותח השרשור לא אמר שזה לא.

היתה לי פעם שיחה עם legal אצלנו, והוא הביא דוגמה כזאת - אם אתה קונה חולצה בשוק ב-10 שקלים, היא שלך. לא משנה מה מוכר עשה, אפילו אם גנב. אז זה חוקי קודם כל:)

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני מבטיח לך שבערך 70 אחוז מהבגדים ומכלי הבית שלך מיוצרים בסין.
יפה להיות נאור ובעל ערכים...
כן, תבקש מהאירופאים שיבנו לך נמל ומנהרה...

הכסף יספיק אולי למעגן יכטות

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור