סיני חדש בא לעבוד אצלי, התחדשתי

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
באופן כללי, ואנני מתייחס לרכישה של פותח השרשור.
מי שרוכש כבלים מזוייפים הוא איננו אודיופיל כלל ומשחק בנדמה לי.
ובגדול זה לשים את הכסף על קרן הצבי.
לפעמים מי שאינו אודיופיל , רואה מוצר בפחות מרבע מחיר מהמקור ,שדומה לו 1:1 חיצונית
ואומר לעצמו , בטוח זה יהיה יותר טוב מכבל קומקום רגיל , ולכן העסקה שווה.
הבעייה מתחילה שאנשים מוכרים ומשרשרים את המוצר לאחרים , ובין אם בגילוי נאות או לאו
הנזק למוניטין המותג , לחברה, וליבואן הוא בל יתואר.
ולסיום , כשמדובר בחברה הי אנד מכובדת אין מצב וסיכוי שהמקור נשמע כמו הזיוף ושלא יהיו הבדלים גדולים בניהם.
שום חיקוי סיני לא דומה למקור בביצועים ובאמינות , וזה לא רק באודיו , אלא גם באייפון , חלקים לרכב , ביגוד , צעצועים ,שעונים, וכל מוצר צריכה, חוץ מאגרול ונבטים....
אבל שכל אחד יעשה כטוב בעיניו.

נערך לאחרונה ב:

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
באמת שומע מעולה ולא צריך כלום, קניתי מהספק בלבד
דבר אחד אני באמת לא מצליח להבין, אתה באמת יכול לזכור איך שמעת לפני החלפת ככל? איך זה אפשרי ?
אני לא אומר שאין הבדל אבל לא מצליח להשוות למה ששמעתי קודם, בלי קופסה ממתגת שלפני ואחרי איך אפשר להשוות?
היה מעולה קודם ולא השתנה אחרי
הי
קודם כל תתחדש, מקווה בשבילך שבמזל יצא שרכשת כבל מקורי, אני מציין זאת כי אני מכיר לפחות 3 חברי פורום שרכשו כבילה מסין (דווקא לא טרה לאבס, נורדוסט וונדן הול וכולם נשמעו פח, במקרה אחד כבל עשה נזק לאלקטרוניקה).
עכשיו לגופו של עניין, במקרה רכשתי לפני חודש אינטרקונקט מיגאל של החברה במדוברת, קבלתי במחיר מצויין והוגן (כן נמוך אפילו ממחירו בחו"ל), הפלוס שהכבל הושאל לי לסופ"ש להתרשמות ולהשוואה בלי לחץ לרכוש (ככה שאני בטוח שיש הבדל), שנית, מניסיון עבר עם koala sosna תמיד יגאל מאפשר טרייד הוגן לשדרוג... אז אני באמת לא רואה יתרון לרכוש מוצר מסין שהלוואי ובשבילך הוא לא מזויף ולא יסב לך נזק לאלקטרוניקה....
ועוד דבר, לדעתי ( רק דעתי) התגובה של יגאל אינה נובעת מכעס עליך שרכשת מחול ולא ממנו, אלא מהנזק שעלול להיסב למותג (שלא בצדק) שאם יתברר שהכבל מזיייף... ויתחיל להסתובב בלוחות ואנשים בטעות יוכלו לחשוב שמדובר בחברה פח, וחבל. יאמר לזכותך שציינת שרכשת מסין, אז אם תרצה למכור אני מאמין שיהיה גילוי נאות.
וסיום, בנימה אישית, אני רכשתי ממיר יד שנייה (emmlabs) לא מהיבואן ושהיתי צריך לבצע שדרוג יגאל לסרי בצע לי אותו ללא עלות והרבה באהבה (כנ"ל חבר שיתף פה מקרה לא מזמן על רמקול אקפלה שנרכש לא מהיבואן), בכל אותם מקרים השדרוג/ טיפול בוצע ללא עלות ולמה, כי יגאל ידע שלמרות שלא נרכש ממנו , מדובר בציוד מקורי ולא זיוף.
לסיום סיומת, תתחדש, באמת ומכל הלב. ומקווה בשבילך שתהנה.
שבת שלום
ניר

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
הי
קודם כל תתחדש, מקווה בשבילך שבמזל יצא שרכשת כבל מקורי, אני מציין זאת כי אני מכיר לפחות 3 חברי פורום שרכשו כבילה מסין (דווקא לא טרה לאבס, נורדוסט וונדן הול וכולם נשמעו פח, במקרה אחד כבל עשה נזק לאלקטרוניקה).
עכשיו לגופו של עניין, במקרה רכשתי לפני חודש אינטרקונקט מיגאל של החברה במדוברת, קבלתי במחיר מצויין והוגן (כן נמוך אפילו ממחירו בחו"ל), הפלוס שהכבל הושאל לי לסופ"ש להתרשמות ולהשוואה בלי לחץ לרכוש (ככה שאני בטוח שיש הבדל), שנית, מניסיון עבר עם koala sosna תמיד יגאל מאפשר טרייד הוגן לשדרוג... אז אני באמת לא רואה יתרון לרכוש מוצר מסין שהלוואי ובשבילך הוא לא מזויף ולא יסב לך נזק לאלקטרוניקה....
ועוד דבר, לדעתי ( רק דעתי) התגובה של יגאל אינה נובעת מכעס עליך שרכשת מחול ולא ממנו, אלא מהנזק שעלול להיסב למותג (שלא בצדק) שאם יתברר שהכבל מזיייף... ויתחיל להסתובב בלוחות ואנשים בטעות יוכלו לחשוב שמדובר בחברה פח, וחבל. יאמר לזכותך שציינת שרכשת מסין, אז אם תרצה למכור אני מאמין שיהיה גילוי נאות.
וסיום, בנימה אישית, אני רכשתי ממיר יד שנייה (emmlabs) לא מהיבואן ושהיתי צריך לבצע שדרוג יגאל לסרי בצע לי אותו ללא עלות והרבה באהבה (כנ"ל חבר שיתף פה מקרה לא מזמן על רמקול אקפלה שנרכש לא מהיבואן), בכל אותם מקרים השדרוג/ טיפול בוצע ללא עלות ולמה, כי יגאל ידע שלמרות שלא נרכש ממנו , מדובר בציוד מקורי ולא זיוף.
לסיום סיומת, תתחדש, באמת ומכל הלב. ומקווה בשבילך שתהנה.
שבת שלום
ניר

קודם כל תודה, אין לי שום כוונה לרמות אף אחד במידה וירצה למכור (מה שלא יקרה ) , בעבר פירסמתי כבלים למכירה וציינתי במפורש במודעה שזה לא כבל מקורי
אני גם בטוח שאני לא היחיד שקונה מסין כבלים או דברים אחרים
אין סיכוי בעולם שהקנה כבל חשמל באלפי דולרים , לא יקרה אף פעם שומעים או לא שומעים זה לא חשוב , מודה אני כניראה לא אודיופיל וזה בסדר
מה שאין כמובן קשר בין אודיופיל לאוהב מוסיקה
שבת שלום

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מהכמות של ההודעות שלך המביעות ההתעניינות במכשירים וחומרה אחרת, נראה שיש בך אהבה לא קטנה לציוד.

אבא שלי ז״ל היה אומר שהוא לא עשיר מספיק כדי לקנות דברים זולים.

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
באופן כללי, ואנני מתייחס לרכישה של פותח השרשור.
מי שרוכש כבלים מזוייפים הוא איננו אודיופיל כלל ומשחק בנדמה לי.
ובגדול זה לשים את הכסף על קרן הצבי.
לפעמים מי שאינו אודיופיל , רואה מוצר בפחות מרבע מחיר מהמקור ,שדומה לו 1:1 חיצונית
ואומר לעצמו , בטוח זה יהיה יותר טוב מכבל קומקום רגיל , ולכן העסקה שווה.
הבעייה מתחילה שאנשים מוכרים ומשרשרים את המוצר לאחרים , ובין אם בגילוי נאות או לאו
הנזק למוניטין המותג , לחברה, וליבואן הוא בל יתואר.
ולסיום , כשמדובר בחברה הי אנד מכובדת אין מצב וסיכוי שהמקור נשמע כמו הזיוף ושלא יהיו הבדלים גדולים בניהם.
שום חיקוי סיני לא דומה למקור בביצועים ובאמינות , וזה לא רק באודיו , אלא גם באייפון , חלקים לרכב , ביגוד , צעצועים ,שעונים, וכל מוצר צריכה, חוץ מאגרול ונבטים....
אבל שכל אחד יעשה כטוב בעיניו.

כמי חיי את המותגים יום יום אני יכול להבין את את הגישה לחיכויים ואהבה שיש לך למוצרים.
זה כמו מי שימכור מכוניות יוקרה ויכנס מישהוא לחנות אם רפליקה של אוטו רכב
אני כניראה לא אודיופיל שזה גם בסדר אבל באמת לא נהנה לשמוע מוסיקה פחות ממך וגם עם כבל זבלה מסין
אודיופיל ומי שאוהב מוסיקה זה 2 דברים שונים, ברור שאפשר להיות גם שניהם, אני פחות

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
מהכמות של ההודעות שלך המביעות ההתעניינות במכשירים וחומרה אחרת, נראה שיש בך אהבה לא קטנה לציוד.

אבא שלי ז״ל היה אומר שהוא לא עשיר מספיק כדי לקנות דברים זולים.
כולנו ״ילדים״ שאוהבים צעצועים , הכל במסגרת התקציב
אבא שלך היה איש חכם
כבר כתבתי פעם שיש עוד תחביבים יקרים :)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
קודם כל תודה, אין לי שום כוונה לרמות אף אחד במידה וירצה למכור (מה שלא יקרה ) , בעבר פירסמתי כבלים למכירה וציינתי במפורש במודעה שזה לא כבל מקורי
אני גם בטוח שאני לא היחיד שקונה מסין כבלים או דברים אחרים
אין סיכוי בעולם שהקנה כבל חשמל באלפי דולרים , לא יקרה אף פעם שומעים או לא שומעים זה לא חשוב , מודה אני כניראה לא אודיופיל וזה בסדר
מה שאין כמובן קשר בין אודיופיל לאוהב מוסיקה
שבת שלום

אבל אתה גר בארץ?
נדמה לי שאמרת כי בהולנד

אני אף פעם לא קונה זיוף, אישית הייתי אם קונה סיני, אז אוטנתי. סתם כי ככה אני מרגיש יותר כבוד כלפי עצמי

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
אבל אתה גר בארץ?
נדמה לי שאמרת כי בהולנד
חיובי הולנד

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
הלקוח הישראלי מוגן ממני :) (באמת לא מרמה אף אחד אפילו פה)

לא נראה לי שאתה אחד שירמה מישהו

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
147
נקודות
43
בסכום כזה למה לא רכשת מוצר כניסה מקורי?

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
בסכום כזה למה לא רכשת מוצר כניסה מקורי?

מקורי רמת כניסה

F76FA905-7BAC-4E7A-907C-6F4EAF9E4283.jpeg

1E84042A-E93C-49C6-988E-A2AC5A13D54E.jpeg
סיני באותו מחיר

לא חושב שהמקורי מנצח פה :)

תמונות מצורפות

• F76FA905-7BAC-4E7A-907C-6F4EAF9E4283.jpeg
    F76FA905-7BAC-4E7A-907C-6F4EAF9E4283.jpeg
    KB 22.5 · צפיות: 315
  • 1E84042A-E93C-49C6-988E-A2AC5A13D54E.jpeg
    1E84042A-E93C-49C6-988E-A2AC5A13D54E.jpeg
    KB 48.1 · צפיות: 309

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
לא מבין את ההתנפלות על פותח השרשור:
הוא לא טען שרכש כבל מקורי ברבע מחיר וגם לא טען שאין הבדל בין זיוף למקור.
נשמע שהוא די מבסוט מהרכישה אז המשך להנות ותתחדש!

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,008
נקודות
113
ההיצע שנשאר לך הצטמצם והתייקר מאוד.
אתה חושב שהאירופאים והאמריקנים חסידי אומות העולם?
פצצות אטום, כיבוש מדינות אפריקניות, ניצול,שיעבוד בזיזה.

כנראה שכחתי כמה דברים.
שלא לדבר על המחירים שהם דופקים לכל מוצר שיוצא מהמדינות ״הנאורות״
קח דוגמא את פולקסוואגן , שיקרו בזיהום האוויר בארה״ב, ומייצרים תיבת הילוכים שלא ראויה למאכל אדם.
(היום הפסידו בתביעה ייצוגית שלישית בארץ)
אם תרצה יש עוד דוגמאות כמו של סימנס ג׳נרל אלקטריק ו ABB

מעדיף לפרנס דמוקרטיות ולא מדינה אוטוריטרית שהערך זכויות אדם לא קיים בשפתה.

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
147
נקודות
43
תיארתי לעצמי שהחיקוי יראה יותר מרשים
כבל החשמל "האמיתי" הראשון שלי הרכבתי לבד. (DH LABS +קונקטורים wattgate) אין בכלל ספק שהוא טוב מהפשוטים
עלה בערך 1000 למוכן כזה מהיצרן

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,008
נקודות
113
לא מבין את ההתנפלות על פותח השרשור:
הוא לא טען שרכש כבל מקורי ברבע מחיר וגם לא טען שאין הבדל בין זיוף למקור.
נשמע שהוא די מבסוט מהרכישה אז המשך להנות ותתחדש!

לפרסם בפורום של אודיופילים על רכישה של מוצר לא מקורי, מוצר המהווה חיקוי והפרת זכויות יוצרים בלשון שאינה מכובסת, לא משהו שאמור להיעשות כאן.

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
אני חושב הפוך וטוען : שעון רולקס מזוייף מצויין יעלה 1000דולר מכס
וזה בעצם המחיר לשעון.
חברת רולקס היא הזייפנית הגדולה שמזייפת מחיר לשעון , ל 50 אלף דולר.

והזיוף של חברת רולקס גדול יותר מהזיוף של הייצור המזוייף.
אגב יש הרבה ביקורות על כבלים מזוייפים שנשמעים מצויין.
לא מזמן יובאו לארץ חיקויים של רמקולים שטוענים שלא נפלו מהמקוריים

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
במה רולקס מזייפת? היא מייצרת בעצמה גם את המנגנון, בניגוד ל-99% מהשעונים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור