סיני חדש בא לעבוד אצלי, התחדשתי

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
נסעת על פרארי? כלומר: שמעת כבל ב-4k דולר על המערכת שלך?

לא,אבל קח בחשבון שכל המערכת שלי עולה ״סהכ״ 8K יורו פלוס אז כבל בחצי מזה?

מחיר המערכת משנה? ואם ניקח למשל קוואד 57 עם שקיפות כזו שחושפת גם את הרוכסן של פברוטי?
לא שללתי שלא שומעים אלא נשמע לי הזוי הפרופוציה שסביב זה

ההבדלים בין כבלים בקליבר כזה לעומת משהו בסיסי הם גם דרמה.

למי שזה עושה לו את זה מסכים, כל אחד נהנה ממה שעושה לו כייף (לי מכוניות שעונים מקלדות :) )

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
הכל סדרי עדיפיות ומה חשוב יותר,לנסוע במכונית ספורט מרגיש לי הרבה יותר טוב מיונדאי
ללא קשר אם יש או אין הבדל לא הייתי משלם על כבל 4000$
יש פה סיפורים הזויים על אנשים עם מערכות ב- 100000+ שברגע שהחליפו חשמל עולמם ״נפתח״ שזה כמו פרק במסע בין כוכבים.
וההרגשה בין יונדאי לפורשה היא שונה מיידית לעומת כבל שהיא זניחה ביחס להשקעה
העיניין הוא שיש מי שהולך עד הסוף ולא מוכן להתפשר, משווה כבלים ורוכש את הכבל המתאים בלי להסס, משקיע בשיכוך לרכיבים, משקיע באקוסטיקה ( אקטיבית או פסיבית), רוכש מוזיקה באיכות הכי טובה שזמינה, מחפש מה אפשר באמת לשפר ולא רק למראית עין.
לאט לאט הצליל מתגבש, הטעם מתעדן, הניואנסים הקטנים הופכים למצב שקשה מאוד לחזור לאחור וברור שזה הופך את עולמו של האודיופיל ליותר דרמטי ובהתאם התיאורים (עולמם ״נפתח״) שלך נראים מוגזמים. קצת יותר אוויר בין הכלים או קצת יותר שקט לאחד ממש לא משנה ולאחר דרמה.
אתה לגמרי צודק שזה עניין של סדרי עדיפויות אבל באמת שבגלל שרכשת כבל מזוייף שאין לך שום יכולת לדעת אם הזיוף הוא רק חיצוני או שאולי המזייף החליט להשקיע גם במוליכים שבתוך הכבל (קשה לי להאמין) אתה באמת לא יכול לדעת איך זה משפיע על המערכת שלך ואם זה עושה לך את אותה הדרמה שהחלפת כבל עושה למישהו אחר וקראנו פה כבר תיאורים של אנשים שהחליפו כבל ופתאום הם הבינו איפה היה צוואר הבקבוק אצלם במערכת.

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
העיניין הוא שיש מי שהולך עד הסוף ולא מוכן להתפשר, משווה כבלים ורוכש את הכבל המתאים בלי להסס, משקיע בשיכוך לרכיבים, משקיע באקוסטיקה ( אקטיבית או פסיבית), רוכש מוזיקה באיכות הכי טובה שזמינה
מסכים איתך ב-100% ובטח קוראים לזה אודיופיל - מה שעושה לך הרבה עושה לאחרים כלום (בכל נושא)
שהחלפתי ספק לדאק ההבדל היה מורגש מידית (עדיין רחוק מלפול מהכיסא) וגם ההבדל היה לא משהוא שאי אפשר בלעדיו
אבל העלות מול התועלת היתה פרופורציולנית (לי) - בכבל לא אמרתי שאין הבגדל אם כי אני לא יכול להגיד על סמך זיכרון שמיעה מקודם
לגבי חיכוי לא מתיחס כי זה לא היתה הכוונה בכלל

לני

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
מסכים איתך ב-100% ובטח קוראים לזה אודיופיל - מה שעושה לך הרבה עושה לאחרים כלום (בכל נושא)
שהחלפתי ספק לדאק ההבדל היה מורגש מידית (עדיין רחוק מלפול מהכיסא) וגם ההבדל היה לא משהוא שאי אפשר בלעדיו
אבל העלות מול התועלת היתה פרופורציולנית (לי) - בכבל לא אמרתי שאין הבגדל אם כי אני לא יכול להגיד על סמך זיכרון שמיעה מקודם
לגבי חיכוי לא מתיחס כי זה לא היתה הכוונה בכלל

מסכן הבחור
קניה של כבל סיני הפכה לדיון על שעונים, הפגנות השמאל, הפרטייד,מכוניות, הפצת מחלות, מוסד.
מה נסגר?

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
קניה של כבל סיני הפכה לדיון על שעונים, הפגנות השמאל, הפרטייד,מכוניות, הפצת מחלות, מוסד.
מה נסגר?

אנחנו כאן כדי לפתוח נושאים, לא כדי לסגור אותם...

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הכל סדרי עדיפיות ומה חשוב יותר,לנסוע במכונית ספורט מרגיש לי הרבה יותר טוב מיונדאי
ללא קשר אם יש או אין הבדל לא הייתי משלם על כבל 4000$
יש פה סיפורים הזויים על אנשים עם מערכות ב- 100000+ שברגע שהחליפו חשמל עולמם ״נפתח״ שזה כמו פרק במסע בין כוכבים.
וההרגשה בין יונדאי לפורשה היא שונה מיידית לעומת כבל שהיא זניחה ביחס להשקעה
הזוי בשבילך כי לא חווית את זה (את הסיבות אני משאיר לך).
אני יכול רק לשער שזה בעיקר עניין של טולרנסים ביכולת המערכת או ההבחנה.
כשתחווה שינוי שעושה כבל או רזונטור במערכת טובה, אני משוכנע שלא תחשוב שהתיאורים הזויים.

מצד שני .... יכול להיות שאני טועה ובשבילך שום שינוי אינו דרמתי.

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
הזוי בשבילך כי לא חווית את זה (את הסיבות אני משאיר לך).
אני יכול רק לשער שזה בעיקר עניין של טולרנסים ביכולת המערכת או ההבחנה.
כשתחווה שינוי שעושה כבל או רזונטור במערכת טובה, אני משוכנע שלא תחשוב שהתיאורים הזויים.

מצד שני .... יכול להיות שאני טועה ובשבילך שום שינוי אינו דרמתי.

לא שולל את מה שאתה אומר אבל אם זה היה חשוב לי הייתי מנסה.
לא חושב שאפשר להגיע יותר מזה בהתחשב בציוד שיש לי
שומע מצוין גם אם מישהוא חושב שלא. יש מצוין ויש יותר מצוין השאלה עד כמה זה חשוב לך בשביל לדחוף לקצה ומה סדרי עדיפיות שלך

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
מסכן הבחור
מה נסגר?

הפעם למדתי מה לפרסם שקניתי ומה לא

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לא שולל את מה שאתה אומר אבל אם זה היה חשוב לי הייתי מנסה.
לא חושב שאפשר להגיע יותר מזה בהתחשב בציוד שיש לי
שומע מצוין גם אם מישהוא חושב שלא. יש מצוין ויש יותר מצוין השאלה עד כמה זה חשוב לך בשביל לדחוף לקצה ומה סדרי עדיפיות שלך
הכל יחסי

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
ברור - זה לא ציוד במאות אלפים עם כל הכבוד

מעביר את הרשת בבית ל-Mikrotik אין זמן :)
מה שאתה אוהב רץ על ARM
מעבדי ARM מעולים
לא כל כך התייחסו לזה אבל אפל זרקה פצצה לפני חודש שאמרה שמחשבי המק שלה יעברו לארכיטקטורת ARM
מכה לא פשוטה לאינטל

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
מעבדי ARM מעולים
לא כל כך התייחסו לזה אבל אפל זרקה פצצה לפני חודש שאמרה שמחשבי המק שלה יעברו לארכיטקטורת ARM
מכה לא פשוטה לאינטל

אני עשיתי את הטעות ב- 2006 שהם עברו לאינטל - ממליץ לכולם לא לקנות דור ראשון של מאק אחרי החלפת מעבד (הפעם ARM?)

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
אני עשיתי את הטעות ב- 2006 שהם עברו לאינטל - ממליץ לכולם לא לקנות דור ראשון של מאק אחרי החלפת מעבד (הפעם ARM?)
הפעם זה שונה
זה מעבד שלהם כבר דור עשירי
גם מערכות ההפעלה ios, osx די דומות ומבוססות על אותו קרנל bsd
בפועל בין iPad pro ל MacBook pro אין היום הרבה הבדלים
הבעיה היחידה תהיה להריץ שם windows במכונה וירטואלית

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
הפעם זה שונה
זה מעבד שלהם כבר דור עשירי
גם מערכות ההפעלה ios, osx די דומות ומבוססות על אותו קרנל bsd
בפועל בין iPad pro ל MacBook pro אין היום הרבה הבדלים
הבעיה היחידה תהיה להריץ שם windows במכונה וירטואלית
הזמן יגיד , אני זוכר את הקינוט של ג׳ובס ב-2006 (ראיתי לייב כמובן) הוא עשה את הצעד בשביל תאימות לשוק ועבר מריסק לאינטל , לא רואה הגיון לעשות צעד אחורה , אבל הוא כבר לא עם אפל אז טעויות בפתח אולי

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
הזמן יגיד , אני זוכר את הקינוט של ג׳ובס ב-2006 (ראיתי לייב כמובן) הוא עשה את הצעד בשביל תאימות לשוק ועבר מריסק לאינטל , לא רואה הגיון לעשות צעד אחורה , אבל הוא כבר לא עם אפל אז טעויות בפתח אולי
מבחינת החומרה הצעד נכון, המעבדים שלהם מעולים עם gpu, dsp ועוד המון מאיצים למינהם
אבל זה יסגור אותם כמו באייפון ואם הם לא ימציאו איזה פטנט וירטואליזציה חכם שיאפשר להתקין גם לינוקס וwindows לפחות על מכונה וירטואלית הם יפלו פה עם המכירות
אני שנים רבות עובד רק עם מק גם בעבודה וגם בבית ולא אקנה חדש אם לא יהיה לזה פתרון

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
למי שזה עושה לו את זה מסכים, כל אחד נהנה ממה שעושה לו כייף (לי מכוניות שעונים מקלדות :) )

איזה שעונים? שתף.

אני רגע לפני קניית שעון יקר (מאוד!), אחרי שדווקא אשתי שכנעה אותי לקנות.

השעון אמור להיות במקום ה-SKX007 שמלווה אותי יותר מ-15 שנים (בלי שפתחתי את הקייס - כולל צלילות עומק), ושבכלל לא עלה בדעתי להוריד אותו מהיד.

תודה :)

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
איזה שעונים? שתף.

אני רגע לפני קניית שעון יקר (מאוד!), אחרי שדווקא אשתי שכנעה אותי לקנות.

השעון אמור להיות במקום ה-SKX007 שמלווה אותי יותר מ-15 שנים (בלי שפתחתי את הקייס - כולל צלילות עומק), ושבכלל לא עלה בדעתי להוריד אותו מהיד.

שלא יכעסו שזה לא הפורם אז בקטנה
אני כרגע עם seiko blue butterfly fish
ומתלבט בין אלה ויש בעיה פה צהוב :) יש לי מסתבר הרבה צהוב סביבי

תמונות מצורפות

• 81vdGIWB59L._AC_UL1500_.jpg
    81vdGIWB59L._AC_UL1500_.jpg
    KB 155.4 · צפיות: 100
  • c32f8a812d1c1c687ea96ecb5c3bad92.jpg
    c32f8a812d1c1c687ea96ecb5c3bad92.jpg
    KB 75 · צפיות: 104
  • omega.png
    omega.png
    KB 418.7 · צפיות: 102
  • image.jpg
    image.jpg
    KB 81.5 · צפיות: 100
נערך לאחרונה ב:

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
שלא יכעסו שזה לא הפורם אז בקטנה
אני כרגע עם seiko blue butterfly fish
ומתלבט בין אלה ויש בעיה פה צהוב :) יש לי מסתבר הרבה צהוב סביבי
שעון צהוב לצלילה? זה חילול הקודש!

נראים מצוין, במיוחד הברייטלינג הכחול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור