סאונד אנליטי /נייטרלי vs סאונד חם

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
תכנס לASR ותבין על מה אני מדבר
שם סוגדים לFlat ונייטרליות והכל מבוסס על מדע ומדידות
למה אתה שכל כך מאמין לכל מה שכתוב בפורום אחר ונהנה ממנו בזכות זה ששם מתבססים אך ורק על מדידות (ואני יוצא מתוך נקודת הנחה שהם נקיים מאינטרסים גם כשאני יודע שזה לא נכון) חוזר לכאן שוב ושוב עם אותה מנטרה? תישאר שם…
אם רצית להפנות אותנו לאספקט ופורום שחשבת שהחברים פה לא מכירים אז סבבה, סיימת את מלאכתך בהצלחה אבל זה לא המצב כי אתה חופר באותו עניין שוב ושוב, כשאתה מקבל תשובות מנומקות אתה לא משיב להן בהיגיון ולא יוצר דיון ששוה לחשוב עליו.
מה מניע אותך להיכנס שוב ושוב בשמות שונים עם אותה מנטרה?

RB68

חבר משקיען
מעורבות
480
נקודות
63
גם לי חחחחח.
הרוב - לא .
והדרך - שונה
ססאומו עד עכשיו אני מצטער שמכרתי אותו...
יש נדמה לי איזה פלאג-אין VST של crossfeed שאפשר לכאורה להלביש על Roon, אני תוהה אם מישהו מכיר/ניסה?

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
למה אתה שכל כך מאמין לכל מה שכתוב בפורום אחר ונהנה ממנו בזכות זה ששם מתבססים אך ורק על מדידות (ואני יוצא מתוך נקודת הנחה שהם נקיים מאינטרסים גם כשאני יודע שזה לא נכון) חוזר לכאן שוב ושוב עם אותה מנטרה? תישאר שם…
אם רצית להפנות אותנו לאספקט ופורום שחשבת שהחברים פה לא מכירים אז סבבה, סיימת את מלאכתך בהצלחה אבל זה לא המצב כי אתה חופר באותו עניין שוב ושוב, כשאתה מקבל תשובות מנומקות אתה לא משיב להן בהיגיון ולא יוצר דיון ששוה לחשוב עליו.
מה מניע אותך להיכנס שוב ושוב בשמות שונים עם אותה מנטרה?
אני לא חופר
שואלים אותי למה אני סוגד לflat ולמדידות ול room correction ולגרפים ולזה שדיגיטל נטול עיוותים ברמה שהאוזן מסוגלת בכלל לשמוע לעומת אנלוג ומנורות שיוצרות עיוותים בכוונה כדי שהכל ישמע "מוזיקלי".
אז כששואלים אותי את זה שוב ושוב מה האובססיה שלי עם זה אני מפנה לשם כי לך תסביר עולם שלם בכמה משפטים כשכבר ככה יש עליך סטיגמה.
דבר שני הייתי אודיופיל אולד סקול המון שנים והפורום ההוא שינה לי את המחשבה לגמרי
זה תפיסת עולם שלמה.

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
בדיוק סיבה טובה למה לא להיכנס למקום שלא מבין את מטרת התחביב.

זאת התשובה שלך לשאלה שלי מדוע אתה שואף ל flat כאשר ברור שעבורך , בגלל פגיעה בשמיעתך, עדיף שיהיה מנגנון פיצוי להגבר נוסף בתחום שנפגע אצלך ?
כי ככה כתוב ב ASR ?
כי המדידה יותר חשובה מזה שתשמע את כל המידע ?
תשובה עניינית בבקשה.
ארז
אם אני מכוון לflat ומוסיף טיפה גבוהים כי השמיעה שלי נדפקה, זה עדיין flat מבחינתי כי זה הבסיס
אני טהרן אבל עושה פשרות פה ושם לצערי
לגבי שאר התשובה תסתכל בתגובה של מעל זאת

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אני לא חופר
שואלים אותי למה אני סוגד לflat ולמדידות ול room correction ולגרפים ולזה שדיגיטל נטול עיוותים ברמה שהאוזן מסוגלת בכלל לשמוע לעומת אנלוג ומנורות שיוצרות עיוותים בכוונה כדי שהכל ישמע "מוזיקלי".
אז כששואלים אותי את זה שוב ושוב מה האובססיה שלי עם זה אני מפנה לשם כי לך תסביר עולם שלם בכמה משפטים כשכבר ככה יש עליך סטיגמה.
דבר שני הייתי אודיופיל אולד סקול המון שנים והפורום ההוא שינה לי את המחשבה לגמרי
זה תפיסת עולם שלמה.
אף אחד לא שאל אותך! יש פה אנשים עם ידע אמיתי וגם ניסיון כאשר התוצאה אצלם מוכחת ושאפשר להתייעץ איתם. אתה זה שפותח שירשורים שוב ושוב באותו עניין, כל הניסיון שלך מתרכז בפורום שמנהל אותו אדם שאמינותו מוטלת בספק.
אין לך לא ידע ולא ניסיון (ואני קובע את זה מכיוון שאתה לעולם לא עונה עניינית לשאלות) לתרום פה בפורום בנושא אודיו, כל פעם שמקשים עליך אתה מפנה למקום אחר כאשר פורום זה מקום שחברים משתפים את החוויות שלהם! אתה בכלל לא מבין את מטרת התחביב, או אולי אתה בכלל בתחביב אחר?

נערך לאחרונה ב:

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
אף אחד לא שאל אותך! אתה זה שפותח שירשורים שוב ושוב באותו עניין!
אין לך לא ידע ולא ניסיון (ואני קובע את זה מכיוון שאתה לעולם לא עונה עניינית לשאלות) לתרום פה בפורום בנושא אודיו, כל פעם שמקשים עליך אתה מפנה למקום אחר כאשר פורום זה מקום שחברים משתפים את החוויות שלהם! אתה בכלל לא מבין את מטרת התחביב, או אולי אתה בכלל בתחביב אחר?
יש לך הגדרה מאוד מצומצמת למה נועד הפורום או התחביב
הפורום והתחביב נועד לחלוקת רעיונות, תפיסת עולם, מחשבות וגישות שונות.
דבר שני עם כל הצניעות זה שאין לי "ניסיון" ויש לי מלא, פשוט זה לא בא לידי ביטוי על ידי תקציב לקניה של מה שהייתי רוצה
מכאן ועד לא להבין כלום כי אין לי רמקולים בחצי מיליון שקל בבית זה די בדיחה
בחלק מהמקרים יש לי יותר הבנה גם מאנשים שיש להם ניסיון רב, ניסיון לא בהכרח שווה הבנה או יכולת להגיע לתובנות או להבין עומקים, משמעויות ורובדים.
יש לי אובססיה לסאונד מאז שאני זוכר את עצמי ואני ממש לא מרגיש נחות כאן מאף אחד
אודיפילים הם בדרך כלל אנשים נחמדים שלא קוטלים אותך רק עקב חוסר תקציב
אפילו בASR מקבלים אותי בזרועות פתוחות ואני אחד מהכי פעילים שם ושם הם מנוסים פי 9000 ממני אבל לא מסתכלים עליי מלמעלה

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,766
נקודות
113
דבר שני עם כל הצניעות זה שאין לי "ניסיון" ויש לי מלא, פשוט זה לא בא לידי ביטוי על ידי תקציב לקניה של מה שהייתי רוצה
בחלק מהמקרים יש לי יותר הבנה גם מאנשים שיש להם ניסיון רב, ניסיון לא בהכרח שווה הבנה או יכולת להגיע לתובנות או להבין עומקים, משמעויות ורובדים.
אפילו בASR מקבלים אותי בזרועות פתוחות ואני אחד מהכי פעילים שם ושם הם מנוסים פי 9000 ממני אבל לא מסתכלים עליי מלמעלה
ל-Amir מ-ASR יש וידיאו מאיר עיניים ומעורר מחשבה לגבי האזנה קריטית והשוואות כשההבדלים קטנים, שלדעתי כדאי לצפות בו מהתחלה ועד הסוף. שם בסביבות 10:00 יש שם תיאור של התופעה של אודיופילים שמאזינים לדברים שלפיהם הם מעצבים דיעות, אבל בלי שיש איזושהי בדיקה אם מה שהם חושבים הוא נכון או לא, ואחרי שעובר זמן, הם מתייחסים לעצמם כבעלי ניסיון, וחושבים/טוענים שצריך לסמוך על דבריהם כיוון שיש להם ניסיון, ומזלזלים באחרים שאין להם את הניסיון הזה... הוא אומר שזה כמו לעשות מבחן שבו הם מדרגים את עצמם ונותנים לעצמם ציון A, ומתייחסים לעצמם כמומחים שקיבלו ציון A.

כך גם אתה מדרג את עצמך בהבנת דברים.

כמו שאף אחד לא שואל אותך, אבל אתה עונה, גם כשאת האחרים לא מעניין מה שיש לך לומר, כך גם אף אחד לא טוען שאתה "לא מבין כלום כי אין לך רמקולים בחצי מיליון שקל בבית", ואף אחד לא "קוטל אותך רק עקב חוסר תקציב".

פשוט רואים מהר מאוד שאתה לא מבין וקוטלים אותך בגלל השטויות והקלישאות שאתה כותב, כולל הרמאות העצמית.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אל תתקרבן, אף אחד פה לא שלל אותך בגלל חוסר תקציב, שללו אותך בגלל שאתה לא עונה לעולם לשאלות ענייניות, שללו אותך כי קבעת שרוב האודיופילים מחזיקים מנורות ופטיפון כאשר עובדתית זה לא נכון, שללו אותך כי קבעת בלי לשמוע שסטרימינג נשמע יותר טוב מכל אופציה אחרת כאשר בדוק שיש פרטים שנעלמים בסטרימינג ומופיעים בפורמטים אחרים, במה שנעלמת בסטרימינג ומופיעה בפורמטים אחרים, שללו אותך כי סרבת ללכת ולשמוע על מה אנחנו מדברים, שללו אותך כי כששואלים אותך על רמת העיוותים שיש במנורות שהיא כל כך נחותה מהעיוות שהחדר שלך יוצר לא ענית, שללו אותך כי אתה לעולם לא עונה על שאלות שעולות מהשרשורים שאתה פותח.
אתה מתקרבן כל פעם שלא מסתדר לך לענות לעניין.

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
Screenshot_20220429-174201_Chrome.jpg
משעשע שאתה כתבת את זה לגביי

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
אל תתקרבן, אף אחד פה לא שלל אותך בגלל חוסר תקציב, שללו אותך בגלל שאתה לא עונה לעולם לשאלות ענייניות, שללו אותך כי קבעת שרוב האודיופילים מחזיקים מנורות ופטיפון כאשר עובדתית זה לא נכון, שללו אותך כי קבעת בלי לשמוע שסטרימינג נשמע יותר טוב מכל אופציה אחרת כאשר בדוק שיש פרטים שנעלמים בסטרימינג ומופיעים בפורמטים אחרים, במה שנעלמת בסטרימינג ומופיעה בפורמטים אחרים, שללו אותך כי סרבת ללכת ולשמוע על מה אנחנו מדברים, שללו אותך כי כששואלים אותך על רמת העיוותים שיש במנורות שהיא כל כך נחותה מהעיוות שהחדר שלך יוצר לא ענית, שללו אותך כי אתה לעולם לא עונה על שאלות שעולות מהשרשורים שאתה פותח.
אתה מתקרבן כל פעם שלא מסתדר לך לענות לעניין.
עניתי על כל שאלה אולי יותר מכל אחד כאן
זה שלכולם יש כאן סטיגמות עליי אני ממש לא הולך להלחם בזה ולהוכיח משהו למישהו או לנסות לשכנע או וואטאבר
רוצים לחשוב שאני לא מבין כלום ואתם הכל? סבבה בכיף שיהיה לכם.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
עניתי על כל שאלה אולי יותר מכל אחד כאן
זה שלכולם יש כאן סטיגמות עליי אני ממש לא הולך להלחם בזה ולהוכיח משהו למישהו או לנסות לשכנע או וואטאבר
רוצים לחשוב שאני לא מבין כלום ואתם הכל? סבבה בכיף שיהיה לכם.
איזה סטיגמות? לא פגשתי כמעט אף אחד מהפורום ואין לי מושג מי מאחורי המקלדת, אתה שוב מתקרבן! סורי אבל עובדתית לא ענית מעולם על השאלות ששאלו אותך!

• Like
Reactions: gds

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אם אני מכוון לflat ומוסיף טיפה גבוהים כי השמיעה שלי נדפקה, זה עדיין flat מבחינתי כי זה הבסיס
אני טהרן אבל עושה פשרות פה ושם לצערי
לגבי שאר התשובה תסתכל בתגובה של מעל זאת
בעיניך אתה טהרן.
בעיני אתה חרטטן.
אם אתה ״מוסיף טיפה גבוהים״ אז במדידה אוביקטיבית זה כבר לא flat …
אוי ואבוי…. אל תספר ב ASR פן יסקלו אותך בעוון בגידה בערך flat המקודש.
לכן בעיני אתה חרטטן.
ההפניות שלך ל ASR לא מעניינות.
היו פה לפניך וכנראה שיגיעו לפה כמוך גם אחריך, בניסיון ״להציל אותנו ולהראות לנו את האור…״
אני באמת לא מבין מדוע אתה מתעקש לחזור לכאן.
Obviously אין לך מה לחפש פה ו Basically הדיון איתך חסר תוחלת וחסר תכלית.
המשך חירטוט נעים.
ארז

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,766
נקודות
113
משעשע שאתה כתבת את זה לגביי
אם זה משעשע אותך, כנראה שגם את זה לא הבנת.
מתנצל שהעמסתי עליך דברים כל כך מסובכים.

בניגוד אליך, אחרים לא צריכים שיגדילו את האותיות במידה מטורפת כדי שיבינו... :)

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
אין לי שום סוד
פשוט הייתי 15 שנה בעולם הhead fi כרגע עובר לרמקולים כי נהאוזניות עשו לי נזק לשמיעה אז כרגע אין ממש מערכת, לא שזה גורם לי להיות פחות מבין פה מאנשים
אז יקח זמן לבנות מערכת
רגע
אז בייסיקלי אתה אומר שכל החפירות וההמלצות שלך על שילוב סאב עם מוניטורים וסיפורים אחרים
הם הכל על בסיס לימוד בהתכתבות ופעילות בפורומים ??

לא מדובר כאן על תקציב גבוה או נמוך
מדובר על ניסיון מעשי עם מערכת סטראו ורמקולים מול סיפורי סבתא
הבנתי

זיי געזונט

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
האמת שככל שתוקפים אותי יותר ומתנשאים מעליי זה רק משעשע אותי יותר, וגם מוכיח לי שאני צודק, מוזמנים להמשיך ;)
מבין שזה בעיקר שבגלל שאני מערער לכמה אנשים כאן תפיסות עולם של חיים שלמים לגבי אודיו אבל זה לא ימנע ממני להמשיך להגיד את האמת
שלכם - הלא מבין כלום.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,766
נקודות
113
האמת שככל שתוקפים אותי יותר ומתנשאים מעליי זה רק משעשע אותי יותר, וגם מוכיח לי שאני צודק, מוזמנים להמשיך ;)
מבין שזה בעיקר שבגלל שאני מערער לכמה אנשים כאן תפיסות עולם של חיים שלמים לגבי אודיו אבל זה לא ימנע ממני להמשיך להגיד את האמת
שלכם - הלא מבין כלום.
זו כבר רמאות עצמית ברמה מוחלטת: ככל שמצביעים על כך שאתה כותב שטויות/קלישאות -- ואין לך שום דבר ענייני לומר בתגובה -- נאדה -- זה מוכיח שאתה צודק? ::מבולבל:

ונראה לך שאתה מערער למישהו משהו באודיו ברמה כלשהי? אתה מרמה את עצמך גם בזה. כולם כבר מתייחסים אליך מזמן כאל חרטטן. ולא, אין עליך שום סטיגמה שלא הרווחת ביושר במו ידיך.

תוכל להגיד את האמת רק אחרי שתלמד ותבין אותה. בינתיים לא רק שאתה לא שם, אתה כל הזמן מבהיר עד כמה שאתה רחוק משם, אבל טומן את הראש בחול וחושב שאתה לגמרי צודק יותר מכולם.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תכנס לASR ותבין על מה אני מדבר
שם סוגדים לFlat ונייטרליות והכל מבוסס על מדע ומדידות

להיכנס אליהם? יעני לקרוא עליהם? אתה מבין את ההבדל בין אדם עם נסיון מעשי לאדם עם נסיון בקישקושים? לי היה asr, עברתי לנגרה מנורתי. מה לעשות, הרבה יותר טוב ממנו בכל פרמטר שרק אפשר להעלות על הדעת.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
שלכם - הלא מבין כלום.
לא עמדת בתור של המודעות עצמית בכלל…
האמירות שלך הן במקרה הטוב קוריוז ונראה לך שאתה מערער למישהו תפיסות עולם של חיים שלמים ?
לעומתך נפוליאון ופוטין נראים אנשים צנועים ונחבאים אל הכלים….

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
לא עמדת בתור של המודעות עצמית בכלל…
האמירות שלך הן במקרה הטוב קוריוז ונראה לך שאתה מערער למישהו תפיסות עולם של חיים שלמים ?
לעומתך נפוליאון ופוטין נראים אנשים צנועים ונחבאים אל הכלים….
הגזמת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור