ניגון טידל דרך פלאפון ושליטה מחאה

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
מצחיק שדיון שהתחיל בתוכנה לניגון טידל, הסתיים בחומרה לניגון דיזר :)

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
אכן, אבל דיזר נותן עבודה טובה ומבחר יפה. אחרי כמה שעות האזנה עם המיבוקס החדש אני יכול להגיד שבהחלט שווה כל שקל (שזה לא הרבה שקלים בסה״כ). הסאונד טוב מאד. אני ממליץ לנתק את הhdmi כשמשתמשים ישירות לדאק וכשאין צורך בצפיה בטלויזיה.

nir8e

אוהב את התחום
מעורבות
287
נקודות
63
אני ממליץ לנתק את הhdmi
אצלי כשהUSB מחובר אין סאונד דרך הHDMI.
אפשר פשוט לא לפתוח טלוויזיה.
דרך אגב אם היא כן פתוחה ויש את lyrics לשיר אז רואים את המילים בטלוויזיה

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
אצלי כשהUSB מחובר אין סאונד דרך הHDMI.
אפשר פשוט לא לפתוח טלוויזיה.
דרך אגב אם היא כן פתוחה ויש את lyrics לשיר אז רואים את המילים בטלוויזיה
אצלי הטלויזיה על מעגל חשמל אחר אז ליתר ביטחון כדי להוריד רעשים, מנתק את החיבור אליה.

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
ניסיתי הכל - bluos, volumio, audirvana ועוד ועוד. בסוף סיימתי עם רון. יש לי הרבה דברים שהייתי רוצה שרון יוסיפו ולא מעט טענות וזה נכון שזה לא זול וזה לא רק התוכנה. ניסיתי להריץ את השרת על הסינולוגי שלי ובסוף ויתרתי ומצאתי (למזלי ממש במחיר מציאה ביד שניה) nuc שעליו אני מריץ rock. הארכיטקטורה (מרספברי דק שעולה 30 יורו ועד לסטרימר ב-10000 יורו - כולם תומכים ברון) היא לטעמי הטיעון הכי חזק. זה פלוס הממשק והאינטגרציה בין הספריה שלי לקובוז. כרגע לטעמי אין אלטרנטיבה בשוק ורון יודעים את זה - זו הסיבה שהם העלו את המחירים בלי למצמץ. הסאונד טוב ביחוד עם gentooplayer שעובד אצלי מצוין.

כסטרימר - שוב אחרי כמה נסיונות (והתמקדות בתקציבים יחסית שפויים ואני חוזר לטעמי), אני עובד עם החומרה של allo.com. מי שלא מכיר יש להם סיקור מאד אוהד בפורומים השונים ואצל כמה יוטוברים מובילים בתחום האודיו באירופה (החברה מבוססת בטולוז בצרפת עם מרכז פיתוח ויצור בבנגלור. הנוכחות שלהם בשוק האמריקאי היא עדיין מוגבלת). הסטרימר הוא usbridge signature שמבוסס על רסברי פי, הם עכשיו הוציאו dac תואם בשם revoution שמתלבש על הסטרימר כמו כפפה (בעיצוב, גודל ואיכות נגינה). חייבים לשדך את הצירוף לספקי הכח היעודיים שהם פיתחו (shanti והדור החדש nirvana שבו אני משתמש). הכל כולל הכל עולה בסביבות 750 יורו באירופה. אני לא אתחיל עם הצהרות בומבסטיות בנוסח זה יותר טוב מדק סטרימר שעולה 4k אבל אצלי זה פשוט נפלא. אני מרוצה עד הגג. מי שמגיע לבלגיה (אחרי החגים והקורונה.....) מוזמן לבוא ולהקשיב.

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
ניסיתי הכל - bluos, volumio, audirvana ועוד ועוד. בסוף סיימתי עם רון. יש לי הרבה דברים שהייתי רוצה שרון יוסיפו ולא מעט טענות וזה נכון שזה לא זול וזה לא רק התוכנה. ניסיתי להריץ את השרת על הסינולוגי שלי ובסוף ויתרתי ומצאתי (למזלי ממש במחיר מציאה ביד שניה) nuc שעליו אני מריץ rock. הארכיטקטורה (מרספברי דק שעולה 30 יורו ועד לסטרימר ב-10000 יורו - כולם תומכים ברון) היא לטעמי הטיעון הכי חזק. זה פלוס הממשק והאינטגרציה בין הספריה שלי לקובוז. כרגע לטעמי אין אלטרנטיבה בשוק ורון יודעים את זה - זו הסיבה שהם העלו את המחירים בלי למצמץ. הסאונד טוב ביחוד עם gentooplayer שעובד אצלי מצוין.

כסטרימר - שוב אחרי כמה נסיונות (והתמקדות בתקציבים יחסית שפויים ואני חוזר לטעמי), אני עובד עם החומרה של allo.com. מי שלא מכיר יש להם סיקור מאד אוהד בפורומים השונים ואצל כמה יוטוברים מובילים בתחום האודיו באירופה (החברה מבוססת בטולוז בצרפת עם מרכז פיתוח ויצור בבנגלור. הנוכחות שלהם בשוק האמריקאי היא עדיין מוגבלת). הסטרימר הוא usbridge signature שמבוסס על רסברי פי, הם עכשיו הוציאו dac תואם בשם revoution שמתלבש על הסטרימר כמו כפפה (בעיצוב, גודל ואיכות נגינה). חייבים לשדך את הצירוף לספקי הכח היעודיים שהם פיתחו (shanti והדור החדש nirvana שבו אני משתמש). הכל כולל הכל עולה בסביבות 750 יורו באירופה. אני לא אתחיל עם הצהרות בומבסטיות בנוסח זה יותר טוב מדק סטרימר שעולה 4k אבל אצלי זה פשוט נפלא. אני מרוצה עד הגג. מי שמגיע לבלגיה (אחרי החגים והקורונה.....) מוזמן לבוא ולהקשיב.
הממשק של רון הוא הכי טוב שקיים כרגע. אין בכלל ספק.
נראה מעולה ושווה את הכסף. הצליל נשמע לטעמי טוב יותר מכל התוכנות האחרות.
הבעיה של רון, שלא הצלחתי להתגבר עליה, היא בהצגת קבצים לוקליים. היה בלאגן שלם וערבוב בין ספריות.

ה-Audirvana מספקת אחלה צליל, אבל עם ממשק ספרטני שנראה כמו אתר Web מלפני 20 שנים.
שם אגב, אין את הבלאגן שהיה לי עם רון.

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
אגב, מי שמשתמש בכרום קאסט אודיו, תוכנה חביבה שלוכדת את הצליל מהיציאה במחשב ושולחת אותו לכרום קאסט.

נמצא הפתרון לדיזר במשרד. אפשר לשמוע מהמחשב :)

צריך להקפיד על עוצמה מקסימלית בדיזר, ובהגדרות של התוכנה לשנות להזרמה ב-WAV.

https://github.com/SamDel/ChromeCast-Desktop-Audio-Streamer

yuvy123

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
8
אגב, מי שמשתמש בכרום קאסט אודיו, תוכנה חביבה שלוכדת את הצליל מהיציאה במחשב ושולחת אותו לכרום קאסט.

נמצא הפתרון לדיזר במשרד. אפשר לשמוע מהמחשב :)

צריך להקפיד על עוצמה מקסימלית בדיזר, ובהגדרות של התוכנה לשנות להזרמה ב-WAV.

https://github.com/SamDel/ChromeCast-Desktop-Audio-Streamer

למה צריך את התוכנה ? ה ROON משדר ישירות דרך הרשת שלו לכרום קאסט , ומזהה אותו בלי בעייה ...

תודה - יובל .

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
למה צריך את התוכנה ? ה ROON משדר ישירות דרך הרשת שלו לכרום קאסט , ומזהה אותו בלי בעייה ...

תודה - יובל .
ה-ROON לא מסתנכרן עם דיזר.

זו התוכנה היחידה שמאפשרת לשדר דיזר ישירות לכרום קאסט מהמחשב.

התוכנה עובדת פצצה, אגב.

yuvy123

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
8
ה-ROON לא מסתנכרן עם דיזר.

זו התוכנה היחידה שמאפשרת לשדר דיזר ישירות לכרום קאסט מהמחשב.

התוכנה עובדת פצצה, אגב.
תודה רבה . אולי אנסה ....

yarino

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
הממשק של רון הוא הכי טוב שקיים כרגע. אין בכלל ספק.
נראה מעולה ושווה את הכסף. הצליל נשמע לטעמי טוב יותר מכל התוכנות האחרות.
בימים אלו אני בוחן את ה Roon מול BubbleUPnP שתיהן בשילוב Tidal.

ההזרמה מתבצעת לפרוססור Trinnov שתומך בשתיהן.

מבדיקה של מספר ימים באותם שירים ולמרות שקצב הדגימה ב Roon גבוה יותר ועם mqa עדיין לא הבחנתי בהבדלים.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113

מבדיקה של מספר ימים באותם שירים ולמרות שקצב הדגימה ב Roon גבוה יותר ועם mqa עדיין לא הבחנתי בהבדלים.

זה בגלל ש:
1. רון זה בולשיט.
2. דאקים זה בולשיט.
3. רום קורקשן זה בולשיט.

היטבו לתאר זאת היוצרים של SOUTH PARK:

נערך לאחרונה ב:

yarino

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
יכול להיות שכתבתי על שלושתם בולשיט ולא שמתי לב?

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
יכול להיות שכתבתי על שלושתם בולשיט ולא שמתי לב?
לא אתה, כפרה עליך.
אחרים, טובים וידענים ממך:
למה להסתלבט בא לך להיות פראייר שלם תאמין לבולשיט שמוכרים לך .
יצרה מזו גם עניין הדאקים זה בולשיט שמעתי כמה ואין הצדקה להשקיע על דאק יקר גם הchord לא היה נשמע יותר טוב מהארקם ואם בא לכם להגיד יותר צםורט ארוורירי תפוזי תאמין

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63

בתקופת הסגר, כשלא היה יותר מדי מה לעשות, ניסיתי את כולם.

מהחינמיות (בהגדרות הכי מקסימליות) ועד ל-ROON ו-AUDIRVANA.

ההבדלים היו שמיעים לחלוטין ובבירור.

ברוב החינמיות היה פיק מעצבן בגבוהים, מה שלא היה בROON ו-AUDIRVANA.

yarino

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
Roon בשילוב Tidal או Qobuz?

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
Roon בשילוב Tidal או Qobuz?
Qobuz.

טידאל זה כבר לא מעניין. הם דוחפים מלא מוזיקת פח (לדעתי).
יש המון אלבומים ב-Qobuz שאין בטידאל משנות ה-70 באיכויות מעולות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור