נגיף הקורונה והשפעתו בעולם...

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אני לא רב אתך ואתה גם לא חייב לענות.
אריה

אריה, למרות שלכתוב דעתי עדיין לא עושה אותו צודק במקרה זה האינטואיציה שלו וסגנונו היו במקום, לא צריך על כל דבר להתנצח עם הבן אדם.
מבט זריז במוני הצפיה של נושאים בפורומים אחרים מראה שהוא וגם אני לא טועים, רק אם יוכל להסתפק באובזרבציה זו ולא לדבר כל הזמן מנקודת ראותו האגוצנטרית ולתת עצות בניסוח שלא ירכוש לו מתנגדים הוא היה הרבה יותר נסבל.
(מיהרת לתת לייק רוברט ;))

נערך לאחרונה ב:

EB1000

מושעה
מעורבות
54
נקודות
28
יש לי הרגשה שלא באמת ניתן להחלים מהקורונה. רוב אחוזי ה"החלמה" מגיעים מסין ועליהם אי אפשר לסמוך. יש המון חולים שנתגלו כחולים מחודש ינואר, אז איך זה שעד עכשיו יש בקושי 3 שהחלימו בארץ? שימו לב להתפלגות מחלימים ומתים באיטליה:

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/italy/

יש 40% תמותה. אחוז המחלימים הוא כ 10% מכלל הנדבקים. אנשים ממשיכים להיות חולים למשך 3 חודשים ויתר. לדעתי כל מי שנדבק בסוף ימות! הוירוס מתנהג כמו ה HIV רק מדבק יותר משפעת. אין דרך להרפא ממנו. בשום מקום לא מצאתי מחקר שבדק כמה זמן בממוצע לוקח להחלים. יותר מזה, ידוע שוירוסים מסויימים גורמים לגידולים סרטניים בעיקר לימפומות כעבור זמן רב לאחר חשיפה. אף אחד לא בדק מה צפויות להיות ההשפעות של הוירוס גם לאלו שהחלימו. לדעתי, זה הוירוס שיביא להכחדת האנושות בתוך 50 שנה.

יום טוב

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
יש לי הרגשה שלא באמת ניתן להחלים מהקורונה. רוב אחוזי ה"החלמה" מגיעים מסין ועליהם אי אפשר לסמוך. יש המון חולים שנתגלו כחולים מחודש ינואר, אז איך זה שעד עכשיו יש בקושי 3 שהחלימו בארץ? שימו לב להתפלגות מחלימים ומתים באיטליה:

יש 40% תמותה. אחוז המחלימים הוא כ 10% מכלל הנדבקים. אנשים ממשיכים להיות חולים למשך 3 חודשים ויתר. לדעתי כל מי שנדבק בסוף ימות! הוירוס מתנהג כמו ה HIV רק מדבק יותר משפעת. אין דרך להרפא ממנו. בשום מקום לא מצאתי מחקר שבדק כמה זמן בממוצע לוקח להחלים. יותר מזה, ידוע שוירוסים מסויימים גורמים לגידולים סרטניים בעיקר לימפומות כעבור זמן רב לאחר חשיפה. אף אחד לא בדק מה צפויות להיות ההשפעות של הוירוס גם לאלו שהחלימו. לדעתי, זה הוירוס שיביא להכחדת האנושות בתוך 50 שנה.
יום טוב

אז זה יביא למה שאתה מייחל לו, סוף האנושות המחורבנת וככל שתפסיק להשתמש בהגברה קלאס D החסכונית בחשמל ותעבור לקלאס A המזהמת זה יקרה יותר מהר.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
(מיהרת לתת לייק רוברט ;))

"לייק משוחרר לא יוחזר".....נראה לי שאפילו נמר יזדהה עם תגובה זו ;)

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אז זה יביא למה שאתה מייחל לו, סוף האנושות המחורבנת וככל שתפסיק להשתמש בהגברה קלאס D החסכונית בחשמל ותעבור לקלאס A המזהמת זה יקרה יותר מהר.
סוף האנושות לא יכול לבוא בגלל נגיף. השונות בין הפרטים שמרכיבים כל מין היא כזו שתמיד יהיו מי שהנגיף לא משפיע עליהם.

אריה

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
לדעתי כל מי שנדבק בסוף ימות! הוירוס מתנהג כמו ה HIV רק מדבק יותר משפעת. אין דרך להרפא ממנו............ לדעתי, זה הוירוס שיביא להכחדת האנושות בתוך 50 שנה.

יום טוב

א-מ-א !!!.....אהה, ויום טוב.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

יום טוב

אני הולך לעבור על חוקי האתר ברגע זה ממש. אבל כדיקטטור, מותר לי.

מר אדוני. אני ממליץ לך להתחיל להתפלל. מדוע? משום שרק תפילה אולי תכניס לך קצת אופטימיות לגישה האובדנית שלך. ואם אתה רוצה עצה טובה ממני, עדיף לך לקפוץ מהגג עכשיו (אבל ממש בשעה הקרובה) מאשר להתפגר לאט לאט בבית חולים תוך יסורים. אז אם אתה מאמין בכל ליבך שזה מה שיקרה, ואף אחד לא רוצה להביט בעודו בחיים על סופה של האנושות, עשה טובה לעצמך, תלחץ על הקומה האחרונה בבניין הכי גבוה שתמצא, עלה בסולם לחדר המנועים של המעלית, תוריד את המעלית לקומה א׳, ופרגן לעצמך בקפיצת ראש. אנחנו נישאר כאן, או שנצחק על זה שיצאת אהבל (מה שסביר שנעשה גם אם לא תקפוץ) או שנגיד - וואלה צדק. אגב, יש בהצעה שלי יתרון נוסף, הרי אתה גם תגלה לפנינו אם יש או אין אלוהים. ואז בכלל תהיה מבסוט.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
@נמר לא ידעתי שאתה יכול להיות כזה אכזרי.

אריה

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אני הולך לעבור על חוקי האתר ברגע זה ממש. אבל כדיקטטור, מותר לי.

מר אדוני. אני ממליץ לך להתחיל להתפלל. מדוע? משום שרק תפילה אולי תכניס לך קצת אופטימיות לגישה האובדנית שלך. ואם אתה רוצה עצה טובה ממני, עדיף לך לקפוץ מהגג עכשיו (אבל ממש בשעה הקרובה) מאשר להתפגר לאט לאט בבית חולים תוך יסורים. אז אם אתה מאמין בכל ליבך שזה מה שיקרה, ואף אחד לא רוצה להביט בעודו בחיים על סופה של האנושות, עשה טובה לעצמך, תלחץ על הקומה האחרונה בבניין הכי גבוה שתמצא, עלה בסולם לחדר המנועים של המעלית, תוריד את המעלית לקומה א׳, ופרגן לעצמך בקפיצת ראש. אנחנו נישאר כאן, או שנצחק על זה שיצאת אהבל (מה שסביר שנעשה גם אם לא תקפוץ) או שנגיד - וואלה צדק. אגב, יש בהצעה שלי יתרון נוסף, הרי אתה גם תגלה לפנינו אם יש או אין אלוהים. ואז בכלל תהיה מבסוט.

למה ככה ?
יש לי הצעה הרבה יותר טובה:
תמכור את הרכוש שלך וטוס לקאריביים או למקום רחוק אחר שתוכל.
קנה כרטיס כיון אחד ותחגוג עד שהוירוס ישיג אותך.
לחפש מקום גבוה לקפוץ ממנו תוכל גם שם למצוא אבל לפחות אחרי שבזבזת את כל הונך ונהנית...
ארז

EB1000

מושעה
מעורבות
54
נקודות
28
תחשבו מה קורה אם מנהיגים של מדינות נדבקים בקהילה? אנשי צבא, אנשי רפואה? שוב, תראו את התפלגות בין המקרים ה"פתורים" בכל המדינות מלבד סין. ארצות הברית 67% תמותה, צרפת 73% תמותה. הדרך העיקריתלהתפתר מהנגיף זה למות. מדובר במאורע אפוקלפטי שמנסים להסתיר כדי לא לעורר פאניקה. לא רואה בדיוק איך יוצאים מזה, כאשר חיסון או תרופה רחוקים בעוד מספר שנים.

תמשיכו לצחוק... אני כרגע שוקל להתפטר מהעבודה שלי כמרצה. מקווה שבמשרד הבריאות יתעוררו ויחליטו להשבית את כל המשק מחר, לפני שנגיע למצב באיטליה. קצב ההדבקה בארץ כרגע זהה לזה שהיה בדרום קוריאה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
למה ככה ?
יש לי הצעה הרבה יותר טובה:
תמכור את הרכוש שלך וטוס לקאריביים או למקום רחוק אחר שתוכל.
קנה כרטיס כיון אחד ותחגוג עד שהוירוס ישיג אותך.
לחפש מקום גבוה לקפוץ ממנו תוכל גם שם למצוא אבל לפחות אחרי שבזבזת את כל הונך ונהנית...
ארז

הוירוס כבר ישיג אותו בשדה תעופה הקרוב

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אצלו זה לא יהייה virus זה יהייה dirus.

אריה

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
תמשיכו לצחוק... אני כרגע שוקל להתפטר מהעבודה שלי כמרצה. .

ומה תעשה ? .....זו לא שאלה צינית

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
תחשבו מה קורה אם מנהיגים של מדינות נדבקים בקהילה? אנשי צבא, אנשי רפואה? שוב, תראו את התפלגות בין המקרים ה"פתורים" בכל המדינות מלבד סין. ארצות הברית 67% תמותה, צרפת 73% תמותה. הדרך העיקריתלהתפתר מהנגיף זה למות. מדובר במאורע אפוקלפטי שמנסים להסתיר כדי לא לעורר פאניקה. לא רואה בדיוק איך יוצאים מזה, כאשר חיסון או תרופה רחוקים בעוד מספר שנים.

תמשיכו לצחוק... אני כרגע שוקל להתפטר מהעבודה שלי כמרצה. מקווה שבמשרד הבריאות יתעוררו ויחליטו להשבית את כל המשק מחר, לפני שנגיע למצב באיטליה. קצב ההדבקה בארץ כרגע זהה לזה שהיה בדרום קוריאה.

א - תבדוק את דרום קוריאה, סינגפור, הונג קונג, אפילו אנגליה. איטליה היא מדינה כושלת. ארה"ב אגב גם אולי תהיה קורבן.
ב - אותו נהג ערבי מסכן מהשטחים הוא היחיד שבסכנת חיים, אפילו כתבו שיש איזה שיפור במצבו
ג - זה שמתוך 1,400,000,000 סינים "רק" פחות מ-100,000 חלו רשמית וכ-3000 מתוכם נפתרו -- וגם זה בגלל חוסר גישה לשרותי רפואה, טיפול כושל ואי-ידיעה של הרופאים -- נותן קצת אופטימיות, לא? הרי כתבתי כי אחד בן 100 עם מחלות רקע יצאה מזה בשלום. הכוונה - לא רק שהוא הבריא, אלא שהבדיקה יצאה שלילית. לכן זה כנראה לוקח חודש להחלים -- מחכים שהווירוס יעלם לגמרי, כדי לא להדביק

EB1000

מושעה
מעורבות
54
נקודות
28
ג'ין דלסאלה מ AUDIOHOLLICS נדבק וחולה מאד:

https://www.youtube.com/post/UgyF23...SHRYC3kNTdiLOPh4AaABAg.962mdn52VoM963g7y0swIo

הוא גם לא מאמין בכבלי קומקום, אלא סומך רק על מדידות וידוע כאויב מס 1 של האודיפילים. הוא אבטיח להעדכן את מצבו כל כמה ימים. בואו נראה כמה זמן יקח לו להחלים או להתפגר...

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63

יום טוב

הצילו קיבלנו טכנוקראט הנדסן מקולקל

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
צודק לחלוטין!

זה מדוייק לגבי 100% מהמקרים של אלה שנדבקו/יידבקו -- ואפילו לגבי אלה שלא!!!

..הוא כתב בפוסט אחר שתוך שנה

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
זו פשוט דוגמה מצוינת, איך לא משנה כמה "מדעי" אתה מחשיב את עצמך, אתה עדיין כבול בתוך עצמך, בחרדות, באמונות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור