נגיף הקורונה והשפעתו בעולם...

EB1000

מושעה
מעורבות
54
נקודות
28
גם חולה 71 מורדם ומונשם לאחר החמרה במצבו, הוא בן 60 ללא מחלות רקע, אבל מעשן כבד:

https://rotter.net/forum/scoops1/610568.shtml

לפי הנתונים שמתעדכנים, צעירים עד גיל 30 ללא מחלות קשות מוגנים ויחוו רק שפעת קלה. בני גיל 31 עד 50, ללא מחלות רקע שאינם מעשנים גם נמצאים בסיכון נמוך לסיבוכים. מעבר לזה סיכויי הסיבוכים עולים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
על מנת לשמור עלייך, אני שולח אותך לבידוד תקופתי.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,483
נקודות
113
על מנת לשמור עלייך, אני שולח אותך לבידוד תקופתי.

חצי נחמה :שתוי:
עכשיו ישוב ל- HT עם יוזר אחר וטייטלים אחרים שהמציא לעצמו בשלל הזהויות עם דמיון בהחלט פורה, צבעוני וססגוני.
עד שייזרק ויבעט משם פעם נוספת (כך כבר קרוב לעשור).

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
תחשבו מה קורה אם מנהיגים של מדינות נדבקים בקהילה? אנשי צבא, אנשי רפואה? שוב, תראו את התפלגות בין המקרים ה"פתורים" בכל המדינות מלבד סין. ארצות הברית 67% תמותה, צרפת 73% תמותה. הדרך העיקריתלהתפתר מהנגיף זה למות. מדובר במאורע אפוקלפטי שמנסים להסתיר כדי לא לעורר פאניקה. לא רואה בדיוק איך יוצאים מזה, כאשר חיסון או תרופה רחוקים בעוד מספר שנים.

תמשיכו לצחוק... אני כרגע שוקל להתפטר מהעבודה שלי כמרצה. מקווה שבמשרד הבריאות יתעוררו ויחליטו להשבית את כל המשק מחר, לפני שנגיע למצב באיטליה. קצב ההדבקה בארץ כרגע זהה לזה שהיה בדרום קוריאה.

האם אתה הולך להיות כמו "מקס הלוחם בדרכים" ? האם אתה הולך לנצל את כישוריך הטכניים ולבנות מקלט אטומי פרטי עם אוכל לעשר שנים, טיהור אוויר ומים ונשק נגד מי שינסה להיכנס ?

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
..הוא כתב בפוסט אחר שתוך שנה

ניתן לארגן גם את זה, אבל לא הבטיחו לנו קודם שבתוך שנה נגיע לירח ?

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
נערך לאחרונה ב:

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
כאילו.. אם לא היה איסור, היית הולך?
אני מתפלא שעדין מסעדות פתוחות, הרי אנשים אוכלים, חלקיקים עפים להם החוצה לכל הכיוונים.

גם להזמין אוכל הבייתה.. אתה לא יודע מי מכין, איך ומה..

מעניין מה יהיה עם חדר כושר???

באיטליה מאשימים את דור המילניום כבעל אחריות רבה ליציאה מהשליטה על הוירוס בכך שלא שעו להוראות לא להתקבץ והמשיכו ללכת לבארים, אני שונא את הדור הזה.

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
היי,

שמעתי היום שארגון הבריאות העולמי הכריז רשמית שהקורונה היא מגפה עולמית. שמעתי בשעה 07:10 את מסיבת עיתונים עם ראש הממשלה, בה נאמר לא לערוך אירועים מעל 100 איש. אם אין צורך בכינוסים ובאירועים כמו חתונות אל תלכו (החתונה של אייל גולן תתקיים?), משחקי הליגה הקרובים בכדורגל יתקיימו ללא קהל, אלפי עובדים בשוק המלונות והטיסות יצאו לחופשה ללא תשלום (90 אחוז מטייסי אלעל). לא ניתן למעשה לערוך כמעט כל הופעה, הצגה או הקרנה של סרט במתכונת מלאה. מיד עם קבלת ההחלטה נודע כי פסטיבל המוזיקה רוק פתאל, שאמור היה להיערך בסוף השבוע באילת - בוטל. התיאטרון הקאמרי נסגר, ההמלצות להימנע מביקורים בבתי אבות. העניין מעורר גל אדיר של שמועות לגבי מצבו של מזכ"ל הארגון השיעי חסן נסראללה, כולל ידיעות בלתי מאומתות, כי הוא נדבק בנגיף בעת שנפגש עם משלחת בכירים מטהרן, שאחד מחבריה אומת מאוחר יותר כנשא של הנגיף.

השיא עוד לפנינו :eek:...
אם כבר איראן, כדאי לעקוב אחרי הדיווחים שמגיעים משם.

הקורונה קוטלת את ההנהגה בשיטתיות, כולל מפקדי חטיבות ומעלה בחטיבות העילית המתמרנות (הבאסיג' ומשמרות המהפכה).

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
החשש העיקרי מכל הסיפור הזה הוא כפיית חיסונים וצמצום חירויות . ימים יגידו .

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
אתה לא מחסן את הילדים?
מה זה קשור?

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
מה זה קשור?
קשור. בטח שקשור.

זיהיתי לפי התגובה "כפיית חיסונים".

היו הורים שסירבו לחסן את הילדים בגן של הילדים שלי בזמנו, והשתמשו בצמד המילים שכתבת.

כמובן שדאגתי אישית שהגן ישאר נעול.

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
אז אתה בעד כפיית חיסונים?

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
איזו נשמה טובה . רק רישום פלילי? למה לא לסקול אותו ואותם יחד בכיכר העיר?

ולחשוב שיש עוד כמוך . מצמרר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור