נגיף הקורונה והשפעתו בעולם...

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אריה מונמי, אני כותב כאן בפורום כ 10 שנים ולא השכלת להבין עדיין על מה אני מדבר.....אני לא מדבר על החויות שלך, אני מדבר אם יש הבדלים בין 2 חוויות שלך.

אני מקווה מאוד שאתה מבין את ההבדל בן 2 הדברים......תחשוב על זה עכשיו מחדש ולאט לאט.
מצופה ממך (ומכל אחד) לא להתווכח על נושא שאינך בקיא בו.
לא יודע איך המוח פועל? תתרכז רק בנושא המדידות בו אתה כן בקיא.

אריה

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
מצופה ממך (ומכל אחד) לא להתווכח על נושא שאינך בקיא בו.
לא יודע איך המוח פועל? תתרכז רק בנושא המדידות בו אתה כן בקיא.

אריה
רוברט טוען שהוא בקיא במדידות אבל כבר הוכח שהוא לא באמת יודע על מה הוא מדבר בדיוק כמו שהוא טוען שהוא מבין בכבלים וברור שאין לו שמץ של מושג בעניין!

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
יופי של הגיון .
אדם מדווח על הבדל/ים . האם מקורם ביישום עקרונות מפיזיקת הקוואנטים במוח, או שמדובר בהטיות?

כאשר האמת הלא נעימה מונחת לרגלי המאמין , הוא יבחר בכל תירוץ ולו הקלוש והאבסורדי ביותר בכדי להתחמק ממנה.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
יופי של הגיון .
אדם מדווח על הבדל/ים . האם מקורם ביישום עקרונות מפיזיקת הקוואנטים במוח, או שמדובר בהטיות?

כאשר האמת הלא נעימה מונחת לרגלי המאמין , הוא יבחר בכל תירוץ ולו הקלוש והאבסורדי ביותר בכדי להתחמק ממנה.
מהי האמת הלא נעימה?

אריה

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
זו טעות לספור רק מתים. כל מי שפתח דלקת ריאות, הוא מת מהלך! עוד תראה שרוב החולים הקשים לא ישרדו!
אם לא היית קיים היה צריך להמציא אותך.
עדיף לקרוא אותך כבר כותב שטויות על אודיו....
או שלא בכלל :מבולבל:

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
מהי האמת הלא נעימה?

אריה
היא נמצאת בתגובה 364 . נראה אם תצליח למצוא.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
היא נמצאת בתגובה 364 . נראה אם תצליח למצוא.
גרמת לאריה לצפצוף במערכת הכריזה (פידבק/משוב חיובי) ..... נקווה שהוא יצא מהלופ האינסופי ;)

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
ודאגה לחברים כאן (ורד).......האם מישהו מהחברים או מבני משפחותיכם נמצא בבידוד?

זו חתיכת "חוויה" לא פשוטה וגם אחריות גדולה, איך מבצעים זאת בלי להדביק את שאר המשפחה?.....לדעתי זו כמעט "משימה בלתי אפשרית" בגלל כל הנושאים הלוגיסטיים של אוכל, רחצה, שירותים וכו'.

ובהקשר לאמור, הייתי אתמול במסגרת העבודה בבית מלון בעניין טכני מסויים........משיחה עם הצוות מסתבר שהמצב שם מבחינת תפוסה הוא בכי רע והם מתכוונים לסגור את המלון....יתכן ועדיף לשכן נשאים במקום שכזה במקום בבית......יש שם המון חדרים(ורד נבול).

מזכיר לכם משהו?....... להבדיל אלף אלפי הבדלות, את המתמודדים של ה"אח הגדול" שמוכנסים לבידוד מוחלט בבית מלון כ 3 ימים לפני כניסתם לבית.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
בארה"ב כבר יותר מאלף נדבקו, בית כנסת במוקד ההתפרצות בניו יורק - ששלחה לשם את המשמר הלאומי

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
טוב. נעשה פה סדר.

נמחקו פוסטים הקשורים לדת שלדעתי יש בהם ליבוי שינאה בין אדם לחברו.
אני מבין שיש כאלה שכיפה עושה להם חלחלה, אני מבין שיש כאן חובשי כיפה שחושבים שכל מי שכיפה עושה לו חלחלה הוא אנטישמי. יופי - עכשיו נגמור עם זה, בשביל זה יש פייסבוק, שם מצידי תזרקו חזיזים אחד על השני.

בפורום הזה לא רוצה שידברו על דת ולא על פוליטיקה. הלאה...

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
גם אני לא מבין בפעילות המוח אבל יש סברה שהתודעה שלנו היא תוצאה של פעילות קוונטית.
שאלתי אותך מפני שעל פי התגובות שלך לחוויות של אודיופילים - שקשורות בתודעה, חשבתי תגלה ידע יותר מעמיק.
אם אתה לא יודע, כפי שאתה מודה, אז אולי תפסיק לספר לנו מה אנחנו חווים?

אריה

האם לווירוס הקורונה יש מוח? למה הוא רוצה לחיות משמע להתרבות ומדוע הוא כמו שפעת משנה את ה DNA שלו כל עונה כדי להערים על מערכת החיסון, הוא בטח חכם אם הוא עושה זאת.
אין לכם תשובה? כי אתם לא מאמינים.
אמונה, (כל שהיא נמר, לא נגד היהדות) היא הג'וקר בחפיסת הקלפים, שום קלף אחר לא מנצח אותו. אמונה היא קלף ג'וקר בכל דיון מהסיבה הפשוטה שהיא win\win situation: קרה טוב-זה בגלל האמונה, קרה רע- זה בגלל שמושא האמונה החליט ברוב חוכמתו כך, אנו קטונו וזה ודאי נכון והנה חיזוק נוסף לה.

נערך לאחרונה ב:

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
טוב. נעשה פה סדר.

נמחקו פוסטים הקשורים לדת שלדעתי יש בהם ליבוי שינאה בין אדם לחברו.
אני מבין שיש כאלה שכיפה עושה להם חלחלה, אני מבין שיש כאן חובשי כיפה שחושבים שכל מי שכיפה עושה לו חלחלה הוא אנטישמי. יופי - עכשיו נגמור עם זה, בשביל זה יש פייסבוק, שם מצידי תזרקו חזיזים אחד על השני.

בפורום הזה לא רוצה שידברו על דת ולא על פוליטיקה. הלאה...
טוב מאוד, יש לי הצעה , יש כאן בפורום "המטבחון" לדעתי צריך להעביר שרשור זה לשם ולא תחת אודיו דו ערוצי....

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
טוב מאוד, יש לי הצעה , יש כאן בפורום "המטבחון" לדעתי צריך להעביר שרשור זה לשם ולא תחת אודיו דו ערוצי....
לדעתי, יש הרבה חברים באתר שנכנסים אך ורק לפורום זה (כמוני למשל).....לדעתי יש עניין ששרשור זה ישאר כאן.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
לדעתי, יש הרבה חברים באתר שנכנסים אך ורק לפורום זה (כמוני למשל).....לדעתי יש עניין ששרשור זה ישאר כאן.
רוב האנשים נכנסים "להודעות חדשות" כך שזה ממש לא משנה

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
משונה בעיני שאתה חושב שהרבה חברים באתר מתנהגים כמוך.
אתה מבצע כל הזמן השלכה ממך לאחרים.

אריה

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
רוב האנשים נכנסים "להודעות חדשות" כך שזה ממש לא משנה

כך זה צריך וחייב להיות, אך כמה התפלאתי לגלות בפועל שכמה טוחני שכל טלפוניים בתחום לא עושים זאת, ורק נכנסים לדו ערוצי. ולא רק זאת, הם קוראים מקסימום שני דפים מהשירשור ואם זה מתארך הם לא נכנסים אליו יותר.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
משונה בעיני שאתה חושב שהרבה חברים באתר מתנהגים כמוך.
אתה מבצע כל הזמן השלכה ממך לאחרים.

אריה
אם אגיד בשעה 12:00 בצהרים שיש אור בחוץ עדיין תתווכח איתי......לא כולל ליקוי חמה.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אם אגיד בשעה 12:00 בצהרים שיש אור בחוץ עדיין תתווכח איתי......לא כולל ליקוי חמה.
זו לא הנקודה.
כבר כתבתי לך בעבר שעדיף שתתאר חוויות שלך ולא מה אחרים חווים, שומעים או לא שומעים.
אני במקום המשפט שכתבת הייתי כותב
אני נוהג להיכנס לפורום דו ערוצי.
מבין את ההבדל? אתה כמובן תכתוב בסגנון שלך אבל זה מלמד על קו המחשבה שלך

אריה

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
זו לא הנקודה.
כבר כתבתי לך בעבר שעדיף שתתאר חוויות שלך ולא מה אחרים חווים, שומעים או לא שומעים.
אני במקום המשפט שכתבת הייתי כותב
אני נוהג להיכנס לפורום דו ערוצי.
מבין את ההבדל? אתה כמובן תכתוב בסגנון שלך אבל זה מלמד על קו המחשבה שלך

אריה
ו"הלדעתי" שכתבתי בפוסט שמודגש באותיות עבות בתוספת קו למטה לא מספק את כבודו.... למה לא לריב קצת אם אפשר ?......אתה מושקע במניות בתעשיית ההרד-דיסקים ואתה מחפש ליצור תעבורה באתר?

נערך לאחרונה ב:

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני לא רב אתך ואתה גם לא חייב לענות.

אריה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור