ממקלדתו של אנלוגופיל: שתי חוויות מסקרנות מן העולם הדיגיטלי

מצב
הנושא נעול.

אלוהיםאדירים

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אם אתה מדבר על המערכת שאיל פור הציג, שכללה מונובלוקים של ניופורס, קדם מנורות של קארי, סי די של EAR ורמקולים של טריאנגל, אז אני לטעמי באותה תערוכה זה היה הסט שנשמע לי הכי טוב, למרות שאם זה היה תלוי בי הייתי משנה את הרמקולים (החוליה החלשה לטעמי).

אולי אתה פשוט לא אוהב את החדות והנקיון של מגברי קלאס D?
עם איזו הגברה אתה שומע בבית?

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הגברת SS
זה לא מה שיש להם (ויש דברים טובים), זה הצליל ה"שטוח" שלהם.

אבל זה בסדר, זה רק עניין של טעמי האישי, אני בטוח שיהיו ויש רבים שאוהבים את CI AUDIO וניופורס.

נערך לאחרונה ב:

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
אם אתה מדבר על המערכת שאיל פור הציג, שכללה מונובלוקים של ניופורס, קדם מנורות של קארי, סי די של EAR ורמקולים של טריאנגל, אז אני לטעמי באותה תערוכה זה היה הסט שנשמע לי הכי טוב, למרות שאם זה היה תלוי בי הייתי משנה את הרמקולים (החוליה החלשה לטעמי).

אולי אתה פשוט לא אוהב את החדות והנקיון של מגברי קלאס D?
עם איזו הגברה אתה שומע בבית?

אלוהים אדירים תקן אותי אם אני טועה: מצד אחד אתה טוען שהמערכת שאייל פור הציג בתערוכה
היא הטובה ששמעת, ומצד שני אתה אומר שבאותו הסט הייתה חוליה חלשה שזה היה לא אחר מאשר הרמקול? לדעתי יש פה איזו שהיא סטירה לא?
אתה טוען שאפילו שהרמקול היה החוליה החלשה באוטו הסט, גם אז זה הסט הטוב ביותר ששמעת?

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אלוהים אדירים תקן אותי אם אני טועה: מצד אחד אתה טוען שהמערכת שאייל פור הציג בתערוכה
היא הטובה ששמעת, ומצד שני אתה אומר שבאותו הסט הייתה חוליה חלשה שזה היה לא אחר מאשר הרמקול? לדעתי יש פה איזו שהיא סטירה לא?
אתה טוען שאפילו שהרמקול היה החוליה החלשה באוטו הסט, גם אז זה הסט הטוב ביותר ששמעת?
יכול להיות שזה הסט היחידי שהוא שמע בתערוכה(lol)

סתם, סתם.

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
שמעתי את הסטאפ של עופר ודי נדהמתי שה CIA הם אלה שניגנו.
בהחלט מוזיקה.
בשביל מה לנהל קמפיין נגד ציוד?
איזה הנאה אנשים שואבים מלשכנע אחרים שמשהו הוא לא טוב?
קודם תשמעו באוזניים, ורק אחר כך תרשמו רשמים בפורום.
לא שמעתם - לא כתבתם.
פשוט.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
שמעתי את הסטאפ של עופר ודי נדהמתי שה CIA הם אלה שניגנו.
בהחלט מוזיקה.
בשביל מה לנהל קמפיין נגד ציוד?
איזה הנאה אנשים שואבים מלשכנע אחרים שמשהו הוא לא טוב?
קודם תשמעו באוזניים, ורק אחר כך תרשמו רשמים בפורום.
לא שמעתם - לא כתבתם.
פשוט.
לא מבין מה אתה רוצה? מה ההתחסדות הזאת?
כתבתי מה ששמעתי אצלי בבית במשך שלושה ימים.
כבר אי אפשר לכתוב שמשהו לא נשמע טוב או כן טוב, בלי להיות מואשם בכל מיני מניעים ודחפים?
אתה ראית מה כתב היבואן על הציוד שלו? (אם לא , אני יכול להתאמץ ולחפש עבורך).
נראה לי שהקמפיין הוא דווקא שלך, ומצטער על הרמז הדק.

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
רוזי1
אתה מביע דעה על משהו שלא שמעת.
בתור "פורומיסט" נוסף כאן, אני מציין שחבל שאנשים מביעים דעה על משהו שלא שמעו.
כמו שאייל פור ציין כאן, או בפורום אחר (אני כבר מבולבל מרוב פורומים מקבילים ב 3 מקומות),
שאי אפשר להשוות או לפסול ציוד אם לא שמעת אותו.
גם לי היה ציוד דיגיטלי שבסופו של יום לא התאים לי, גם טאקט של אייל, גם CIA של עופר,
אבל לא אלך ואשמיץ, או אביע דעה על דיגיטל בכללותו, בטח על ציוד שלא שמעתי.
בלי קשר ליבואן, אנחנו חובבי אודיו, לא יבואנים.
וזה שעופר לא מוכר CIA זה לא קשור. להיפך, זה רק מראה שזה דיון תאורטי בלבד.
על איזה התחסדות אתה מדבר?
בשביל מה אתה מכניס כ"כ הרבה אמוציות לדיון פשוט?

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
היכן כתבתי על דיגיטל בכללותו?
כתבתי על 4 מגברים דיגיטלים ששמעתי ברמות שונות, וציינתי את שמותיהם ואיך והיכן שמעתי אותם.
אפשר להיות יותר הוגן ואמיתי מזה?
יכול להיות שהמערכת הספציפית ששמעת נשמעת טוב מאוד, אבל אשמח לשמוע את רשמיך עם אותה מערכת והגברה שונה.
(היתרון הגדול של מגברים דיגיטלים היא שליטה ברמקולים קשים ביחסית מעט כסף, ולכן אני מניח שלצורך הנעת אותם רמקולים בהגברת SS טובה יהיה די יקר)

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
לא השוותי ראש בראש עם SS או משהו אחר אצל עופר באותו הרגע.
אבל מאד הופתעתי שמה שניגן את הצליל המדהים הזה, זה מגבר דיגיטלי צנוע.
(שאישית פסלתי אחרי תקופת התרשמות. יש דברים שה CIA עושים מדהים, יש דברים בינוניים, לכן זה לא נתן לי חבילה מלאה).
ברור שאם נחבר שם מגבר אחר, סביר להניח שהוא ישמע טוב גם...
לא יודע מה יתרונות הדיגיטלי בדיוק, אין לי לוחות עם חוקים שכתובים עליהם.
מגבר SS טוב יש גם ב 15K שקלים. (ופחות).
ולא הבנתי את רמיזתך "הדקה" למעלה, אולי חשבת שאני מייבא CIA?

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מה דיגיטלי עושה טוב, אני בטוח שאתה יודע.
בעצם את כל הדברים האובייקטיווים שמגבר מוסיקה אמור לעשות: שליטה על רמקולים בהתנגדויות נמוכות DF מכובד, שקט, ניקיון וכו'.
הדברים הסובייקטיווים שמגבר מוסיקה אמור לעשות עבורי - לא הרשימו אותי.

לא חשבתי שאתה מייבא את ה CI, אבל אני יודע שדווקא אתה מספיק אינטיליגנט להבין את מה שכתבתי.
(זה בסדר, כמעט לכל אחד כאן יש את ה"רב" שלו, אבל צריך לייצג אותו במינון ובסגנון).

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
הנה אמרת את זה.
אני שליח של עופר.
הוא כישף אותי ואני פועל מתוך מניעים של ״דת״.
עלית עלי.
אני אפילו מקדם ציוד שהוא כבר לא מוכר...
גדול.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
איתי צודק.

גם אני שמעתי מערכת שמוגברת על ידי המגברים הללו וכמו שציינתי קודם לא נרשמה שם שום אווירה דיגיטלית.

מגברים דיגיטלים מציגים יתרונות מסוימים שהם החזרונות של הטרנזיסטור. כמובן שיש להם חסרונות {כרגע} אבל בעתיד הם יתגברו עליהם וכנראה שהמגברים הבאים יהיו מאותה טופולוגיה.

אגב. אני עם טרנזיסטור ואין לי שום טענה.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
משה:
1. "אבל לא שמעתי עדיין נגן עד 10000$ שלא המיט שממון על עפעפיי או לא הקפיץ אותי אחרי כמה דקות להשתיק את המדקרה הדיגיטלית"
2. "כמו ברוב נגני התקליטורים ששמעתי, הצליל היה קטן ודק".

- או שהטעם שלך מופלא מאין כמותו, ו/או האנינות שלך היא בממדים אינטרגלקטיים(1) או שסתם לא שמעת נגני תקליטורים טובים(2).
אני, אם יורשה לי, שומע בעיקר תקליטים, יש לי הרבה הרבה יותר מהם מאשר תקליטורים ובעצם אני מעדיף את התוצר המוזיקלי האנלוגי (הוכם ההשקעה הכספית בהתאם).
ברם, אולם, האמירות הנ"ל צורחות מופרכות קשה. כל כך קשה, עד כי, כמו במקרים רבים, פשוט הופכות ללא אמינות בעליל.
כמה חבל (לאור השפה, האהבה לנושא ובכלל).

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
משה: "מגבר הספק של CIAUDIO (קלאס D")....
אם המגבר הזה משחק אצלך, יש, לעניות טעמי, בעיה בכל השאר.
שא ברכה

נערך לאחרונה ב:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
איתי צודק.

גם אני שמעתי מערכת שמוגברת על ידי המגברים הללו וכמו שציינתי קודם לא נרשמה שם שום אווירה דיגיטלית.

מגברים דיגיטלים מציגים יתרונות מסוימים שהם החזרונות של הטרנזיסטור. כמובן שיש להם חסרונות {כרגע} אבל בעתיד הם יתגברו עליהם וכנראה שהמגברים הבאים יהיו מאותה טופולוגיה.

אגב. אני עם טרנזיסטור ואין לי שום טענה.

לא יודע מה אתה שמעת ולא יודע מה איתי שמע, אני יודע מה אני שמעתי.
עתידות אני משאיר לנוסטרודמוס (לפחות עד 2012)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מה ששמעתי זה מה שתארתי.

כמובן שאינני מבטל את מה ששמעת אבל אני חושב {לפחות מנסיוני} שקשה לבודד מכשיר אחד בתוך מערכת שלמה.

את הקארי אני גם מכיר, את הדבור אני בהחלט מכיר ועם הניופורס חייתי תקופה לא מבוטלת. המגבר הזה משתנה לחלוטין כאשר מעמידים אותו על ספייקים. הוא הופך לחיה אחרת לגמרי {אפילו הווליום משנה}.

כאשר הוא מבודד היטב הוא מגלה צליל מעולה ומיד תענוג {אפילו מנורתי}.

אני משער שגם הדיגיטלי של CIAUDIO ידרוש קצת תשומת לב מעבר לחבר ושמע.

אלוהיםאדירים

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0

אין כאן שום סתירה - זה היה הסט הכי טוב לטעמי בתערוכה.
בקצוות, הרמקולים של טריאנגל נשמעו לטעמי בהירים מידי, כי אני אוהב רמקולים יותר מאוזנים (עפ' הפרמטרים שלי כמובן) ונדמה לי שכשמדברים על קלאס די שזו בדכ' הגברה מאוד "נקייה" וללא קורלציה,צריך רמקול קצת פחות בהיר ומהיר.
אבל עדיין ליד יתר הסטים שהיו שם, את זה אהבתי הכי הרבה.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
נמר
את הניופורס אכן שמעתי במערכת.
עם ה - CI יש לי הכרות של שלושה ימים.

ובאמת השאלה הרלוונטית, אם כ"כ טוב (ולא יקר יחסית להספק שלהם), למה לא קונים?
(כדי לקנות נגיד ACCUPHASE עם יכולות הכח של CI אני צריך באמת משכנתא)

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
אין כאן שום סתירה - זה היה הסט הכי טוב לטעמי בתערוכה.
בקצוות, הרמקולים של טריאנגל נשמעו לטעמי בהירים מידי, כי אני אוהב רמקולים יותר מאוזנים (עפ' הפרמטרים שלי כמובן) ונדמה לי שכשמדברים על קלאס די שזו בדכ' הגברה מאוד "נקייה" וללא קורלציה,צריך רמקול קצת פחות בהיר ומהיר.
אבל עדיין ליד יתר הסטים שהיו שם, את זה אהבתי הכי הרבה.

סבבה אחי כל אחד וטעמו הוא. אני חושב שלא היה מה להשוות אף סט לסט שאמיר הרים, שבעקבות חווית השמיעה שם רכשתי לי רמקול של זינגלי מאותה סידרה.
לגבי הסט שאייל הרכיב אני לא חושב שזה מקרה קלאסי של חוליה חלשה אני פשוט חושב שאולי הסינרגייה לא הייתה במיטבה, אבל נעזוב את זה כי זה לא ממש חשוב, בתערוכות קשה ליבואן להעמיד מערכת חלומות קמתבקש, זה תלוי בהמון דברים שאינם קשורים אליו.

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
נמר
את הניופורס אכן שמעתי במערכת.
עם ה - CI יש לי הכרות של שלושה ימים.

ובאמת השאלה הרלוונטית, אם כ"כ טוב (ולא יקר יחסית להספק שלהם), למה לא קונים?
(כדי לקנות נגיד ACCUPHASE עם יכולות הכח של CI אני צריך באמת משכנתא)

הי רוזי..

כפי שכתבתי פעם, התייאשתי מזמן מהאפשרות למכור Class D.
הדבר שהכי מקשה על המכירה שהמגבר חייב להיות מחובר לחשמל זמן ארוך מאוד לפני שמיעה.
בימים הראשונים הוא נשמע רע. מיכני ולא נעים. רק אחרי כשבוע ימים הצליל נעשה "מוסיקלי".
למי יש סבלנות לזה? לקוח ממוצע מתחיל לשמוע אחרי 3 דקות והסבלניים ביותר מחכים לילה אחד. זה לא מספיק.
בגלל זה כל אחד חווה את המגבר אחרת ואין אחידות דעים.
ה D200 כנראה לא יהיה המגבר הסופי בסט הפרטי שלי אבל הוא בהחלט מפתיע מאוד כל מי שנכנס ושומע.
דברים מסויימים הוא עושה מצויין - שליטה ברמקול, נוכחות, פירוט, עומק, שקיפות, טבעיות. דברים אחרים לא.
בעיקר - תדרים גבוהים לא חלקים כמו עם מגבר משובח. תדרים גבוהים פתוחים וגם נקיים וחלקים זה דבר נדיר
מאוד וגם יקר מאוד. מחייב סינרגייה מושלמת בין כל חלקי המערכת ובין המערכת ועם חלל ההאזנה. עניין מסובך...

אגב, הרבה פעמים אנשים כותבים ש BURN-IN זו בעצם תקופת הסתגלות של האוזניים למכשיר. איזה שטויות!
לא רק שזה לא נכון, זה הפוך! מכשיר (או כבל) שנשמע רע גורם לבן אדם לשמוע פחות ופחות עד כדי לא להפעיל את המערכת בכלל.

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור