מי לחלוטין מרוצה מהסאונד של מערכת האודיו שלו?

mmhifi

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
18
בזמן אחרון קונה רק מוסיקה ומנורות ברזרבה... אין שום דחף לזרוק אפילו גרוש על המערכת...

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
בזמן אחרון קונה רק מוסיקה ומנורות ברזרבה... אין שום דחף לזרוק אפילו גרוש על המערכת...
ברור שאין דחף כזה: גם קשה למצוא גרושים בימינו וגם זה עלול לשבור איזו מנורה... :)

ע

mmhifi

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
18
ברור שאין דחף כזה: גם קשה למצוא גרושים בימינו וגם זה עלול לשבור איזו מנורה... :)

ע[/QUOTE

למצוא זה לא בעיה-לזרוק ולא לשבור שום דבר....זה ממש לא טריויאלי...

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
אפשר לשאול זאת אחרת : מה תעדיף - לשדרג את המערכת או להפטר מהטחורים ?

כל ההתעסקות שלנו בזוטות כמו מערכות אודיופיליות נועד להשכיח מאיתנו את חרדת המוות.

"נמצא במצב רגוע ויציב שמאפשר להנות מדברים אחרים כמו ,מוזיקה ,חברים ,וגם לקרוא ספר" - סוף סוף דברי חוכמה. זה לא בדיוק מקרה של PRACTICE WHAT YOU PREACH ,אבל הדברים כשלעצמם נכונים ותקפים.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
אפשר לשאול זאת אחרת : מה תעדיף - לשדרג את המערכת או להפטר מהטחורים ?

כל ההתעסקות שלנו בזוטות כמו מערכות אודיופיליות נועד להשכיח מאיתנו את חרדת המוות.

"נמצא במצב רגוע ויציב שמאפשר להנות מדברים אחרים כמו ,מוזיקה ,חברים ,וגם לקרוא ספר" - סוף סוף דברי חוכמה. זה לא בדיוק מקרה של PRACTICE WHAT YOU PREACH ,אבל הדברים כשלעצמם נכונים ותקפים.
???

ממתי טחורים ומערכת הן אלטרנאטיבות מציאותיות?

"כל ההתעסקות שלנו בזוטות כמו מערכות אודיופיליות נועד להשכיח מאיתנו את חרדת המוות" -- לא כל אחד עסוק בחרדת מוות כל הזמן. כתיבה בלשון רבים אינה מתאימה כאן.

"נמצא במצב רגוע ויציב שמאפשר להנות מדברים אחרים כמו ,מוזיקה ,חברים ,וגם לקרוא ספר" הוא תיאור עצמי של מצבו של שניצל. התיאור יכול להיות נכון ותקף רק אם שניצל practices what he preaches, וזה לא דברי חוכמה או לא דברי חוכמה אם הוא כן/לא הגיע למצב הזה.

ואם נחזור לרמת הטחורים: לאיש אחד הייתה בעייה עם ה*** שלו. הלך לרופא שדרש הון בשביל ניתוח. הלך לאשתו לקבל אישור וחזר לרופא: "לא נעשה את הניתוח. אנחנו קונים מטבח חדש!"

ע

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
אתה טועה - כולנו עסוקים כל הזמן בחרדת המוות, רק לא מודעים לזה. אם לא היינו עסוקים בזה, קרוב לוודאי שהיינו יושבים כל היום בשקט ולא עושים כלום. בטח לא להאזין למוסיקה, או להתעסק במערכות אודיו. כל הפעילות האנושית נובעת מהמודעות שלנו לעצמנו, והמודעות הזאת היא גם מודעות לקיום הקצר שלנו.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
אתה טועה - כולנו עסוקים כל הזמן בחרדת המוות, רק לא מודעים לזה. אם לא היינו עסוקים בזה, קרוב לוודאי שהיינו יושבים כל היום בשקט ולא עושים כלום. בטח לא להאזין למוסיקה, או להתעסק במערכות אודיו. כל הפעילות האנושית נובעת מהמודעות שלנו לעצמנו, והמודעות הזאת היא גם מודעות לקיום הקצר שלנו.
תיאורייה מעניינת (?), אבל לא ברור לי על מה היא מבוססת.

למשל ילדים, או תינוקות שלא יודעים לדבר, שאולי בכלל אין להם את הקונספט של "מוות" כדי לפחוד ממנו, והם ממש לא יושבים כל היום בשקט.

אולי אתה מבלבל בין יצר הקיום, השרידה, במובן הבסיסי ביותר, לבין פחד מהמוות, אבל להבנתי, היצר הנ"ל בא ליידי ביטוי כשייש איום,וגם ילד קטן יגיב אליו, ובשאר הזמן, אם הוא נוכח בעוצמה גדולה מדי, יש הפרעה נפשית.

בניגוד מסויים אליך, אני לא יודע מה יש לי ו/או לאחרים בתת מודע, אבל אני מעריך שהרבה אנשים עושים דברים לאו דווקא בהקשר לחרדת מוות. אפשר, באסוציאיציייה שכלית, ליצור קשר בין קיום יחסי מין לבין הצורך בשימור עצמי, אבל מישום מה נדמה לי שייש גורמים מיידיים הרבה יותר לפני כן. כנ"ל לגבי אוכל -- הרבה אנשים אוכלים יתר על המידה כנראה לא מתוך הפחד למות, אלא למרות שהם יודעים שזה מקרב את מותם. נראה לי שבחיי היום-יום, המירדף אחרי הנאות וגירויים קודם (אצל בני אדם בריאים בנפשם) לעיסוק במוות, ורק ברגעי איום ממשי יצר הקיום מתעורר ומראה שהוא יכול להיות חזק יותר.

כך שייתכן שהעיסוק באודיו מגיע ממירדף אחרי ההנאות הכרוכות בזה, ואצל הלק מהאנשים גם בלהיראות טוב בעיני אחרים, אבל לא באופן ישיר בהקשר למוות.

בקיצור, בוא נעזוב את כל הקישקושים האלה. לא הם נושא השירשור.

ע

yehudaa

חבר משקיען
מעורבות
62
נקודות
28
הסט האפ הצנוע שלי במסגרת תקציב די מוגבל .
רמקולים TDL RTL 3
http://www.listeninn.com/product/407001-11112/Loudspeaker/Floorstanding-Speakers/TDL-RTL-3
מגבר MARANTZ 2250B שעבר שיפוץ מלא ועובד כמו חדש .
http://www.classic-audio.com/marantz/2250b.html

המקור הוא המחשב , אני משתמש ב audiophile 24\96
http://www.m-audio.com/products/en_us/Audiophile2496.html
כעקרון אני מאוד מרוצה מהסאונד , הרבה יותר מהעבר שלי .
אבל חושב לקנות DAC נחמד בהזדמנות .

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
89
נקודות
28
אני מאוד מרוצה מהמוזיקה שמייצרים,הרכיבים הקיימים במערכת שלי ואני יודע שיש לי מטרה -להגיע לראש שרשרת המזון של ניים ששם חווית השמיעה שלי תהיה עוד יותר טובה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אני מאוד מרוצה מהמוזיקה שמייצרים,הרכיבים הקיימים במערכת שלי ואני יודע שיש לי מטרה -להגיע לראש שרשרת המזון של ניים ששם חווית השמיעה שלי תהיה עוד יותר טובה.
you just NAIM it

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
89
נקודות
28
WHAT CAN I DO? NAIM IS JUST ALL I NEED(lol)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
לא Na'im לשאול, אבל למה דוקא Naim?
(ללא כוונת השמצה, הקנטה או זילזול או משהו בכיוון -- השאלה כפשוטה).

עמיר

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
לא יודע למה מתכוונים כל הפסיכוליגים, שמנסים להסביר ,שמה שאנחנו חובים ומהנה אותנו .זה לא מה שאנחנו בעצם חובים ומרגישים ,אלא מה " שהם יודעים שאנחנו אף פעם לא נבין ".

אני מאוד מרוצה ממה ששומעים אצלי .במיוחד לאחר שידרוג בחודש האחרון של ההגברה. מודה שיותר מוצלח מהסיבה שבגללה בכלל ביצעתי את השידרוג .

בהתחלה זה נשמע מאוד מוצלח , עד כדי כך שניסיתי להבין איפה פה הקטץ'. אבל לאחר ההרצה של ה3-4 שבועות אחרונים זה נשמע עוד יותר מרשים ומדהים. אז כשהזמן מאפשר אני מתענג על המוזיקה בשיא הכיף.

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
89
נקודות
28
לא Na'im לשאול, אבל למה דוקא Naim?
(ללא כוונת השמצה, הקנטה או זילזול או משהו בכיוון -- השאלה כפשוטה).

עמיר
אם הבנתי אותך נכון,השאלה היא מדוע הברנד המסויים הזה? במידה וכך אזי התשובה פשוטה ביותר(בעיני לפחות)
זהו הברנד היחיד עד כה שנעם הכי לאוזני במהלך שנותי כמאזין למוזיקה ורק לאחריה כאודיופיל.
צריך לשמוע סט אפ של החברה ולהבין את העושר המוזיקלי שהיא מצליחה לשחזר.פשוט נכון?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
אם הבנתי אותך נכון,השאלה היא מדוע הברנד המסויים הזה? במידה וכך אזי התשובה פשוטה ביותר(בעיני לפחות)
זהו הברנד היחיד עד כה שנעם הכי לאוזני במהלך שנותי כמאזין למוזיקה ורק לאחריה כאודיופיל.
צריך לשמוע סט אפ של החברה ולהבין את העושר המוזיקלי שהיא מצליחה לשחזר.פשוט נכון?
הבנת כהלכה והשבת כהלכה :)

אז הבנתי :) ותודה!

תיהנה! (ורד)
עמיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור