מי לחלוטין מרוצה מהסאונד של מערכת האודיו שלו?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מה יש לשפר? האם אתה לא מרוצה בכלל?

תומר

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
היש שאלה טעונה מזו?

שרון64

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אני ממש לא מרוצה מאז שעברתי לדירה הנוכחית

לא יודע אקוסטיקה רמקולים....
בכול אופן אני כבר יומיים בבית לא הלכתי לעבודה
משהו מתפספס לי 9.1 7.1 5.1 בדרך לשרוף הכול....

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יש חוקי אודיופיליה נגד זה :)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני מאוד מרוצה מהעובדה שאין לי עוד הרבה מה לשפר.

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
אני מרוצה לחלוטין, ללא קשר להנחה מבחינתי שתמיד אפשר לשפר.
עושה זאת לאט ובזהירות, גם אם זה בטוויקים קטנים.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני מרוצה מכיוון שבמה שיש לי מקסמתי את זה למקסימום

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
מה יש לשפר? האם אתה לא מרוצה בכלל?

תומר
על פניו נראה שלומר "מרוצה לחלוטין" ללא שום הסתייגות הוא שקר אצל אודיופיל "אמיתי".

תמיד יהייו רגעים שייקפצו מחשבות על שידרוג רכיבים ו/או טיפול טוב יותר באקוסטיקה, בחשמל, בסידור הכבלים, במיקומים יותר טובים לרמקולים, למאזין, למערכת, וכו' וכו', ללא סוף.

כמוכן, נראה שבמערכת סבירה ומעלה ישנו המצב של "garbage in garbage out", כך שכשכל פעם ששומעים דיסק (תקליט?) לא מזהיר, מה שמתקבל לא מזהיר, שזה מצב של חוסר שביעות רצון. היות ו"להיות מרוצה" הוא מצב ריגשי, לא שיכלי, והרגש לא מבחין בין במקור הבעייתי לתוצאה הבעייתית, יש כאן אי שביעות רצון שכוללת את המערכת -- למה לעזאזל היא לא הופכת ברזל לזהב?

וייש פעמים שהמערכת נשמעת פחות טוב ופעמים שיותר טוב, אולי בגלל החשמל או סערות מגנטיות בשמש או מצברוח של המאזין, אבל גם הצליל הפחות מזהיר (שיכול עדיין להיות מצויין אפילו לפי קנה המידה של בעל המערכת, אבל לא הכי-מצויין) גורם לאי-שביעות-רצון.

ומה אם חבר אומר שמשהו נשמע לא הכי טוב, או כששומעים מערכת אחרת שעושה אפילו פיפס קטן יותר טוב, ושאר מצבים?

בקיצור, קשים חיי האודיופיל, אבל הלוואי שאלה יהייו כל הקשיים שלנו! :)
עמיר

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
על פניו נראה שלומר "מרוצה לחלוטין" ללא שום הסתייגות הוא שקר אצל אודיופיל "אמיתי".

תמיד יהייו רגעים שייקפצו מחשבות על שידרוג רכיבים ו/או טיפול טוב יותר באקוסטיקה, בחשמל, בסידור הכבלים, במיקומים יותר טובים לרמקולים, למאזין, למערכת, וכו' וכו', ללא סוף.

כמוכן, נראה שבמערכת סבירה ומעלה ישנו המצב של "garbage in garbage out", כך שכשכל פעם ששומעים דיסק (תקליט?) לא מזהיר, מה שמתקבל לא מזהיר, שזה מצב של חוסר שביעות רצון. היות ו"להיות מרוצה" הוא מצב ריגשי, לא שיכלי, והרגש לא מבחין בין במקור הבעייתי לתוצאה הבעייתית, יש כאן אי שביעות רצון שכוללת את המערכת -- למה לעזאזל היא לא הופכת ברזל לזהב?

וייש פעמים שהמערכת נשמעת פחות טוב ופעמים שיותר טוב, אולי בגלל החשמל או סערות מגנטיות בשמש או מצברוח של המאזין, אבל גם הצליל הפחות מזהיר (שיכול עדיין להיות מצויין אפילו לפי קנה המידה של בעל המערכת, אבל לא הכי-מצויין) גורם לאי-שביעות-רצון.

ומה אם חבר אומר שמשהו נשמע לא הכי טוב, או כששומעים מערכת אחרת שעושה אפילו פיפס קטן יותר טוב, ושאר מצבים?

עמיר
+1

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מרוצה בחלקי

אני מרוצה מאוד , כי מה שיש לי הוא יותר ממספיק בשבילי,הרגישות לעניין פוחתת עם השנים, היו זמנים שסתימה של וריד בלב היתה בעיה קטנה לעומת תקלה במערכת, ופעם חשבתי ששלי הכי טוב, היום כבר בכלל לא משנה לי אם יש יותר טוב או פחות טוב, האמת היא ששמתי לב שאני מוצא חן כמעט בכל מערכת,
בנוסף יש את עניין הביטחון , כלומר אני די בטוח שאני אוהב את אשר אני שומע אצלי ,ולא כל ארחי פרחי שהזדמן ועקם את האף ידליק לי נורה אדומה ואזנק מיד כאחוז תזזית לשפר להזיז ולכוון ,האמת היא שכל השידרוגים האחרונים הינם שירת הברבור בניסיון מעורר רחמים להתרגש שוב , היו זמנים וחבל שחלפו , אבל כנראה צמחה לה יבלת במרכז ההתרגשות ,
בנוסף יש לי כמה חברים שיש להם מכונית יותר יפה משלי , מערכת יותר טובה , וזה ממש ממש לא איכפת לי , להפך נהנה לבקר אותם(לי יש אבל אחת יותר צעירה),
והנה כשנימצאים במצב האפטי הזה יותר קל לשמוע דיסקים עד הסוף בלי צורך לחזור לאותם מספר דיסקים ספורים שאיתם אתה מזהה מה נשמע ,ואם המערכת מצוננת או בקו הבריאות ,גם אין צורך לבדוק כל 22 שניות כמה וולט יש ברשת,ועוד בכל שנאי בניפרד(ויש לי שלשה שכאלו), בקיצור נימצא סוף סוף אחרי שנים של מרדף אחרי הזנב במצב רגוע ויציב שמאפשר להנות מדברים אחרים כמו ,מוזיקה ,חברים ,וגם לקרוא ספר שהמערכת אולי ברקע זה נחמד יותר מלשבת זקוף ודרוך כאילו יחרב העולם אם יהיה איזה דיסטורשיין קטן.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
עיקר שכחתי! :(

עמיר
לאחר פירוט כל ההסתייגויות, שכחתי לכתוב את העיקר (sad):

בהסתייגויות האמורות -- שייש רגעים של אי שביעות רצון -- אני בהחלט מרוצה מהמערכת שלי.

עמיר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני מרוצה מאוד , כי מה שיש לי הוא יותר ממספיק בשבילי,הרגישות לעניין פוחתת עם השנים, היו זמנים שסתימה של וריד בלב היתה בעיה קטנה לעומת תקלה במערכת, ופעם חשבתי ששלי הכי טוב, היום כבר בכלל לא משנה לי אם יש יותר טוב או פחות טוב, האמת היא ששמתי לב שאני מוצא חן כמעט בכל מערכת,
בנוסף יש את עניין הביטחון , כלומר אני די בטוח שאני אוהב את אשר אני שומע אצלי ,ולא כל ארחי פרחי שהזדמן ועקם את האף ידליק לי נורה אדומה ואזנק מיד כאחוז תזזית לשפר להזיז ולכוון ,האמת היא שכל השידרוגים האחרונים הינם שירת הברבור בניסיון מעורר רחמים להתרגש שוב , היו זמנים וחבל שחלפו , אבל כנראה צמחה לה יבלת במרכז ההתרגשות ,
בנוסף יש לי כמה חברים שיש להם מכונית יותר יפה משלי , מערכת יותר טובה , וזה ממש ממש לא איכפת לי , להפך נהנה לבקר אותם(לי יש אבל אחת יותר צעירה),
והנה כשנימצאים במצב האפטי הזה יותר קל לשמוע דיסקים עד הסוף בלי צורך לחזור לאותם מספר דיסקים ספורים שאיתם אתה מזהה מה נשמע ,ואם המערכת מצוננת או בקו הבריאות ,גם אין צורך לבדוק כל 22 שניות כמה וולט יש ברשת,ועוד בכל שנאי בניפרד(ויש לי שלשה שכאלו), בקיצור נימצא סוף סוף אחרי שנים של מרדף אחרי הזנב במצב רגוע ויציב שמאפשר להנות מדברים אחרים כמו ,מוזיקה ,חברים ,וגם לקרוא ספר שהמערכת אולי ברקע זה נחמד יותר מלשבת זקוף ודרוך כאילו יחרב העולם אם יהיה איזה דיסטורשיין קטן.

אני לא לא שם - אני מקווה להגיע לכך (מבחינת מנטלית).

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
במילון שלי אין בהכרח סתירה בין "מרוצה לחלוטין ממה שיש לי" לבין "רוצה משהו יותר טוב ו/או שונה"...

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
במילון שלי אין בהכרח סתירה בין "מרוצה לחלוטין ממה שיש לי" לבין "רוצה משהו יותר טוב ו/או שונה"...
הסתירה אינה איכותית אלא כמותית :)

אם מדי חודש-חודשיים קופץ לך לראש הרעיון שהייה אולי יכול להיות נחמד אם היה לך א' במקום ב', אין סתירה.

אם בכל מקרה שאתה מדליק את המערכת וכל דקה במהלך שמיעת דיסק קופץ לך לראש הרעיון עד כמה היית רוצה שיהיה לך א' במקום ב', יש סתירה.

אולי אתה מרוצה מהמילון שלך, אבל נראה לי שדי כדאי לשדרג אותו :)

עמיר

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
עמיר,

נמחק.

תומר

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
נמחק ע"י עמיר

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
האמת היא שאני מרוצה לחלוטין מהסאונד של המערכת של עמיר.

זה תופס?

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
מרוצה לגמרי, ברור שיש טוב יותר, אבל את מי זה מעניין.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
האמת היא שאני מרוצה לחלוטין מהסאונד של המערכת של עמיר.

זה תופס?
:)

אני מקווה שהמערכת שלי לא בורחת, אז כן, זה תופס! :)

(ורד)
עמיר

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113

כפרה עליך. מילים כדורבנות. אז למה כל שני וחמישי אתה מקבל זקפת בוקר מסגסוגת אחרת של כבלים, פלאגים ופיוזים? אם רק אפשר היה להאמין לך שהכל רגוע... :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור