מזל שיש מינכן אחרת האתר (ואחיו) היו ממשיכים בחורף האטומי

• פותח הנושא gds
  • פורסם בתאריך

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
נראה שבזמן האחרון האתרים קפאו על שמריהם, הסיבות לטעמי בכל אופן, שכיום הציוד הפך לדומה אחד למקבילו וההבדלים לא גדולים. נדמה שאין פריצת דרך משמעותית דברים נשמעים דומה עם הבדלי ניואנסים וההשקעה בעיקר בקופסאות.
מה שכן מתקדם אלו המחירים הדימיוניים וטוב שהעולם קפיטליסטי-שוק חופשי וכמות המיליונרים שבו גדלה (ומספר העניים בהתאם) ויש מספיק לקוחות לחברות הבוטיק שמייצרות מעט במחירים משוגעים אבל העיקר השופוני.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נשמע שאתה מבואס על התחביב שלך

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אולי אנחנו לא לפני כיפור אבל סתם עשיתי חשבון נפש (ובנק) כמה הוצאתי ומה קיבלתי ואיך התחביב מתרחק כל שנה מיכולתי הכלכלית ללא כל צידוק.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
נראה שבזמן האחרון האתרים קפאו על שמריהם, הסיבות לטעמי בכל אופן, שכיום הציוד הפך לדומה אחד למקבילו וההבדלים לא גדולים. נדמה שאין פריצת דרך משמעותית דברים נשמעים דומה עם הבדלי ניואנסים וההשקעה בעיקר בקופסאות.
מה שכן מתקדם אלו המחירים הדימיוניים וטוב שהעולם קפיטליסטי-שוק חופשי וכמות המיליונרים שבו גדלה (ומספר העניים בהתאם) ויש מספיק לקוחות לחברות הבוטיק שמייצרות מעט במחירים משוגעים אבל העיקר השופוני.
תיקון טעות:
מספר העשירים די קבוע מספר העניים גודל וגודל.

אריה

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
זה לא שונה מאספנות של שעוני יוקרה, רכבי יוקרה ועוד.
אכן מבעס.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אני החלטתי לא לטוס השנה לגרמניה מחוסר עניין לציבור הקוראים, הפיכתם לקובץ מצומצם, התגמדותם והתמעטותם משנה לשנה (כל שנה אני אומר את לעצמי...). רוב המערכות האודיו אינם בהישג ידו של בין תמותה רגיל :oops:, ההדגמות ברמה בינונית ואף למטה מזה - חבל. רק מעט יודעים להדגים כראוי! הרוב שם דיסק שמדגים כמה המערכת נשמעת טוב בחדר התערוכה / הדגמה.

זאת ועוד, חדרי ההדגמה עשויים מזכוכית ומברזל ומהדהדים, שומעים מה נעשה אצל האחרים שמפריעים בחדרים סמוכים, מצלמות דיגיטליות/טלפונים חכמים מרעישים ללא הרף מסביבך ביחוד הצלמים שמסתובבים סביבך ומפריעים לריכוז, חלק לא מודגם בכלל ועומד בתצוגה פסיבית, החשמל והאקוסטיקה לא נכונים ורכיבים לא מתאימים אחד לשני בחלק מהחדרים.

ה"כתבים" מעלים תמונות לא טובות ומדווחים מהתמונות ש... (הכתיבה שלהם), כל אחד מהטסים למינכן "בזבז" כ-5,000 ש"ח מכיסו הפרטי, כל אחד יעשה את החשבון של עצמו.

אנחנו נוסעים לשבועיים לאיטליה, שכולה מוזיאון אחד גדול - מזמן לא הייתי שם :).

תומר

נערך לאחרונה ב:

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אז הנה: https://www.cnbc.com/2018/03/21/us-added-700000-new-millionaires-in-2017.html

הכתבה הישנה זה מה שמצאתי בעברית אבל המגמה שרירה
בכל מקרה, יצרן\חנות פלצניים צריכים כמה דגים שמנים לא יותר. בשביל מה צריך פסי ייצור ענקיים, מעבדות שרות וכו' שאפשר לייצר חופן מכשירים באריזה חללית, לקרוא להם היי-אנד ולתקוע מחיר מגוחך שרק מיליונרים ירגישו סבבה לבזבז, לא צריך אלפי לקוחות נודניקים...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אתה כותב על ארה"ב ואנחנו גרים בישראל :rolleyes:.

תומר

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אבל המגמה זהה, למה אתה חייב להתפלסף, תסתכל בסרטון ותראה שהם אומרים שזו מגמה בכל העולם ואנחנו בטח אחת מהכלכלות המערביות המובילות, ואיפה מיוצר הסטריאו, בארץ ? יש הבדל בין לקוחות סטריאו כאן ושם ? ביאסת אתה וגור, מגיבים גם שלא ממש צריך.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
טוב, נשאיר אותך לאנחות...אני מסכים אתך (הודעה ראשונה).

תומר

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-517029

כתבה מ 2015

לא הצלחתי למצוא משהו עדכני בנוגע למספר העשירים, אבל מספר העניים גדל הרבה יותר.

ולא צריך להתבאס מתגובות מה גם שלא היה בהן משהו אישי.\

אריה

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
זיין געזונט הכל טוף, הסכמנו.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אני החלטתי לא לטוס השנה לגרמניה מחוסר עניין לציבור הקוראים, הפיכתם לקובץ מצומצם, התגמדותם והתמעטותם משנה לשנה (כל שנה אני אומר את לעצמי...). רוב המערכות האודיו אינם בהישג ידו של בין תמותה רגיל :oops:, ההדגמות ברמה בינונית ואף למטה מזה - חבל. רק מעט יודעים להדגים כראוי! הרוב שם דיסק שמדגים כמה המערכת נשמעת טוב בחדר התערוכה / הדגמה.

זאת ועוד, חדרי ההדגמה עשויים מזכוכית ומברזל ומהדהדים, שומעים מה נעשה אצל האחרים שמפריעים בחדרים סמוכים, מצלמות דיגיטליות/טלפונים חכמים מרעישים ללא הרף מסביבך ביחוד הצלמים שמסתובבים סביבך ומפריעים לריכוז, חלק לא מודגם בכלל ועומד בתצוגה פסיבית, החשמל והאקוסטיקה לא נכונים ורכיבים לא מתאימים אחד לשני בחלק מהחדרים.

ה"כתבים" מעלים תמונות לא טובות ומדווחים מהתמונות ש... (הכתיבה שלהם), כל אחד מהטסים למינכן "בזבז" כ-5,000 ש"ח מכיסו הפרטי, כל אחד יעשה את החשבון של עצמו.

:בעד:
אבל זה לא אומר שאני לא אטוס שנה הבאה, או עוד שנתים.
בינתיים לפי דיווחים אני משתכנע כי בחרתי נכון להשאר השנה בארץ (הייתי בכל זאת בעיר הזאת אולי 8 פעמים ו-6-7 בתערוכה)

אנחנו נוסעים לשבועיים לאיטליה, שכולה מוזיאון אחד גדול - מזמן לא הייתי שם :).

תומר

גם אנחנו נהיה בטוסקנה בקיץ :אצבע מורמת

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
קראתי בקטנה ונזכרתי בקטע המצב הקשור בעקיפין [ העתק - הדבק, מתוך כתבת מיקס בבלוג ולכן התמונה שהייתה במקור].

אבל עזבו המצב בארה"ב, עניי עירך קודמים. יוצא לנו להסתובב ולפגוש אנשים במצב נוראי [לא רק כספי] וחוץ מלתת כמה שקלים לגיהוץ המצפון אנחנו לא עושים [או כמעט לא עושים], כלום.
ומה שמרגיז אולי יותר שגם הרשויות האמונות על הנושא עושות מעט מאוד ולולא מספר עמותות שמנסות עם האצבע לסתום את החור בסכר, המצב היה בכלל בקנטים.
יכול להיות שצריך להפריש מכל קנייה של ציוד צילום ואודיו משהו ... לא יודע כמה זה ישים...

הנה הקטע:

"מבקש להסב את תשומת לבכם לדו"ח חמור שהוכן עבור האו"ם, לפיו:

“18.5 מיליון אמריקאים חיים על פחות מ-2 דולר ליום, עם שיניים רקובות, תולעים בקיבה, ביוב זורם ברחובות ושום סיכויי לצאת מהבוץ.”

DSC_0170%D7%A6%D7%A6%D7%97m566M5.jpg

אם זה לא נתון מטריד, קבלו את הצד השני של המשוואה ובו ממצא ממש מטורף, לפיו:

ההון של 42 האנשים הכי עשירים בעולם, שווה לכמות הכסף שיש ל- 3.7 מיליארד בני אדם העניים בעולם.

אתם הבנתם את המספרים האלה, כי אני עוד מעכל אותם …

מהדו"חות הבלתי נתפסים האלה, הזה בואו נחזור למה שקורה בארץ, ארץ זבת חלב ודבש – תלוי למי …?, לפי דו"ח מרכז אדווה, שיעור העוני בקרב עובדים ועובדות בישראל רק גדל.

כדי להבין קו העוני מדבר על הכנסה של 3,260 ש"ח ליחיד או 5,216 ש"ח לזוג . זה עוני מרוד, גם אם הקו היה עומד על 1000 ש"ח יותר.

מעריכים שתופעת העוני בישראל חלה על כ – 20% מהאנשים, זהו מספר בלתי סביר והגבוה ביותר במדינות ה- OECD, אבל זאת לא כל התמונה, הפערים הם שיוצרים את פוטנציאל הפיצוץ והם הולכים וגדלים. הולכת ומתבססת ההערכה, כי ללא תוכנית מחיר למשתכן [שאינה נקייה משגיאות] המחאה החברתית הייתה גולשת לרחוב והופכת לנחשול מאיים. עם זאת ובכל מקרה, לא נעשה מספיק, והפרשות הקשורות בראש הממשלה, ביחד עם החדשות הביטחוניות, מהוות כיסוי דק המסתיר לעת עתה מהעין הציבורית את הבעיות הקשות והמובנות של כרבע [גם מי שמעט מעל הקו שנקבע שרירותית הינו עני בפועל] מכלל האזרחים, בחיי היום יום."

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
גם אנחנו בטוסקנה, איפה ותהיו?

תומר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור