מה שעולה לפעמים יורד

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
לא,

אבל אולי מי שבמחלקה ראשונה לא יעמוד וינפוף בידיים
״היי, תראו אותי אני במחלקה ראשונה״
ואז יטיף למה וכמה המחיר הוגן והגיוני במחלקה ראשונה.
שמע, אני נגד תרבות הביטול ובטח לא בעד סוציאליזם נוסח בריה"מ.
מי שלא מתאים לו שיח על מוצרים מסויימים, מוזמן לדלג, בדיוק כפי שיש מי שלא נכנס לשיח על מוצרים שלא רלוונטים כלפיו (בהנחה גסה רוב חובבי הדיגיטל לא יכנסו כאן לשיח על איזה ראש עדיף).

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
קבלנים היו עובדים על רווח של 7 אחוז היום על 18 למה זה, חזירות נטו, משכנתא רוצים לעשות ל 40 שנה היום ... אין דירות להשכרה המחירים מכפילים את עצמם ולא קונים, כן קונים למה כי פראיירים תמיד יש, אתה באמת מאמין למחירים האלה וגם מצדיק אותם !?

אתה מערבב בליל של נושאים.
מה אתה מציע, שנכניס מוצרי אודיו לפיקוח כמו חלב כדי שתהיה מרוצה?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
קבלנים היו עובדים על רווח של 7 אחוז היום על 18 למה זה, חזירות נטו, משכנתא רוצים לעשות ל 40 שנה היום ... אין דירות להשכרה המחירים מכפילים את עצמם ולא קונים, כן קונים למה כי פראיירים תמיד יש, אתה באמת מאמין למחירים האלה וגם מצדיק אותם !?
להגדרתך, חזיר זה מי שלא מוכר את הסחורה שלו במחיר שמקובל עליך, לפי השקלולים שלך של כמה העלויות שלו, וכמה אחוזים לכל היותר מותר לו להרוויח מעבר לעלויות.

אני לא מתחבר להגדרה הזו, ולא חושב שמישהו צריך להעדיף את השיקולים שלך על שלו. סורי.

ויש לציין שכאן אנחנו לא מדברים על משהו חיוני, כמו מגורים, אלא על מוצרי מותרות לכל דבר ועניין, וקהל היעד הוא בעלי הכנסות גבוהות. אתה לא אוהב את זה? בעיה שלך, אל תקנה מה שלא מתאים לשיקולים שלך, אבל להדביק לזה תוויות של חזירות ושחיתות מוסרית זה לא לעניין. אין כאן שום עניין של חזירות ו/או בעיה מוסרית כלשהי. אף אחד לא התחייב למכור מוצרים בזול או ביחס נתון לעלויות, ואף אחד לא הפר הבטחה כזו.

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
"The best loudspeaker on Earth. Period" ההברקה השיווקית הכי גדולה שהיתה בעולם ההי אנד אודיו.
עם מחיר שערוריתי לזמנו של $107,000 מישראלי שאף אחד לא שמע עליו לפני כן - שינה את תמונת האודיו לעד.
הכל עיניין של פרסום , רעש וצילצולים.
אחר אימרה כזו וטענה שקושרת בין המתכת של הרמקול למתכת מטוס קרב וקביעה החד משמעית של היצרן החדש- כולם כבד העלו מחירים והיגדים

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
אני לא חף מפשע,
אני קונה ויקנה את השיט היקר והממש יקר.
השנה ריעננתי את כל המערכת שלי ועוד יש לי תשלומים עתידיים.

למה? אני רוצה את התוצאה הכי טובה לטעם שלי ואני מוכן לשלם והיצרנים יודעים את זה.
סאונד זה כמו אוכל או שתיה טובים, ברגע שטעמתה רמה מסויימת קשה להשתנמך/לחזור אחורה, בדיוק ההפך.

אז מז**** אותי/אותנו .. מה לעשות .. אני יודע את זה הם יודעים את זה,
אבל להתכחש לזה זה ממש דיסוננס קוגניטיבי על גבול תסמונת סטוקהולם.

51F19r4qV3L._AC_.jpg

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
תלך לדן נגר , יראה לך איך בחצי כסף נשמע יותר טוב

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אז מז**** אותי/אותנו .. מה לעשות .. אני יודע את זה הם יודעים את זה,
אבל להתכחש לזה זה ממש דיסוננס קוגניטיבי על גבול תסמונת סטוקהולם.
ברור שכולם יודעים את כללי המשחק, כולל זה שאפשר לדרוש -- ולקבל -- מחירים גבוהים.
מי שרוצה להיות להרגיש ו/או להציג את עצמו כקורבן, שיקרא לזה ז**ן, לא מפריע לי, אבל אני לא רואה בזה "חזירות", ולא משהו שאינו מוסרי.
זה עניין של מדיניות עסקית ומיתוג.
אם הייתם במקומם, בשוק הקיים, מאוד -- *מאוד* -- סביר שהייתם עושים את אותו הדבר, או אולי יותר?

תארו לכם את עצמכם אחרי שסיימתם לפתח מוצר, שעלה לכם הרבה כסף ומאמץ.
עכשיו יש לכם אפשרות להחליט מה שאתם רוצים: לחשב מה המחיר הנמוך ביותר שבו עדיין יש כדאיות כלכלית למכור אותו, ולעסוק בהרבה פירסום ושיווק, או לתקוע מחיר גבוה, שבמעט מכירות תוכלו לכסות את העלויות ולהישאר ברווח עד הפעם הבאה.

מוסרית, שתי האופציות לגיטימיות במידה זהה.

וכן, יש עוסקים בתחום -- כמו דן נגר -- שלא מנסים לקבל את מקסימום הכסף מכל לקוח, אלא נותנים את השירות המירבי, שכולל גם איתור ובדיקת ציוד שייתן את התוצאות הטובות ביותר במחירים יחסית נמוכים, וגם מומחיות בהתאמתו ובהתקנתו, ובכך מרוויחים מאוד ביושר את זה שבאים אליהם יותר לקוחות שנשארים יותר מרוצים.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
מן הסתם יותר,
אם אני עושה משהו טוב למה שלא אעשה רווח אם מישהו יקנה?!

זה שיט אנושי.

מה קשור יבואנים?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
מן הסתם יותר,
אם אני עושה משהו טוב למה שלא אעשה רווח אם מישהו יקנה?!

זה שיט אנושי.
אני לא יודע מה "שיט" כאן.

כדי לעשות רווח מקסימלי, לא מספיק שהמחיר יהיה גבוה, צריך שמספר הקונים כפול המחיר יהיה מקסימלי, ואם מגזימים עם המחיר, מספר הקונים קטן, אפילו עד כדי שאיפה לאפס.

אז בכל מקרה זה לא סתם לתקוע מחיר באוויר לגמרי.

מה קשור יבואנים?
קשור בשתי צורות:
א. סוג דומה (לא זהה) של שיקולים תופס לגבי יצרנים ולגבי יבואנים -- רמת האיכות שמספקים בתמורה לכסף.
ב. אתה משלם לא רק ליצרנים, אלא גם לכל מי שבדרך, כולל היבואנים, וכל אחד בדרך יכול לעבוד עם מתח רווחים מעבר למינימלי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור