מה לא הייתם קונים ולמה?

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אין לי מושג מי הוא אותו אדם שגורם לאנשים לחשוב שפטיפון זו התעסקות בילתי פוסקת. רק שיהיה ברור, מכוונים אותו פעם אחת ומאזינים לתקליטים.

נכון, הופכים כל 20 דקות צד. ביננו? מעטים מאיתנו שומעים דיסק מהתחלה עד הסוף. ככה או ככה אתם תקומו למערכת לפחות פעם אחת ב-20 דקות.

היתרון הטונאלי אינו מוטל בספק. אבל מי שלא יודע להשתמש עם פטיפון יביא אותו לתוצאה שתביא אותך לספקנות, לא בגלל שהוא כזה אלה בגלל שהשימוש בו אינו נכון.
פטיפון הוא התעסקות אבל עדיין הוא ממש לא עונש כפי שזה מצטייר.

אני די מאוכזב מזה שבחור שכן יודע לבנות טרנספורט ואפילו DAC- כאילו שכל מיני אודיופילים מתלקקים על התמונות שלהם- עדיין חושב שפטיפון נשמע יותר טוב מדיסק, בעצם נשמע ממש יותר טוב
http://www.avbuzz.com/bbs/av-cafe/av-cafe-thread-96630.html

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני די מאוכזב מזה שבחור שכן יודע לבנות טרנספורט ואפילו DAC- כאילו שכל מיני אודיופילים מתלקקים על התמונות שלהם- עדיין חושב שפטיפון נשמע יותר טוב מדיסק, בעצם נשמע ממש יותר טוב
http://www.avbuzz.com/bbs/av-cafe/av-cafe-thread-96630.html

יותר מצחיק הוא שכאשר בוחנים נגנים דיגיטלים יקרים וטובים {האמת כמעט בכל מבחן} המשפט "הוא ממש נשמע כמו פטיפון"

ואני שואל. למה ללכת על כמו ולא על התכלס?

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
נוחות נמר נוחות.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
נכון, הופכים כל 20 דקות צד. ביננו? מעטים מאיתנו שומעים דיסק מהתחלה עד הסוף. ככה או ככה אתם תקומו למערכת לפחות פעם אחת ב-20 דקות.

אני לא קם.
אני מנהל פלייליסט מהלאפטופ

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
ואני קניתי היום את זה-http://store.acousticsounds.com/d/29606/Jim_Hall_and_Ron_Carter-Concierto-180_Gram_Vinyl_LP (ורד) (ורד)(lol)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
תזהר מיכאל, זה הכי משמין.:p

:D:D:D

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
למה להתקשקש
בא כאן מישהו שכנראה מבין באודיו לא פחות מכל אחד כאן, יתכן ואולי אפילו יותר מחלק מהאנשים כאן
אחד שיודע לייצר ציוד דיגיטאלי שנחשב בקצה הפרמידה שהמין האנושי יודע לעשות(ולא מוכר פטיפונים)
ואומר שתקליט נשמע 30% יותר טוב.
אז אשמח לשמוע מישהו כאן שיבוא ויגיד שני דברים:
אחד – שהוא "מבין" או בעל ניסיון כמו\או יותר ממר זנדן –
ומצד שני שיש לו מכשיר דיגיטלי טוב מהמכשיר של מר זנדן ובמכשיר הספציפי הזה- שומעים טוב יותר דיגיטאלי

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
נכון גם אני

:D:D:D

גם אני אוהב אותך.(heart)

אבל רק על תגיד לי לבוא להופך לך את התקליט כל 20 דקות במקומך...
602795726645.gif

(lol)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
למה להתקשקש
בא כאן מישהו שכנראה מבין באודיו לא פחות מכל אחד כאן, יתכן ואולי אפילו יותר מחלק מהאנשים כאן
אחד שיודע לייצר ציוד דיגיטאלי שנחשב בקצה הפרמידה שהמין האנושי יודע לעשות(ולא מוכר פטיפונים)
ומצד שני שיש לו מכשיר דיגיטלי טוב מהמכשיר של מר זנדן ובמכשיר הספציפי הזה- שומעים טוב יותר דיגיטאלי

זה כמו ש-John Curl, המתכנן האגדי של ציוד טרנזיסטורי כתב באותו שרשור המפורסם ב-DIYAUDIO כתגובה לוויקוח "Stick with tubes"

שיהיה

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
בואונה יא תינוקות,
כשעוד לא ידעתם מאיזה צד מוצצים את המוצץ, הדור שלנו מיזמז בחורות בתיזמון של תקליטים. חשבתם על זה פעם? היו זמנים שהיה צריך לקום כל איזה 20 דקות חצי שעה בשביל להחליף צד.
אז בתיכון ובצבא, ידענו כמה זמן פחות או יותר יש לכל מהלך. ובכל פעם שהיה צריך לקום להחליף צד, היה יותר קשה לקום. תרתי משמע.
ואם התעצלנו או שהיא לא נתנה לקום, המחט הייתה ממשיכה לחרוק ברקע.
מסכן הדור של היום. בטח שומעים פלייליסט באוזניות in ear תוך כדי.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
רגע,
אתה לא זה שהיה מופקד על החלפת התקליטים בעוד אחרים היו "שומעים מוזיקה"?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני לא הייתי קונה כל מיני ענייני "עזרה"
לא מרימים לכבל
לא כוסות נחושת
לא פלטות מיוחדות מעץ סקויה שקוראים לו רוג'ר

כן הייתי קונה:
כבלים מיוחדים ומעניינים.
חומר לציפוי מגעים.
לוכדי באסים ומחזירים איפה שצריך.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
רגע,
אתה לא זה שהיה מופקד על החלפת התקליטים בעוד אחרים היו "שומעים מוזיקה"?

אח, אתה נשמה טובה, אתה.
:)

אגב, מחר אני בעיר הקודש. קרוב לשכינה. יש לכם שם קפה? יתנו לך לצאת?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
למה להתקשקש
א. האם אתה בטוח שהאדם שמזדהה כ-Mr Zanden בפוסט הזה הוא אכן אותו אדם מ-http://www.zandenaudio.com/?

ב. נראה שאתה תומך בשיטת הגורו: אם הגורו שלך "אומר שתקליט נשמע 30% יותר טוב" למרות שהוא "לא מוכר פטיפונים", אז "למה להתקשקש"?

ג. אנשים (כולל Mr Zanden מהפוסט) לא תמיד מבחינים בהבדל הדק והמהותי בין "נשמע מצויין" ו-"נשמע לי מצויין", ושוכחים / מזניחים את העניין העובדתי הייחיד כאן: ש-טוב/רע/מצויין/איום הם רק שיפוטים אישיים, המבוססים על טעם ועל תחושות מציאות סובייקטיביות. זו לא "האמת", ולא משנה מי אומר אותה. אני מניח שכמעט לכל גורו X שטוען A קיים גורו Y, שמבין לא פחות וטוען B, וש-A לא נכון.

ד. הצעה: תאמינו לאזניים/טעם שלכם, לא של הגורו-אים.

ה. ד' לעיל הוא הצעה בלבד. יש לכם את הזכות להאמין לגורו-אים, ו/או להתאים את טעמכם אליהם, ו/או להשתמש בהם כדי להוכיח שאתם "צודקים", כאילו יש כאן צדק/אמת אבסולוטיים שמשותפים באופן אוניברסאלי לכולם.

ו. העובדה היא שייש על הנושא הזה ויכוחים מכאן ועד הודעה חדשה ועוד הלאה. אפילו מזה בלבד נובע שאולי אין כל כך צדק/אמת אבסולוטיים שמשותפים באופן אוניברסאלי לכולם...

ז. תיהנו!

עמיר

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
לילה טוב
ותודה על הערותיך המאוד מלמדות והחשובות מאין כמוהם. עלה והצלח

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
לילה טוב
ותודה על הערותיך המאוד מלמדות והחשובות מאין כמוהם. עלה והצלח
תודה על האיחולים הלבביים מאין כמותם ולילה טוב גם לך (אבל בלי ציניות) (ורד)

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
גם אם זה לא האדם האמיתי הוא עדיין צודק.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור