מדריך - איך לחבר מחשב למסך פלזמה או LCD

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תבדוק מהן הגדרות הרזולוציה של המשחקים.

Eran5

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אוקיי .. תודה.. אני רק לא מבין למה שאני מתקין משחק במסך 22" של מחשב הכל עולה ולא משנה באיזו רזולוציה
ובטלוויזיה לא ..
אני אמור לשים את זה על הרזולוציה של הטלוויזיה 1280X720?
-ומה עם הרזולוציה שרשמת פה לשים LCD 37"
1366 ...?למה זה לא מתפקד?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מסך מחשב עובד באופן קצת שונה מטלויזיה, גמיש יותר בהגדרות רזולוציה שונות.
כנראה כרטיס המסך שלך לא מזהה את הטלויזיה.
במקרים כאלו, אפשר להשתמש בתוכנת POWER STRIP.

Eran5

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
הוא מזהה אותה .. הוא אפילו רושם את הדגם של המסך והכל ..
ויש בתוכנה של NVIDIA
set custom display שאני יכול להגדיר איזהו רזולוציה שאני רוצה ..כמו ב POWER STRIP.
ברזולציה שאמורה להיות ה-1366 הזו או 1360 הטלוויזיה רושמת NO SIGNAL.

tsadik

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
חיבור המחשב לטלויזיה בכבל- DVI2HDMI

בטעות פירסמתי כאן,
יצרתי נושא חדש.

תודה
וסליחה

נערך לאחרונה ב:

gelber66

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כאשר אני מחבר את הנייד למסך הטלויזיה, ישנם בפני 3 אפשרויות תצוגה כשאני מקיש על fn+f7:תצוגה על גבי הנייד,תצוגה על גבי הנייד והטלויזיה ותצוגה על גבי הטלויזיה בלבד.
עד לא מזמן הכל היה תקין,אך בשבוע האחרון כשאני מעוניין באפשרות השלישית (מסך טלויזיה בלבד)מופיעה לי הודעה ע"ג מסך הטלויזיה unsupported signal.
למיטב הבנתי הגדרתי את את התצוגה כנדרש:קצב ריענון 60hz ורזולוציה 1920*1080.
הנייד הינו lg x-130 ומסך הטלויזיה הינו sony 40v4000.
אשמח לשמוע הצעות לפיתרון.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
רזולוציות אחרות כן עובדות?

sofivest

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
היי ליאור. הבעיה שלי קצת לא פשוטה, אולי תוכל לעזור מהידע שנצבר... יש לי בסלון פלזמה של סאמסונג דגם PS 450B מחובר אליה מחשב בכבל HDMI. הרזולוציה מוגדרת ל-1280*720 בהמלצת WIN7. מתקבלת תמונה לא מי יודע מה, עם מסגרת שחורה מסביבה שאי אפשר להפטר ממנה בשום מצב. גם לא בשינוי הגדרות המסך ביחס מסך וגם לא מהוינדווז... יש איזה שהיא אפשרות למתוח את התמונה מספר פיקסלים לכל כיוון מה שיפתור את הבעיה כנראה? אציין כי בחדר השינה יש לי LCD מוגדרת 1366*768 ואין שום בעיה כזו... תודה.

Ryu11

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
הלן אחי, חייב את עזרתך ודחוף.

קניתי מסך פנסוניק מדגם Viera TH-L32C10 וכרטיס המסך שלי הוא מדגם RAEDON X800 GTO , בקיצור הצלחתי דרך ה ati catalyst לזהות את המסך אבל הבעיה היחידה שהמסך הוא 1366x768 או משהו כזה ופשוט המסך לא מצליח להתאים את עצמו, ז"א אני רואה את התמונה של המחשב בערוץ hdmi אבל עדיין זה לא על כל המסך כמו באלסידי הקודם. כאילו ממש קטן שיחקתי כבר עם כל סוגי הרזולוציות ושום רזולוציה לא מתאימה את עצמה למסך. אני משתמש בכבל HDMI TO DVI ודרך הפאוור סטריפ הכפתור של ה Advanced Timiing משהו כזה אני פשוט לא יכול ללחוץ עליו כאילו אין לי בכלל את האופציה ללחוץ עליו כזה.

אם אתה עוזר לי אתה תותח..

תודה מראש.

gelber66

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לא,אף רזולוציה לא עובדת.
פשוט מתקבלת ההודעה unsupported signal.(כאשר אני רוצה לצפות במסך טלויזיה בלבד).

brk

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
לא מצליח לחבר מחשב דנדש ל טלויזיה LCD

קניתי מחשב חדש מדיה סנטר עם windows 7. ניסיתי לחבר לטלויזיה פוג'יקום full HD , בת פחות משנה, באמצעות חיבור HDMI.
אני רואה לשתי שניות את המסך השחור והטקסט הטכני באנגלית שמופיע לפני שwindows אמור לעלות, ומייד אחר כך אני רואה מסך כחול, של הטלויזיה, לא של המחשב, וזהו. המחשב כאילו לא קיים מבחינת הטלויזיה.
נאמר לי ללחוץ על F8 בבמהלך העליה, אבל זה לא שינה דבר.
לקחתי את המחשב למעבדה והם הראו לי איך אצלם המחשב עולה על LCD בחיבור HDMI.
מה אני יכול לעשות?

תודה מראש.

ahikamben

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
מה עושים שהמסך לא תומך ב-NR?

שלום לכולם,
יש לי LCD של חברת FUJICOM דגם FJ4205MF. הטלוויזיה היא FULL HD.
חיברתי את הטלוויזיה למחשב בעזרת כבל HDMI-DVI כאשר הרזולוציה היא 1920x1080. התוצאה הייתה שהתמונה יוצאת מגבולות המסך - נראה שזאת בעיה קלאסית של Over Scan. בדקתי ולא מצאתי שום אפשרות בתפריט הטלוויזיה להעביר ל-NR או JUST SCAN (כנראה שהטלוויזיה לא תומכת באפשרות הזאת).

השאלה שלי האם קיימת דרך כלשהי לראות דרך המחשב תוכן ברזולוציה 1920x1080 גם כאשר הטלוויזה אינה תומכת ב-NR ? האם תוכנת power strip יכולה לסייע במקרה כזה?

הערה: במפרט הטלוויזיה כתוב שהטלוויזיה תומכת בתוכן עד 1080P דרך כניסת ה-HDMI

brk

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
האם שרשרתי את השאלה בפוסט המתאים?

ראיתי שמאז ששאלתי את השאלה בנוגע לחיבור מחשב ל LCD, מנהל הפורום כבר התחבר וענה לשאלות אחרות, וכנ"ל גם פאדי שעונה על הרבה פניות. עולה השאלה האם לא קיבלתי תשובה כי פשוט אין כזו, או שפשוט הייתי צריך לפתוח פוסט חדש, שרשור חדש בשאלה שלי?:מבולבל:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מה הרזולוציה שאתה מגדיר?
אם לא תצליח, פנה ליבואן של המסך עם הבעיה.

אילונה

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום ליאור.
התרשמתי מאד מהידע שלך. שאלה לי אליך.
יש לי טלויזיית פנסוניק 50 אינץ'(פלסמה) ואני רוצה לחבר XBOX עם כבל HDMI.
הT.V תלויה על הקיר ואני רוצה להעביר את הכבל מאחורי הקיר ושיצא בשקע ואז עוד כבל לחבר את הXBOX.
איזה פתרונות קיימים?
תודה

נערך לאחרונה ב:

mike23

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום ליאור
יש לי בעייה ממש מוזרה,היה לי עד היום וינדוס xp ושם זה ממש קל כמובן להגיד ריבוי מסכים וזה מה שהיה והכל עבד מצויין,התקנתי וינדוס 7 והוא לכשעצמו עובד מעולה אבל עכשיו אני לא מצליח לראות את המחשב בטלויזיה....המחשב מזהה את הטלויזה אבל לא משנה מה אני עושה בין אם זה שינוי רזולוציות שכפול או כל דבר אחר הוא לא נותן לי תמונה בטלויזיה..הטלויזה נותנת הודעה מחוץ לטווח אם תוכל לעזור לי אודה לך מאוד

אילונה

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
hdmi

אהה...התבלבלתי התכוונתי לשקע בקיר.האם יש שקע של HDMI?

mike23

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
עד שאתה עונה בנאדם יכול לקנות מחשב וטלויזיה חדשה...לא רציני בכלל!!!

אילונה

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור????
הכל בסדר????
מה עם איזו תגובה,סימן קטן...........:מבולבל:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לא הבנתי על איזה שקע את מדברת? מה שנהוג הוא להעביר את הכבל בתוך הקיר או מחוצה לו ולחבר אותו ישירות למסך.
נסי לדבר עם החנות "קרמר אלקטרוניקה" או "אדר", אולי יש להם בכל זאת פיתרון לענין.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור