מדריך - איך לחבר מחשב למסך פלזמה או LCD

koko1234

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ועוד דבר קטן,אשמח אם תתן דעתך על המסך sharp LED32e600e דעתך חשובה לי :)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כיול מסך
לגבי מסך שארפ שציינת, פרסמנו באתר ביקורת על דגם SHARP LE700 שדי דומה לו באיכות התמונה (מלבד מנגנון 100Hz ופחות אפשרויות כיול).

koko1234

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה על העזרה ליאור :)

koko1234

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מט או מבריק

אני לא בטוח לגבי מסך ה32 led600e של sharp אם הוא מסך מבריק או מט,למישהו יש?
ואם הוא מבריק עדיין כדאי לרכוש אותו?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מה הבעיה לבדוק את זה בחנות? ל- LE700 יש ציפוי מבריק.

koko1234

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום ליאור,אני דיי בבעיה,אני לא מצליח לחבר בין מחשב הנייד עם כרטיס גרפי gtx 260m בעזרת כבל hdmi לטלוויזיה sharp 32le600e,ניסיתי הכל עברתי כמעט על כל ההגדרות האפשריות גם של המסך וגם של המחשב,אם יש לך רעיון מה יכולה להיות הבעיה אני אשמח לשמוע.

koko1234

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
דרך אגב במסך הקודם שהיה לי לא הייתה לי שום בעיה להציג תמונה על המסך באותו כבל,המסך הקודם תמך ברזולוציה 1400x1050 והמסך העכשווי תומך ב 1080x1920 (מערכת הפעלה במחשב win 7 )

koko1234

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לא משנה ליאור הסתדרתי :) סתם אני אוהב להיכנס לפאניקות,הבעיה הייתה שיש מספר מצבים בטלוויזיה כמו game,pc,user וזה היה צריך להיות על user.

yehuda12

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום ליאור,
יש לי טלויזיה פיליפס 42 אינץ דגם 5604 וכדי לראות סרטים אני מחבר אליה מחשב נייד באמצעות כבל HDMI (בין יציאת HDMI במחשב הנייד ובין כניסת HDMI1 בטלויזיה). התופעה היא שבמהלך הצפייה בסרט פתאום הצבעים בתמונה משתנים לשילוב של ורוד, כחול ותכלת והתמונה לא ברורה (נראית כמו נגטיב של תמונה). כדי לחזור למצב רגיל צריך לנתק את כבל ה- HDMI ולחבר בחזרה. אפשרות אחרת היא להעביר את הסרט למסך של המחשב (באמצעות מקשים Fn+F8) ולהעביר בחזרה למסך הטלויזיה. אפשרות נוספת היא לשנות הגדרת כניסה בטלויזיה מ- HDMI1 ל- HDMI2 ושוב ל- HDMI1. אני רוצה לציין שהתופעה הזאת לא מופיעה במהלך צפייה בערוצי טלויזיה.

rubilior

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור שלום. יש לי כרטיס מסך NVIDIA GT240 , מסך מחשב SAMSUNG מחובר בחיבור DVI וטלויזיה GRUNDIG אותה אני רוצה לחבר בחיבור VGA. הבעיה היא שכאשר אני מחבר את חיבור הVGA למחשב מתנתק מסך המחשב וגם לא רואים כלום בטלויזיה וברגע שאני מנתק את החיבור מסך המחשב חוזר לפעול ואפילו אם אני "מכריח זיהוי" לא קורה כלום ( איך אני יכול להגדיר את הטלויזיה שתפעל כשאני לא רואה כלום או כשהחיבור טלויזיה מנותק והמחשב לא מזהה חיבור...). מערכת ההפעלה היא WINDOWS7 ואני לא יודע אם זה רלוונטי מה שאני כן יודע זה שבמחשב הקודם עם WINDOWSXP וכרטיס מסך יותר ישן של NVIDIA הטלויזיה ומסך המחשב פעלו בו זמנית בלי בעיות. איך יוצאים מזה? תודה מראש

ttalias110

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום ליאור.
ברשותי טלויזיה מסוג haier L32R1 ואני מנסה לחבר אותה למחשב דרך vga במספר רזולוציות שונות ולא רואה שום תמונה... תודה

siv

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
חיברתי את המחשב נייד אל טלוויזית ה-LCD (סוני - BRAVIA KDL-52W5500E) באמצעות ממיר VGA ל- HDMI, שמתי סרט באיכות HD, אך בטלוויזיה הסרט מקוטע. איך אוכל לטפל בבעיה?

siv

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום ליאור,
חיברתי את המחשב נייד לטלוויזת LCD (סוני - BRAVIA KDL-52W5500E) באמצעות ממיר VGA ל-HDMI, שמתי סרט באיכות HD, אך הסרט בטלוויזיה מקוטע, כיצד אוכל לפתור את הבעיה?

lioz

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
הרצתי חיפוש ואני רואה שיש פה אנשים שמבינים בזה הרבה..אז הבעיה היא שאני מחבר את הנייד(gigabyte w576) למסך הLCD בחדר (PIXXEL 32') ע"י כבל HDMI הכל טוב ויפה חוץ מהסאונד..יש לי כרטיס מסך geforce 9600 gs יש מצב שזה חוסר בדרייבר מסויים? או שזה פשוט ככה ואין מצב להעביר בבדרך הזו קול? ואם כן אם למישהו יש דרך אחרת שיכולה לעזור אני ישמח לשמוע

michaoren

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום, יש לי hitachi פלסמה 42". חיברתי למחשב (win 7) עם כבל DVI-HDMI ואת הלוח אם (msi p35) חיברתי
לכרטיס מסך (msi 8600gt) דרך spdif.
התמונה טובה אבל במקום סאונד יש רק רעשי רקע (שאני עושה mute ליציאה הדיגטלית דרך המחשב אין רעשים).
למישהו יש פיתרון לבעיה ?
אגב, לאיזו רזולוציה כדאי לכוון את הטלויזיה?
תודה וגמר חתימה טובה

ranbens

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שאלה בנוגע למפרט הטלויזיה

שלום ליאור
בטלויזיה שאני מעונין לרכוש(50PK550R LG ) רשום
כניסה לחיבור מחשב – RGB In (ברזולוציה 1024x768 @ 60Hz)
הטלויזה עצמה היא ברזולוצית FULL HD ובו-100hz
מה זה אומר? מדוע כניסת המחשב ברזולציה נמוכה יותר ומה המשמעות
תודה מראש
רן

zhai123

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום חיברתי את המחשב לטלויזיה בחיבור HDMI .הבעיה שכל 10 דקות רבע שעה המסך קופץ ואני מקבל תצוגה בצבע כהה מעומעם כזה

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
מוזר

לא מצליח לראות תמונה בפיוניר 508 למרות שהמחשב מזהה את המסך
מילא במחשב הישן לא הצלחתי -אבל ראבק מחשב חדש ישר מהתנור בחיבור HDMI ל HDMI
לא הולך.

את מסכי הפנסוניק 32 אינטש בחדרים חיברתי בשניות ללא בעיה -זיהה ישר את המסך
אגב תמונה מצוינת.

יש משהו שאני מפספס? אולי צריך הגדרות בפיוניר? :מבולבל:

lior_revivo

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הסירטון לא קיים.
אפשר לתקן את זה בבקשה?

אורן - חיפה

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
יש לי מסך פלזמה של פנסוניק TH-P42X30. קניתי מחשב נייד של DELL (דגם ווסטרו) שמצויד בטכנולוגיית ה-Wi Di של אינטל. הבנתי שיש אפשרות לקנות מקלט קטן שמתחבר לטלביזיה (נדמה של D-Link) ולהפעיל בעזרתו חיבור אלחוטי של המחשב למסך. האם למישהו יש כבר ניסיון עם ה"ווי-די" של אינטל ? - אם כן, אשמח לקבל מידע. תודה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור