מדריך - איך לחבר מחשב למסך פלזמה או LCD

krochek

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שאלה לגבי scarlet LG60FR

שלום,

ברצוני לרכוש את הדגם הנ"ל - רוב שימושיו יהיו בחיבור למחשב וגם קצת לHOT .

רציתי לדעת האם הטלוויזיה (היות וסקרתם אותה) הנ"ל מתאימה לחיבור למחשב (native וכו')?

אני גם חובב משחקי מחשב - האם יש התייחסות שונה לנושא בהנתן שאני הולך להריץ משחקים דרך הטלוויזיה? - הרצת משחקים ב-1920 על 1080 היא בעייתית מאד (צריך מחשב ממש חזק עבור המשחקים החדשים). האם כאשר אני קובע רזולוציות נמוכות יותר במשחק המחשב, תהיה לטלוויזיה בעיה להתמודד עם זה (עיוות תמונה וכו') או שזה בדיוק כמו במסכי מחשב (שלי למשל 16:9 1650 על 1050) וכאשר אני רוצה לשנות הוא מתאים את עצמו ללא בעיה?

נ.ב - האם יש טלוויזיות LCD 42 שאתה ממליץ במיוחד לשימוש כ"מסך מחשב" (תקציב של עד 7000 שח)

בתודה מראש,

ד.ק.

krochek

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
42LG60FR

הטלוויזיה המדוברת היא 42LG60FR

תודה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
היא מתאימה מהבחינה הזו, תוכלה להריץ גם משחקים ברזולוציה פחותה, אבל יכול להיות שמצבי רזולוציה מסויימים יראו לא במיטבם על המסך.

RCO

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני רוצה לדעת אם המסך PSB450 של סמסונג תומך בNATIVE RATE

Talik75

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בעיה בחיבור טלויזית LCD למחשב

שלום,

רכשתי בשבוע שעבר את הטלוויזיה הבאה:
http://www.hye.co.il/catalog/product_details.aspx?catid=2&subcatid=163&prodid=560&keySearch=

אני מעוניין לחבר אותה למחשב דרך כניסת HDMI ליציאת HDMI שיש לי בכרטיס המסך.
כרטיס המסך הוא ATI Radeon HD 3200 והוא On-Board ויש לו יציאות DVI,HDMI ו-RGB.

כל ניסיונותיי עד כה נכשלו. הטלוויזיה מציגה את הודעת ה-"No Signal" והמחשב בכלל לא מזהה את הטלוויזיה (דרך ה-ATI Catalyst).

לאחר קריאת מדריכים באתר הזה, ניסיתי להתאים את הרזולוציה ל-1366x768 (או 1360x768 ליתר דיוק) ואת קצב הרענון ל-60 HZ.

החלפתי בין כניסות ה-HDMI בטלוויזיה, בלי הצלחה.
החלפתי כבל, בלי הצלחה.
הציעו לי גם לבדוק שאין הגדרה כלשהיא ב-BIOS ששמה את יציאת ה-HDMI ב-Disable, ואני אבדוק זאת הערב.

שאלה נוספת לגביי ה-LG LCD - במפרט באתר של ח.י. כתוב שאופציית ה-"Just Scan" קיימת בטלוויזיה, אבל אצלי היא Grayed Out.

אשמח להצעות.

בברכה,
טל

Talik75

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בעיה בחיבור LCD לטלויזיה. (תיקון הטקסט למי שרואה משובש).

שלום, רכשתי בשבוע שעבר את הטלוויזיה הבאה: http://www.hye.co.il/catalog/product_details.aspx?catid=2&subcatid=163&prodid=560&keySearch=
אני מעוניין לחבר אותה למחשב דרך כניסת HDMI ליציאת HDMI שיש לי בכרטיס המסך. כרטיס המסך הוא ATI Radeon HD 3200 והוא On-Board ויש לו יציאות DVI,HDMI ו-RGB. כל ניסיונותיי עד כה נכשלו.
הטלוויזיה מציגה את הודעת ה-"No Signal" והמחשב בכלל לא מזהה את הטלוויזיה (דרך ה-ATI Catalyst).
לאחר קריאת מדריכים באתר הזה, ניסיתי להתאים את הרזולוציה ל-1366x768 (או 1360x768 ליתר דיוק) ואת קצב הרענון ל-60 HZ.
החלפתי בין כניסות ה-HDMI בטלוויזיה, בלי הצלחה.
החלפתי כבל, בלי הצלחה.
הציעו לי גם לבדוק שאין הגדרה כלשהיא ב-BIOS ששמה את יציאת ה-HDMI ב-Disable, ואני אבדוק זאת הערב.

שאלה נוספת לגביי ה-LG LCD - במפרט באתר של ח.י. כתוב שאופציית ה-"Just Scan" קיימת בטלוויזיה, אבל אצלי היא Grayed Out.

אשמח להצעות.

בברכה, טל

Roi232

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אין לי את תשובת הקסם כרגע אבל נשמע שהבעיה בכרטיס המסך.
יתכן שהטלויזיה שלך צריכה לזהות אות HDMI פעיל כדי להפוך את אפשרות ה"סריקה המדויקת" לנגישה.
הייתי מציע לך לפתוח שרשור חדש בנושא כדי שבאי הפורום יוכלו לראות את כותרת ההודעה כבר בעמוד הראשי ולעזור.

Talik75

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה Roi232, אני אעשה כעצתך אם אני אצליח להתקדם

אני אפתח שרשור חדש במידת הצורך

ASAF4580

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
חיבור קול לתמונת HD

או קי אז ככה המחשב שלי מחבור בגבל DVI-HDMI למסך טלויזיה. אני רוצה שגם הרמקולים של הטלויזיה יעבדו לכן אני מחבר בעזרת הכבל הזה[url=http://www.daganm.co.il/rec/287]http://www.daganm.co.il/rec/287 מהמחשב לטלויזיה ומכניס את זה לכניסה של rgb/dvi כמו שמצויין בהוראות של LG אך עדיין אין קול! וכאשר אני חוזר למצב של מסך מחשב רגיל אז כן יש קול כלומר יוצא מצב שתמונה וסאונד לא יכולים לעבוד ביחד שזה או זה או זה למה זה ככה? והאם יש דרך לשנות את זה? ? מישו יכול לענות לי ?

Roi232

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
לא ברור לי לגמרי ההסבר.
המחשב מחובר בכבל DVI-HDMI לטלויזיה וליד כניסת הHDMI יש את כניסת האודיו מסוג PL? לרוב כניסת האודיו שמצוותת לכניסת הHDMI היא RCA סטריאו אדום-לבן. הPL מצוות לרוב לכניסת הVGA.
למה אתה מתכוון ב"כאשר אני חוזר למצב של מסך מחשב"?
אגב יעזור אם תוכל לצלם את אחורי הטלויזיה מקרוב.

ASAF4580

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
חיבור מחשב ל-HD

המחשב עצמו מחובר לטלויזיה בכבל DVI-HDMI אבל כשאני מחבר לטלויזיה את כניסת ה-PL לא שומעים כלום וכשאני מחליף את החיבור ל-VGA (RGB) אז כן שומעים.
חוץ מחיבור ה-PL בטלויזיה שליד חיבור ה-VGA ישנו עוד חיבור PL שרשום עליו SERVICE.
אין לי חיבורי RCA במחשב (אלא אם כן יש לי כבל PL RCA שיתאים מהמחשב PL לטלויזיה RCA)

Roi232

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
בדיוק כמו שאמרתי נשמע שאתה בעצם מחבר את האודיו שמקושר לVGA ולא לHDMI. אין שום כניסת אודיו אחרת שמוקפת בפס שחור או לבן יחד עם הHDMI? זה די מוזר.

udisamana

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
האם לדגם הבא יש narative rate?

sony kdl-37s4000
קניתי את המסך כדי לעבוד בו בעיקר מול המחשב, אך הוא לא מתחבר לי טוב למחשב, זה בגלל המסך או המחשב?
אשמח לתשובה מהירה, כיוון שזה עדיין בתוך השבועיים של ההחזרה...
תודה!!

deep

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
sony kdl-37s4000
קניתי את המסך כדי לעבוד בו בעיקר מול המחשב, אך הוא לא מתחבר לי טוב למחשב, זה בגלל המסך או המחשב?
אשמח לתשובה מהירה, כיוון שזה עדיין בתוך השבועיים של ההחזרה...
תודה!!

http://www.wisebuy.co.il/shopCompare.aspx?PcatID=465&PID=36027
לכל מסך יש NR ומצויין לך כאן מהוא

Roi232

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
פרט "לא מתחבר לי טוב למחשב".
לכל דגם יש Native Rate = רזולוציה טבעית. הNR של המסך שלך היא 1366X768. לא כל מסך תומך בהפעלת אותה הNative Rate בכניסת הHDMI או VGA.

udisamana

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
רואים מצוין, אבל הוא עושה לי שתי פסים שחורים בצדדים ברוחב של 3 ס"מ כל אחד, ניסיתי לשנות רזולוציה והכל מתעוות, אפילו ניסיתי power strip וגם זה לא עוזר. קודם כל אשמח לדעת אם המסך הזה טוב לעבודה עם מחשב כדי שאדע שלא להחזיר אותו, כ"כ אשמח לדעת איך לתקן את זה. כשאני שם ברזולוציה 1366X768 עם הפואר סטריפ הכל מתחרבש. זה קשור לכרטיס מסך או לטלוויזיה? תודה!!!

udisamana

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שכחתי

זה הדגם, אשמח אם תגידו לי לגבי ה NR בVGA:
sony kdl-37s4000

omershalev

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור שלום, תודה על כל ההסברים. במחשב יש לי כרטיס DVI עם מתאם HDMI. חיברתי אותו עם כבל HDMI לטלויזיה. התמונה מצויינת ואין קול. אם הבנתי נכון מההסברים שלך כרטיס DVI לא מעביר קול גם אם יש לו מתאם HDMI. הבנתי נכון?
ציינת בהסבר שיש אפשרות להעביר את הקול במקביל דרך חיבור ישיר של כרטיס הקול שלי לטלוויזיה. בחנות מחשבים נאמר לי שלא ניתן להעביר קול ותמונה במקביל דרך חיבורים שונים כי אם ה- input של הטלויזה הוא HDMI אז הטלויזיה מנסה לקרוא את הקול רק מהכבל HDMI ולא מהחיבור המקביל של כרטיס הקול.
תוכל לעזור לי ולהסביר לי שוב את נושא החיבור המקביל של הקול ואיך זה עובד?
תודה
עומר

נערך לאחרונה ב:

Roi232

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
בטלויזיות מסוימות כמו זאת שמצולמת בתמונה שהוספתי היצרן החליט לשייך לכניסת הHDMI כניסות אודיו RCA בלתי תלויות כלומר האודיו לא חייב לעבור בהכרח על כבל הHDMI. הפונקציה הזאת משמשת בין השאר לחיבור מקור וידאו שלא מסוגל להעביר אודיו על הHDMI, בעיקר כרטיס מסך עם יציאת DVI בלבד. כניסות האודיו האלה לרוב יהיו בצמוד לHDMI אך לא תמיד. זאת הסיבה שהצעתי שתצלם את הצד האחורי של הטלויזיה שלך. אגב, מה שאמרו לך בחנות לא מדויק.
אם אין כניסות אודיו כאלה האפשרות היחידה כנראה לשימוש ברמקולים של הטלויזיה היא כרטיס מסך עם יציאת HDMI שמסוגל להעביר דרכה אודיו או להמשיך להשתמש בVGA.

תמונות מצורפות

• backside.JPG
    backside.JPG
    KB 118.7 · צפיות: 496

Eran5

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
היי .. יש לי טלוויזיה telefunken 37 , שמחברת למחשב עם כבל HDMI TO DVI, כרטיס מסך nvidia 9800gtx
-השאלה הראשונה שלי היא בקשר לרזולוציה שאתה ממליץ פה לשים 1366X768 ניסיתי בגדרות של NVIDIA לשיםבcustom res את 1366X768 ובטלוזיה היה רשום "NO SIGNAL" כרגע זה על 1280X720 וזו הרזולוצה שרואים איתה הכי טוב מבין כולן, זה הגיוני?
-השאלה השנייה היא כאשר אני מעלה כל משחק , מהחדשים, בטלוויזיה מופיע "NO SIGNAL" ,למה זה?
תודה מראש!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור