מגבר משנה משחק !!!

yehudaa

חבר משקיען
מעורבות
62
נקודות
28
אף אחד לא שמע את המגבר אבל שמעו מגברים דיגיטאלים אחרים .
פשוט הרבה סקפטים שמגבר ב 700$ יהווה תחרות למגבר ב 10K $ וצפונה .

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
שלמה
אבל המחשב כטרנספורט מפרק כל ממיר מהרגע שהתגברו על עניין מערכת ההפעלה שהתערבה בסאונד וסילקו את כל החלקים הנעים מהמחשב .

יקירי,
נסחפת קשות.

אני אולי מהראשונים בארץ שגילה את המחשב והעז לתת לו מקום במערכת הסטראו שלי, אבל עד עצם היום הזה אני מאד סקפטי שהמחשב הטוב ביותר שמרכיבים לבד יכול להתעלות על טרנספורטים אופטיים ברמה הגבוהה ביותר.
כל הטיעונים שהבאת בפוסט שציטטתי מחלק ממנו הם תיאורטיים בלבד, ואין להם אחיזה במציאות, "עם כל הצער שבדבר".
על כל יתרון שמנית, אני יכול למנות לך חסרון. זה כמובן לא אומר שמחשב זה לא מגניב, ושלא צריך להשתמש בו. כולנו משתמשים.
אבל עדין ארוכה הדרך להגיד שמחשב אודיופילי מרסק לחתיכות מבחינת ביצועיים סוניים את הטרנספורטים האופטיים הטובים בעולם.

מה שאני מנסה להגיד , בעצם, הוא שאני לא מקבל את ההיתלות שלך במחשב כראיה שלך לכך שמגברים דיגיטליים או-טו-טו הולכים לתת בראש למגברים בטכנולוגיות ישנות יותר.
אני לא אומר שה- $700 שלך זה לא מציאת המאה. אין לי מושג, לא שמעתי. אני רק אומר שהטיעונים שלך לגבי המחשב הם פשוט לא תופסים מים במציאות.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
למתן וכל הסקפטיים יש המון פוסטים כאיילו ברשת דגתי לכם אחד רק לפרופורציה. :
http://forum.audiogon.com/cgi-bin/fr.pl?aamps&1324303731&read&keyw&zzgolden+sound

זה לא משנה שהבחור מהפוסט השאיר בצד מגברים ברמות מחיר של 8000 $ חו"ל ! לדעתי הבעיה פה שונה : גם עם אני יבקר אחד אחד עם המגבר הזה ולתדהמתינו נגלה שהוא משתווה לתותחים הכבדים (לא נגיד יותר טוב , נגיד קרוב מאוד מאוד עד משתווה . כי אני יודע שאף אחד לא מסוגל לחשוב על יותר טוב ) .
אף אחד לא יקום ויומר שזה כך מכמה סיבות : הראשונה זו המילה השוברת שיניים שמשהו השתמש בה פה אוטוסוגסטייה ( שומעים את הכסף הדימויי והמיטוג לא ממש שומעים תסאונד ) אדם ששפך 100000 שח על מגבר פסיכולוגות ישמע לו יותר טוב . הסיבה השניה היא : שברגע שבן אדם יכיר בעובדה שמשהו שעולה 3% מהמכשיר שלו נשמע באותה רמה ,המכשיר היקר מיד שווה כמשקולת נייר והופך למוצר לא סחיר .
כמובן שמכשיר כזה הוא אויבם של יבואנים וכל מי שמתפרנס מהם ולכן קשה לי לראות סוטואצייה שיבואן מקדם מוצר כזה .
לכן נמשיך לשמוע ביקורות שלליות מסקפטיים שלא שמעו על מה מדובר.
אני צופה שהמכשיר שעולה 3% ממאה אלף לא רק יגרום לזעזוע בעזור הטרנזיסטורי אלה גם יביא לסגירתם של יצרני קלאס D שמוכרים לנו מגברים כאילו ב-5000$ .היות ומדובר בתכנולוגיה שבבסיסה היא זולה מאוד ליצור ואנשים יודעים שחוץ מאריזה נוצצת ההבדלים בין היקר לזול יהיו מינוריים/
חשוב להזכיר גם אצל חבר שלי המגבר הדיגיטלי לא החליף מגבר פרייר אלה מגבר טרנזיסטור אמריקאי עם שנאי בגודל של IROBOT משקל כולל של 35 קג ומחיר חול של 4500 $ . לא פאסלאב אבל לא פרייר כלל .

לגבי הטיעונים שלי על טרנספורט ממוחשב : תופסים גם תופסים הרבה מים אני לא רוצא לפתוח דיון על זה אנכנו פשוט נמתין שנה שנתיים ונראה איפה נמצאים הטרנספורטים המפוארים .
אני לא אומר שלא ישאר להם מקום אצל אספני דיסקים שנהנים מהעיסוק בדסקיות פלסטיק ועיעול בחוברת המצורפת .

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
למה אתה חושב שמגבר ב-100k שקל ישמע רק פסיכולוגית יותר טוב ממגבר של 700 דולר?
אולי הוא פשוט יותר טוב וזהו?

שוב.
אני מכיר המון מוצרים. לא שמעתי מגבר הספק ב-700 דולר שהיה שווה בכלל התייחסות ממש רצינית שאני אנסה להעמיד מולו מגבר יקר וטוב. אבל בכל זאת עשיתי את זה מספר רב של פעמים. לא נרשמה הפתעה...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נ.ב
הסיבה שהשוק עבר למחשב לא קשורה כלל וכלל לאיכות הצליל.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
למתן וכל הסקפטיים יש המון פוסטים כאיילו ברשת דגתי לכם אחד רק לפרופורציה. :
http://forum.audiogon.com/cgi-bin/fr.pl?aamps&1324303731&read&keyw&zzgolden+sound

זה לא משנה שהבחור מהפוסט השאיר בצד מגברים ברמות מחיר של 8000 $ חו"ל ! לדעתי הבעיה פה שונה : גם עם אני יבקר אחד אחד עם המגבר הזה ולתדהמתינו נגלה שהוא משתווה לתותחים הכבדים (לא נגיד יותר טוב , נגיד קרוב מאוד מאוד עד משתווה . כי אני יודע שאף אחד לא מסוגל לחשוב על יותר טוב ) .
אף אחד לא יקום ויומר שזה כך מכמה סיבות : הראשונה זו המילה השוברת שיניים שמשהו השתמש בה פה אוטוסוגסטייה ( שומעים את הכסף הדימויי והמיטוג לא ממש שומעים תסאונד ) אדם ששפך 100000 שח על מגבר פסיכולוגות ישמע לו יותר טוב . הסיבה השניה היא : שברגע שבן אדם יכיר בעובדה שמשהו שעולה 3% מהמכשיר שלו נשמע באותה רמה ,המכשיר היקר מיד שווה כמשקולת נייר והופך למוצר לא סחיר .
כמובן שמכשיר כזה הוא אויבם של יבואנים וכל מי שמתפרנס מהם ולכן קשה לי לראות סוטואצייה שיבואן מקדם מוצר כזה .
לכן נמשיך לשמוע ביקורות שלליות מסקפטיים שלא שמעו על מה מדובר.
אני צופה שהמכשיר שעולה 3% ממאה אלף לא רק יגרום לזעזוע בעזור הטרנזיסטורי אלה גם יביא לסגירתם של יצרני קלאס D שמוכרים לנו מגברים כאילו ב-5000$ .היות ומדובר בתכנולוגיה שבבסיסה היא זולה מאוד ליצור ואנשים יודעים שחוץ מאריזה נוצצת ההבדלים בין היקר לזול יהיו מינוריים/
חשוב להזכיר גם אצל חבר שלי המגבר הדיגיטלי לא החליף מגבר פרייר אלה מגבר טרנזיסטור אמריקאי עם שנאי בגודל של IROBOT משקל כולל של 35 קג ומחיר חול של 4500 $ . לא פאסלאב אבל לא פרייר כלל .

לגבי הטיעונים שלי על טרנספורט ממוחשב : תופסים גם תופסים הרבה מים אני לא רוצא לפתוח דיון על זה אנכנו פשוט נמתין שנה שנתיים ונראה איפה נמצאים הטרנספורטים המפוארים .
אני לא אומר שלא ישאר להם מקום אצל אספני דיסקים שנהנים מהעיסוק בדסקיות פלסטיק ועיעול בחוברת המצורפת .

שמע צחי,זה בליל של שטויות.אתה תאמין בשלך ואני מאחל לך סבבה בהאזנה שלך.
תהנה מהעובדה שאתה מבין ויודע יותר ממתן ,מיכאל ועוד כאלה שהישקיעו בכל נושא המיחשוב על כל המיכלול,דהיינו טרנספורט,ספק חיצוני,ממיר כבלים ,בנינו מה הם מבינים?יושב מתן עם זוג מוובלוקים שעולים מעל 50Kש"ח ועוד פרה בדרך טופ של לאקסמן ואתה בא עם מגבר קלאס D של 700$
שהחליף מגבר של פאקינג 4500 $ ואומר לנו "המילה האחרונה אצל חבר שלי".
אני הרי מכיר אותך ,אתה בחור מאוד מוכשר,אבל יש לך נטיה כל הזמן לקצר,לחתוך בדרך ולומר זה הכי טוב.זה לא.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
ולי זכורים אותם דיבורים בדיוק על ה - TAMP.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
שימו לב אך כולם באופן סיסטמטי נצמדים למנטרות ולתג מחיר .
אף אחד חוץ מאלדר שאמר שזה העתיד לא מתייחס עניני . עניין המחיר עולה פעם אחר פעם . ואני מוגדר כמקצר פינות .
מה קרא שלוימלה מגבר ב-20000 שח כבר לא טוב רק 100000 .
ישנם עוד מס מוצרים שמזלזלים בהם רק בגלל תג המחיר .
מה קרא פה ! רק לפני מס שנים לא רב HIEND עלה חצי בממוצע . מה נסגרו כל מכרות הנחושת בעולם.
נלסון פס קרל ודומיהם המציאו משהו חדש. למה הרמקול שלי עלה לפני עשור 7500 דולר בחברה והמחליף שלו היום שחלקו מיוצר בסין בגודל ובמשקל הוא חצי ועולה פי 2 14000 $
שלוימלה אני לא שוחה עם הזרם . לא תתפוס אותי מוציא 100000 שח על מגבר.
זה נכון שכול אודיופיל עובר תהלך התבגרות שבה הוא לומד לזהות מה זה יין טוב . גם אתה שולמלה וגם נמר וכולנו.
אני פועל פה לטובת הרוב הדומם שמסתקל בהישתאות על הרכישת במחירים של ה-6 ספרות ונוטש את התחום וחוזר למערכת באוטו .

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
אף אחד חוץ מאלדר שאמר שזה העתיד לא מתייחס עניני . עניין המחיר עולה פעם אחר פעם . ואני מוגדר כמקצר פינות .
מה קרא פה ! רק לפני מס שנים לא רב HIEND עלה חצי בממוצע . מה נסגרו כל מכרות הנחושת בעולם.
נלסון פס קרל ודומיהם המציאו משהו חדש. למה הרמקול שלי עלה לפני עשור 7500 דולר בחברה והמחליף שלו היום שחלקו מיוצר בסין בגודל ובמשקל הוא חצי ועולה פי 2 14000 $
זה נכון שכול אודיופיל עובר תהלך התבגרות שבה הוא לומד לזהות מה זה יין טוב . גם אתה שולמלה וגם נמר וכולנו.
אני פועל פה לטובת הרוב הדומם שמסתקל בהישתאות על הרכישת במחירים של ה-6 ספרות ונוטש את התחום וחוזר למערכת באוטו .
צחי
אם אתה אומר כולם,זאת אומרת שלא קראת את כל התגובות.
מציין עוד הפעם:
Class-D זה העתיד,,,אבל עתיד.
כרגע המגברים האלה מוגבלים במספר תכונות.
עדיין רחוקים מלהוביל,מהווים תחליף למערכות שבהם הרמקולים נצילים.
גילוי נאות השתמשתי בכאלה כשנה,מאוד אהבתי את התוצאה.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
חשוב להבין שחוויה אנושית שאינה מדידה והיא יותר מכל תוצאה של התרשמות, ניזונה מגורמים שונים שחלקם אינו רלבנטי לכאורה לאותה חוויה. ולא צריך להתרעם על כך, זה פשוט חלק מהטבע האנושי. לא לחינם הרבה מאוד אנשים מתפרנסים מעיסוקים שענינם שיווק דימויים.
זה להבדיל מהתרעומת המאוד מוצדקת על עליית מחירם של המוצרים היקרים בתחום, שכידוע רק את חלקה השולי ניתן להצדיק בעליית מדדים אובייקטיביים, מרביתה ניזונה מעלייה מסיבית ברמת החיים של מספיק אנשים שירצו לשלם את המחירים האלו.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
טוב ... בעודנו מתווכחים ונהנים אני יכול פשוט לאכול את הכובע : אחרי מה שכתבתי (קלאס D הוא העתיד אבל הישום כרגע לא מספק ) - שידרגתי לי את ההגברה לקלאס D בעצמי ... אמנם לא מוצר ב 700$ אלא ב 5,000 אבל עדיין.

אם יש כובע טעים במיוחד אשמח להתחיל ממנו.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
טוב ... בעודנו מתווכחים ונהנים אני יכול פשוט לאכול את הכובע : אחרי מה שכתבתי (קלאס D הוא העתיד אבל הישום כרגע לא מספק ) - שידרגתי לי את ההגברה לקלאס D בעצמי ... אמנם לא מוצר ב 700$ אלא ב 5,000 אבל עדיין.

אם יש כובע טעים במיוחד אשמח להתחיל ממנו.
שמפו
שתף מה קניתה !
אני צינתי שיש כבר דברים יותר מתקדמים מהמגבר המדובר רק שרובם עדיין בתוך תחום של פטנט ומחירם עדיין גבוהה .
אני ראיתי במגבר הזה משנה משחק כי הוא מספק תסחורה ובמחיר מצחיק בנוסף נערכו השוואות בינו לביין התותחים הכבדים בתחום וההבדלים לא נמצאו משמעותיים והדעות היו חלוקות לכן או לכן כשהמגבר המדובר מנצח בהגדרה האמורפית של מוזיקליות אך קצת ""פחות מפורט "" ממגבר הדיגיטאלי שעולה 12000$ (זה מופיעה איפה שהוא בשירשור שצרפתי . המרחאות הכפולות על הפרוט זה פשוט כי פחת פרוט בדיגיטלי זה עדיין הרבה יותר ממה שיש בכל סוג הגברה אחר )
יפה : אני חייב לציין שהשירשור עשה את העבודה כבר 2 חברה יצרו איתי קשר בפרטי שמעונינים להזמין כזה.
ובקרוב יקשיבו לפלא עוד מס אנשים שבמילה שלהם לא ניתן לזלזל .יבואו לבקר אצל חבר שלי או שנגיעה אליהם . אנחנו עדיין ממתינים לכתב האודיו של האתר שירים את הכפפה . ( אני חייב לו הרבה קפה מהסוג של הביוקר )

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זה פשוט כי פחת פרוט בדיגיטלי זה עדיין הרבה יותר ממה שיש בכל סוג הגברה אחר

אתה טועה לחלוטין.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113

אתה מערבב פה בין שני דברים לא קשורים.

התייקרות המוצרים בשנים האחרונות היא באמת בעיה, שמרחיקה רבים שהצליחו בעבר איכשהו לעשות מאמץ ולקנות ציוד היי אנד. זו מגמה שיווקית/כלכלית/ מסחרית בעייתית, אבל היא לא בהכרח קשורה לנושא הדיון.
נושא הדיון הוא מגבר - או מגברים - קלאס D והיכולת שלהם לספק מבחינה סונית (עזוב רגע את הכסף) מה שנותנים מגברי קלאס A או AB טרנזיסטוריים מהליגה העליונה.
כמעט כולם עונים לך כאן, שלאחר ששמעו כמה מגברים כאלה, שעם כל הכבוד, הטכנולוגיה עוד לא שם.

זה שאתה או מישהו אחר חושב שזה "כמעט שם" ובעלות אפסית יחסית אפשר לקבל חבילת סאונד מצויינת, שגם אם היא לא טובה כמו מגבר טרנזס' או שפופרות יקר, היא עדיין שווה ונותנת תמורה מלאה לכסף - סבבה. זכותך המלאה. לשיטתך אתה לחלוטין צודק.
רק אל תטען, ואל תחשוב, שאתה גם מקבל סאונד יותר טוב ממגברים טרנזס' שעולים פי עשר. כי אתה לא.

נערך לאחרונה ב:

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
הסתכלתי על המגבר באתר היצרן, וראיתי תמונה של הפנים שלו בקישור אחר.

מדובר במודול שנראה מודול דיגיטלי סטנדרטי שנמצא בעשרות ואולי מאות מגברי DIY דיגיטליים, עם שנאי קטן שכנראה גם בנוי זול על פי מחירו של המוצר, וכרטיס ספק כח קטן של מעט מאוד סינון וייצוב.

כדאי להזכיר כאן שבמיוחד במגברים דיגיטליים, התיחכום של ספק הכח וההשקעה בו מכריעים לאיכות הצליל בשל תדרי העבודה הגבוהים וה"לכלוך" של תדרי RFI \ EMI הנוצרים בתהליך המיתוג.

החברה טוענת לחדשנות רק בתחום אחד שהקופסא של המכשיר היא "STATE OF THE ART". אני משער שזה מעיד על כך שהמודול עצמו אכן מודול DIY סטנדרטי.

אישית אני מאוד בעד הגברה דיגיטלית ועובדה - אני מייבא מגברים דיגיטליים של 4 חברות שונות, וחושב שמדובר במוצרים מצוינים. אבל כל המוצרים האלה מושקעים בסדרי גודל יותר מהמוצר המדובר בשירשור זה, ובנוסף לכך מעולם לא טענתי שהם התשובה האבסולוטית והטובה ביותר שנשמעת טוב יותר מכל מוצר אחר על פני האדמה.

נערך לאחרונה ב:

motorica

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
זה אולי נראה דומה למשהו אחר שראית אבל לא אומר כלום על התוצאה הסופית.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
ואני יגיב

אין לי עבר בהנדסה קרבית אבל היות ואני מדבר על משהו מוחשי ורוב המוקשים פה הם רק מנטרות שנזרקות לאויר מבלי שמשהו ממש שמע או בדק . אני יפרק פה את כל המוקשים אחד אחד
וכל מי ששמע בעבר ! זה העבר. גם אני למרות שהכרתי ביתרונות של קלאס D שמעתי גם את החסרונות. (בעבר )
לפני שאני התחיל בפרוק המוקשים אני שמח לבשר שהשירשור הזה יוצר תהודה חיובית ואני כל הזמן מקבל חיזוקים בפרטי גם המפורומים האחרים וגם יש משהו שהשיג את הטלפון שלי . בשבילם אני כותב . אני יודע בוודעות שיש אודיופיל כבד מהפורום השני שיש לו מגבר כזה , הוא קנה עוד אחד כזה 4 ערוצים וסרב למכור את הסטראו בהסבר מלומד למגבר כזה במחיר כזה לא מוכרים.(היה נחמד עם היה משתף פה או שם )

תראו אני האמת לא רציתי לדבר או לערב יבואנים ולהתקטש איתם .האינטרס פה ברור הם רוצים למכור ומוצר כזה מקלקל להם את השוק . אבל אייל הרמתה לי להנחתה ולכן אני חייב להגיב .
הקביעה שלך על פי תמונה שמדובר במוצר זול ובסיסי היא מעידה על זילזול אולי פניקה ואולי סתם יהירות . אני התאפק מאוד לא להגיב על טיבם של מוצרים קלאס D שאתה מיצג ואני רק יגן על המחיר ( המצחיק ) שהמגבר המדובר נמכר בה ועל טיבו . בדרך אולי נפרק עו מס מוקשים.

לפני שאני מתחיל אני חייב סיפור קטן : בסרט בכיכובו של דני דויטו הוא מגלם משהוא שרוכש חברות שנס לחם ומפרק אותם. הוא משתלת על חברה מסוימת שמשיבה לו מלחמה . בסוף הכל מסתכם בישיבה של בעלי המניות . ולפני בעלי המניות דני דויטו מספר " פעם כולם נסעו בכרכרות. יצור שוטים מעור היתה תעשיה משגשגת . היו יצרנים קטנים היו אומנים והיו חברות ענק ליצור שוטים אבל מה לעשות המכונית הגיעה ואין יותר ביקוש לשוטים כל תעשיית השוטים קרסה רק מס יצרנים שהשכילו להשתנות עם הקידמה שרדו ועברו ליצור שוטים להצלפה בבני אדם לקהילת הסדו מזו .
מפה שכל אחד יחליט אם הוא עם הקידמה או נאחז בעבר ונעלם .

אייל
תומר לי! עם תראה תמונה של כרטיס מסך ג'י פורס מלפני 4 שנים ומהיום האם תבחין בטיבם או בהבדל בינהם ? ברור שלא שניהם כרטיס עם מאוורר . יש הבדל בינהם ? ברור שכן 4 שנות תכנולוגייה שבמיחשוב זה כמו רכב אספנות מול רכב 2014 .
תפתח את כל ההגברות הדיגיטליות ( לא DD אלה קלאס D שבזה אנו עוסקים ) מה תמצה בפנים ? בל קנטו גף רולנד ברייסטון ........בדיוק את אותו דבר שנאי או טורדייאלי או ממוטג ( כאשר אילו עם הממוטג מפסידים מבחינת הסאונד בהשוואות מחול ) ספק כוח צנועה היות ומדובר במכשירים יעילים מאוד מבחינה אנרגטית ואן צורך בספקים ושנאים ענקים קצת אלקטרוניקה לפי קמות הכניסות ויציאות בוררים למניהם ומודול דיגיטאלי זה הכל . ההבדלים בסאונד נובעים מטיב המודול וצורת היסום סביבו .
אן סיבה אמיתית למה לשלם יותר רוב ההבדלים בין המכשירים הוא ברמה הקוסמטית ומיטוג אוליי גם מחברים קצת יותר טובים . גם המגבר המדובר נתון לשידרוגים קלים כגון ביטול כפתור הגיין כניסה וקביעת גיין קבוע עם נגד . עם היתה קורא את החומר שצרפתי בהתחלה היתה מגלה שהשיפורים מבחינת הסאונד הם קטנים והמגבר נמצע במקומות שהוא מתחרה בכבדים ביותר .

תייק ONE נמר ומתן
אני בהחלט משווה לכבדים ביותר . אני לא אמרתי הטוב ביותר ! אן דבר כזה אני גם לא השוותי ראש בראש אבל כן שמעתי את הכבדים ביותר ובהחלט יש פה מתחרה !
הפניות האישיות אלי במידה של יהירות ספק מידה של רחמים : "עזוב אותך צחי אתה לא מבין , אתה לא יודע לשמוע . אתה גם קצת מדבר שטויות לך תשחק עם הנד שלך ותן לנו הכבדים לשחות בשקט בברכה . מה אתה עושה לנו גלים "
עוברות לי מעל הראש !!! כל עוד אף אחד לא הרים את הכפפה ובה לשמוע את המגבר המדובר ולא ניזון מחווית עבר עם מגבר קלאס D מגורען .מהתגובות שלכם ברור גם לי שאף אחד ממכם לא תרח לקרא את החומר שצרפתי בשביל להבין מה מתרחש בעולם מחוץ לביצה המקומית .
היות ואני לא מדבר באויר אלא רק על בסיס דברים מוחשיים אני יניח על השולחן מס דברים לפרוק סופי של המוקש .
עם אף אחד לא מוכן לצלול לעומקו של דיון באורך 180 עמודים שנמשח שלוש שנים אני יגיש לכם בכפית :

השוואה של המגבר המדובר לקצה העליון של קלאס D דוילט פרמיר ב-12000 יורו עמוד 180 בשירשור שפרסמתי בתחילת הפוסט , ניכתב ע"י משתמש בשם מקסיטונס :
I just have recently even further improved the sound of my system using one SDS470 amp connected to Duntech Prince speakers.
The sound is as good as with a DEVIALET D Premier amp, costing about 12000Euros..I am not even interested into listening to the N-CORE in comparison since the sound i get is (according to my own opinion) really close to the ideal..

השוואה שנערכה ע"י אודיופילים כבדים בחו"ל המגבר המדובר מול Wyred4Sound STI-500 שעולה פי 4 לפחות . השוואה יפה יש תמונות המבחן בוצע לפני 3 שנים המגבר המדובר מורכב על דיקט מקיט מהדור הראשון שמאז שופר רבות . ניצח בכללי במה שניקרא מוזיקליות ( בדיוק מה שהופך אותו למיוחד כל גך )
קישור למבחן : http://www.audiocircle.com/index.php?topic=76400.360

לכל מי שאמר שהמגבר המדובר לא יכול לשחק במגרש של הגדולים ! ציטוט ולאחר מכן קישור לשירשור :
Class D Audio SDS-470c(replaced monster Krell power amp in my system-my new reference - and cheap!) with my Martin Logan's, and any conventional dynamic type speaker with multiple drivers and xovers.

קישור : http://www.decware.com/cgi-bin/yabb22/YaBB.pl?num=1379082863/82
מאיפה שזה בה יש עוד מאות .

ואחרון חביב להיום לפרק את מוקש המחיר כתבה מלאה על תעשיית השיכפול באודיו HI END דיגיטאלי . ולמי שמתעצל לקרא הכל יש תימצות (כמו שאמרתי בכפית ) : השורה התחתונה היא שכל היצרנים היום עוברים (ומי שלא יעבור בעתיד ) לקלאס D אממה לכולם יש במארז אותו דבר באי אילו שינויים מינוריים לא שמיעים . הבדלי המחיר הגבוהים נובעים ממיתוג פלצני ומוגזם .בגדול אן סיבה לשלם יותר . שירשור זה התחיל בזכות יצרן שבה מעולם ה- DIY והחליט לפצח את השיטה . אינו מוכן לעבוד עם ספקים רק שיווק ישיר וכנראה שהשיפורים והשינויים שהכנים במוצר שלו ביחס לאחרים עשו הבדל .

הכתבה : http://www.audioholics.com/audio-amplifier/clone-amplifiers

עד כן להיום חדשות טריות מהרשת

motorica

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
יש פה את נמר שבוחן מגברים בתדירות גבוהה, ויש בנמצא את המגבר המדובר SDS-470
מה עם איזה מבחן ? אני בטוח שזה יסקרן רבים.

מי מרים את הכפפה ?

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
אותם דברים בדיוק נכתבו בעולם על ה - TAMP לפני כמה שנים, וכולנו יודעים מה הוא שווה.

דברים ברוח זו ממש נכתבו על ידי כמה מבאי האתרים בארץ על מגבר טרנזיסטורי זול ש"נשמע טוב לא פחות ממגברים שעולים פי חמש" וגם זה הוכח בדיעבד כלא מדויק.

אני לא יודע מי הם הכותבים באינטרנט שמשבחים את המכשיר, אני לא רואה הבדל בינו ובין עוד מאות דגמים שמיוצרים היום מאותו מודול בדיוק. למי שזה מתאים, סבבה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור