מגבר משנה משחק !!!

maikey

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
6
מ90 שזה הממוצע בתחום ההיי אנד עד 110 הדרך ארוכה ולדעתי ולטעמי האישי כשאני שומע רוק לדוגמא, אני רוצה אנרגיה, כשני שומע מוזיקה שחורה אני רוצה המון כח בנמוכים, מניסיוני מערכות היי אנד "מחנכות אותך למוזיקה מסויימת, אודיופילים הרבה פעמים נמצאים בחיפוש אחר הקלטות מעולות ועם זה קשה לי אני רוצה להתרגש משיר שיש לי אותו נניח רק בmp3 ואפילו לא ב320 kps, אני רוצה שהמערכת תרגש בכל הקלטה לא רק בהקלטות "אודיופיליות", שוב מנסיוני העלאת הדציבל מצליחה כמעט בכל המקרים ליצור את אותו ריגוש גם בהקלטות גרועות.

צפיד

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
הכותרת לשרשור היתה כל כך מפוצצת שאני ממש סקרן...
מישהו קנה/שמע ויכול לתת רשמים?

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
אני נתתי רשמים בתחילת השירשור
לא התאפשר להשוות מגבר זה לטרנזיסטורים יותר יקרים אולי בעתיד

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
אני אשמח להשוות את המוצר לקלאס D שאצלי (ניופורס) ולתת את רשמי - על המערכת שלי ועם המוסיקה שלה אני מאזין.

הייתי מזמין עוד אנשים לניסוי אבל מי שביקר אצלי יודע שיותר משני אנשים כבר אומר לשבת אחד על השני ..

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
השוונו לניו פורס V2 הדגם המשופר יותר S
הניו פורס הציג יכולת דחיפה ושקט כמו שמגבר דיגיטלי צריך אך היה משמעותית פחות טיבעי .
אני יודע שהדגמים החדשים מציגים שיפור משמעותי אך לא יצע לי לשמוע.
ועדיי מדובר בפי 4-3 במחיר .

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
יש מגברי מנורות, היברידים, ss, דיוואלה , ועוד אפשרות מגבר class -d, למגבר הזה יש יתרון ידוע לי הרבה וואטים
בקופסה קטנה וקלה במחיר זול, לכן משמשים להגברה פנימית של הבס ברמקולים אקטיבים,בדומה לכמה סוגי רמקולים,
לכולם יש יתרונות וחסרונות ולא באמת יש אחד שמשנה את המשחק.
זה כמו בחיים, כדי שאישה תעשה כל מה שהיא צריכה לדעת טוב, צריך להיתחתן עם 3 נשים!

maikey

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
6
אני קניתי שניים כאלה למערכת האקטיבית שלי והם עשו עבודה מצויינת הם לא מספיק חזקים להחזיק כמו שצריך סאבים 18" לדוגמא אבל עובדים מעולה על כל רמקול וינטאז שחיברתי אליהם הם שקטים מדוייקים פשוט לא מספיק חזקים לסאב ענקי חוץ מזה בהחלט מגבר משנה משחק אצלי הם עמדו למבחן מול treshhold sa-100 ומול krell ksa100 מגבר הקרל הוא קלאס a מדהים וחוץ מהקרל הדיגיטלי לא נפל משום מגבר כולל meridian 557

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור