מגברי CLASS D - לא מה שחשבתם + דעה של פול

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
האמת אתם מוזרים, באים עם מנטרה ומנסים לחנך את כל היתר. שמע, אני מהנדס במקצועי (כנראה גרוע), .

אתה מהנדס תוכנה משכמך ומעלה (ורד):לב:.....אבל אתה לא מהנדס אלקטרוניקה......על מנת להבין על מה אנחנו מדברים בנושא המדידות כנראה צריך להיות מהנדס שכזה.........אולי תואר שני או שלישי ;)

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אתה מהנדס תוכנה משכמך ומעלה (ורד):לב:.....אבל אתה לא מהנדס אלקטרוניקה......על מנת להבין על מה אנחנו מדברים בנושא המדידות כנראה צריך להיות מהנדס שכזה.........אולי תואר שני או שלישי ;)
תואר שלישי בתורת החירטוטים...

אריה

עריכה: את המשפט הזה כתבתי עוד לפני שקראתי שאתה טוען שנגני תקליטורים לא השתנו מאז שנות ה 90...

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
סרטון של פול השועל עם הסברים מפורטים על קלאס די, מדידות, מהנדסים וטכנולוגיה ורסוס המגע האנושי.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
סרטון של פול השועל עם הסברים מפורטים על קלאס די, מדידות, מהנדסים וטכנולוגיה ורסוס המגע האנושי.

דוד, ברשותך, מה למדת ובמה אתה עוסק? (ורד)

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
דוד, ברשותך, מה למדת ובמה אתה עוסק? (ורד)
רוברט, הומור זה דבר שלא קשור להשכלה ועיסוק.
לשאלתך, פרטיותי חשובה לי אז בוא נפסח על הרזומה ונגיע ישר לעניין, אני לא מהנדס.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברט, הומור זה דבר שלא קשור להשכלה ועיסוק.
לשאלתך, פרטיותי חשובה לי אז בוא נפסח על הרזומה ונגיע ישר לעניין, אני לא מהנדס.
OK ....אם כך מבחינתי אתה בשב"כ....שמור נא בבקשה על ביטחוננו ובטחון ילדינו, חוויתיים וטכנוקרטים כאחד.:לב:(ורד)

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
נו בסדר, קבוצת האודיופילים הורסת את הכדור, לכן קלאס די נשמע יותר טוב :) אבל על השאלה ששאלתי לא ענית.. האם בחינם תיקח hypex או דיאגוסטינו?
(את הדיאגוסטינו לשמחתי יצא לי לשמוע, מגבר מדהים)

לא יודע כיצד אתה מחליט אילו הבדלים אני מסוגל לשמוע ואילו לא.. אבל פסדר...

האמת אתם מוזרים, באים עם מנטרה ומנסים לחנך את כל היתר. שמע, אני מהנדס במקצועי (כנראה גרוע), אף אחד לא יכול לשכנע אותי שיש הבדל שמיע בין כבלי רשת או כבלי יואסבי. אבל מגברים? יש הבדלים עצומים בין מגברים בטופולוגיות שונות,.עברו אצלי הרבה מגברים על אותה מערכת, ההבדלים ברורים.
אני לא מהנדס, אבל ההבדלים בין כבלי usb ובין כבלי רשת שונים הם ענקים. לאוזני כנראה אפילו יותר גדולים מההבדלים בין מגברים שונים.
עריכה, כנראה באותה רמה להבדלים בין מגברים המתאימים חשמלית לרמקול.

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
בוא נשאל אחרת,

אם הייתם יכולים לבחור כל מגבר בעולם בכל רמת מחיר שאתם רוצים (ללא אפשרות למכור אותו ולהרוויח, אלא לשימוש אישי בלבד, יעני אל תתחכמו), הייתם בוחרים icepower ו hypex?

אם לא, די לבלבל הקוחונס

נ.ב. פוקאל אריה נחמדים למחירם, אבל לא הייתי מגדיר אותם אחלה רמקולים בשום צורה. לא שאני מת על פוקאל, אבל אם להשאר בפוקאל הקאנטה מפרקים אותם, או כל רמקול אחר שלהם עם דרייבר w.
אתה בטח יודע שזה עניין של טעם. דעתי שהם אחלה, יחסית למחירם.

הקאנטה אכן מפרקים אותם לגזרים, אבל זה מחיר אחר לגמרי.

לני

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
63
לכל מי שלא רוברט או eb
האם במגברים שעלותם 100k פלוס יש נפילות קטסטרופליות או שכולם נשמעים טוב אבל תלוי בשידוך לרמקול ולטעם אישי?

לני

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
63
כשקילוואט שעה של חשמל יעלה 1,000 ש"ח אז כולם יעברו ל ClassD......כולל אתה מסיה shushu .....כך נדמה לי....אלא אם כן בת זוגתך היא בת של אוליגרך;)

רוברט
זה כמו להגיד שלא כדאי לקנות אאודי a3 כי הביטוח יקר

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברט
זה כמו להגיד שלא כדאי לקנות אאודי a3 כי הביטוח יקר
תקרא היטב לפני ותבין את ההקשר.....אני מדבר על העתיד האפוקליפטי......כשמיפלס פני הים יהיה במטר יותר גבוה ואנשים יהרגו אחד את השני עבור פיסת לחם.......אני מקווה בשביל הילדים של כולנו שאני טועה.

לני

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
63
תקרא היטב ותבין את ההקשר.....אני מדבר על העתיד האפוקליפטי......כשמיפלס פני הים יהיה במטר יותר גבוה ואנשים יהרגו אחד את השני עבור פיסת לחם.......מקווה בשביל הילדים של כולנו שאני טועה.

ואתה חושב שאם נגיע לשם אז מה שיעניין את הפורום זה הclass של המגבר?

EB1000

מושעה
מעורבות
54
נקודות
28
תקרא היטב לפני ותבין את ההקשר.....אני מדבר על העתיד האפוקליפטי......כשמיפלס פני הים יהיה במטר יותר גבוה ואנשים יהרגו אחד את השני עבור פיסת לחם.......אני מקווה בשביל הילדים של כולנו שאני טועה.

כל הסיפור של התחממות גלובאלית זה בעיקר פיקציה וכלי פוליטי של השמאל. שינויים כאלו לא יקרו במהלך החיים שלנו.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
כל הסיפור של התחממות גלובאלית זה בעיקר פיקציה וכלי פוליטי של השמאל. שינויים כאלו לא יקרו במהלך החיים שלנו.
בתור מהנדס, נראה לך הגיוני שאתה שורף ב 150-200 שנה את כל החומר האורגני שהצטבר כאן במשך מאות מליוני שנים!!! (נפט ופחם) והכדור הזה יקבל זאת ב"שלוות נפש"?

נערך לאחרונה ב:

לני

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
63
תמצאו לכם חדר באתר של תפוז...

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
תמצאו לכם חדר באתר של תפוז...

חלק מנושא השרשור הוא ClassD והידידות שלו לאיכות הסביבה.

נערך לאחרונה ב:

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
״הסיפור״ של התחממות גלובאלית מבוסס על נתונים.

אריה

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
העולם בהיסטריה. אני אמור להציג בכנס ענק בואשינגטון הבירה במאי ועכשיו הודיעו שיש סיכוי שהוא ידחה.
תחשוב על הצד החיובי שבזה.....זה יתן לך הרבה זמן לחשוב למה ההיתחממות הגלובאלית היא לא מזימה של אירגוני השמאל אלא בעיה עולמית רצינית.

וברצינות עכשיו , אתה מוכן לפרוש בבקשה את משנתך לגבי ההתחממות הגלובאלית וקשריה לשמאל ? אני מקווה שאתה לא חושב שוירוס הקורונה הוא מזימה של השמאל הרדיקאלי ;)

EB1000

מושעה
מעורבות
54
נקודות
28
תחשוב על הצד החיובי שבזה.....זה יתן לך הרבה זמן לחשוב למה ההיתחממות הגלובאלית היא לא מזימה של אירגוני השמאל אלא בעיה עולמית רצינית.

וברצינות עכשיו , אתה מוכן לפרוש בבקשה את משנתך לגבי ההתחממות הגלובאלית וקשריה לשמאל ? אני מקווה שאתה לא חושב שוירוס הקורונה הוא מזימה של השמאל הרדיקאלי ;)

וירוס קורונה זה משהו אחר. זו תוצאה של צריכת מזון שאינו משרשרת המזון הטבעית לאדם, כמו חיות בר, כלבים, עטלפים, וכל מה שזז אצל הסינים ושאר אסייתים.

התחממות גלובאלית זה כן תהליך טבעי שקיים ואכן מושפע גם מגורמים מלאכותיים כמו זיהום אוויר. אבל ממש לא מדובר באיום וקטסטרופה כמו שה0מאל הפרוגרסיבי ההזוי מנסה להציג את זה תוך שימוש ציני בילדה עם פיגור שכלי מתקדם כדוברת שלהם. בכל מהלך שנות קיומו של כדור הארץ היו המון שינויי אקלים וטמפ' ממוצעות.

נכון שלאדם יש השפעה בזה, אבל להתיל הגבלות על התעשייה של המערב זה ממש לא הפתרון, שכן במדינות המזרח לא נוקטים אותם צעדים ולכן היצוא שלהם זול יותר וזה לשחק לרעת הכלכלה המערבית. רק הנשיא טראמפ מבין את זה.

מבחינת השמאל ומדיניות המטופשת של ה PC, הם יעשו הכל בכדי להגל על חלשים גם אם זה בסוף יביא להשמדה עצמית. ראה מה קורה באירופה בגלל הכנסת פליטים ממדינות חור-ת*ת.

גם לא צריך ללכת רחוק. ראה מה קורה אצלינו בבית. יהודים ישראלים הצביעו לרשימת הטרור המשותפת. השמאל מוכן לחבור אליה להקמת ממשלה שלעולם לא תוכל להגן על האזרחים עי תקיפות בעזה וסוריה, כי אותה רשימת טרור תתנגד לזה.

https://www.mako.co.il/news-politic...MQhJmUcjIRGt8za8f2ECKt2QYIgNP6qozDe4MhyPtP5Lc

אם רוצים להפחית את פליטת ה CO2 אז יש דרכים יותר טובות לעשות את זה. יש בעולם מיליארדי אנשים שלא תורמים כלום, גורמים נזקים, מביאים מגפות ורק פולטים CO2. הפתרונות רשומים בספרי ההיסטוריה, בעיקר אלו מתקופת מלחמת העולם השניה...

עזוב, לא נראה לי שהוויכוח הזה מוביל לשום מקום, מה גם שזה כבר לא רלונטי לנושא השרשור הזה. אם תרצה לשמוע יותר על דעותי הפאשיסטיות והגזעניות, אשמח לספר לך בהודעה פרטית..

יום טוב.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור