מבחן Blind Test שכמעט והתבצע, אך החלטתי לבטלו מסיבות טכניות. אבל עוד לא אבדה תיקוותינו.

מצב
הנושא נעול.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
מעולם לא נטען שאין הבדל בין כבלים מהונדסים . כל כבל בנוי אחרת , ומשפיע אחרת על תחום התדרים שהזרם החשמלי שבו מעביר . כל כבל אודיופילי כלומר . כבל פשוט לא מתערב באות החשמלי שמגיע מהמקור , ובהגדרה הוא "שקוף" , כלומר אידיאלי - אם כי יהיו כאלו שיחלקו על קביעה זו וזה לגיטימי . הנחת היסוד של "המחנה הנגדי" היא שישנם כבלים "מפונפנים" רבים שנמדדים בעצם זהה כמו כבל פשוט , ולכן לא אמורים להיבדל מהם - למרות טענות להיפך מכך .

המטרה היא להפגיש 2 כבלים כאלה - משני צידי הסקאלה מחד שנמדדים זהה או עפ"י הקריטריונים שהציב רוברט לפחות מאידך , ולבדוק הכצעקתה. חד וחלק , פשוט מאוד.
זו גם הנחת יסוד שגויה !
אני לא תכנוקראט אבל מנסיון שלי ושל אחרים גם לסוג המתכת יש השפעה על הסאונד .
כנראה שיש בכבלים הרבה יותר ממה שחושבים.
ואני לא מבין איפה מתחיל וניגמר מה שנקרה כבל מהונדס ?! מה הוא המוצר הלא מהונדס שהוא אביא כל הכבלים ?
העם נחושת מצופה כסף זה מהונדס ? ועם לוקחים את אותה נחושת ומועכים אותה לריבון דקיק זה כשר או לא כשר.
לי יש קונקטור של חברה שנקראת אייכמן שמבוסס על מסה נמוכה שבשפה פשוטה המגע של המינוס הוא מאוד מצומצם וקטן פיזית , הם אומרים שמשהו קורא שם עם האלקטרונים שמונע ליכלוך ! תכלס יותר צלול .
מה זה מבחן של כבל לא מהונדס מול לא מהונדס ??? הכל מהונדס גם כבל בשקל מהונדס כשהמתכנן מחלית לשים פלסטיק במקום טפלון וברזל ממוחזר במקום נחושת ....... הכול מהונדס

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
לא, ואני נותן לך תרגיל מחשבתי להסביר לי למה זה לא חשוב כלל.....נראה אותך

זו עוד אחת מהטעויות של טכנוקראטים ארכאיים שלא מעיזים לחשוב מחוץ לקופסא.
שהרי היום כבר יודעים שמדידת עקום הענות של רכיב הגברת שמע, תוך סריקה של רוחב הפס ע" תדר סינוסואידלי בודד נותן תוצאה אחת, וכשמודדים את עקום ההענות בעזרת רעש רחב ספקטרום תוצאת המדידה של עקומת ההיענות יוצאת שונה.
וזה למה?
כי כשהמגבר מועמס ע"י קומפלקס של תדרים ההתנהגות שלו משתנה.
ומוסיקה זה קומפלקס של תדרים, ולא תדר סינוסואידלי טהור ובודד.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מגבר לינארי..... ואני מקווה מאוד בשביל נמר שהמגבר שלו אכן לינארי........לא איכפת לו "עומס התדרים" ביחוד עקב כך שאנו לא
"מביאים אותו לקצה " בקיצור .....המגבר יחשב לינארי

נסיון כושל להסבר - נסה פעם נוספת .....כמה נסיונות אתה רוצה או צריך ?

נ.ב. אתה רואה איזה כיף זה לקבל תשובות "נחמדות" מהסוג שכתבתי לך עכשיו ? - כך מרגישים מספר חברי פורום (כולל אני) מהתשובות המתחכמות והציניות שלך

נערך לאחרונה ב:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,888
נקודות
113
מי מרכז את ההימורים? התערבות כזאת לא יכולה לעבור בלי שחברי הפורום לא יהמרו על התוצאות ואני לא מדבר על מי ינצח כי ברור מעל כל צל של ספק שהתימני לא היה רושם צ׳ק בלי ביטחון וכמובן כל מי שמושקע בכבלים יודע את האמת, אני מדבר על הימורים של כמה השמעות ייקח לרוברט להודות שטעה. או האם רוברט ימצא סיבה לבטל את ההתערבות, או כל התערבות שעולה לכם בראש..

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
Pruym, איזה מן תגובה מלבה אש ומגעילה היא זו ? אתה מתחרה בתגובות המכוערות של YB-7 ?

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
מגבר לינארי..... ואני מקווה מאוד בשביל נמר שהמגבר שלו אכן לינארי........לא איכפת לו "עומס התדרים" ביחוד עקב כך שאנו לא
"מביאים אותו לקצה " בקיצור .....המגבר יחשב לינארי

נסיון כושל להסבר - נסה פעם נוספת .....כמה נסיונות אתה רוצה או צריך ?

נ.ב. אתה רואה איזה כיף זה לקבל תשובות "נחמדות" מהסוג שכתבתי לך עכשיו ? - כך מרגישים מספר חברי פורום (כולל אני) מהתשובות המתחכמות והציניות שלך

הליניאריות של המגבר אינה פקטור ביחס להתנהגות שלו תחת עומס תדרים, בהשוואה לתדר בודד.

אתה רוצה למדוד את FR של המערכת ללא עומס בכדי לחדד את הגברת המתח ללא זרם במוצא ולך זה חשוב למקסם את הוריאציה שקיימת בשינוים במתח מוצא(דציבלים) בכדי להוכיח את מה שאתה שואף לטעון.
מגברים יכולים אך לא מתוכננים לעבוד ללא עומס במוצא.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,888
נקודות
113
Pruym, איזה מן תגובה מלבה אש ומגעילה היא זו ? אתה מתחרה בתגובות המכוערות של YB-7 ?
מתנצל, זה היה בקטע הומוריסטי

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83

אתה בא בטענות על התגובות שלי אליך, ובאותה הנשימה אתה מכפיש אותי..
כתבת בשירשור הזה על מודעות עצמית.. נאה דורש-נאה מקיים.
תיישם בבקשה את המדיניות שאתה טוען לה.

Ilyan

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
קראת לו "טכנוקראט ארכאי שלא מעיז לחשוב מחוץ לקופסא" בתגובה לנסיון שלו לגרום לך לענות על השאלה של עצמך (למה לא להעמיס על המגבר עומס מוצא) והוא הגיב שהתגובה שלך מכוערת... איפה יש פה הכפשה לא ברור לי.

בתוך כך גם לא הבאת שום סימוכין לכך שמגבר כביכול משנה את ההתנהגות שלו בספקטרום רחב-טווח לעומת תדר סינוסואידי. איך בדיוק האי משתנה מעניין לדעת.

DigiSUN

מושעה
מעורבות
2
נקודות
18
הליניאריות של המגבר אינה פקטור ביחס להתנהגות שלו תחת עומס תדרים, בהשוואה לתדר בודד.
בדיוק להיפך. זו ההגדרה הישירה של הליניאריות של מערכת. מערכת ליניארית היא מערכת שמקיימת סט של תכונות (אדיטיביות והומוגניות) - שמתארות ישירות את התנהגותה תחת ריבוי תדרים ביחס לתדר בודד. תכונות אלה קובעות שתגובה לסכום של תדרים שווה לסכום של התגובות לכל תדר בנפרד.

נערך לאחרונה ב:

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
481
נקודות
83
נמר...
אם הבנתי נכון, אתה מתחייב לזהות 19 פעמים
מתוך 20?
אתה תפסיד.
ולא בגין העובדה שלא תשמע הבדל...
אלא ברמת הטעות האנושית.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
יאללה , נסלח ונשכח(ורד)
פשוט מי שמכיר את נמר טוב יודע שלבחור אוזני זהב וכמו כן נסיון רב בהחזרה בתשובה ! בעניינים אודיופילים.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,076
נקודות
113
קיצר, if you want to shoot, shoot, don’t talk
ספרו לי ברביעי בצהרים מי ניצח בדו קרב.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
בדיוק להיפך. זו ההגדרה הישירה של הליניאריות של מערכת. מערכת ליניארית היא מערכת שמקיימת סט של תכונות (אדיטיביות והומוגניות) - שמתארות ישירות את התנהגותה תחת ריבוי תדרים ביחס לתדר בודד. תכונות אלה קובעות שתגובה לסכום של תדרים שווה לסכום של התגובות לכל תדר בנפרד.

ממה המערכת שלך מורכבת ובאיזה כבלים התנסת. דיגימון. שאלתי אותך את השאלה הזו גם בהודעה פרטית, ראיתי שפתחת אותה ולא התייחסת אליה. זה אומר שאתה שם קצוץ על זה שמארח אותך.

אז הנה. צ׳אנס אחרון.

ממה המערכת שלך מורכבת, עם איזה כבלים התנסת ובאיזו מערכת בחנת באוזן את ההבדלים?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
נמר...
אם הבנתי נכון, אתה מתחייב לזהות 19 פעמים
מתוך 20?
אתה תפסיד.
ולא בגין העובדה שלא תשמע הבדל...
אלא ברמת הטעות האנושית.

למה שתהיה טעות? כבר עשיתי את זה ביותר החלפות והדיוק שלי היה 100%.
תאמין לי חגי. אם אני שם 10k על זה, אני כנראה לא הולך להפסיד.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
רוברט.

התנאי שלך למדידות הוא מקובל עלי. אבל הוא חלק מהמשחק. אתה לא תבחר את המבחן באותה מידה שאני לא אבחר את המבחן. אני לא מבקש את הכבל שלך לפני שאני נבחן כי זה הקטע. אתה מכין כבל פשוט, אני בא עם כבלים פסיכים ובוחנים.

אין לי בעיה שתמדוד - יום לפני. אם אתה מתחרט, אתה משלם. אם אני מתחרט אני משלם. ככה זה עובד בין גברים עם מילה של ברזל.

אני התחייבתי לעשות את המבחן עם אחד מהכבלים הללו מול כולם. התחייבתי להעביר לך צ׳ק על סך 10k אם אני לא מבין, הכנתי את הצ׳ק מראש. אתה מגיע, עושה מה אתה רוצה יום לפני.

לא ניתן לשנות את חוקי המבחן עד יום לפני המבחן. המבחן הוא זה. יום לפני, אתה מודד ומחליט אם אתה הולך על זה או לא. תשלום ביציאה.

יום רביעי 10:00 בבוקר המבחן. יום שלישי כל היום, תבוא לבדוק מה אתה רוצה.

לא יהיו שינויים נוספים. במידה ותתחרט, לא אאפשר דיוני כבלים (יש או אין הבדלים) בפורום בכלל. הכל יערך ולו בגלל הסיבה שזו לא הפעם הראשונה שמשתפנים כשאני מוכן למבחן.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברט.

התנאי שלך למדידות הוא מקובל עלי. אבל הוא חלק מהמשחק. אתה לא תבחר את המבחן באותה מידה שאני לא אבחר את המבחן. אני לא מבקש את הכבל שלך לפני שאני נבחן כי זה הקטע. אתה מכין כבל פשוט, אני בא עם כבלים פסיכים ובוחנים.

אין לי בעיה שתמדוד - יום לפני. אם אתה מתחרט, אתה משלם. אם אני מתחרט אני משלם. ככה זה עובד בין גברים עם מילה של ברזל.

אני התחייבתי לעשות את המבחן עם אחד מהכבלים הללו מול כולם. התחייבתי להעביר לך צ׳ק על סך 10k אם אני לא מבין, הכנתי את הצ׳ק מראש. אתה מגיע, עושה מה אתה רוצה יום לפני.

לא ניתן לשנות את חוקי המבחן עד יום לפני המבחן. המבחן הוא זה. יום לפני, אתה מודד ומחליט אם אתה הולך על זה או לא. תשלום ביציאה.

יום רביעי 10:00 בבוקר המבחן. יום שלישי כל היום, תבוא לבדוק מה אתה רוצה.

לא יהיו שינויים נוספים. במידה ותתחרט, לא אאפשר דיוני כבלים (יש או אין הבדלים) בפורום בכלל. הכל יערך ולו בגלל הסיבה שזו לא הפעם הראשונה שמשתפנים כשאני מוכן למבחן.

ממש לא , אני מתעקש שהכבל שלי יהיה אצלך ותלמד אותו מכל הכוונים אפילו חודש מהיום.... והבדיקה תתבצע מתי שאתה חושב שאתה מוכן .

בשביל תקפות הבדיקה אתה חייב להכיר את הכבל שלי לפני ולפנים !!!

המדידות הם תנאי לבדיקה ולא קשורות לשום התערבות , אתה משנה תנאים וזה לא מקובל,......ואמרתי לך כבר מאה פעם שכנראה מאוד מאוד הכבלעם ימדדו זהה

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
המדידות הם תנאי לבדיקה ולא קשורות לשום התערבות , אתה משנה תנאים וזה לא מקובל,......ואמרתי לך כבר מאה שכנראה מאוד מאוד הם ימדדו זהה

זה המבחן. לא לוקח את הכבל שלך לדקה.
אני לא משנה תנאים. תמיד אמרתי שיש הבדלים מדידים בין כבלים. מבחן עיוור הוא הימור - סיכון. שנינו לוקחים אותו.

אתה לוקח סיכון בזה שהכבלים יהיו שונים בצליל, אני לוקח סיכון בזה שהשם שלי יהפוך להיות בקרקעית האגם. אתה שם על זה 10k ואני שם על זה 10k ו-15 שנה של עבודה.

אין יותר הוגן מזה. מבחן עיוור הוא לשני הצדדים. לא יכול להיות שצד אחד יכול לבטל מבחן כי הוא בטוח שיפסיד והשני לא יכול לבטל את המבחן. חביבי, אלה התנאים והצבתי אותם מהתחלה. עיוור עד הסוף. אין לי ציוד מדידה - אני מהמר בדיוק כמוך.

אגב. אתה יכול לבקש את המדידות מהחברה. אני מאמין שיש להם ציוד טוב לפחות כמו שלך.

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור