כיול עם Dirac Live

• פותח הנושא peppa
  • פורסם בתאריך

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113
ככל הנראה אין עדיין DLBC.
בכ
ערב טוב רציתי להתיעץ על טעות שעשיתי בכיול קבלתי את הרסיבר והגיע המתקין הוריד לי את הדירק לייב הפשוט בקשתי ממנו שלפני הכיול יגדיר את כל הרמקולים לקטנים ולחתוך ב 80 והוא עשה את הכיול שמעו מעולה עולם אחר ממה שהיה לי קודם היה לי פאוור ופרה של primare גם עוצמה גם איכות גם הפרדה שרק עכשיו הבנתי שבכלל לא הייתה לי הסאב הכל נשמע אחרת לגמריי לטובה ואז שהוא הלך משעמום וסקרנות נכנסתי להגדרות ברסיבר לעוצמות של הרמקולים ובטיפשותי השוותי את כל העוצמות של כל הרמקולים אם מד של spl ל 75 דציבלים ושומעים גם מעולה השאלה העשיתי טעות והרסתי הכל או שזה לא טעות רצינית שעשיתי ואני צריך עוד פעם להזמין מתקין שיסדר לי את הכיול ?
תחזיר למה שהיה לפני שנגעת .
אתה זוכר מה היה ?

peppa

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
8
לצערי לא

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113
לא צריך לבוא שוב .
אפשר לעלות על פרסט מאופס ב עוצמות .
לחתוך ב 80 .
הכל כפי שהיה לפני הכיול .

להטעין את קובץ הכיול .
אפשר לעשות את זה מרחוק .

peppa

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
8
כן הבעיה שאין לרסיבר wi fi והמתקין בנה כבל רשת של 6 מטר שיתחבר לראוטר שנימצא בחדר אחר והוא לקח אותו אז אין לי איך לחבר ואני גם לא מבין כלום הוא עשה הכל ההבנה שלי אפסית זה באמת יכול להיות שינוי וכזה הבדל אם אשאיר את הכל על 75 דציבל?

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113
שמע חבר…
אני מתייחס אליך מאוד ברצינות .
הייתי שמח לקבל את אותו יחס .

תקנה מחר כבל 6 מטר
וכן זה רציני השינויים האלה .

peppa

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
8
היי דן אני מתייחס אליך מאוד ברצינות אני פשוט לא מבין בזה כלום נגיד לחבר אני יודע אבל הוא רשם איזה משהו בגוגל 0.01 לא ראיתי מה בדיוק בשביל להתחבר לרסיבר אני באמת שלא יודע איך מתחברים אני האיש הכי לא טכנולוגי שקיים אין לי בעיה לקנות כבל רשת אבל משם אני באמת שלא מבין זה לא קשור לרצינות או חס וחלילה חוסר יחס

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113
רק תחבר לרשת - כפי שאמרת שאתה יודע .
שאר הדברים הוא יכול להנחות .

אם העלית levels עם מד Spl - מה שרשמתי למעלה קטן עליך

peppa

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
8
תודה רבה על העיצה והתשובות

system1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ערב טוב רציתי להתיעץ על טעות שעשיתי בכיול קבלתי את הרסיבר והגיע המתקין הוריד לי את הדירק לייב הפשוט בקשתי ממנו שלפני הכיול יגדיר את כל הרמקולים לקטנים ולחתוך ב 80 והוא עשה את הכיול שמעו מעולה עולם אחר ממה שהיה לי קודם היה לי פאוור ופרה של primare גם עוצמה גם איכות גם הפרדה שרק עכשיו הבנתי שבכלל לא הייתה לי הסאב הכל נשמע אחרת לגמריי לטובה ואז שהוא הלך משעמום וסקרנות נכנסתי להגדרות ברסיבר לעוצמות של הרמקולים ובטיפשותי השוותי את כל העוצמות של כל הרמקולים אם מד של spl ל 75 דציבלים ושומעים גם מעולה השאלה העשיתי טעות והרסתי הכל או שזה לא טעות רצינית שעשיתי ואני צריך עוד פעם להזמין מתקין שיסדר לי את הכיול ?
לא עשית טעות במידה וכיוונת את עוצמת הרמקולים ל 75 בנקודת מקום הישיבה שלך .

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113
לא עשית טעות במידה וכיוונת את עוצמת הרמקולים ל 75 בנקודת מקום הישיבה שלך .
אחרי כיול שמכוון עוצמות על סמך ממוצע מדידות כולל דיפים ופיקים , אתה מציע שהוא יכוון עוצמות בנקודה אחת שבא נניח יש דיפ של 10 דיבי ב 70 הרץ וזאת כאשר הוא עובד על רמקולים שנתמכים בסאב(ב 80 הרץ) ולא עברו ALIGNMENT לא בפאזה ולא בזמן ?

על סמך מה רשמת את זה ?

system1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אחרי כיול שמכוון עוצמות על סמך ממוצע מדידות כולל דיפים ופיקים , אתה מציע שהוא יכוון עוצמות בנקודה אחת שבא נניח יש דיפ של 10 דיבי ב 70 הרץ וזאת כאשר הוא עובד על רמקולים שנתמכים בסאב(ב 80 הרץ) ולא עברו ALIGNMENT לא בפאזה ולא בזמן ?

על סמך מה רשמת את זה ?
על סמך זה

החל מ 22:58

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113
על סמך זה

החל מ 22:58
ביום שהוא ידע לעשות מדידה ממוצעת באמצעות REW נוכל לדבר על זה.
אני עושה את זה .
אבל לא ממליץ לאחרים לעשות את זה כי זה ב99.9 אחוז תהיה טעות.

system1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ביום שהוא ידע לעשות מדידה ממוצעת באמצעות REW נוכל לדבר על זה.
אני עושה את זה .
אבל לא ממליץ לאחרים לעשות את זה כי זה ב99.9 אחוז תהיה טעות.
4 מומחים אחד מדיראק אומרים מה לעשות אחרי הכיול אז אני קטונתי.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113
4 מומחים אחד מדיראק אומרים מה לעשות אחרי הכיול אז אני קטונתי.
יש שם בהחלט כמה טיפים טובים.
אבל לא זה .לא למי שלא מודד בעצמו.

אף אחד לא מדירק אגב. לא שזה משנה .

system1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
יש שם בהחלט כמה טיפים טובים.
אבל לא זה .לא למי שלא מודד בעצמו.

אף אחד לא מדירק אגב. לא שזה משנה .
גם פה הבחור לא מדד בעצמו מישהו הריץ לו כיול דיראק והלך לדרכו והוא שינה בטעות ולכן לפי המומחים מומלץ לכוון ל 75 במקום הישיבה את כל הרמקולים לאחר הכיול של דיראק .
ויש שם אחד מתיו שממה שקראתי הוא מבין ענין בתחום

peppa

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
8
ערב טוב ותודה על העצות רציתי לדעת בבקשה בסאב jl audio 113v2 עשיתי לפני שקניתי את המקינטוש כיול ב daro יש לי מקרופון שבא עם הסאב השאלה עכשיו לפני הכיול של הdirac צריך לאפס את הכיול של daro או להשאיר אותו מכויל ב daro ואז לעשות כיול ב Dirac ?

system1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ערב טוב ותודה על העצות רציתי לדעת בבקשה בסאב jl audio 113v2 עשיתי לפני שקניתי את המקינטוש כיול ב daro יש לי מקרופון שבא עם הסאב השאלה עכשיו לפני הכיול של הdirac צריך לאפס את הכיול של daro או להשאיר אותו מכויל ב daro ואז לעשות כיול ב Dirac ?
תאפס אין סיבה לבצע כיול על כיול במיוחד שאין הרבה אינפורמציה מה איכות הכיול של התוכנה בסאב תן לדיראק לעשות הכל מא ועד ת

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113
גם פה הבחור לא מדד בעצמו מישהו הריץ לו כיול דיראק והלך לדרכו והוא שינה בטעות ולכן לפי המומחים מומלץ לכוון ל 75 במקום הישיבה את כל הרמקולים לאחר הכיול של דיראק .
ויש שם אחד מתיו שממה שקראתי הוא מבין ענין בתחום
קשה לי לנהל איתך דיון כי ראית כמה סרטונים .
אין לי דרך לשוטה להסביר לך למה לא .
בגדול - ברגע שהוא חתך את הרמקול - אין לו דרך למדוד את הרמקול .
הוא כבר מודד רמקול וסאב ובעיקר אינטגרציה בניהם .
דיראק בגרסה הבסיסית לא מבצע אינטגרציה .
אבל - כן מודד כל רמקול כ full range לפני הטמעת הפילטרים .

אז לא.
ממש לא לעשות את זה .
אלא אם כן יש לך את הידע והציוד הנדרש ובדקת כל מה שצריך לבדוק אחרי מה שצריך לבדוק ובכמה מקומות ופה לא המקום לפרט על זה .

כי אין ממש שיח איתך .
צריך להתחיל מהבסיס .

בהצלחה בכל מקרה

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113
כמובן לאפס .
וגם לבטל את כל הפילטרים / קרוס וכו
להכניס אותם ל bypass .

peppa

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
8
סליחה על הבורות יש כפתור של lp filter הוא על off יש עוד כפתור lp freq הוא על 90 רשום מי 30 עד 130 יש כפתור elf trim הוא על 0 יש כפתור phase הוא על 0 וכפתןר אחרון polarity אפשר 0 או 180 אשמח לתשובה :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור