כבילה ואיבזור בשווי מערכת האודיו ??

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אז את הטענה ליכולת הסינון הפנימי של הרעשים, מחקנו מוסכם?

טוב, אז במידה והסינון החיצוני הזה הפך למקור לדאגה, האקסטרה של אלופויל ובחלק עוד דמפר ב2 שכבות לבידוד RF חיצוני יוסיף כמה דולרים לעלות הכבל, ויהפוך לכמה מאות, או אלפים בהיי אנד, כשיגיע אלינו.

גם מאד קל לבדוק את העניין באיזה נסיון DIY, דומה לזה ששניצל הציע, שכולל את זה, אולי מישהו בדק, או יכול לבדוק,( יאיר ?)

שלום לך"תלת גוון",קראתי בקפדנות את שכתבת,בעצם לא כתבת כלום מעבר להתרעם שלא כותבים לך,אבל באם תשליך למצולות הים כפי שכתבת כבלים של jena labs שמתבססים אך ורק על טוהר המתכת ללא סיכוך מעבר לbraiding ,תן לי נ.צ ,אני כבר אגיע עם שנורקל.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
על מה התרעמתי שניצל (lol)
אז מה אתה אומר, מה עמדתך על איזה סוג עושה מה, מה חשוב, מה לא,?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שלום לך"תלת גוון",קראתי בקפדנות את שכתבת,בעצם לא כתבת כלום מעבר להתרעם שלא כותבים לך,אבל באם תשליך למצולות הים כפי שכתבת כבלים של jena labs שמתבססים אך ורק על טוהר המתכת ללא סיכוך מעבר לbraiding ,תן לי נ.צ ,אני כבר אגיע עם שנורקל.

צא לדרך - אני אעקוף אותך על בטוח.:)

טריטון.
מעטים מאיתנו ממש מתמצאים בהבדלים הטכנים המוחלטים להבדל בין כבלי חשמל. אני בטוח שיש כמה שיודעים המון אבל זה עדיין לא מספיק על מנת להסביר מדוע ההבדל הוא כזה או אחר.

אני משתמש בכלים של קובלה סוסנה. נחושת, בלי פילטרים ובלי שום טכניקה נראת לעין, הם לא מרשימים למראה, עולים לא מעט {בלשון המעטה} והם אלא שהביאו את השיפור הדרמטי ביותר שחשתי עם כבלי חשמל. עכשיו לך תתחיל להסביר לאנשים ששואלים אותי ממה {חשמלית} זה נובע.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כן – זה כך, לדעתי – ואת זה כתבתי מההתחלה. לזה התכוונתי כאשר כתבתי שלהערכתי כבלי חשמל איכותיים מבצעים סינון.

תיקון,
לא שמתי לב לכך שאתה מדבר על סינון חיצוני בלבד.
להערכתי יש גם סינון פנימי, של מתח הרשת.

לא.
ראה תיקון שלי למעלה.

יהושע , אני מרגיש כמו תקליט 78 (shocked)
אווו, על זה היה כל הדיון, שאני לא מבין, איך הגעת לזה,
חזרנו לנקודה א' :(.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
(lol)
, מה חשוב, מה לא,?
האוזנים חשוב, הלב חשוב,ההתרגשות חשובה,הניסיון חשוב,הסינון לפני הכבל חשוב ,הסינון אחרי הכבל חשוב,הכבוד לחברים מבוגרים מאוד חשוב(אל תלבין פני חברך ברבים"),ומה שלא חשוב זה איך זה עובד בתנאי שזה עובד,עובדה!!!(ורד)
נ.ב
בואנה,נתפסת עליו כמו קרציה,שחרר רבאק.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני מיודד עם יהושע, יותר מכל חבר אחר בפורום שניצל, אבל אולי יש לך פוינט, שחררתי.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
יהושע , אני מרגיש כמו תקליט 78 (shocked)
אווו, על זה היה כל הדיון, שאני לא מבין, איך הגעת לזה,
חזרנו לנקודה א' :(.

אין כל מניעה מצדי.
בנקודה מסוימת לא שמתי לב לדגש של דבריך, אחר כך תיקנתי את עצמי.

כדי להבהיר:
הדיון בינינו הוא ענייני – זה ברור לי לחלוטין. גם ברור לי שאין לך שום כוונה לתקוף או להתנצח.

אם כך, מהו א'? על מה חילוקי הדעות, או אי-ההבנה בינינו?
אם כוונתך להגיד שכול שכבלי חשמל עושים זה הגנה בפני מה שקורה בתוך הכבל לבין הסביבה החיצונית – לא נראה לי. זה משום שתי סיבות:
1. ברורה לי החשיבות העליונה של ניקוי רעשי RF בין קווי המתח של חברת החשמל לבין הציוד האלקטרוני במערכות שמע;
2. ההבדל הדרמטיים בין כבלי מתח שונים לא יכולים להיות מוסברים רק על ידי סיכוך טוב יותר סביב כבל המתח. לכבלי מתח העולים $100 יש סיכוך מספיק טוב סביב הכבל. אם כך, מדוע לכבלים אחרים השפעה מיטיבה כל כך ניכרת?

אני אומר שוב – איני יודע באופן עובדתי מה קורה בתוך כבלי מתח איכותיים. מה שברור לי זה מה הם עושים – וזה ברור לי מתוך האימפקט שיש להם על ציוד השמע אליו הם מחוברים.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אני מיודד עם יהושע, יותר מכל חבר אחר בפורום שניצל, אבל אולי יש לך פוינט, שחררתי.

ידידי, ככל שזה נוגע אלי – אין לך שום דבר הטעון שחרור.
מכל מלמדי השכלתי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור