חשמל ייעודי למערכות סטריאו – בדיקה אובייקטיבית

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43

1. ממילא לא נכתב כאן הרבה, והדו שיח הזה לא מפריע לשום פוסט אחר.
2. בסופו של פוסט מסתתרת כוונה טובה ואולי תילמד משהו חוויתי על חשמל והאוזן
3. לעכבר יש גלגלת וליד יש אצבע, בתזוזה קלה של האצבע (דמה תנועת יריה)
אתה פתרת לעצמך את הבעיה.
4. כפי שכתב עמיר אפשר למצוא פורום אחר (בצבעים אחרים) שיעשו לך הרבה יותר כיף.
5. אם עדיין לא שוכנעת - עדיין יש דרכים נעימות להביע דעתך.
רק תיהיה רגוע חבר :) הבהלת אותי עם סימני הקריאה

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
---

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
---

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
שלום לכולם
אני רוצה להבהיר לכל החברים בשפה ברורה וחדה את הנסוי , תוצאותיו והמסקנות האפשריות :

הנחות בסיס:

1.דינמיקה של חדר טוב כ-60 dB - היחס בין עוצמת המוסיקה כ-90-100 dB לבין רעש הרקע כ- 30-40 dB

2.כל צליל מתחת לדינמיקה של החדר ( 60 dB ) הוא בלתי נשמע – יש תאוריות רבות בנושא – בגדול ההנחה נכונה

3.הבדיקה תעשה כשהחשמל הוא במצב "רע" .- הבדיקה תתבצע ביום/שעה הגרועה ביותר – איך נדע זאת ? בעל המערכת יש לו את הניסיון לכך.

תוצאות הניסוי והמסקנות האפשריות :

.......כמובן אל תתפסו אותי במספרים :)

1.ההפרש בין 30-60 dB :
...............מסקנה 1.1 : אכן יש הבדל –אבל לא ניתן להגדיר בדיוק מהו ההבדל ....אולם כאמור ההבדל קיים ואכן יש עניין בשיפור מערכת החשמל הבייתית.
.............מסקנה 1.2 – מערכת הסטראו הספציפית מאוד רגישה לשינויים בחשמל .

2.ההפרש בין 60-90 dB :
............מסקנה 2.1: לא תפסנו את החשמל במצב "רע"
............מסקנה 2.2 : אין שום "הוכחה מדעית אובייקטיבית" לנושא החשמל היעודי
........................מכאן ניתן להסיק 2 מסקנות:
.................................מסקנה 2.2.1. – השמיעה של אותם חברה ששומעים הבדלים נובעת מאפקט ה"פלצבו" – ואין שום בסיס מדעי לטענותיהם ........הכל עורבא פרח
.................................מסקנה 2.2.2. החברים השומעים יגידו- אני שומע את ההבדלים ולא מעניין אותי כל הבדיקות המ.......שלכם .....והויכוח ימשיך להתנהל כמו ב-Good old days

העניין הוא פשוט חד וברור !!!

ועכשיו לעניין עצמו :

איזה חבר עם חשמל יעודי מטופל היטב (ובעיות חשמל מלוכלך בביתו ) מוכן לנדב את המערכת שלו לבדיקה ???

תודה מראש :)

נערך לאחרונה ב:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
רוברט,

הניסוי שאתה רוצה לעשות לא מוכיח שום דבר.
בוודאי שאין מקום למסקנה מרחיקת לכת כמו "מסקנה 2.2.1. – השמיעה של אותם חברה ששומעים הבדלים נובעת מאפקט ה"פלצבו" – ואין שום בסיס מדעי לטענותיהם ........הכל עורבא פרח" לא יכולה להתקיים כאשר נקודת המוצא היא לא - יש שוני ברור בסאונד.

מדוע אתה מתחמק דווקא מניסוי כזה, שבו קודם שומעים שיש הבדל בסאונד ואז מתחילים למדוד?
אתה חושש שהמדידות לא יתמכו בתוצאה הנשמעת?

ארז

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברט,

הניסוי שאתה רוצה לעשות לא מוכיח שום דבר.
בוודאי שאין מקום למסקנה מרחיקת לכת כמו "מסקנה 2.2.1. – השמיעה של אותם חברה ששומעים הבדלים נובעת מאפקט ה"פלצבו" – ואין שום בסיס מדעי לטענותיהם ........הכל עורבא פרח" לא יכולה להתקיים כאשר נקודת המוצא היא לא - יש שוני ברור בסאונד.

מדוע אתה מתחמק דווקא מניסוי כזה, שבו קודם שומעים שיש הבדל בסאונד ואז מתחילים למדוד?
אתה חושש שהמדידות לא יתמכו בתוצאה הנשמעת?

ארז

אני ממש לא מתחמק מהנסוי., הניסוי צריך להיות -Blind ......במידה ואתה מעוניין להחליף 20 פעם בין עם/בלי חשמל יעודי (כולל כל הווג'אראס של כיסוי הציוד וההחלפות עצמם ) - בבקשה !!! :):):)

הדרך שהצעתי היא נעימה יותר , פשוטה יותר וגם ........."מדעית יותר" (סליחה על הבטוי) ;)

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
רוברטס,
כמה אנרגיה אתה משקיע פה, ועל מה?
באת לפורום הזה לפני מספר שבועות או חודשים, עם אג'נדה ברורה והזדהות למחנה הלא אודיופילי. אתה ממשיך לכתוש אותנו ברוב נחמדותך עם דעותייך שהבהרת לכל באי הפורום, חזור והבהר, שאין הבדלים בין כבלים (תקינים), שטיפול חשמלי הוא שטות וששיכוך הוא פיקציה.

לפיכך, כל ניסוי "עאלק אובייקטיבי" שתעשה צבוע בצבע המחנה שלך. כשאני קורא את ההתיממות שלך לגבי כוונותיך הטהורות בניסוי האמפירי שלך - זה עושה לי קצת בחילה, וזאת למרות שאיני יורד לגופו של אדם כלל, כי אני סמוך ובטוח שאתה אדם נעים הליכות ובעל ידע רב בתחום האודיו המקצועי.

אבל איזו סיבה אתה נותן לאדם שמושקע בציוד שאתה מחשיב כעבודה בעיניים, לבוא ולתת לך במה לניסויים שלך?

אם הנושא כ"כ קרוב לליבך, אז תפסיק להתחנן לאודיפילים היושבים במגדלי שן כמו שניצל ודומיו, לך ליבואן, וקח ממנו ציוד לבדיקה. אני בטוח זה יהיה הרבה יותר קל מאשר לנסות להתגנב לביתם של אודיופילים באמתלות שווא של ניסוי אובייקטיבי.

ועמיר, בכככככככיייאת רבאק, חיבתי אליך תמיד תהיה גדולה על שום רגישותך המופלגת בכל הנוגע לעניינים שבין אדם לאדם, אבל די - נמאס כבר כל החפירות שלך. היחיד שיש לו סבלנות לזה הוא רוברטס - הוא כי הוא במסע צלב, אתה - כי אינך מסוגל לכתוב בקצרה. הראיה הכי גדולה לכך שזה מייגע ולא מעניין אף אחד היא שברגע שאתה מתחיל לחפור, אף אחד לא כותב יותר. לפיכך אתה פשוט משחית שרשרוים וגורם להם, אחד אחד, להיות מייגעים ובלתי קריאים. אנא ממך, שנה את סגנון הכתיבה שלך. לא אני ולא אף אחד אחר שקורא את הפורום רוצים לדלג כל הזמן על שרשורים, רק כי אתה נכנס אליהם בדו קרב עם קורבן מזדמן (לאחרונה רוברטס).

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברטס,
כמה אנרגיה אתה משקיע פה, ועל מה?

לפיכך, כל ניסוי "עאלק אובייקטיבי" שתעשה צבוע בצבע המחנה שלך. כשאני קורא את ההתיממות שלך לגבי כוונותיך הטהורות בניסוי האמפירי שלך - זה עושה לי קצת בחילה, וזאת למרות שאיני יורד לגופו של אדם כלל, כי אני סמוך ובטוח שאתה אדם נעים הליכות ובעל ידע רב בתחום האודיו המקצועי.

אני מתעלם ממילותיך הבוטות - ואפילו סולח

והזדהות למחנה הלא אודיופילי

אני אודיופיל לא פחות ממך .....וכנראה כמספר שנותיך 37 שנים (אני בן 52)

כל ניסוי "עאלק אובייקטיבי" שתעשה צבוע בצבע המחנה שלך

בהתייחס לאמירתך - אתה לא מבין גדול בניסויים וב"שיטות מדעיות ".

אבל איזו סיבה אתה נותן לאדם שמושקע בציוד שאתה מחשיב כעבודה בעיניים, לבוא ולתת לך במה לניסויים שלך?

כדי לדעת את האמת , רק האמת וכל האמת - האם אתה מסוגל להבין זאת ???(כמובן תוך הרגשת הבחילה שאתה חווה ;))

מאשר לנסות להתגנב לביתם של אודיופילים באמתלות שווא ........

מתנוש כפרה, האם אתה קצת פרנואיד ?

ואגב מתנוש , המערכת שלי (שלא החלפתי אותה כ-18 שנה) עלתה כ-150,000 ש"ח בזמנו (במחירים של היום כנראה 250,000- 300,000 ש"ח ) .....הוצאתי עליה את כל חסכונותי באותה תקופה ...... כדי להבהיר לכבודך כמה "אודיופיליות "חשובה לי - לא תארתי לעצמי שאני ארד כל כך נמוך - הצלחת להוציא אותי מכלי :(

[\QUOTE]

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
ועמיר, בכככככככיייאת רבאק, חיבתי אליך תמיד תהיה גדולה על שום רגישותך המופלגת בכל הנוגע לעניינים שבין אדם לאדם, אבל די - נמאס כבר כל החפירות שלך. היחיד שיש לו סבלנות לזה הוא רוברטס - הוא כי הוא במסע צלב, אתה - כי אינך מסוגל לכתוב בקצרה. הראיה הכי גדולה לכך שזה מייגע ולא מעניין אף אחד היא שברגע שאתה מתחיל לחפור, אף אחד לא כותב יותר. לפיכך אתה פשוט משחית שרשרוים וגורם להם, אחד אחד, להיות מייגעים ובלתי קריאים. אנא ממך, שנה את סגנון הכתיבה שלך. לא אני ולא אף אחד אחר שקורא את הפורום רוצים לדלג כל הזמן על שרשורים, רק כי אתה נכנס אליהם בדו קרב עם קורבן מזדמן (לאחרונה רוברטס).
שינוי סיגנון הכתיבה שלי אינו עומד על הפרק ואני לא מעמיד אותו לדיון ו/או למשא ומתנוש.

ניסיתי להסביר כבר די הרבה פעמים למה: אני חושב בצורה שאני חושב (לא ניתן לשינוי אפילו על ידי), ואין לי כוח ו/או עניין לעבוד שעות על כל פוסט כדי לצמצם ולתמצת. Sorry, out of the question.

הדרך שבה אתה פועל כרגע נקראת "שליטה", כשהאמצעי הוא להגדיר/להציג דברים כ"לא בסדר".

הגדרה: שליטה -- רצון לשנות משהו, קטן ככל שייהייה, אצל מישהו/משהו אחר.

במציאות אין שום דבר שהוא בסדר ואין שום דבר שהוא לא-בסדר. יש רק את התופעות/התנהגויות/דברים לכשעצמם. ה-בסדר/לא הם שיפוטים, ש[כמעט?]תמיד יש להם מטרה של שליטה ו/או הענשה. אם אני מגדיר/מציג משהו שאתה עושה כ"לא בסדר", זה כדי לשלוט בך שתשנה את התנהגותך, ו/או להעניש אותך, שתרגיש רע על מה שאתה עושה, שאז גם אולי תעשה מעבר לנדרש, כדי לפצות אותי. יופי של שיטה -- עובדת מצויין כשלא מבחינים בה.

אז אני לא מקבל שלכתוב ארוך/מסובך זה "לא בסדר". אם למישהו נמאס -- זו בעייה שלו ובאחריותו,

אם הוא יכול לראות שהוא (משהו בתוכו, לא חיצוני) זה שמייצר את ה"נמאס", הוא יכול לקחת את האחריות ולנהל את ה"נמאס" שלו עם עצמו. אם לא (המצב הסטנדארטי בחיים -- מאשימים מישהו/משהו אחר במה שאנחנו מייצרים בתוכנו), , הוא יכול:
  • לבקש לשנות. במקרה שלנו הבקשה נדחתה (בצורה מנומקת שאפשר לראות את ההגיון שבה).
  • לדרוש לשנות, בכל מיני צורות, החל במאניפיולאציות של "לא בסדר", דרך איומים, פגיעות מילוליות, וכלה באלימות פיסית
  • לרתום סמכות גבוהה יותר שתעשה את העבודה בשבילו.
לבחירתך החופשית. כמו בחירה של כל אחר אחר במקום דומה לשלך ו/או מישהו שנמנע מלכתוב מסיבה שהא תולה בחפירה שלי. (אני מציע לחשוב שהסיבה להימנעות מכתיבה אינה זה שכתבתי פוסט חפרני, אלא משהו בתוכנו של הפוסט)

וכדאי להוסיף שאפשר להסתפק בלדלג על פוסטים שלי, או לרפרף עליהם, לא חייבים לדלג על שירשורים שלמים. וייש מקרים שאחרים הפסיקו לכתוב לא בגלל שחפרתי אלא כיוון שהערתי שהחפירה שלהם בנושא לא הגיונית.

אני לא כועס על שכתבת מה שכתבת, אני פשוט לא מקבל את בקשתך, מהסיבות שהוסברו.

בברכה! (ורד)
עמיר

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תמציתי וענייני.
מה הוא כתב?

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
הדרך שהצעתי היא נעימה יותר , פשוטה יותר וגם ........."מדעית יותר" (סליחה על הבטוי) ;)

הדרך שהצעת היא אכן נעימה יותר, פשוטה יותר ויתכן שגם מדעית יותר אבל היא לא מוכיחה כלום...
כמה חבל...

ארז

ארז

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
תמציתי וענייני.
מה הוא כתב?
אל תסתבך -- אם לא הצלחת לקרוא, זה כנראה מעל לרמה שלך.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אל תסתבך -- אם לא הצלחת לקרוא, זה כנראה מעל לרמה שלך.
תגיד, איך אתה חושב שהיו מתייחסים לאחד שכמותך בישיבות עבודה?
אתה טוחן בלי הפסקה, לא משאיר מקום וזמן לאחרים ומתייחס לאחרים
כמו לאהבלים שצריך לטחון להם כל רעיון והגיג גאוני שלך.
אתה ממאיס עלי את הקריאה וההשתתפות פה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
זוג גלגלי שיניים אדירים בפורום

יש לנו כאן באתר שני חברים אחוזי דיבוק ,השולחים להם הודעות בקצב חילופי ,,מר רוברט שיצר לעצמו קרקע נוחה לרעיונותיו התזזיתיים ע"יי שרשור המאפשר לו להביא לנו את כל הרטיטה המוחית המשונה שלו ,משהו על גבול סערה חשמלית אפילפטית,והנה מצטרפת לה סערת ברקים מוחית נפרדת מכוונו של עמיר ,
ומתנוש התמים , מנסה לארגן כאן את האובסיסיה בתמימות האופינית שלו ,מבלי להבין בכלל עם מי יש לו עסק ,הרי מדובר בזוג גלגלי שיניים קוסמים אדירים , שצריך כוחות על בכדי להאיט את קצב הסיבוב שהם משתלבים זה בזה,
images.jpg

והנה מדובר בשני אודיופילים , (קצת סקפטי לגבי רוברט) ,שלא השקיעו למרות עשרות שנים של עיסוק בתחום ,שום דבר בחשמל ,למעט כבלים שיש לעמיר , ועכשיו מחפש לו רוברט מתנדה צעיר שיש לו אולי איזה קונדישונר , בכדי שיוכל לאושש את האגנדה שמבצבצת מבין השורות , למרות ההתממות שהוא לא מעוניין לשטוח בפנינו את משנתו המלומודת המגובה בחוסר נסיון רב שנמשך שנים רבות של אודיופיליה לכאורה ,
והנה מטריחים אותנו בשיטות מחקר ,ותנאים מוקדמים שמובאים בפנינו בכלובי פרדיי מסוככים , וטורחים גם להסביר לנו שתמיד נוכל לדלג על ההודעות וכך להמנע מזוג גלגלי השיניים הסובב לו בקצב משלו במין קונטינואום תמידי,
כותבים לכם פה ושם חברים להפסיק , אבל אתם באיזה חוצפה קלה וחוסר רגישות עונים לו "דלג" "איש לא נחמד" "לך חפש את החברים שלך" ,
קצת הלאתם אותנו אחד בכתיבתו הבילתי ברורה ושני עם מוחו הקודח ,הרי לא נכנס לכם בין שני גלגלי השיניים ולו גלגלונציק קטן שיסתובב איתכם ,
למה לא תדברו בטלפון אחד עם השני , הרי אין לכם שותפים!, כך תוכלו לטפוח אחד לשני על השכם ברוב חוכמתכם כי רבה היא.

תמונות מצורפות

• images.jpg
    images.jpg
    KB 5.9 · צפיות: 526

morpheauss

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
* כשטוחנים שניצל יוצא קניידעלך לא ?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
תגיד, איך אתה חושב שהיו מתייחסים לאחד שכמותך בישיבות עבודה?
אתה טוחן בלי הפסקה, לא משאיר מקום וזמן לאחרים ומתייחס לאחרים
כמו לאהבלים שצריך לטחון להם כל רעיון והגיג גאוני שלך.
אתה ממאיס עלי את הקריאה וההשתתפות פה.
יש לך בעייה עם ההיגיון העקום שלך: בישיבות עבודה יש מיגבלות זמן יש מגבלות מקום, אי אפשר לדלג ואי אפשר לעשות fast-forward כשמישהו נראה לך מקשקש.

לעומת זאת, כאן אני יכול למלא את כל האינטרנט ואשתו בלי שזה יוריד בביט אחד מהמקום שנותר לך ולאחרים, זמן הכתיבה שאני משקיע בזה לא בא על חשבון הזמן שלך ו/או של אחרים (אתה אפילו לא יודע שאני כותב עד אחרי ששלחתי!), ואתה יכול לדלג או לרפרף בדיוק לפי הקצב שבא לך.

אז תעזוב אותי עם ריטוריקות ריקות כאלה, גם לי נמאס.

אם הייתי מתייחס לאחרים כמו לאחבלים, לא הייתי כותב ברמה שדורשת מחשבה, ואין לי שום יומרות לגאונות. אני לא מנסה לרתום אותך ו/או אחרים בהבטחות של מי-יודע-מה-אתם-מפסידים-כשאתם-לא-קוראים-אותי, אלא להיפך -- ישר מציע לכם לדלג על כל הבבל"ת.

אין שום גורם חיצוני לך שממאיס עליך. אתה זה שמייצר לעצמך את המיאוס, כשדברים לא נכתבים בדרך שבא אתה היית רוצה לקרוא. אבל לא מפריע לי שאתה מעדיף לזרוק את זה עלי. תיהנה.

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אני ממש לא מתחמק מהנסוי., הניסוי צריך להיות -Blind ......במידה ואתה מעוניין להחליף 20 פעם בין עם/בלי חשמל יעודי (כולל כל הווג'אראס של כיסוי הציוד וההחלפות עצמם ) - בבקשה !!! :):):)

אני לא רואה יותר נעימות/פשטות בדרך שהצעת, אלא רק פחות מדעיות.

ההבדל בין ניסוי מדעי/אובייקטיבי/מקצועי אינו מתבטא בבחירת מתודולוגיות בגלל שייש להן הילה כזו, כמו d[double!!-]blindו-ABX, אלא בבחירת מתודולוגיות שמתאימות למה שרוצים לבדוק!

אם רוצים לבדוק שלהבדל שמיע לטענת המאזין יש ביטוי מדיד, צריך להתחיל בהבדל שהוא שמיע לטענת המאזין, בתנאים שלו, לא בתנאים של הבוחן.

הרי אחת הטענות נגן מבחנים double-blind הן הלחץ שהמאזין נמצא בו. במקום לנטרל את הבעייה אתה מתעקש להוציא את המאזין לגמרי מהתמונה, בלי לקבל אף ייתרון (נוכחות המאזין לא מורידה מהאובייקטיביות), ולקבל חסרון של טסט טיפשי שאינו יכול להוכיח דבר, כי אינך יודע אם תנאי הסף מתקיימים. זה בדיוק הפוך מצורת חשיבה "מדעית"!

ואם הדרך שלך לרתום אנשים לניסוי זה לכלול "מסקנות אפשריות" (שגויות מבחינה מדעית) כמו:
............מסקנה 2.1: לא תפסנו את החשמל במצב "רע"
............מסקנה 2.2 : אין שום "הוכחה מדעית אובייקטיבית" לנושא החשמל היעודי
........................מכאן ניתן להסיק 2 מסקנות:
.................................מסקנה 2.2.1. – השמיעה של אותם חברה ששומעים הבדלים נובעת מאפקט ה"פלצבו" – ואין שום בסיס מדעי לטענותיהם ........הכל עורבא פרח
.................................מסקנה 2.2.2. החברים השומעים יגידו- אני שומע את ההבדלים ולא מעניין אותי כל הבדיקות המ.......שלכם .....והויכוח ימשיך להתנהל כמו ב-Good old days

העניין הוא פשוט חד וברור !!!
אז אתה גם משיג את ההיפך -- big time -- וגם מטעה. אלה לא מסקנות "מדעיות" מכאן:
  • אם 2.1 היא מסקנה אפשרית, אז 2.2 לא יכולה לטעון שאין הוכחה.
  • אם לא מצאנו הסבר לתופעה נצפית בניסוי מסויים, זה לא אומר שאין הוכחה שהתופעה לא קיימת! ייתכן בהחלט שקיים ניסוי אחר שכן מוכיח שהתופעה קיימת!
  • פירוט הייתר של המסקנה השגוייה 2.2 מדגים בפירוש מה אתה "באמת" מנסה להראות. אל תתפלא שאנשים רואים את זה למרות ההכחשות. זה מאוד שקוף.
בנוסף, שום דבר לא "פשוט חד וברור" כאן, כולל שאר הניתוח של המצב, שנראה לי מפושט מדי ולא לוקח בחשבון את התופעות הניצפות.

למשל, האם ירידת האיכות קורית בעיקר במוסיקה חלשה או במוסיקה חזקה? דורש input ממאזין :).
כנראה שקל יותר להסביר הפרעה למוסיקה חלשה (ירידה ב-S/N).
יכול להיות שייש גם תלות בספקטרום התדרים של ההפרשים.

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
יש לנו כאן באתר שני חברים אחוזי דיבוק ,השולחים להם הודעות בקצב חילופי ,,מר רוברט שיצר לעצמו קרקע נוחה לרעיונותיו התזזיתיים ע"יי שרשור המאפשר לו להביא לנו את כל הרטיטה המוחית המשונה שלו ,משהו על גבול סערה חשמלית אפילפטית,והנה מצטרפת לה סערת ברקים מוחית נפרדת מכוונו של עמיר ,
ומתנוש התמים , מנסה לארגן כאן את האובסיסיה בתמימות האופינית שלו ,מבלי להבין בכלל עם מי יש לו עסק ,הרי מדובר בזוג גלגלי שיניים קוסמים אדירים , שצריך כוחות על בכדי להאיט את קצב הסיבוב שהם משתלבים זה בזה,
צפה בקובץ המצורף 10662

והנה מדובר בשני אודיופילים , (קצת סקפטי לגבי רוברט) ,שלא השקיעו למרות עשרות שנים של עיסוק בתחום ,שום דבר בחשמל ,למעט כבלים שיש לעמיר , ועכשיו מחפש לו רוברט מתנדה צעיר שיש לו אולי איזה קונדישונר , בכדי שיוכל לאושש את האגנדה שמבצבצת מבין השורות , למרות ההתממות שהוא לא מעוניין לשטוח בפנינו את משנתו המלומודת המגובה בחוסר נסיון רב שנמשך שנים רבות של אודיופיליה לכאורה ,
והנה מטריחים אותנו בשיטות מחקר ,ותנאים מוקדמים שמובאים בפנינו בכלובי פרדיי מסוככים , וטורחים גם להסביר לנו שתמיד נוכל לדלג על ההודעות וכך להמנע מזוג גלגלי השיניים הסובב לו בקצב משלו במין קונטינואום תמידי,
כותבים לכם פה ושם חברים להפסיק , אבל אתם באיזה חוצפה קלה וחוסר רגישות עונים לו "דלג" "איש לא נחמד" "לך חפש את החברים שלך" ,
קצת הלאתם אותנו אחד בכתיבתו הבילתי ברורה ושני עם מוחו הקודח ,הרי לא נכנס לכם בין שני גלגלי השיניים ולו גלגלונציק קטן שיסתובב איתכם ,
למה לא תדברו בטלפון אחד עם השני , הרי אין לכם שותפים!, כך תוכלו לטפוח אחד לשני על השכם ברוב חוכמתכם כי רבה היא.

1. אני שונא לדבר בטלפון
  2. דרך הטלפון אי אפשר לטפוח על השכם
  3. חוכמתי לא רבה היא, עובדה -- אני אחוז דיבוק בכתיבת שטויות באינטרנט
  4. החוצפה וחוסר הרגישות הוא שלנו, לא של מי שכותב "נמאסתם" ו/או מי שמנסה להכתיב סיגנון כתיבה לאחר ו/או מי שמתאר כמטורפים את מי שמתעסקים בדברים שלא מעניינים אותו ושאינם מוכנים להפסיק ברגע שמשתלחים בהם
עמיר

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113

אתה אדם גס רוח

מתנוש התמים ???

והנה מדובר בשני אודיופילים , (קצת סקפטי לגבי רוברט)

אני אצטט לך את שכתבתי למתנוש :

"ואגב מתנוש , המערכת שלי (שלא החלפתי אותה כ-18 שנה) עלתה כ-150,000 ש"ח בזמנו (במחירים של היום כנראה 250,000- 300,000 ש"ח ) .....הוצאתי עליה את כל חסכונותי באותה תקופה ...... כדי להבהיר לכבודך כמה "אודיופיליות "חשובה לי - לא תארתי לעצמי שאני ארד כל כך נמוך - הצלחת להוציא אותי מכלי :(
"

שניצל , אני חושב שאתה לא הוצאת את כל חסכונותיך על מערכת סטריאו בשום שלב בחייך !!!

,.[/SIZE][/COLOR]
--

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
יש גם תוכנות להשוואת קובצי wav, כמו למשל זו

עמיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור