חשמל ייעודי למערכות סטריאו – בדיקה אובייקטיבית

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מה בעצם הרעיון בלתפוס קורבן לא-טכני ולהחזיר אותו בשאלה בעניין טכני?
זה שאתה יכול "לסבן" ולסבך מישהו עד שיישתכנע, בלי שיוכל באמת להבחין מתי אתה חותך פינות בסיסיות?

עמיר

עמיר , התגובות שלך הופכות ללא נעימות ביחוד אחרי שקראת את שכתבתי לארז

ואני מצטט את שכתבתי לארז:
-------------------------------------------
ארז - עזוב אותך משטויות :):):) - תתקשר אלי (השארתי לך את הטלפון שלי בפרטי ) ולא חייבים לדבר על אודיו - נדבר על מזג האוויר או אפילו כפי שהצעת - גידול החסה בשטחים . באמת מכל הלב (אני לא כזה נורא ) :לב:
-----------------------------------------

אך אחרי הפוסט הזה אתה כותב בחוצפתך את שכתבת ???

הדו שיח אתך תופס כוון לא טוב !!!

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
שלום קליפ ,

..........ובהמשך גם לשאר הפוסטים שלך החל מפוסט זה .

מבלי לנכס את דעותיך לאג'נדה שלי - אשאל אותך שאלה שהיא אולי לא כל כך הוגנת ....... אבל אני חייב לשאול , צטערת :)

למה אתה לא מפשיל שרוולים ובשפה פשוטה וברורה מעביר את האג'נדה שלך ? - נכון - בפחות נימוס אבל בתקיפות הראויה לנושא חשוב זה ? ..........ולא חייבים את האותיות המודגשות שאני משתמש בהם רבות ;)

הפוסט שלך כתוב ברגישות ועדינות כה רבה , שדעותיך לא יובנו בחדות ובבהירות הראויים . רק הרגישים ביותר יוכלו לקלוט את מסריך

אתה ראשאי בהחלט לא לענות לשאלתי, ולחשוב שאני חצוף בבקשה זו . (ורד)

כפי שציינתי במקום אחר בהודעותיי הקודמות , אין לי אג'נדה וגם לא מניע לכזו , אני גם מנסה בעצמי להגיע למסקנות ולאמת , אין לי הרבה זמן כרגע להתעמק בעדכונים לשרשור אני באמצע העבודה , במידה ויהיה עדיין רלוונטי אח"כ אתייחס

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
מה בעצם הרעיון בלתפוס קורבן לא-טכני ולהחזיר אותו בשאלה בעניין טכני?
זה שאתה יכול "לסבן" ולסבך מישהו עד שיישתכנע, בלי שיוכל באמת להבחין מתי אתה חותך פינות בסיסיות?

עמיר

:בעד: ההסברים ה"טכנים" שלו לא נכונים בעליל.בניהם ובין המציאות זהוא מרחק יבשה משמים.
אני בטוח שארז מספיק חכם ואינטלגנטי ע"מ לו ליפול בפח.
ואיך אפשר לדבר עם מישהוא על אודיו,כשמציאות השמיעה היא ממנו והלאה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
עמיר , התגובות שלך הופכות ללא נעימות ביחוד אחרי שקראת את שכתבתי לארז

ואני מצטט את שכתבתי לארז:
-------------------------------------------
ארז - עזוב אותך משטויות :):):) - תתקשר אלי (השארתי לך את הטלפון שלי בפרטי ) ולא חייבים לדבר על אודיו - נדבר על מזג האוויר או אפילו כפי שהצעת - גידול החסה בשטחים . באמת מכל הלב (אני לא כזה נורא ) :לב:
-----------------------------------------

אך אחרי הפוסט הזה אתה כותב בחוצפתך את שכתבת ???

הדו שיח אתך תופס כוון לא טוב !!!
אין לי שום התנגדות שתדברו על כל נושא שבעולם, כולל אודיו וחסה, ו/או ש"תחזיר בתשובה" את ארז ו/או כל מי שתרצה. הערתי רק שאני לא מבין את הרעיון בפרוייקט.

כל השירשור הזה תפס כיוונים לא טובים כבר מזמן.

גם לי מתחיל להיגמר הכוח.
עמיר

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
כפי שציינתי במקום אחר בהודעותיי הקודמות , אין לי אג'נדה וגם לא מניע לכזו , אני גם מנסה בעצמי להגיע למסקנות ולאמת , אין לי הרבה זמן כרגע להתעמק בעדכונים לשרשור אני באמצע העבודה , במידה ויהיה עדיין רלוונטי אח"כ אתייחס

אני מצדיע לגישה ההדיוטה שלך, שבאה ממקום נקי וחסר יומרנות, ומשאירה מקום לספק לכאן או לכאן.
ישר כוח, ואני מקווה שתגיע למסקנות שיעלו בקנה אחד עם הממצאים השמיעתיים שלך בעתיד הקרוב.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אין לי שום התנגדות שתדברו על כל נושא שבעולם, כולל אודיו וחסה, ו/או ש"תחזיר בתשובה" את ארז ו/או כל מי שתרצה. הערתי רק שאני לא מבין את הרעיון בפרוייקט.

כל השירשור הזה תפס כיוונים לא טובים כבר מזמן.

גם לי מתחיל להיגמר הכוח.
עמיר

יש הבדל גדול בין לנסח את שכתבת כעת : " הערתי רק שאני לא מבין את הרעיון בפרוייקט."

לבין הניסוח הקודם :זה שאתה יכול " לסבן " ולסבך מישהו עד שיישתכנע, ............................"

אתה לא שולט ביכולות הניסוח שלך !!!!

אתה בוודאי מכיר את המשפט " מילים יכולות להרוג " ........ לפני כשבוע חבר נוסף בפורום הסביר לך ארוכות את עניין ניסוחיך הפוגעים (כלב פבלובי - להזכירך )

בתקווה , לעתיד "מילולי " טוב יותר .......

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אני מצדיע לגישה ההדיוטה שלך, שבאה ממקום נקי וחסר יומרנות, ומשאירה מקום לספק לכאן או לכאן.
ישר כוח, ואני מקווה שתגיע למסקנות שיעלו בקנה אחד עם הממצאים השמיעתיים שלך בעתיד הקרוב.

מתנוש , אם העולם היה פועל לפי ש"יש מקום להשאיר ספק לכאן או לכאן " - היינו מבצעים ניתוח לב עם זוג אבנים ופטיש ............ושניצל היה עוקר שיניים עם ענף עץ במקום סתימת אמייל בחדר ממוזג עם מוסיקת רקע - בחיי .....אני לא מבין אותך .

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
:בעד: ההסברים ה"טכנים" שלו לא נכונים בעליל.בניהם ובין המציאות זהוא מרחק יבשה משמים.
אני בטוח שארז מספיק חכם ואינטלגנטי ע"מ לו ליפול בפח.
ואיך אפשר לדבר עם מישהוא על אודיו,כשמציאות השמיעה היא ממנו והלאה.

אתה מוכן להסביר בבקשה את "כשמציאות השמיעה היא ממנו והלאה " ???

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מתנוש , אם העולם היה פועל לפי ש"יש מקום להשאיר ספק לכאן או לכאן " - היינו מבצעים ניתוח לב עם זוג אבנים ופטיש ............ושניצל היה עוקר שיניים עם ענף עץ במקום סתימת אמייל בחדר ממוזג עם מוסיקת רקע - בחיי .....אני לא מבין אותך .

לא הבנתי מה הקשר.
אני בסה"כ אומר להשאיר צל של ספק בכל קביעה "מדעית", לכאורה. קליפ99 לא הביע דעה לכאן או לכאן, כי לא בדק את הנושא לעומק. לכשיבדוק, יחווה דעה. ויכול להיות שיגיע למסקנה שאין הבדלים, כי בסט-אפ הספציפי שלו לא נשמעו הבדלים.

אם היית בודק הבדלים, ולא מוצא כאלה, הייתי יכול להתייחס לטענות שלך הרבה יותר ברצינות, כי הטיעונים הטכניים שאתה מעלה כאן פשוט לא מראים את כל התמונה. מה היא כל התמונה? אין לי מושג. לא מענין אותי. אני שומע עם האוזניים.

רוברט, אנחנו טוחנים מים. אתה לא מאמין למשמע אוזניך, ולכן לא טורח לבדוק כבל בהאזנה. אני לא מאמין שהשיטה שלך נכונה והידע שלך מספיק, כדי לקבוע את מה שאתה קובע. אין דרך לגשר על זה.
אתה חושב שזה דומה לקרב בין "אמונה" ל"דת". אני חושב שזה קשקוש, ושאין הבדל שמיע שאין לו הסבר מדעי.

אגב, קבל עוד CASE STUDY: בא אלי חבר לפני כמה ימים עם כבל חשמל שעולה פי 3 ממה שיש לי בבית, מחובר למגבר. הכבל הזה הוא נחשב, ידוע, ואיכותי מאד. לאחר שחיברנו וציפינו לעוף מהתוצאה, לא רק שלא היה כמעט הבדל, אלא שאם היה הבדל כזה, הוא היה דווקא לרעה. ושנינו הרגשנו את זה באותה מידה. אין פה סוגסטיה, אין פה דיסוננס ואין פה הטעיה.

מה זה מוכיח? מאומה. זה מוכיח שבסט-אפ הספציפי שלי לא היו הבדלים עם הכבל הזה. אבל עם כבלים אחרים, יש הבדלים ועוד איך. אתה מבין כמה קל להגיע למסקנות מוטעות? כל מסקנה כוללת היא מוטעית, כולל המסקנה שלי ש"כבלים עושים הבדל". כי הנה, פה הם לא עושים הבדל.

מה שיפה אצל הטענה של קליפ99, הוא שיש מקום לספק ולבחינה של כל מקרה לגופו. אצלך אין.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
יש הבדל גדול בין לנסח את שכתבת כעת : " הערתי רק שאני לא מבין את הרעיון בפרוייקט."

לבין הניסוח הקודם :זה שאתה יכול " לסבן " ולסבך מישהו עד שיישתכנע, ............................"

אתה לא שולט ביכולות הניסוח שלך !!!!

אתה בוודאי מכיר את המשפט " מילים יכולות להרוג " ........ לפני כשבוע חבר נוסף בפורום הסביר לך ארוכות את עניין ניסוחיך הפוגעים (כלב פבלובי - להזכירך )

בתקווה , לעתיד "מילולי " טוב יותר .......
בהחלט יש מצבים שמילים יכולות להרוג.
למשל אתה מפקד של כיתת יורים, 20 חיילים מכוונים רובים טעונים אל הנידון למוות, ואתה צועק "אש"!

אני לא יודע אם מישהו אי-פעם מת מ"לסבן" מהסוג הזה, אז בוא לא נגזים, בסדר?

עם זאת, אני מתנצל על חריפות-הייתר של הניסוח.
לפי ההגדרה, היות ואני ישן בצד הימני של המיטה, אני אמור לקום תמיד על צד ימין, אבל היום יש לי הרגשה הפוכה.

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
חוץ מההתנשאות המגעילה, אתה לא מבין את הבסיס.

"מערכת ליניארית" זה מודל תיאורטי -- לא משהו במציאות -- אלא משהו שאנשים המציאו כדי לנסות לתאר את המציאות. זו תמצית המדע -- מידול המציאות.

במודל תיאורטי אפשר לעשות כל מיני פישוטים והנחות והוכחות ומשפטים וחוקים, כולל לדוגמה דברים כמו "מערכת לינארית - תכונותיה נקבעות חד חד ערכית לפי עקום הפאזה והאמפליטודה שלהם בלבד".

אלא מה? למציאות אין שום מחוייבות לנהוג לפי המודל האנושי שהומצא עבורה.

כמוכן, יש דברים שהתנהגותם לא מתאימה למודל יחיד, ובחלק מהמקרים הם מתנהגים לפי מודל א' ובחלק לפי מודל ב', כמו חלקיקים וגלים.

המצב האידיאלי מבחינת הקשר בין מדע למציאות הוא כאשר ניתן להראות שהמציאות ניתנת לקירוב למודלים במידה כזו, שניתן לחזות את המציאות במידה משביעת רצון.

עשו המון דברים אדירים עם המודלים הניוטוניים ועם חלקיקים וגלים, עד שנתקלו בבעייתיות במקומות בהם הם לא הסבירו את המציאות בצורה משביעת רצון, והייה צורך למדל מחדש בצורה כוללת יותר, שגם היא רחוקה מלהיות מושלמת.

אתה מניח באופן עיקבי וחסר מודעות ש:
  • אינטרקונקט הוא מערכת ליניארית אידיאלית
  • המודל של מערכת ליניארית שאתה מכיר ולמדת לפני 27 שנה מתאר את כל מה שייש לתאר בקשר לאינטרקונקט
  • שאינטרקונקט מתנהג רק לפי המודל הזה ולא בצורות אלטרנטיביות, שייתכן שעדיין לא מודלו
ולאור הנחות אלה, אתה מסיק, בצורה שבעצם אינה מדעית, שכל תופעה שלא מוסברת ע"י המודל היחיד הזה אינה קיימת ואינה יכולה להיות קיימת.

אתה אפילו לא מבחין בין קיום הסבר מדעי לתופעות, שאז ייתכן שהיידע הקיים מספיק, לבין אי-קיום הסבר, שאז היידע אינו מספיק לצורך קביעה שהתופעה אינה קיימת וייש צורך להוכיח את זה בנפרד, כאילו זה נושא אחר.

יש מצב שהתופעה לא קיימת, אבל אי אפשר לטעון את זה באופן מבוסס-מדעית על סמך מה שאתה יודע.

אז כמי שאינו מבין את יסודות המדע ועל מה כל העסק עומד, אינך יכול לייצג את המדע ו/או האמת.
אתה מייצג כרגע רק את עצמך, וגם את זה לא בצורה מזהירה במיוחד.

עמיר
רוברט,

האם תוכל בבקשה להתייחס לעניין הזה?

הרי כל מה שאתה אומר נשען על הנחות שאינן מבוססות עד הסוף, ושמהן אתה מסיק מסקנות שמבחינה לוגית ומדעית הן בעייתיות במיקצת. אולי זה בעצם סוג של "סיבון" :)

ומה אתה אומר על מה ש-JC אמר? שאפשר לשמוע השפעה של סוג של קבל ולמדוד אותה? וכך גם לגבי כל תופעה אחרת שהוא לא ידע למדוד קודם, אבל מצא את הדרך?

עמיר

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113

תודה רבה, רוברט.
אין לי ספק שאתה לא אדם נורא ושכוונותיך טובות (ורד).

אין לי גם שום עניין להתעמת או להתנצח ללא תכלית, לא איתך וגם לא עם אחרים. זו לא המטרה שלשמה אני כותב בפורום הזה או באחרים.

ברשותך אשמור את הזמנתך למועד מתאים יותר.

אגב, אין לי מושג ירוק לגבי מצב גידולי החסה בשטחים...:)

תודה
ארז

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברט,

האם תוכל בבקשה להתייחס לעניין הזה?

הרי כל מה שאתה אומר נשען על הנחות שאינן מבוססות עד הסוף, ושמהן אתה מסיק מסקנות שמבחינה לוגית ומדעית הן בעייתיות במיקצת. אולי זה בעצם סוג של "סיבון" :)

ומה אתה אומר על מה ש-JC אמר? שאפשר לשמוע השפעה של סוג של קבל ולמדוד אותה? וכך גם לגבי כל תופעה אחרת שהוא לא ידע למדוד קודם, אבל מצא את הדרך?

עמיר

אולי אני נודניק , אולי אני לא הכי חכם בעולם , אבל אני כנה באג'נדה שלי ב-100% מכל חלקי מוחי וליבי

אני לא "מסבן " אף אחד . אלה הם מחשבותי הכנות לטוב ולרע.

ואתה בדרכך המתפתלת מסיט שוב את הנושא מההיתבטאות המגעילה שלך - לנושאים לא רלוונטיים - רק כדי להתחמק מהנושא עצמו - שהוא - ההתבטאות העגומה עצמה .

זו לא פחיתות כבוד להתנצל .

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
תודה רבה, רוברט.
אין לי ספק שאתה לא אדם נורא ושכוונותיך טובות (ורד).

אין לי גם שום עניין להתעמת או להתנצח ללא תכלית, לא איתך וגם לא עם אחרים. זו לא המטרה שלשמה אני כותב בפורום הזה או באחרים.

ברשותך אשמור את הזמנתך למועד מתאים יותר.

אגב, אין לי מושג ירוק לגבי מצב גידולי החסה בשטחים...:)

תודה
ארז

:בעד::בעד::בעד:- מוזמן להתקשר בכל עת שתחפוץ (ורד)

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אולי אני נודניק , אולי אני לא הכי חכם בעולם , אבל אני כנה באג'נדה שלי ב-100% מכל חלקי מוחי וליבי

אני לא "מסבן " אף אחד . אלה הם מחשבותי הכנות לטוב ולרע.

ואתה בדרכך המתפתלת מסיט שוב את הנושא מההיתבטאות המגעילה שלך - לנושאים לא רלוונטיים - רק כדי להתחמק מהנושא עצמו - שהוא - ההתבטאות העגומה עצמה .

זו לא פחיתות כבוד להתנצל .
התנצלתי על הביטוי בפוסט קודם כעל חריף מידי, וכשחשבתי בהמשך על מה שקורה כאן, עלה בדעתי שאולי יש לו בכל זאת מידה מסויימת של הצדקה, והוספתי את זה לפוסט שדן בנושא העיקרי של השירשור.

ומה אתה עושה עם זה?

מסיט את הפוקוס מהנושא העיקרי של השירשור להתבטאות המגעילה שלי, כאילו היא המרכז ולא הנושא, ואז מאשים אותי בהסטת הנושא, ועוד לא סתם בהסטה, אלא לנושאים "לא רלוואנטיים"!!!

כלומר עשית בדיוק את מה שהאשמת אותי בו, תוך הצהרה על עצמך שאתה כנה ב-100%. כנות כהילכתה.

עמיר

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
התנצלתי על הביטוי בפוסט קודם כעל חריף מידי, וכשחשבתי בהמשך על מה שקורה כאן, עלה בדעתי שאולי יש לו בכל זאת מידה מסויימת של הצדקה, והוספתי את זה לפוסט שדן בנושא העיקרי של השירשור.

ומה אתה עושה עם זה?

מסיט את הפוקוס מהנושא העיקרי של השירשור להתבטאות המגעילה שלי, כאילו היא המרכז ולא הנושא, ואז מאשים אותי בהסטת הנושא, ועוד לא סתם בהסטה, אלא לנושאים "לא רלוואנטיים"!!!

כלומר עשית בדיוק את מה שהאשמת אותי בו, תוך הצהרה על עצמך שאתה כנה ב-100%. כנות כהילכתה.

עמיר

צטערת , אני בעבודה ועושה 1000 דברים ולא ראיתי את הפוסט הקודם שלך .

נושא ההתבטאות סגור במחינתי !!! (ורד)

אני וארז כמעט חברים והעניין איתך נסגר - האם אני מריח גם פתרון לסיכסוך הישראלי פלסטיני?

.......בנושאים הטכניים האחרים .......כנראה נמשיך להתווכח - לרווחת / צער הפורום ;)

עולה בדעתי שהחברים בפורום יהיו מעוניינים לממן לנו קו טלפון פרטי - כך שלא נציק להם עם החפירות והביצורים שלנו :)

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אפילו לעצמי אני לא מאמין

לא הבנתי מה הקשר.
אני בסה"כ אומר להשאיר צל של ספק בכל קביעה "מדעית", לכאורה. קליפ99 לא הביע דעה לכאן או לכאן, כי לא בדק את הנושא לעומק. לכשיבדוק, יחווה דעה. ויכול להיות שיגיע למסקנה שאין הבדלים, כי בסט-אפ הספציפי שלו לא נשמעו הבדלים.

אם היית בודק הבדלים, ולא מוצא כאלה, הייתי יכול להתייחס לטענות שלך הרבה יותר ברצינות, כי הטיעונים הטכניים שאתה מעלה כאן פשוט לא מראים את כל התמונה. מה היא כל התמונה? אין לי מושג. לא מענין אותי. אני שומע עם האוזניים.

רוברט, אנחנו טוחנים מים. אתה לא מאמין למשמע אוזניך, ולכן לא טורח לבדוק כבל בהאזנה. אני לא מאמין שהשיטה שלך נכונה והידע שלך מספיק, כדי לקבוע את מה שאתה קובע. אין דרך לגשר על זה.
אתה חושב שזה דומה לקרב בין "אמונה" ל"דת". אני חושב שזה קשקוש, ושאין הבדל שמיע שאין לו הסבר מדעי.

אגב, קבל עוד CASE STUDY: בא אלי חבר לפני כמה ימים עם כבל חשמל שעולה פי 3 ממה שיש לי בבית, מחובר למגבר. הכבל הזה הוא נחשב, ידוע, ואיכותי מאד. לאחר שחיברנו וציפינו לעוף מהתוצאה, לא רק שלא היה כמעט הבדל, אלא שאם היה הבדל כזה, הוא היה דווקא לרעה. ושנינו הרגשנו את זה באותה מידה. אין פה סוגסטיה, אין פה דיסוננס ואין פה הטעיה.

מה זה מוכיח? מאומה. זה מוכיח שבסט-אפ הספציפי שלי לא היו הבדלים עם הכבל הזה. אבל עם כבלים אחרים, יש הבדלים ועוד איך. אתה מבין כמה קל להגיע למסקנות מוטעות? כל מסקנה כוללת היא מוטעית, כולל המסקנה שלי ש"כבלים עושים הבדל". כי הנה, פה הם לא עושים הבדל.

מה שיפה אצל הטענה של קליפ99, הוא שיש מקום לספק ולבחינה של כל מקרה לגופו. אצלך אין.

ציטוט : "רוברט, אנחנו טוחנים מים. אתה לא מאמין למשמע אוזניך, ולכן לא טורח לבדוק כבל בהאזנה."

ראבק , מאיפה אתה מוציא את הקביעה הזאת ???

אני חוזר ואומר שיש לי קופסת A/B .....ובגלל שאני יודע כמה אני מושפע מהאוטוסוגסטיה שלי עצמי , אני לא מוכן להאמין אפילו לעצמי - ומבצע לעצמי בדיקות Blind דרך הממתג .

אני , לא חברים אחרים בפורום , אני רוברט - הכופר באינטרקונקטים - שמעתי שירת מלאכים כשראיתי את המוצר !!!

חברים - אני חוזר פעם נוספת - אני לא מאמין לעצמי כשאני שומע עם ל"ראות את מוצר" !!!

מה יותר הוגן מזה .....כלפי עצמי ....והאמת של תוצאת הבדיקה ???

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אתה מוכן להסביר בבקשה את "כשמציאות השמיעה היא ממנו והלאה " ???

כן,
אני מצטט מהודעתו של פלרמן-"אין מה להמשיך לנסות עם מי שבתחום שיסודו שמיעה, מסרב לשמוע"
אז עכשיו באמת,מה הטעם בשירשור?

נערך לאחרונה ב:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
רוברט,
לא תיארתי לעצמי שאתה כל כך מושפע ממראה העיניים.

אם ההזמנה של מתנוש בעינה עומדת והיות ואתה מעיד על עצמך כעל אחד שלא מאמין ביכולת האוזן להבחין בשמע שונה בין כבלי אינטרקונקטים שונים, אז מה החשש שמתנוש ישמיע לך קטעים נבחרים שלהערכתו קל לשמוע את ההבדל, כאשר אתה לא תדע איזה כבל מחובר?
כל מה שתצטרך לעשות זה להאזין ולומר האם זה נשמע לך אותו דבר או שונה מההשמעה הקודמת.

אתה לא מסתכן בהשפעת המראה כי אתה לא תדע איזה כבל מחובר. מתנוש יחליף את הכבל (או לא) כראות עיניו.

מספיק שתשמע שוני מסוים, ואני משוכנע שמתנוש יכול לעזור לך להבחין בהבדלים, על מנת שגם אתה תוכל לומר שאתה שומע.
זה יהיה צעד בונה אמון משמעותי מצידך.

מה דעתך?

ארז

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
כן,
אני מצטט מהודעתו של פלרמן-"אין מה להמשיך לנסות עם מי שבתחום שיסודו שמיעה, מסרב לשמוע"
אז עכשיו באמת,מה הטעם בשירשור?

תעיין בבקשה בפוסט מס' 257 - אני חושב שיש תשובה לשאלתך

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור