מגבר חיפוש מגבר לAURUM CANTUS - VOLLA

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני חושב שברמקולים שמתוכננים מלכתחילה למטרה הזו אפשר להגיע לתוצאות גבוהות בהרבה מבלי לפגוע בערך של רמקול מסחרי קיים...

בטח . ומחר אני אתחיל עם פתרון DIY לרמקולים ? נו באמת ?!!!!
אני אולי יכול לבחור דרייברים , אבל לתכנן קופסה כמו שצריך או אפילו לקחת קיט מוכן , ולבנות אותו לבד אני לא יכול . אז אני בהחלט לא חושב להתחיל
לא מכיר את החברה היום שמתעסקים בזה , אבל בזמנו הכרתי כמה שהתעסקו בבניית רמקולים , אז אולי הם לא עשו את זה טוב , אבל אני חיב להודות שלמרות שהשתמשו בדרייברים בין הטובים בעולם , לא ממש נפלתי מהכסא מהתוצאות (למרות שאצל חלקם נפלתי מחשיבה על הסכום המשוערך שעלה הפרוייקט (lol))
אולי אתה מצליח בזה , אבל אני ? , אני אפילו לא אחלום

dys

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
ל truejoker,
ולכן אני לא חושב שאתה צריך להחליף את הרמקולים. אתה תעשה להם שידרוג רציני בביאמפ, xover הדיגיטלי וה rc. יתרה מזאת אתה לא צריך אלפי $ לעשות זאת. מגבר אחד יש לך (מגבר מצוין) כבר.

יהודה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זה לא בדיוק ככה יהודה.
הוא צריך קרוס חיצוני, RC, כבלי חשמל טובים {לכל מכשיר} אינטרקונקטים טובים {לכל מכשיר} מה שמביא אותו להוצאה לא קטנה.

דבר שני זה פרוייקט לא קליל כל כך. עד שמגיעים לכיוון נכון של המערכת לוקח לא מעט זמן, ומתי שמגיעים לכיוון הזה מתחילים המשחקים, עוד קצת בס, עוד מיד, ביצירה הזו מוסיפים גבוהים והמערכת לאט לאט יוצאת מאיזון לגמרי.

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
לא צריך להגזים - קרוס חיצוני אנלוגי יספיק, ואם החדר מספיק גדול ויש מספיק מרחב תמרון עם הרמקולים אפשר להגיע לאיזון טוב גם בלי RC (לא תמיד). לגבי איזון המערכת כל מה שצריך זה אוזן טובה ושיטת עבודה נכונה.

dys

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אכן נכון, בקונפיגורציה זו יש עבודה לא קטנה של כיול, ניסוי וטעיה, מעט שכל טוב והבנה והכל מסתדר, אבל זה הכייף. כסף, יש להשקיע אבל לא כל כך הרבה. כבלים, זה כבר נתון לשיקולו של כל אחד, בעצם הכל נתון לשיקול דעת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור