מגבר חיפוש מגבר לAURUM CANTUS - VOLLA

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
עובדה שאף אחד לא בא אנשים מפחדים מאיכות מאמינים למילים ולא לאוזניים שלהם מה לעשות אני מדבר על cabasse בכלל קרמקול ששם דגש חדש לכל מיני חברות שאנשים נפלו ולא היו מרוצים מהם כי מציאות אומרת ולא מילה פה או שם בפורום מה לעשות יש רעים וטובים ומהאמת לא ניתן לברוח!!

באיזה כבס מדובר ומה מחירו?

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
מי מפחד?

יש כזה אבל צריך לבוא לחיפה מי מוכן?? ויש כזה למכירה אבל אנשים לא רוצים לבוא לשמוע מפסידים !!!!

אגב שמיעת cabasse הולכת טוב עם עישון קנאביס -אחלה ראש/סאונד. :)

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
באיזה כבס מדובר ומה מחירו?

עדו ,
אני מתפלא עליך.....
יכול להיות שפספסת את זה ?
http://www.dtown.co.il/forum/10700-למי-שמחפש-איכות-בהזדמנות.html

ארז

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
ורק אוסיף אם אפשר לרשימת המשאלות , שהבאס יהיה אמיתי ולא צבוע
ושירד נמוך טיפה אבל אמיתי . וכמובן אם אפשר עם נצילות גבוהה ושיהיה זול מספיק לכיס שלי (lol)

אתה יכול להמשיך לחכות... המשיח כנראה לא יגיע בתקופה הקרובה.
שמגיעים לתכל'ס יש נטיעה להתעלם.

מי שבכל זאת מחפש רמקול רצפתי שיהיה מדויק,מפורט,טבעי,בס שלא "גובר" על שאר התדרים?
וגם בתקציב שפוי? ארצה גם לשמוע על פלא כזה.

malc69

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
עובדה שאף אחד לא בא אנשים מפחדים מאיכות מאמינים למילים ולא לאוזניים שלהם מה לעשות אני מדבר על cabasse בכלל קרמקול ששם דגש חדש לכל מיני חברות שאנשים נפלו ולא היו מרוצים מהם כי מציאות אומרת ולא מילה פה או שם בפורום מה לעשות יש רעים וטובים ומהאמת לא ניתן לברוח!!

אפשר לשאול מדוע הנך מוכר רמקולים מופלאים כאלה ובמיוחד כשלטענתך אין להם
מתחרים?

מלכיאל

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
אפשר אולי לנעול את השרשור הזה?

a_yaron

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
אפשר אולי לנעול את השרשור הזה?

אבל זה שלי !!!!

באמת השרשור הלך רחוק מאוד מהנושא הראשי שלו

אצלי ההתקדמות יותר איטית ממה שרציתי אבל אני לא ממהר
הוולה בחיבור לשני מגברים בBiAmping ירד מהפרק, לא הצלחתי לאזן את המגברים הצליל היה מאוד לא מלוכד
אני עוד רוצה לבדוק אותם עם מונובלוקים טרנזיסטורי של 100W לערוץ ואם גם אז זה לא יתאים לי ... חוזרים לאפס (ריצפתי לא מאוד גדול ?)

לא cabasse !!!!
joda5 לא באופן אישי אבל שגעת אותי במסרים :O

ירון

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
איזה מגברים חיברת ב- BI-AMPING ?

a_yaron

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
איזה מגברים חיברת ב- BI-AMPING ?

שני מגברים שאתה קצת מכיר AUDIO ANALOGUE - PUCCINI SETTANTA
אחד הישן יותר והשני VER 2
אחד מהם היה אמור לדמות POWER 100W של AUDIO ANALOGUE שלא זמין לבדיקה

ירון

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הבעיה בחיבור שני מגברים {חלשים יחסית לרמקול} היא בעצם העובדה שאתה גם עובר דרך שני קדמגברים.
שמע עליו את המגברים של יאיר או את הנורס סטאר, הם ידחפו את הרמקול בלי בעיה.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אתה יכול להמשיך לחכות... המשיח כנראה לא יגיע בתקופה הקרובה.
שמגיעים לתכל'ס יש נטיעה להתעלם.

מי שבכל זאת מחפש רמקול רצפתי שיהיה מדויק,מפורט,טבעי,בס שלא "גובר" על שאר התדרים?
וגם בתקציב שפוי? ארצה גם לשמוע על פלא כזה.

האמת היא שאני לא מכיר , אבל חשבתי על אולי לנסות את הפתרון של יאיר על הרמקול שלי (זה כרגע רק בחשיבה (lol)) שזה אומר לפתוח אותו ולהוציא קרוס חיצוני , ואז לעשות מגבר מנורות SET לטוויטר ומגבר הספק חזק לבאס ושניהם ישלטו דרך פרה מנורות שיעביר את זה לקרוס אלקטרוני נשלט RC
לא יודע כמה זה יעלה , ואני אפילו לא יודע אם זה אפשרי , זה פשוט רעיון שעלה לי בראש

סתם לשם עניין איך אתה היית פותר את זה ? ובאיזה תקציב כן היית מצליח לבצע את זה ?

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
ירון בוקר טוב פנית אלי ואמרת חדל! הפסקתי מה שנותר זה שבכל זאת תבוא לשמוע וגם בלי זה שתמצא ב"ה את מה שאתה מחפש לא משנה ולא קשור תקנה לא משנה איפה ומה רק בהצלחה !!

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
ג'וקר - עדיף למכור את הרמקול ולהתחיל מאפס...

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יאיר . אתה כנראה צודק .. אבל האמת היא שאני קצת מפחד עכשיו לחשוב על שידרוג הרמקולים . זה ברור לי שמשום מה הדרישות שלי עלו (למרות העובדה שאני לא שומע במערכת בשנה וחצי האחרונות (lol)) , ושאם זה יגיע לזה , אזי כדאי להכין סכום כסף גדול . אז אני מדחיק את זה עד שיצטבר עוד פעם סכום גדול (lol)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
סתם לשם עניין איך אתה היית פותר את זה ? ובאיזה תקציב כן היית מצליח לבצע את זה ?

אומנם אני בא מבית שבנו בו עשרות רמקולים {לפני כמה עשורים} אבל הבנתי בעניין לא גדולה.

לא יכול הצביע על נקודה מסוימת איך לפתור את הדילמה שלך,למה? לא מכיר את הסט אפ שלך לעומק
כך שאין לי מושג היכן הבעיה? למרות שגם אני חושב שעדיף להתחיל הכול מחדש -כלומר רמקולים
אחרים +התאמת הגברה. יש בעיה של מזומנים? נסה למצוא משהו ביניים.

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
תתפלא כמה שזה לא יקר, אתה עשוי להיות מופתע

dys

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
truejoker כתב
יאיר . אתה כנראה צודק .. אבל האמת היא שאני קצת מפחד עכשיו לחשוב על שידרוג הרמקולים . זה ברור לי שמשום מה הדרישות שלי עלו (למרות העובדה שאני לא שומע במערכת בשנה וחצי האחרונות ) , ושאם זה יגיע לזה , אזי כדאי להכין סכום כסף גדול . אז אני מדחיק את זה עד שיצטבר עוד פעם סכום גדול
הרעיון שלך מעניין ביותר ולא אני לא חושב שאתה צריך להחליף את הרמקולים. אתה תעשה להם שידרוג רציני בביאמפ, xover הדיגיטלי וה rc. יתרה מזאת אתה לא צריך אלפי $ לעשות זאת. מגבר אחד יש לך (מגבר מצוין) כבר.

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
אני חושב שברמקולים שמתוכננים מלכתחילה למטרה הזו אפשר להגיע לתוצאות גבוהות בהרבה מבלי לפגוע בערך של רמקול מסחרי קיים...

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
אני חושב שברמקולים שמתוכננים מלכתחילה למטרה הזו אפשר להגיע לתוצאות גבוהות בהרבה מבלי לפגוע בערך של רמקול מסחרי קיים...
(Y)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור