מגבר חיפוש מגבר לAURUM CANTUS - VOLLA

yo-ss

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אם מוניטורים הם רמקולים כ"כ לא טובים אז למה מג'יקו דורשים 35000$ עבור המיני, ופוקל 65000₪ לאוטופיה?

מי אמר שמדפיים לא טובים? אתה יכול לראות בהם רמקולים מתמחים, שיודעים לעשות טוב מאוד דברים מסויימים.
אני חושב שהגוארינרי מושך המון אש בארץ בגלל מחירו. קשה כאן לעכל רמקול מדפי ב- 50K ולהשלים עם היותו (רק) רמקול מדפי (מצויין, לטעמי)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מי אמר שמדפיים לא טובים? אתה יכול לראות בהם רמקולים מתמחים, שיודעים לעשות טוב מאוד דברים מסויימים.
אני חושב שהגוארינרי מושך המון אש בארץ בגלל מחירו. קשה כאן לעכל רמקול מדפי ב- 50K ולהשלים עם היותו (רק) רמקול מדפי (מצויין, לטעמי)

ממש לא!!!

הבעייה עם הגווארינרי היא לא עם התמחור ובטח לא עם איכות הצליל. אני טוען בדיוק כמוך, הם יודעים לעשות דברים מסויימים מעולה {לא טוב מאוד, מעולה!}.

הבעייה מתחילה עם עצם העובדה שכאשר אומרים שהרמקול הזה אינו מצליח לנגן תזמורת סמפונית גדולה בעלי הרמקול לוקחים את זה כהעלבה {כאילו פגעתי בנקודה משפחתית רגישה} ואז מתחילים להגיע טרולים, העלבות, וליכלוכים בין אם בפורום הזה או בפורומים שכנים.

אי לכך, אני חושב שבעלי הגווארינרי {החדשים} צריכים לעשות עם עצמם חשבון נפש.

אני אתן לך דוגמא.
בפוסט הראשון שדיברתי על הגווארינרי {בזמנו} חטפתי מטר קללות, הכפשות וטרולים שנכנסו לטהר את שם הגווארינרי תוך ליכלוך מתמיד {ואישי} על כל מי שחושב אחרת.

בפוסט הזה ברגע שכתבתי על הרמקול כבר קיבלתי הודעות לטלפון והודעות פרטיות אשר מזהירות אותי שאם "אתלכלך" על הרמקול אני מסתכן בהפתעות לא נעימות {מאלמוני}.

בחיייאת רבאק {אתם מכירים אותי כאחד שיתרגש?}!

אז בועז, אל תבלבל לי על פסים אישיים!

Rubi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
נמר מה ינגן סימפונית טוב יותר, המג'יקו מיני או הוורייטי המדובר?

Rubi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
נכון מאוד!.
אתה מחזק את הטענה שלי.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
נמר מה ינגן סימפונית טוב יותר, המג'יקו מיני או הוורייטי המדובר?
זה כמו לשאול איזו מכונית יותר טובה על תקן משפחתית בטיחותית,
מרצדס A-class או BMW סידרה 1.

שתיהן (לפחות לצורך הדיון :)) הן מהטובות ביותר ברמה שלהן, וכנאה עולות על היונדאי גטס, ניסאן Note, מאזדה 2 ודומותיהן, אבל שתיהן לא נוחות במיוחד על תקן משפחתיות ולא בטיחותיות במיוחד, לפחות בגלל משקלן הנמוך.

למי שלא אוהב או לא חשובים לו התדירויות הנמוכות ו/או האימפאקט ו/או השלמות (במשמעות של אי-היעדר תדרים) הטונאלית, רמקולים מדפיים יכולים לעשות עבודה נהדרת ולאפשר לו להתרכז בתמונה (החלקית!) שכן מופקת באיכות מעולה.

למי שהדברים הנ"ל כן חשובים לו, רמקולים מדפיים, טובים ככל שייהיו, פשוט לא מספקים את הסחורה.

לפיכך, זה פשוט עוד ויכוח אינסופי (וחסר כל משמעות "אמיתית", כמו כל הוויכוחים האלה) על טעם ועל ועל ריח.

ויכוחים כאלה לא מובילים למקומות טובים (sad), מוציאים את הצדדים האפלים מכל המעורבים (sad), ולא מקדמים שום דבר (sad).

אולי נלמד מהניסיון? :)(ורד)
עמיר

אלוהיםאדירים

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
גם אז לא תדע -- ייתכן שהמקור/ההגברה/חדר מתאימים -- מבליטים את הייתרונות של -- אחד יותר מאשר של השני...

עמיר

נו...? אז מה?? לא ברור לי על מה בדיוק אתה מתפלסף?
- אם אחד מהם מבליט את יתרונות החדר, ובגלל זה מנגן סימפוניות יותר מוצלח, אז אני אבחר בו ולא בשני.
מאוד פשוט ולא מחייב תגובה על תגובה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
נו...? אז מה?? לא ברור לי על מה בדיוק אתה מתפלסף?
- אם אחד מהם מבליט את יתרונות החדר, ובגלל זה מנגן סימפוניות יותר מוצלח, אז אני אבחר בו ולא בשני.
מאוד פשוט ולא מחייב תגובה על תגובה.
ראשית, לא כל התגובות כאן מחוייבות המציאות (כולל, אולי, התגובה שלך על התגובה שלי :)).

שנית, כתבתי שיכול להיות שהחדר (ו/או מקור ו/או הגברה) מבליט את יתרונות הרמקול, לא הרמקול את יתרונות החדר :)

שלישית, ה"התפלספות" נועדה כתזכורת למקרה שבו מישהו ששוקל לקנות את הרמקולים שומע אותם לא אצלו בביית, ועלול (כמו עם כל ציוד אחר) להגיע למסקנה לא נכונה (sad).

רביעית, "גם אז לא תדע" הייתה אזהרה (תזכורת כאמור) ל-Rubi בעניין "לא תדע עד שלא...", מה שכן הצדיק, לדעתי, "תגובה על תגובה" :)

חמישית, "אני אבחר בו ולא בשני" -- לא פניתי בעצם אליך אלא ל-Rubi :)

שישית, לא ידעתי שייש צנזורה על תגובות! :D

תהייה בריא וחזק! (ורד)
עמיר

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
בפוסט הזה ברגע שכתבתי על הרמקול כבר קיבלתי הודעות לטלפון והודעות פרטיות אשר מזהירות אותי שאם "אתלכלך" על הרמקול אני מסתכן בהפתעות לא נעימות {מאלמוני}.

!

(sad)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
diz1, אני רואה שכבר הבאת את פח השמן להדליק את הענין, אני מציע שנמשיך הלאה ונתמקד בנושא השרשור.
תודה.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
הגווארינרי רמקול נפלא יש דברים שהוא לא יכול להתמודד איתם אבל זה עדיין לא מוריד מאיכותו.
ואין מה להשוות אותו ל"הוורייטי" בתחום הנ"ל ובטח שלא את LEONORE שהם רמקולים בין הטובים שאני מכיר/שמעתי.

לכל מי שתוהה לעצמו לגבי המיני? אז גם המיני של יאיר תמם למרות איכותם הברורה אינו מסוגל להתמודד בשום צורה שהיא
עם תזמורת מלאה מרובת כלים -ואת זה גם יאיר נוכח לדעת.

לא מבין בשביל מה צריך להיעלב מביקורת לא "אוהדת" על רמקול מסוים? ועוד להגיע לרמה של
איומים? מה אני אגיד לכם...אותי זה אפילו משעשע,למה? בדרך כלל מי שמאיים מאחורי המקלדת
אלו פחדנים חסרי ביטחון עצמי -אז אם יש לכם משהו לומר? תאמרו אותו בפנים.

נמר אני איתך מתי שרק תרצה,אתה יודע שאיומים לא עושים עלי הרבה רושם

נערך לאחרונה ב:

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
רמקול שמנגן בס נכון והחיבור של הבס למיד הוא טוב ונכון יוצר אוטופייה מוזיקלית ששום מדפי לא מסוגל ליצר .

יש לך דוגמא לרמקול כזה שעונה על מה שציינת? {שיהיה בטווח מחירים הגיוני}

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,478
נקודות
113
אל תדאג

ממש לא!!!

הבעייה עם הגווארינרי היא לא עם התמחור ובטח לא עם איכות הצליל. אני טוען בדיוק כמוך, הם יודעים לעשות דברים מסויימים מעולה {לא טוב מאוד, מעולה!}.

הבעייה מתחילה עם עצם העובדה שכאשר אומרים שהרמקול הזה אינו מצליח לנגן תזמורת סמפונית גדולה בעלי הרמקול לוקחים את זה כהעלבה {כאילו פגעתי בנקודה משפחתית רגישה} ואז מתחילים להגיע טרולים, העלבות, וליכלוכים בין אם בפורום הזה או בפורומים שכנים.

אי לכך, אני חושב שבעלי הגווארינרי {החדשים} צריכים לעשות עם עצמם חשבון נפש.

אני אתן לך דוגמא.
בפוסט הראשון שדיברתי על הגווארינרי {בזמנו} חטפתי מטר קללות, הכפשות וטרולים שנכנסו לטהר את שם הגווארינרי תוך ליכלוך מתמיד {ואישי} על כל מי שחושב אחרת.

אז בועז, אל תבלבל לי על פסים אישיים!
אנחנו נחזק הלסת.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יש לך דוגמא לרמקול כזה שעונה על מה שציינת? {שיהיה בטווח מחירים הגיוני}
ורק אוסיף אם אפשר לרשימת המשאלות , שהבאס יהיה אמיתי ולא צבוע
ושירד נמוך טיפה אבל אמיתי . וכמובן אם אפשר עם נצילות גבוהה ושיהיה זול מספיק לכיס שלי (lol)

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
יש כזה אבל צריך לבוא לחיפה מי מוכן?? ויש כזה למכירה אבל אנשים לא רוצים לבוא לשמוע מפסידים !!!!

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
יש כזה אבל צריך לבוא לחיפה מי מוכן?? ויש כזה למכירה אבל אנשים לא רוצים לבוא לשמוע מפסידים !!!!

אוי, תעשה טובה ותמכור כבר את ה CABASSE האלה...
בכל שרשור פה ובפורום הכחול זה נדחף...

למה אתה לא פונה בפרטי למי שמגלה התעניינות ויכול להיות לקוח פוטנציאלי ובמקום זה אתה ממשיך להתעקש לשתף את כולם ברמקולים המופלאים שלך שאתה מנסה למכור כבר למעלה מחצי שנה ללא הצלחה?
או שהמחיר שאתה דורש מוגזם או שהם לא כאלה טובים כמו שאתה מאמין ויש אלטרנטיבות אחרות לא פחות טובות מהם.
זאת האמת הפשוטה (לא תיאורטית אלא על סמך העובדות - עובדה שהם לא נמכרו).

תגובתך ממש לא הכרחית.
שיהיה לך בהצלחה,

ארז

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
עובדה שאף אחד לא בא אנשים מפחדים מאיכות מאמינים למילים ולא לאוזניים שלהם מה לעשות אני מדבר על cabasse בכלל קרמקול ששם דגש חדש לכל מיני חברות שאנשים נפלו ולא היו מרוצים מהם כי מציאות אומרת ולא מילה פה או שם בפורום מה לעשות יש רעים וטובים ומהאמת לא ניתן לברוח!!

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
הוכח תוכיח את עמיתיך ב"ה !!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור