השפעת הסטנד על המערכת

BigYossiCohen1

חבר אתר
מעורבות
12
נקודות
8
כאשר מערכת סטיראו
נבנית בכל פרט ופרט בסנרגיה

המשמעות לשיכוך וסטנד
אכן דרמטיים.
כמו כל כבל וכבל במערכת.

איזה שיכוך יש לך לרמקולים? אני זוכר יש לך בכלל גלגלים שאתה מזיז את הרמקולים קדימה אחורה

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
די, נו, אתה מסוגל ליותר. (למרות שאחלה סטנדים) תשוקת הוינטאז' שלך עלתה שני עשורים, מה- 70 ל- 90? :)
אחלה סטנד, בחיי. מתפרק בקלות, יציב, לא כואב בעיניים (יעני אנדרסטייטד). אבל אני חייב להגביה את אחד המדפים. יש יבואן לישראל?

igal.l

עוסק בתחום
מעורבות
40
נקודות
28
בסדר! גם לי יש שיכוך , אבל אין לי סטנד , יש לי מזנון עם פלטות , המזנון על רגליים של פיניט (12) , אבל ממש לא בא לי לתקוע איזה סטנד סטריאו במקום המזנון , מה עוד שהוא סגור עם דלתות פטנט שלא מאפשרות לגלים לעשות ככל שיחפצו , אפילו יש לי קוורצים למיניהם וכמיות ספייקים מעוררת השתאות (רן צילמת פעם , שלח להם ) , אבל למרות הכל סטנד במקום ארון מסיבי לא יודע !

תפתח הדלתות במזנון שאתה שומע לפחות חחחח

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
למה עצבני ?
גם אצלך יש אחלה סינרגיה....:p;)
ארז
אין סינרגיה ואין בטיח , כל מכשיר טוב שהבאתי כאן נשמע פגז , היה דאגוסטינו ,אקיופייז ,קריסטל, ומה לא , מה שטוב , נשמע טוב , ,יש לי כבלי רמקול פחם .... יש לי כבלי כסף רמקול של אודיוקווסט , מה לא , כל אחד והחן שלי , שמעתי על הסינרגיה שלכם , יצא לי לבקר בכמה מערכות "סינרגטיות לכאורה " , תעשו לי טובה , קחו הסינרגיה שלכם ותעשו איתה מה שתרצו !

joda5

חבר משקיען
מעורבות
97
נקודות
48
שלום לי יש רגוזו אודיו מאוד מרוצה .

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אין סינרגיה ואין בטיח , כל מכשיר טוב שהבאתי כאן נשמע פגז , היה דאגוסטינו ,אקיופייז ,קריסטל, ומה לא , מה שטוב , נשמע טוב , ,יש לי כבלי רמקול פחם .... יש לי כבלי כסף רמקול של אודיוקווסט , מה לא , כל אחד והחן שלי , שמעתי על הסינרגיה שלכם , יצא לי לבקר בכמה מערכות "סינרגטיות לכאורה " , תעשו לי טובה , קחו הסינרגיה שלכם ותעשו איתה מה שתרצו !
אני אגיד לך מה זה סינרגיה. זה לקחת פרה $20,000 של איינשטיין שמכיל מנורה על כל $1000 (נדמה לי 22 מנורות), לחבר למונובלוקים של פאס לאבס ולרצות לחתוך את הורידים. זה פשוט חוסר התאמה חשמלית.
לעומת זאת, לקחת פרה של לקסמן לחבר לאותם מגברים ולהיות שמח.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
ואני יש לי ממיר,גם לקסמן , וגם ואק שפופרתי , ולא חושב כמוך , מה לעשות , עכשיו הואק מחובר !

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ככככככככככככפפפרה על נמר ;). עושה לי צנזורה.

לפחות עשיתי את זה בלי שיראו שזה נעשה. לאט לאט נהפוך אותך לבריטי.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
ואני יש לי ממיר,גם לקסמן , וגם ואק שפופרתי , ולא חושב כמוך , מה לעשות , עכשיו הואק מחובר !

אחלה דוגמא שאין פרשנות אחת נכונה ל"איך הכי נכון"...
יש את הפרשנות של לקסמן ויש את הפרשנות של ואק ובטוח שאפשר להנות גם מצירופים נוספים לא פחות.
המשותף לכולם שהם אחלה מכשירים...
ארז

shushu

חבר משקיען
מעורבות
784
נקודות
113
אמר הוא, הכפרה שאני מתגעגע אליו, שקנה סטנד יפהפה של בוקס לפני שבוע, כן?

שיצ'וק, אני מזהה כאן הפרעה פסיכולוגית: אתה עושה החלטות (בדר"כ נכונות) ואז מוציא צידוקים להסתלבטות עצמית בפרהסיה. יש לי אחלה ספה (לבנה, אמנם, לא חומה) אתה מוזמן.

קניתי כי עשה לי טוב על הלב, המכשירים ישבו על הרצפה כמה שנים נמאס לי. אני חם על הבוקס הזה מאז שראיתי אותו בפעם הראשונה, סטנד ורהיט יפהפה, מסיבי בטירוף, 45 קילו כיף לי להסתכל עליו, לא מצטער לרגע.
להגיד לך שעשיתי פה ״שיקול אודיופילי״ כדי שלדרג סאונד, ממש לא... לשדרג את החוויה, בהחלט כן!
מה זה עשה לסאונד? אין לי מושג, אבל אין לי עצבים להוריד את המכשירים אל הרצפה ולעשות מבחני a/b
יש בתחביב הזה אלמנטים לא הגיוניים, אני לפחות מודה בזה וקונה, לא מחפש צידוק למה הסטנד היפהפה והיקר להחריד הזה משפר לי את הסאונד. מבסןט עליו רצח.
חושבים שזו סתירה פנימית? בעיה שלכם...

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
ולמרות הכל שי האודיופיל הכי חכם כאן :לב:
בכלל קנית יותר רהיט עץ מדפים מסיבי בכדי לסדר ברדק , זה בסדר גמור !

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
ולמרות הכל שי האודיופיל הכי חכם כאן :לב:
בכלל קנית יותר רהיט עץ מדפים מסיבי בכדי לסדר ברדק , זה בסדר גמור !
אבל למה רהיט כל כך יקר רק כדי לסדר חוטים?
אפשר ברבע מחיר לקבל רהיט יפה ועם הרבה יותר עץ.
אמרת חכם, מי אני הטמבל שאתווכח איתך.

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
(סטנד, פלטות ,רזונטורים) אלו פרמטר במשולש חשמל אקוסטיקה.
שיכולים להפיל/לרומם מערכת .
עשיתי מספיק ניסויים בבית, אפשר בלי בעייה להרוג מערכת עם בחירה לא מתאימה למערכת מסויימת.
אצל לסרי במעמד קבוע תחליף סוגי פלטות ותשמע.

yarino

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
הייתי אומר שהכל בראש...

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
אודיו זה קודם כל חשמל, זה לא וודו
ומה לעשות שרכיבי אודיו עובדים על חשמל ואין סטנדרטים קבועים שכולם עובדים לפיהם, לפיכך צריכה להיות איזושהי התאמה חשמלית בסיסית בין מכשירים- ואם היא לא קיימת, אז תשמע באוברלאוד וצרחות כל החיים ותחשוב שהמערכת שלך הכי דינמית בעולם...
ויש גם את עניין ההארקות ,כאשר מחברים מכשירים שמתוכננים בקונספט שונה ולעיתים יוצרים בעיות אחד עם השני...
ולא נכנסתי לענייני טונליות- כי זה כבר טעם אישי ובטח לא לאנלוג... שם זה סיפור מורכב הרבה יותר

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,468
נקודות
113
מי שמחפש קיצורי דרך
אכן הכל בדימיון.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
אודיו זה קודם כל חשמל, זה לא וודו
ומה לעשות שרכיבי אודיו עובדים על חשמל ואין סטנדרטים קבועים שכולם עובדים לפיהם, לפיכך צריכה להיות איזושהי התאמה חשמלית בסיסית בין מכשירים- ואם היא לא קיימת, אז תשמע באוברלאוד וצרחות כל החיים ותחשוב שהמערכת שלך הכי דינמית בעולם...
ויש גם את עניין ההארקות ,כאשר מחברים מכשירים שמתוכננים בקונספט שונה ולעיתים יוצרים בעיות אחד עם השני...
ולא נכנסתי לענייני טונליות- כי זה כבר טעם אישי ובטח לא לאנלוג... שם זה סיפור מורכב הרבה יותר
לכן לדעתי לא צריך להמציא את הגלגל, ועדיף להשתמש ברכיבים מאותו יצרן או בשילובים מוכחים שהיצרנים עצמם עובדים איתם.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לכן לדעתי לא צריך להמציא את הגלגל, ועדיף להשתמש ברכיבים מאותו יצרן או בשילובים מוכחים שהיצרנים עצמם עובדים איתם.

לא תמיד נכון. יש יצרנים שהמקורות שלהם למשל, פחות טובים מאשר ההגברה שלהם. יש כאלה כמו וואק. יש להם רק מגברים מנורתיים. ואם למשל יש לך רמקול שמנורות לא יניעו אותו אבל אתה כן רוצה להינות מהיכולות של הקדמגבר שלהם?

צריך להתאים רכיב רכיב. זה יכול להיות מאותה חברה, אבל זה לא מבטיח את השילוב המושלם.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
לא תמיד נכון. יש יצרנים שהמקורות שלהם למשל, פחות טובים מאשר ההגברה שלהם. יש כאלה כמו וואק. יש להם רק מגברים מנורתיים. ואם למשל יש לך רמקול שמנורות לא יניעו אותו אבל אתה כן רוצה להינות מהיכולות של הקדמגבר שלהם?

צריך להתאים רכיב רכיב. זה יכול להיות מאותה חברה, אבל זה לא מבטיח את השילוב המושלם.
נמר, אני מדבר על ה80% סיכוי להצלחה.
ברור שתמיד אפשר או צריך למצוא פתרונות אחרים שאולי אפילו יותר טובים, אני מדבר מאיפה מתחילים את הבדיקה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זה תמיד 50 אחוז. או שזה מתאים או שזה לא מתאים. ;)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור