השפעת הסטנד על המערכת

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
זה תמיד 50 אחוז. או שזה מתאים או שזה לא מתאים. ;)
נשמה, אתה מדבר על התוצאה הסופית שזה תמיד בינארי כן או לא.
אני מדבר על התהליך. מאיפה מתחילים.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אבל למה רהיט כל כך יקר רק כדי לסדר חוטים?
אפשר ברבע מחיר לקבל רהיט יפה ועם הרבה יותר עץ.
אמרת חכם, מי אני הטמבל שאתווכח איתך.

למה הצורך להיכנס לכיסו של אחר?
מה עניינו של מאן דהוא מה עושה לשי או לאחר טוב על הנשמה או בזוית העין?
בין אם רכש סטנד, מזנון איטלקי, מרצדס, מטוס פרטי או יאכטה לשים בסלון, זה כספו שהרוויח ביושר וזה טעמו.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
למה הצורך להיכנס לכיסו של אחר?
מה עניינו של מאן דהוא מה עושה לשי או לאחר טוב על הנשמה או בזוית העין?
בין אם רכש סטנד, מזנון איטלקי, מרצדס, מטוס פרטי או יאכטה לשים בסלון, זה כספו שהרוויח ביושר וזה טעמו.
פופוליסט חמוד.
שבת שלום

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
קניתי כי עשה לי טוב על הלב, המכשירים ישבו על הרצפה כמה שנים נמאס לי. אני חם על הבוקס הזה מאז שראיתי אותו בפעם הראשונה, סטנד ורהיט יפהפה, מסיבי בטירוף, 45 קילו כיף לי להסתכל עליו, לא מצטער לרגע.
להגיד לך שעשיתי פה ״שיקול אודיופילי״ כדי שלדרג סאונד, ממש לא... לשדרג את החוויה, בהחלט כן!
מה זה עשה לסאונד? אין לי מושג, אבל אין לי עצבים להוריד את המכשירים אל הרצפה ולעשות מבחני a/b
יש בתחביב הזה אלמנטים לא הגיוניים, אני לפחות מודה בזה וקונה, לא מחפש צידוק למה הסטנד היפהפה והיקר להחריד הזה משפר לי את הסאונד. מבסןט עליו רצח.
חושבים שזו סתירה פנימית? בעיה שלכם...
אלוף!

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
זה לא רק לסדר חוטים, זה לסדר מכשירים כך שישאר מקום למעלה לפזר את החום שיוצא מתוך השאסי, שתהיה גישה להחלפות כבלים, שיראה טוב בעין מבחינה אסטטית, כל מכשיר מקבל את התא שלו, הוא פתוח מהצדדים כך שלא מהווה תיבת תהודה בחדר, ניתן לפילוס, הסטנד מתוכנן לאודיו אין ספק.
לתכנן כזה בעצמי ולעבוד מול נגר יגזול הרבה יותר זמן, לא יהיה זול יותר בצורה משמעותית (עם אותה איכות עצים), לא יהיה סחיר אם אעבור פעם דירה או לחדר יעודי ועוד כל מיני.
הוא גם יפה רצח!
ההערה שלי היתה קשורה לשיכוך ויברציות בציוד טרנזיסטורי, מה שאמרתי שמבחינתי זו לא הייתה מטרת הקניה

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
חברים, לא צריך סיוע ארטילרי בכל מצב.
שושו אחלה,תתחדש.
וגם רוזי לא מחפש בכיסים.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
גם אצלי, סטנד יעודי נרכש מטעמי אסטטיקה ויופי ולא מטעמי אודיופיליה.
איתכם הסליחה.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
איתכם הסליחה.

אתה צריך להגיד לפני:
קוראים לי רונן ו ....

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
רונן, הסטנד שלך הכי יפה, גם הקודם שלך היה סוף.
יש לך טעם טוב גם ב מעמדים.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
ואני יש לי ממיר,גם לקסמן , וגם ואק שפופרתי , ולא חושב כמוך , מה לעשות , עכשיו הואק מחובר !
כפרה, מה הקשר? זה מכשירים שונים. גם הקדמים וגם הפאוורים.
אני בטוח שמה שאתה מעדיף, אכן נשמע טוב יותר. והיה סמוך ובטוח שמה שאני העדפתי (לקסמן+פאס לבס) נשמע הרבה יותר מאיינטשיין או מ-KR+פאס לבס? למה? אולי בגלל הפאס לבס שלא מתים על מנורות).

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
איתכם הסליחה.
ככה אתה קונה את רוב המערכת, נשמה. אתה לא מחדש פה כלום :). חוץ מזה, אתה לא אודיופיל. אתה פשוט רוצה מערכת שתקדש את האהבה שלך למוסיקה, ולא מעניין אותך לאפטם אותה למוות כמו אודיופיל. אז הכל בסדר.

מכאן ועד ללהגיד שלסטנד יש השפעה מדומה והוא סמל סטטוס, המרחק גדול והטימטום עוד יותר.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מי זה משה ?

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מי זה משה ?
לא סגור בדיוק על מי הוא משה, אבל דבר אחד אני יכול להגיד לך בוודאות: הוא לא קיפוד.

אשכרה השחתתי 80 שניות מזמני היקר ומצאתי לך:
(אם זאת לא חברות אמיצה, אני לא יודע מה כן)

סטנד זה חלק חשוב מאוד מבחינת "שלמות" שלמות של הסט, שלמות נפשית ושלמות רוחנית.
אודיופילים נוטים לייחס לו סגולות שונות ומשונות, בדומה לאנשים המייחסים לבעלי חיים דמויות של בן אנוש ושוכחים ש חתול זה עדיין חתול.
בכל מקרה זה חלק מהעניין, ו סטנד אודיופילי ייעודי, נותן את המראה, ש כולנו רוצים, את ה לוק הזה שלוקח ומרים את כל הסטאפ שלך 3 רמות למעלה מבחינה ויזואלית ומבחינת השווי הכללי של הסטאפ, וכל זה, מבלי לגעת באלקטרוניקה.
בגלל זה גם הוספת סטנד היא חד צדדית, תמיד תוסיף, לעולם לא תגרע(שמעתם פעם על מישהו ששם סטנד אודיופילי וטען שזה דפק לו את הצליל)... וכמובן בעקבות זה מופיעות כל ההשפעות הפיזיקליות סופגי אנרגיה למיניהם ש כמובן נותנים בוסט לצליל.

אה, ומשה, אם כבר בארס המיותר שלך עסקינן, אז כן: יצא לי שהשתמשתי בסטנד של אודיופייל בייס והוא פשוט חירב את הסאונד. המית אותו לגמרי. הכניס שקט, אבל גם חוסר חיות שלא ניתן היה לעמוד בו. במקום אחר היה יותר טוב. האם אני סותר את מה שאמרתי לפני שני פוסטים על סינרגיה בין סטנד למערכת? אולי קצת. אבל זה קרה לי רק איתו, ובהשוואה לסטנד אחר. לא בהשוואה להעמדה על רצפה.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אל דאגה, מתנוש, הוא קיבל כבר הערה שבפעם הבאה יכבד אותנו ויתאמץ לכתוב בסגנון יותר מזלזל....
זה הרי המקום הראוי, נכון ?

ולמה אתה מחרב לו את התיאוריה היפה שבנה בעמל רב שסטנד מסוים הרס לך את הסאונד?
לא יפה לקלקל....
ארז

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מתנוש , תודה על 80 השניות היקרות

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
סטנד אודיופילי יעודי ,כלומר עם רעיון אקוסטי שנבחן עיי יצרנים בצורה רצינית הוא מעשה אביזר אקוסטי שמשפיע ועוד איך על התוצאה ברמה של מכשיר , ולכן מי שחושב שסטנד איכותי נועד רק לכיוון היופי והסדר של המכשירים אינו יודע מה הוא שח .

כמובן שהחלק הארגוני, המשקלי והאסטטי נלקחים בחשבון עיי היצרנים ,שהטובים שבהם משקיעים המון בחומרים וגימורים איכותיים ויקרים ,למי שרוצה גם איכות בסאונד וגם יופי ויוקרה.

אממה ,אודיופילים חסרי נסיון או בעליי מזנון עובדתי בסלון נוטים לזלזל בסטנד איכותי , ולא חושבים בכלל להשקיע מחיר של מגבר לדוגמא על סטנד איכותי . וכמובן שהכל צריך להיות פרופורציונאלי למערכת הקיימת ברמת המחיר.

לא מזמן , מכרתי סטנד לבחור עם מערכת רצינית ,שהתנאי שלו היה ,שאשים את המערכת על כסא ,ואחכ על מדפי הסטנד ,ורק אם יהיה שינוי רציני לטובה ,אז ירכוש אותו ,וזה מה שקרה ,וכמובן שהוא רכש.

הבעייה בסטנדים אכותיים מאד מתחילה במחיר ונגמרת בזה שלמעשה אי אפשר לבצע השוואות בין בין סטנדים שונים כמו בין מגברים או רמקולים , כי שום יבואן לא מביא כמה חברות של סטנדים , מה גם שזה לא ריאלי לשבת לפרק ולהרכיב סטנדים, כי עד שזה יקרה הבן אדם שכח מה שמע לפני ,ולכן זה לא ישים.

אז איך בכל זאת אם מישהו רוצה להשקיע בסטנד הוא ידע מה להחליט ?

- ליצרנים שונים ברמות הגבוהות יש בדיקות מעבדה מוכחות שמתייחסות לויברציות .
- עדיף לבחור סטנד מודולרי בו אפשר לשחק עם הגובה על מנת שיתאים לכל מכשיר בעל מידות שונות בעתיד .
- לבדוק כושר נשיאה של המדף
- גימור יופי ואסטטיות והתאמה לתקציב.

אמיר ארמה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור